Panáček v reality show

Ano, šéfe: další zátěžový test bude v Tišnově u Brna

11. Květen 2012 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2018

[singlepic id=2716 w=420]
Máte zájem se zúčastnit natáčení Ano, šéfe? Připravují se nové díly 4. řady a tentokrát Zdeněk Pohlreich zamíří na Moravu k Brnu, konkrétně Tišnov u Brna hotel Květnice. Natáčení se zátěžovým testem se bude konat 14. května od 18 hodin.

Pro bližší informace a přihlášení se na natáčení pište prosím na mail: lfaborska@gmail.com

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
Vladěna
Reagovat

On je třeba kompars? Já myslela, že to je realita….

2
Franz Ruppert
Reagovat

Tam se o žádném komparsu se nepíše. Tam je napsané – kdo má zájem o přihlášení na natáčení, tedy výzva majitelům hospod. Oni se, ale Pohlreicha bojí, viz můj bratranec, který má pocit, že by si udělal špatnou reklamu. Takových Pohlreichů by bylo potřeba více, ať se nemusíme v restauracích bát něco požit.

3
honza
Reagovat

Víte vy dva co je zátěžovej test?Nikdy jste neviděli Ano šéfe???

4
Ferry
Reagovat

bože to toho hotelu? :D teda letní posezení tam je strašný přímo u silnice…. má plno nedostatku.. párkrat jsem už tam byl…

Přidat komentář