Panáček v reality show

Nic než pravda online video

Nic než pravda video archiv

Nic než pravda 20. díl: sex s prostitutkami i mužem + video

17. Únor 2009 | napsal(a): SUNíčko

Provozní kasina Leoš Jakabovič věděl, co chce – peníze. Kvůli nim byl ochotný udělat a říci ve studiu vše. Prozradil na sebe, že v opilosti způsobil nehodu, trpěl chorobným hráčstvím, provozuje nelegální obchody, falšuje se svou snoubenkou účetnictví a ještě k tomu jí podvádí s prostitutkami.

Ten, kdo sledoval pondělní první díl druhé série reality show Nic než Pravda, tak se pravděpodobně nestačil divit. Hned první díl byl totiž ostrý jako břitva. Spíše ne vůči soutěžícímu Leoši Jakabovičovi, ale vůči jeho snoubence Viktorii, kterou Leoš doslova zavalil sprškou urážlivých a negativních odpovědí.

14. díl Nic než pravda – Miloslav, skončí to rozchodem?

24. Listopad 2008 | napsal(a): SUNíčko

Do červeného křesla Nic než pravda tentokrát jako první usedl Miroslav Piterka, strážník Městské policie, který zcela jistě překvapil svými odpověďmi nejen televizní diváky, ale především své blízké, kteří ho doprovodili do studia. Jako druhá usedla proti moderátorovi Petru Šiškovi Hana Jiroušková, která pracuje pro Fond ohrožených dětí jako „teta“ v pražském Klokánku, a která působí jako obětavá maminka, snažící se pomoci těm, kteří neměli v životě moc štěstí.

Nic než pravda (12. díl), kdo nás čeká?

10. Listopad 2008 | napsal(a): SUNíčko

Dnes nás čeká muž David a žena Martina, oba velmi podobného věku, avšak každý s jiným osudem. Soutěžící David Alex (28 let) pochází z Kopřivnice a nesnáší Pražáky. Má se svojí manželkou Katkou (22) 7 měsíčního syna Davida a má za sebou nejrůznější eskapády, jako co s ním udělá rajský plyn či dokonce uvažoval i o sebevraždě. Co se dále dozvíme o jeho osudu, ukáže dnešní večer v Nic než pravda.

Nic než pravda 11. díl – Petr a Gabriela a video k tomu

3. Listopad 2008 | napsal(a): SUNíčko

Dnes se divákům v Nic než pravda představil opět Petr Šišulák a po něm i Gabriela Šťastná, která si téměř na každou odpověď připravila vysvětlení, která jsou někdy úsměvná.

Účast v soutěži byla nepochybně pro Petra Šišuláka velmi psychicky náročná. V minulém díle se již při třetí otázce týkající se jeho dětí téměř zhroutil. Rozrušila jej vzpomínka na dceru, kterou má s prostitutkou. Vzhledem k tomu, že obě žijí ve Španělsku, není s dcerou v kontaktu. Ve studiu mj. prozradí, že pro něj nebyl problém sedávat za volant opilý či že jezdil 17 let bez řidičského průkazu.

Pro něj a pro matku, která jej do studia doprovodila, byla jistě nejhorší ta část soutěže, kde se rozebírala sebevražda bratra Petra Šišuláka, jeho dvojčete. Obzvláště když přišla otázka „Bolela vás hodně smrt bratra dvojčete?“. Jeho odpověď „ne“ zněla nečekaně nenávistně. Jaká byla v tu chvíli reakce matky? Jaký byl důvod této šokující odpovědi? To se dozvíte v dalším vydání pořadu Nic než pravda.

Nic než pravda (20. října) Vlastimil a Lenka

20. Říjen 2008 | napsal(a): SUNíčko

Z minulého dílu Nic než pravda nám zůstal stále nedořešený 18 letý Pavel, který však již nyní tolik nešokoval, jako ve své první části vystoupení. Tedy alespoň takto na mě působil. Co je škodou, že ani on neodešel ze studia s penězi, i když musel projít díky otázkám skutečným očistcem. Škoda. Měl moje sympatie.

Nic než pravda (13. října) Zuzana a Pavel + video

13. Říjen 2008 | napsal(a): SUNíčko

Dnešní díl Nic než pravda bych nazval pořádnou jízdou, která si nic nezadala s dílem, ve kterém byla přítomna jehovistka Eva. Na úvod si divák dopřál ještě dojezd podivína Josefa Poláška, jehož minulé vystoupení skončilo s položením otázky, zda je panic.

Na tu neodpověděl, neboť jeho tatík využil právo veta. Naprosto zbytečně, je třeba dodat. Protože jak se dnes ukázalo, moderátor zatím není schopen (což není jeho bug, ale jde o chybu produkce) pohotově reagovat na podobnou situaci. Ač totiž Josef Polášek neřekl, jestli je panic či ne, z další otázky vyplynulo, že ano.

Nic než pravda (6. 10.) – Sandra a Josef

6. Říjen 2008 | napsal(a): SUNíčko

Sandra Barchánková usedne v dalším díle pořadu Nic než pravda do horkého křesla. Jednadvacetiletá blondýnka vypadá velmi křehce, ale s nástrahami osudu, které jí život připravil, se pere statečně. To druhý soutěžící, Josef Polášek z Bruntálu, má spíše image podivína, který nenechá vaše bránice chvíli v klidu. Jeho projev i názory mnohdy vyvolávají spíše smích než vážné reakce.

Nic než pravda (29. září) – Evu publikum vybučelo + video + novinky

30. Září 2008 | napsal(a): SUNíčko

Na úvod dalšího vydání televizního pořadu s prvky reality show Nic než pravda nás diváky mírně rozhehřál soutěžící Miloš. Miloš už začal se svojí televizní zpovědí za peníze v minulém díle. A po pravdě, ani minule, ani dnes nic světoborného nepředvedl. Na otázky ohledně nevěry je divák již zvyklý a navíc Miloš jako zkušený hráč věděl kdy přestat. Vzal 100 000 Kč a šel domů a přitom nám ze svého nitra vlastně vůbec nic neodhalil.

AKTUÁLNĚ: server Novinky.cz informuje o tom, že se Eva proti výsledku detektoru lži odvolala, TV Prima chybu popírá.

A pak přišla na řadu 45 letá Eva Horňáková a ta tedy rozjela pořádnou horskou dráhu plnou emocí. Od publika po moderátora, o nás divácích nemluvě :)

Nic než pravda (5. díl – 22. září) Martina a Miloš

22. Září 2008 | napsal(a): SUNíčko

Tak máme za sebou další díl hry na totální pravdu, která je již pátým týdnem představována divákům TV Prima jako Nic než pravda. Na úvod nás čekala sympatická soutěžící Blanka, kterou moderátor svými otázkami načal již v minulém díle.

Netrvalo příliš dlouho a Blanka se poroučela se lží domů. Řekněme, že její slabé místo byla nevěra jejího přítele, kterou dle ní vyřešili k oboustranné spokojenosti, ale stejně to v ní hlodá, takže čas od času se začte do jeho mobilu. A kdo ví, jak je to bylo s její věrností. Detektor křičel, že byla nevěrná, ona tvrdila opak.

Mezi námi, nemusela být přeci nevěrná svému současnému příteli, na to se nikdo neptal :) Stačilo, když byla nevěrná některému z předešlých. Co říkáte? No nic, jdeme na hvězdu dnešního dílu Martinu Klabečkovou.

Nic než pravda (4. díl – 15. září) František, Martin a Blanka

15. Září 2008 | napsal(a): Petr

Čtvrtý díl pořadu Nic než pravda přinese hned na úvod odpověď pana Františka Černocha na nezodpovězenou otázku z minulého dílu „Měl jste u sebe ve vězení mobilní telefon?“. Po zodpovězení dalších otázek a následného opuštění horkého křesla přijdou na řadu další soutěžící – Martin Ryšavý, zaměstnanec Ministerstva vnitra, a žárlivá Blanka Geislerová, učitelka základní školy.

1. stránka z celkem 3123