Panáček v reality show

Nic než pravda (13. října) Zuzana a Pavel + video

13. Říjen 2008 | napsal(a): | reality show: Nic než pravda

Dnešní díl Nic než pravda bych nazval pořádnou jízdou, která si nic nezadala s dílem, ve kterém byla přítomna jehovistka Eva. Na úvod si divák dopřál ještě dojezd podivína Josefa Poláška, jehož minulé vystoupení skončilo s položením otázky, zda je panic.

Na tu neodpověděl, neboť jeho tatík využil právo veta. Naprosto zbytečně, je třeba dodat. Protože jak se dnes ukázalo, moderátor zatím není schopen (což není jeho bug, ale jde o chybu produkce) pohotově reagovat na podobnou situaci. Ač totiž Josef Polášek neřekl, jestli je panic či ne, z další otázky vyplynulo, že ano.

Pepa měl rozum a skončil své účinkování dosažením 100 000 Kč. Vzal a šel domů.

Zuzana Popiková (24 let)

Zuzana pochází ze Slovenska, nyní však žije v Ústí nad Orlicí. S přítelem Markem jsou spolu pět let. Za tu dobu se prý už hodně poznali, přesto budou pro něj některé odpovědi velmi překvapivé. Když zazní otázka „Spala jste někdy se svým bývalým šéfem?“ pronese Marek: „Tak to mě zajímá.“ Zuzana odpoví kladně a nebojí se otevřeně tuto otázku rozebrat dále. „Byl strašně sympatický, přitažlivý, a tak to dopadlo. Bylo to skoro z lásky.“ Ve kterém zaměstnání to bylo, už však před přítelem ve studiu prozradit nechtěla. Toliko informace na stránkách TV Prima.

Můj osobní dojem ze Zuzany byl takový, že příliš rozumu nepobrala, ale je si plně vědoma toho, že její tělo podávané v patřičných situacích mužům dokáže mnohé a co více, nebrala to vůbec jako negativum, dosahovat svých cílů skrze postel.

Nakonec se však poroučela domů zcela bez peněz, neboť na banální otázku, zda někdy na služební cestě potkala hezčího muže než je její přítel, odpověděla zcela nesmyslně, že ne. Asi tréma, řekl bych. Řekněme si to upřímně, hezčích lidí než jsou naši partneři existuje mnoho, takže je lehké někoho takového potkat. Což ale neznamená, že by je chtěl za tyto krásné lidi někdo měnit, takto nejspíše otázka vyzněla Zuzana a tak radši před svým přítelem zapírala, i když vůbec o nic nešlo a jak moderáto dodal, na detektoru odpověděla na tuto otázku 3x ano :)

Pavel Čepelák (18 let)

Na první pohled působí Pavel jako plachý člověk. Po pár minutách je patrné, že se s ním život nemazlil. On sám má potřebu se ospravedlňovat po téměř každém zodpovězení otázky. Vyrůstal s matkou, otec o něj nejevil zájem. Až v patnácti letech si začal syna nárokovat. „Řekl, že jestli mě nemůže mít on, tak ani matka,“ říká Pavel. Ten má také pocit, že za jeho drogové začátky může právě jeho otec.

Tak tento kluk to ve studiu pořádně rozjel a to už od prvních otázek. Měl jsem z něj dojem, že to celé pojal ne jako cestu k penězům, ale jako spíše svoji veřejnou očistu. Ať už šlo o přiznání drogové minulosti, pornografické přítomnosti (nebo fotí jen hardcore akty?) a toho, že ač chodí s ženou, tak je homosexuál. Zkrátka se ani trochu nebál jít s kůží na trh.

Snad ukočíruje své emoce a dosáhne nějaké zajímavé výhry. Už dnes ho však vyhecovalo negativní bučení publika na některé jeho odpovědi natolik, že se rozhodl jít do dalších pater hry Nic než pravda. Snad nespadne v příštím díle na šišku. Je to vlastně svým způsobem sympaťák a jeho přítelkyně Václava ještě větší.

Něco málo závěrem

Jistě jste si i vy všimli a už několikrát na to upozoroňoval TK v komentářích u předešlých dílů, že české vyznění Nic než pravda je skutečně spíše talkshow, než tvrdá hra o každé slovíčko. Otázky v české verzi toho vlastně mnoho neodhalí, oproti tomu, co ze soutěžících dostane moderátor po zodpovězení dané otázky. Člověk až má pocit, že ti lidé skutečně potřebují svá nitra zbavit některých věcí a tajemství, a proč ne tedy ve studiu před televizními diváky a to vše zcela zdarma. Asi národní nátura :)

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Nic než pravda

Diskuze k článku

Počet komentářů: 9
1
Ajax
Reagovat

Polášek je v diskuzi na Novinky.cz ale nějak přestává odpovídat!!

Reagovat

@SUNíčko:
Ale Zdeněk Izer (či jak se ten moderátor jmenuje:) sám říkal, že se česká verze bude víc blížit talkshow Uvolněte se, prosím, než americké verzi. :-)

3
Ajax
Reagovat

Jinak dnešní díl byl fakt hustej – oheňmilujícího panice slušně dostali a nebral bych to jako chybu dramaturgie či dokonce moderátora, jak se píše v článku což jsem totálně nepochopil. Právě to že otázka Jste panic byla nahrazena otázkou Stydíte se za to, že jste ještě nespal se ženou? mi přišlo naprosto dokonalý a dokazuje to, že tahle show není žádná brnkačka o 5 mega. Za další ta Slovenka mě hodně pobavila, sice blbá jako štoudev, ale sranda byla. No a ten homosexuál? Všude kde se pořad vysílá vědí moc dobře, že gayové jsou tak divné nátury, teda hlavně ti afektovaní jako tento, že jsou pro tehle typ pořadu to nejlepší. O tom svědčí i množství homosexuálů v pořadech jako VyVolení apod.

4
Ferda
Reagovat

Je dnešní díl možno stáhnout celý? Vím, že za tři dny bude na stream.cz, ale to je za dlouho, to budu v práci zase outsider, že nebudu vědět, o čem se to ostatní bavijou. :)))

Reagovat

Ferda, nepůjde, RadstaR již nenehrává, právě proto, že to bude na Streamu. Ty videa co jsou teď vložená v článku nestačí?

6
JakubAsgard
Reagovat

Otazky dnes nebudou? Zrovna zacatek jsem nevidel, vsichni napisou, ze na otazku jestli je panic neodpovedel, ale vyplynulo to z te dalsi, jaka to byla otazka???

7
fajfka
Reagovat

JakubAsgard:

Intelektuál Josef Polášek měl zodpovídat otázku z minulého dílu, zda je panic. Jeho otec si však nepřál slyšet odpověď svého syna, a tak „zatáhl za záchrannou brzdu“, stiskl nouzové tlačítko a využil svého práva veta, aby mohl jeho potomek zodpovídat náhradní otázku. Ta zněla: „Stydíte se za to, že jste ještě nespal se žádnou ženou?“

Přestože zatím se žádnou ženou zatím nespal, představa více žen v jeho posteli najednou ho samozřejmě vzrušuje. Otázkou zůstává, zda se jich někdy dočká, když o otázku později odpověděl, že jsou případy, kdy by ženu udeřil.

8
Ajax
Reagovat

Jo jo, Polášek je prostě exot v pravém slova smyslu =D

9
Cristhopher
Reagovat

I love Zuzi, her workouts and pernlsaoity. Her body is inspirational, and her workouts, knowledge and form are sound. I trust her, not despite her sexuality but because of it. She gets it, I don’t think the hot thumbnails are a gimmick to sell us something and get us hooked. Even if it was, job well done. I think it’s fun. And funny! That’s what attracts me, and gets me to do these workouts with her and not just watch her. . The titles alone get me pumped! When I think I can workout and look like a bond girl, I get excited and wanna try, why not! It’s not just her body, it’s her attitude towards the idea. I get it, perhaps some people just don’t. For me it works, she’s not selling me anything by looking hot and being proud of her body. She’s inspiring without any airs about her, without being intimidating. She is sweet and sexy, girls and guys can’t help but love her. And Freddy too!

Přidat komentář