Panáček v reality show

Hľadá sa Supermodelka online video

Hľadá sa Supermodelka video archiv

Petra Němcová radí začínajícím modelkám v nové reality show

25. Červenec 2007 | napsal(a): TK

Před dvěma týdny odstartovala americká kabelová televize TLC (jeden ze vzdělávacích kanálů Discovery) svoji vlastní fashion reality show A Model Life with Petra Němcová. Není to ovšem obyčejná kopie populární show temperamentní Tyry Banks America’s Next Top Model. Tato osmidílná minisérie nemá podobu soutěžního klání ambiciózních dívek, ze kterých by porota postupně každý týden jednu vyřazovala, až by našla novou supermodelku. Místo toho zde Petra Němcová radí šesti začínajícím modelkám, jak se prosadit ve špičkovém módním byznysu, a dívky si na vlastní kůži vyzkoušejí, co tato práce obnáší. Na konci tohoto výcviku čeká na jednu nebo i více z nich exkluzivní smlouva s Petřinou modelingovou agenturou NEXT.

Germany’s Next Topmodel 2 (bodypainting)

25. Květen 2007 | napsal(a): donAntonio

V Německu právě skončila druhá řada tamní mutace této soutěže. Vítězkou se stala dvacetiletá Barbara Meier. Zde si můžete prohlédnou video z jednoho soutěžního úkolu, jímž bylo focení bodypaintingu.

Hľadá sa Supermodelka (Finále)

1. Duben 2007 | napsal(a): TK

Po jedenácti týdnech dopělo hledání nové slovenské supermodelky do velkého finále. Z celkem třinácti dívek se do něj probojovala trojice Ivana, Regina a Zdenka. Pouze jedna z nich si ale odnese dvouletou garantovanou smlouvu s agenturou Elite Model Management v hodnotě 1 miliónu Sk. Která z nich to bude?

Comments Off on Hľadá sa Supermodelka (Finále)

Hľadá sa Supermodelka (11.část)

25. Březen 2007 | napsal(a): TK

V minulém díle show Hľadá sa Supermodelka si Zdenka jako důvod pro nominaci na vyřazení vzala Eričinu velmi slabou znalost angličtiny (a dala k lepšímu historku, kdy se v Paříži před dveřmi agentury Elite Erika na poslední chvíli ostatních dívek ptala, jak se anglicky řekne kolik má let). Ostatní modelky s touto výtkou víceméně souhlasily, ale připomněly, že ani Zdenka na tom jazykově není o moc lépe. Přitom je to pro jejich budoucí práci hodně důležité. Dívky si to mohly natrénovat ještě jednou, protože je čekal další zahraniční výlet, tentokrát do Vídně.

Hľadá sa Supermodelka (10.část)

18. Březen 2007 | napsal(a): TK

Ve fashion reality show America’s Next Top Model (nedávno se začal vysílat už její osmý cyklus) je obvyklé, že modelky v rámci soutěže odlétají získat zkušenosti do některé světové metropole. Mohly se tak podívat například do centra módy-Paříže, Milána, Tokya, Kapského města, Londýna, Bangkoku a naposledy to bylo do Barcelony. Také ve slovenské show Hľadá sa Supermodelka čekal na dívky zájezd do jedné z těchto metropolí.

Comments Off on Hľadá sa Supermodelka (10.část)

Hľadá sa Supermodelka (9.část)

11. Březen 2007 | napsal(a): TK

Z původních 13 soutěžících v reality show Hľadá sa Supermodelka už jich zbývá jen šest a přestože už mají za sebou několikeré focení, opravdových módních přehlídek si zatím moc neužily. Společně zatím vystoupily jen na jedné, která se konala v prostorách bratislavského Hlavního nádraží. Nyní je konečně čekalo další důležité vystoupení na veřejnosti.

Comments Off on Hľadá sa Supermodelka (9.část)

Hľadá sa Supermodelka (8.část)

5. Březen 2007 | napsal(a): TK

V tomto díle reality show Hľadá sa Supermodelka si dívky mohly natrénovat další nezbytnou součást práce modelek: jak se chovat na castinzích. Jako první si je vzal do parády předseda poroty a ředitel agentury Elite Model Management Saša Jány, který si je pozval na fiktivní casting v prostorách pražské centrály této agentury.

Comments Off on Hľadá sa Supermodelka (8.část)

Hľadá sa Supermodelka (7.část)

26. Únor 2007 | napsal(a): TK

Speciálním členem poroty soutěže Hľadá sa Supermodelka se v tomto díle stal herec Národního divadla František Kovár, který se spolu s další členkou poroty, Zdenou Studenkovou, rozhodl modelkám poskytnout rychlokurz herectví. Při focení se jim to totiž může hodit, aby uměly zahrát potřebný výraz, který po nich bude fotograf vyžadovat.

Hľadá sa Supermodelka (6.část)

18. Únor 2007 | napsal(a): TK

Díky slovenské reality show Hľadá sa Supermodelka si mohou soutěžící dívky vyzkoušet všechny možné i zdánlivě nemožné situace, které jim práce modelky může přinést. Například focení se živými zvířaty nemusí být zrovna příjemným zážitkem, pokud se jedná o tvory, ze kterých mají přímo panickou hrůzu.

Hľadá sa Supermodelka (5.část)

11. Únor 2007 | napsal(a): TK

V předešlých dílech fashion reality show Hľadá sa Supermodelka si začínající modelky vyzkoušely už focení v extrémních podmínkách (v horku a mrazu) a překonávaly stud při módní přehlídce spodního prádla na veřejnosti. Tématem tohoto dílu bylo focení v pohybu. Jak si s tím dokázaly poradit, když některé z nich mají s pohybem občas problém a na place jen stojí jako Y ve slově halušky?

1. stránka z celkem 212