Panáček v reality show

Svět hledá Superhrdinu! / Who Wants to be a Superhero? online video

Svět hledá Superhrdinu! / Who Wants to be a Superhero? video archiv

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola osmá

15. Září 2007 | napsal(a): TK

The Defuser, Hygena a Hyper-Strike. To jsou jména tří finalistů druhé řady netradiční reality show Who wants to be a Superhero? Jen jeden z nich se ale stane předlohou pro zbrusu nový komiks, celovečerní film a figurku pro děti. Rozhodnutí leží jen na bedrech Stana Lee, který na úvod tohoto dílu oznámil příchod velkého finále prostřednictvím satelitního vysílání do všech možných televizních obrazovek po celém světě (zajímavé, že na Nově nic takového nebylo).

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola sedmá

15. Září 2007 | napsal(a): TK

Superhrdina Parthenon se dopustil jen jednoho malého zaváhání a hned ho to stálo další účast v soutěži. Jeho vyřazení překvapilo i zbývající tři hráče, Defuser se například domníval, že spíše měl být vyřazen Hyper-Strike, protože ten si v průběhu úkolu se školáky pustil pusu na špacír a dětem prozradil své pravé jméno. A to je věc, kterou Stan Lee obvykle neodpouští.

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola šestá

8. Září 2007 | napsal(a): TK

Vzhledem k tomu, že základna superhrdinů už byla jednou vykradena a superpadouch Dr.Dark sleduje každé jejich slovo, rozhodl Stan Lee, že se svými poslednimi čtyřmi soutěžícími bude komunikovat kódovaně. Pro začátek je naučí jednoduchému kódu, dokonce tak jednoduchému, že by se s ním naučili pracovat i čtvrťáci. Soutěžící se proto odebrali do jedné základní školy, aby zjistil, jestli jsou tito dospělí pobíhající po ulici v těsných pestrobarevných kostýmech chytřejší než čtvrťáci.

Comments Off on Who wants to be a Superhero #2: Kapitola šestá

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola pátá

8. Září 2007 | napsal(a): TK

Superhrdinové sice dokázali minule včas zachránit ukradené tajné spisy, ale zlomyslný Dr. Dark jim stále uniká. Navíc se z mimořádného televizního zpravodajství dozvěděli, že tento padouch má nejspíš na svědomí také časté výpadky dodávky elektrické energie v celém městě. Jak zjistil Stan Lee, Dr.Dark odčerpává energii z blízké elektrárny, takže hrdinové mohou opět vyrazit do akce.

Comments Off on Who wants to be a Superhero #2: Kapitola pátá

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola čtvrtá

22. Srpen 2007 | napsal(a): TK

Superhrdinové se ještě nestačili vzpamatovat ze šokujícího závěru minulé epizody, kdy Stan Lee vyřadil hned dva uchazeče najednou, a čekalo je ještě jedno nemilé překvapení. Někdo se mezitím vloupal do jejich superhrdinského úkrytu, rozházel jim všechny osobní věci a vyloupil sejf! Zmizely z něj tajné složky, které obsahovaly jejich pravé identity. Ale co je naštvalo ještě víc, ten neznámý zloděj se opovážil ukradnout také drahocenné pero Stana Lee, které používal v začátcích své kariéry. Tak za tohle bude pykat!

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola třetí

19. Srpen 2007 | napsal(a): TK

V minulém díle se superhrdinové utkali s prvním protivníkem, zlomyslnou včelí královnou Bee Sting. Ale není to jediný superpadouch, se kterým musí změřit své síly, dalším je Dr.Dark (tentokrát už je to skutečně on a ne převlečený Stan Lee, jako v prvním díle). Tento zlosyn v černé kápi byl časně ráno zpozorován bezpečnostními kamerami v zábavním parku Six Flags ve Valencii v Kalifornii. Naši superhrdinové se tam proto okamžitě vypravili.

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola druhá

5. Srpen 2007 | napsal(a): TK

Každý superhrdina se jednou musí postavit proti nějakému superpadouchovi. Autoři reality show Who wants to be a Superhero? si pro tento rok připravili hned několik superpadouchů a s tím prvním jsme se mohli seznámit už v tomto díle. Je jím čarokrásná Bee Sting, která právě uprchla z vězení a naposledy byla spatřena blízko opuštěné školy El Sereno. To je ale náhodička! To je přece kousek od úkrytu našich superhrdinů!

Comments Off on Who wants to be a Superhero #2: Kapitola druhá

Who wants to be a Superhero #2: Kapitola první

28. Červenec 2007 | napsal(a): TK

Rok uběhl a my se opět setkáváme se druhou řadou netradiční reality show z produkce televize Sci-fi Channel Who wants to be a Superhero?. Podle slibů producentů by měla bý ještě lepší, velkolepější a delší (namísto šesti dílů jich bude osm). Cíl je ale stejný: najít předlohu pro nového superhrdinu, podle kterého legendární Stan Lee vytvoří zbrusu nový komiks (komiksový sešit loňského vítěze Feedbacka vyšel před pár dny), televize Sci-fi natočí hraný film a jeden výrobce hraček uvede na trh jeho figurku. A to se vyplatí.

Komiks Who wants to be a Superhero? je na světě

18. Červenec 2007 | napsal(a): TK

Zpestřením loňského televizního léta bezpochyby byla reality show Who wants to be a Superhero?, v níž legendární autor komiksů Stan Lee (např. Spider-Man, Hulk, X-Men) hledal námět pro zbrusu nového superhrdinu. Hlavní cenou v této zábavné show nebyly peníze, ale nesmrtelnost. Vítěz se měl totiž stát předlohou pro novou komiksovou řadu (a televizní film). Měsíce ovšem plynuly a nakladatelství Dark Horse termín vydání neustále posouvalo, všem zklamaným předplatitelům dokonce vracelo peníze. Už to vypadalo, že se fanoušci s komiksem nikdy nesetkají. Ovšem začátkem července se konečně dočkali a je to právě včas. Druhá řada reality show Who wants to be a Superhero? se začíná vysílat už 26.července.

Comments Off on Komiks Who wants to be a Superhero? je na světě

Who wants to be a Superhero: Finále

5. Září 2006 | napsal(a): TK

Po pěti týdnech dospěla netradiční reality show Who wants to be a Superhero? do svého velkého finále. Kdo se stane hrdinou nového komiksu? Bude to Fat Momma, která čerpá sílu z pojídání koblih? Nebo Feedback, jenž nabírá sílu hraním videoher?

1. stránka z celkem 212