Panáček v reality show

Farmár hľadá ženu III. na jeseň na Jojke!

14. Březen 2012 | napsal(a): | reality show: Farmár hľadá ženu SK

Po mimoriadne úspešnej prvej sérií a ešte úspešnejšej druhej sérií uvidíme aj tretie pokračovanie. Obľúbená netradičná zoznamka, ktorá boduje nielen na Slovensku, ale i v Českej republike odštartovala kampaň v týchto dňoch. Farmár hľadá ženu III. sa objaví na Jojke už na jeseň, pred letom ešte uvidíme prvú epizódu, v ktorej sa nám predstaví prvá desiatka farmárov.
Prihláste sa

Pokiaľ ste farmár alebo poznáte farmára, ktorí si nemá čas hľadať partnerku, môžete volať na telefónne číslo +421 259 888 222, poslať SMS na číslo +421 911 41 22 09 alebo napíšte e-mail: farmar@joj.sk. Televízia nenecháva nič na náhodu a rovno vyzýva, aby sa hlásili aj ženy.

Oficiálna webstránka farmárskej zoznamky, kde si môžete pozrieť aj upútavku.

Dôležité informácie

Reality show Farmár hľadá ženu sa poctivo venuju aj Panáček v reality show. Zatiaľ, čo českej verzii sa upísala Ajda, slovenskej verzii sa venovela Bazinga (druhá séria) a Nick Flyer (prvá séria).

Elko

Reality show = pre niekoho odpad, pre niekoho zábava. Panáček patrí medzi najlepšie portály, ktoré informujú o reality show. Vďaka Panáčkovi som spoznal mnohých ľudí, s ktorými som zostal v kontakte doteraz... a aj preto mám rád Panáčka ;-)

Farmár hľadá ženu SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
koc
Reagovat

:o ..

Reagovat

Jsem myslela, že druhou řadou exoti došli.

3
Bobby Brown
Reagovat

Ne „druhou řadou exoti došli“, ale „s druhou řadou exoti došli natočit řadu třetí“. :-)

4
Elko
Reagovat

Ajda: no vyzerá to tak, že Slovensko je na exotov zlatá baňa :)

5
Mája
Reagovat

RIP Olgo:-(

Přidat komentář