Panáček v reality show

Petr Zvěřina nemá život lehký ani mimo vilu

2. Září 2005 | napsal(a): | reality show: VyVolení

Petr Zvěřina, nejdiskutovanější obyvatel vily VyVolených v posledních dnech. Do vily vstoupil jako elegán a někteří ho začali označovat za zhmotněný ideál všech žen či Mirka Dušína VyVolených. Jenže pak se něco zvrtlo, Petr začal ve vile pomlouvát za zády ostatních nejvíce jak uměl a navíc řeči o fyzické likvidaci Vladka mu kladné divácké body také nepřidaly. Objevily se i zajímavé spekulace nad jeho prosbou Regině, ať ho vezme do Duelu. Zatím nejvíce za jeho „hříchy“ však trpí jeho přítelkyně Katka. Neklesají kritici Petra Zvěřiny na jeho úroveň?

Měl Petr zaděláno na sázkařský podvůdek?

Od jedné pozorné divačky a zároveň i návštěvnice internetu se k nám donesla vcelku zajímavá spekulace ohledně Petra. O její pravdivosti si však musíte rozhodnout sami, jestli tomu skutečně bylo tak, netušíme, ale reálné to být může.

Free Image Hosting at ImageShack.us
Free Image Hosting at ImageShack.us

Spekulace je založena na odůvodnění, proč Petr vcelku nelogicky žádal Reginu, aby ho vybrala do prvního duelu. Ano, mohl se mu pobyt ve vile natolik zhnusit, že již nechtěl pokračovat dál a co je nám známo, tak za dobrovolný odchod jsou peněžité sankce. Avšak divačka nám napsala, že za jeho prosbou stojí zcela něco jiného. Jeho přítelkyně Katka měla údajně vsadit všechny jejich peníze na to, že právě on, Petr Zvěřina, vypadne z VyVolených jako první. A i proto měl před pár dny ve vile vykřikovat, že si peníze vydělá jinak než tím, že by VyVolené vyhrál. Pro pravdivost této teorie hovoří i jeho dosti nechutné chování v podobě pomlouvání kdekoho ve vile. Opravdu je Petr Zvěřina tak mistrný stratég? Pokud by totiž šel zítra do duelu s Reginou, určitě by ho diváci vyřadili, o tom není pochyb.

Přítelkyně Katka pyká za Petra

Petrova přítelkyně Katka, kterou jste také mohli vidět ve VyVolených, konkrétně ve stejné Volbe do vily, jako soutěžil Petr, v současnosti lituje, že se s Petrem do soutěže vůbec hlásili.

Katka si musí nyní každý den bojovat se závistí a vyhrůžkami diváků, kterým Petr zrovna nesedl. Anonymní telefonáty, výhrůžky přes SMS zprávy nebo počmárané dveře nejsou ničím neobvyklým. Několikrát se jí dokonce stalo, že za ní přišli cizí lidé do práce a sprostě jí nadávali.

Podle odborníků vyvolává nenávistné reakce u lidí fakt, že mají soutěžící něco, co oni sami nemají. „Tyto anonymní vyhrůžky mohou být řešením osobního komplexu,“ pro deníky Bohemia a Moravia uvedl psycholog Karel Humhal. A já dodávám, neklesají těmito činy diváci na úroveň Petra Zvěřiny? V čem přesně se od něj odlišují? Kopou do něj za jeho zády.

související články

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

VyVolení

Diskuze k článku

Počet komentářů: 14
1
magiclin
Reagovat

nejak se nam zhroutil oficialni web vyvolenych…..nebo vam jede??

2
Sabian
Reagovat

wooow, tak to je tedy pěkná spekulace, je tedy najaké možnot že to je pravda a že se to provali, může za to být nějak sankciován, soutěžící dle pravidel nesmějí nijak taktizovat a toto mi tedy přijde jako obrovské taktizování. Otázka je zda se sázky také počítají s tím, že by někdo dobrovolně odstoupil, počítá se tato možnost také jako „první opustění vily“ a tím pádem jde na to sázet ?

Reagovat

magiclin, ne, ani mně nejede, nápor na kamery jim shodil servery a to byly ty kamery za peníze :) Je o tom Bleskovka na Lupa.cz

4
magiclin
Reagovat

opravdu dobra spekulace,, ale to by musela jeho pritelkyne vsadit jeste pred vyzvou, protoze by jinak moc nevyhrala:)
jinak jsem cetla, ze byl primy vstup z vily a tam Petr rekl, ze chtel jit do duelu, protoze chtel pozadat Katku o ruku….asi si myslel, ze se tam opet vrati

5
spekulant
Reagovat

To se mi nechce věřit. To by se včera Petřík tvařil jinak když si ho nevybrala. Já přijít o všechny vsazeny money tak se zhroutim při představě že jsme na sebe nakydal tolik slizu a je to naprd :o)
Na druhou stranu je fakt že Petr neustále vysíla nejaké signály těma růžovoučkéjma deskama. Proste je to celý úlet. Mě osobně spíš zajíma proč Regina vzala Hanku se kterou neměla ani hadku ani problémy a najednou ji dá zelenej šátek (fakt divoká jízda) A nebo prostě celá ta reality není reality a Prima nám ukazuje jen to co nás má zmanipulovat k volbě což by bylo dost nechutný :(

6
magiclin
Reagovat

jinak uz se to rozjelo…ale maji na tom webu obrovske potize, treba s psanym online.
Jeste jsem chtela upozornit na holandky Big Brother. Ten jede dnes myslim 10. den a kamery jsou zadara. I psany online tam maji dobre promakany. Rozepsany i do 10 radku…a pak ze to nejde…

Reagovat

Magiclin, jenže z Nizozemí Big Brother pochází a poprvé tam šel v roce 1999, takže měli dost času to dovést takřka k dokonalosti a také o to asi už není takový zájem, jako když to u nás jede poprvé :)

8
Anonymní
Reagovat

…a navíc řeči o fyzické likvidaci Vladka mu kladné divácké body také nepřidali. <- jsou to ty řeči takže: nepřidaly ;)

Reagovat

Anonymous, jsem si plně vědom své gramatické nedokonalosti, ale je třeba to cpát do komentářů? Myslím, že lidi spíše zajímá reality show, než moje chybná čeština. Ale i tak díky.

10
Jitushka
Reagovat

Anonymous: Už jsem to opravila, od pravopisu jsem tu já, netřeba upozorňovat. Ale byla bych ráda, kdybys pochopil, že nemám ve svém životě na práci jen viset na Paňácovi a chytat hrubky.

11
mamlas
Reagovat

Ad hrubky: Myslím, že zpětná vazba je nutná. Tam kde není, je to znát, protože si autoří myslí, že je to každému jedno a píší jak prasata. Ale je pravda, že většinou je upozornění jízlivé, což je zbytečné. Ideální stav dle mého: Chyba se stala, upozorním na ni bez ironie (každý chybujeme), autor (editor) to opraví, protože nechce být před dalšími čtenáři za „negramota“ a spokojení jsou oba, jedeme dál… jsem to ale idealista/vůl ;-)

12
Fabiak
Reagovat

nojo škola začala, někteřý to berou moc osobně a dělajý tady z toho hodinu pravopysu, …ach jo…

13
Jitushka
Reagovat

mamlas: Od toho, aby autoři nepsali jako prasátka tu mají mě, korektorku:)

14
Cocacolix
Reagovat

Co se týče článku:“Přítelkyně Katka pyká za Petra“,musím jen dodat aby jste si všimli názoru pana psychologa Humhala.Pokud se pozorněji díváte na zprávy takřka na jakékoliv televizi,občas ho tam zahlédnete jak dodává svůj profesionální názor téměř ke všemu.Co udělá s lidma povodeň,jak myslí ten kdo utekl z domova,jak myslej vrazi atd.Tohle jsem si sice vymyslel jako příklad a le je to vesměs pravda.Je blbost aby se jeden člověk mohl specializovat na všechny typy chování,myšlení lidí apod.já sám vím že odborníci z psychologických kruhů ho pomlouvají kde mohou.Je to taková černá ovce všech psychologů…

Přidat komentář