Panáček v reality show

reality show obecně online video

reality show obecně video archiv

Tvoje tvář má pořád stejný hlas

5. Září 2018 | napsal(a): Lukša

tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-2018
Minulou sobotu spustila TV Nova již pátou řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž, která je pořád stejná, a přesto zaujme milion lidí u televize. Jak je možné, že to českého diváka ještě neomrzelo?

COOL WAVE: dnes se poprvé vypluje na Fuerteventuře

23. Duben 2018 | napsal(a): SUNíčko

cool-wave-header Dnes TV Prima vypustí mezi diváky svoje dvě nová televizní želízka. První je show Štiky s rodinou Štikových a Koktových, která nás asi moc nebere (když tak se projevte v komentářích, pokud se pleteme) a pak druhé želízko a to reality show Cool Wave ve které se dva zkušené surfařské páry budou snažit naučit surfovat přihlášené soutěžící.

Od dubna surfařská reality show Cool Wave v režii TV Prima

8. Únor 2018 | napsal(a): SUNíčko

cool-wave-headerRozhodně nás těší, že se české televize nebojí vykročit z prověřených mainstreamů typu Superstar a vykročí občas i na dosud neprobádané cesty. Jednou z takových bude i nová reality show Cool Wave, kterou chystá od dubna do vysílání TV Prima. Aktuálně rozjela televize castingy, tak v případě zájmu mrkněte na jejich webové stránky.

Pevnost Boyard otevře dveře české veřejnosti, přihlaste se (video)

9. Září 2017 | napsal(a): SUNíčko

casting-verejnost-boyard

Máme tady jednu žhavou novinku pro sportovně naladěné čtenáře Panáčka, kteří rádi jezdi a bojují, nejen se účastní, různých Spartan Race apod. TV Prima rozjela casting do Pevnosti Boyard. Ano, už žádné celebrity, ale zkusí to s obyčejnými lidmi. Tak to kdo se přihlásí a zabojuje, jako se kdysi bojovalo v Hrách bez hranic?

Pevnost Boyard se vrací na obrazovku TV Markíza (promo video)

6. Září 2017 | napsal(a): SUNíčko

pevnost-boyard-logo

Ano, je to tak. Nové díly z legendární pevnosti Boyard už nemusíte sledovat jen na TV Prima, ale nově také na slovenské TV Markíza. A to od dnešního večera, konkrétně ve 20:30. A popravdě? Mě ty nové díly ani na Primě, ani na Markíze nijak neuráží. Jako kulisa k jiné činnosti je to jistě zábavné sledovat. Celebritní pachtění a snažení za získáním klíče. Nové slovenské díly bude vykopopávat tým ve složení: Robo Jakab, Veronika Velez-Zuzulová, Andrea Verešová, Rasťo Sokol a Samo Trnka. A zvlášť Andrea Verešová si prožije nejednu těžkou chvilku.

Pokud si chcete prohlédnout promo video na slovenskou Pevnost Boyard, tak si rozklikněte celý článek. Rekapy nečekejte, to by asi nikoho nebavilo číst :-)

ANKETA Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží: Emma Drobná a její výkonografie (+ video)

24. Březen 2017 | napsal(a): DJ Vlado

Emma Drobná

V prvních dvou týdnech tohoto roku proběhla na Panáčkovi anketa, která byla zaměřena na vítěze všech dosud proběhlých talentových soutěží v Česku a na Slovensku. Tuto anketu celkem suverénně ovládla poslední vítězka SuperStar Emma Drobná. Na konci článku se zveřejněnými výsledky jsem vám slíbil rekapitulaci všech vystoupení této krásné a charismatické zpěvačky s nezaměnitelnou barvou hlasu, avšak rozhodl jsem se odložit vydání tohoto článku o více než dva měsíce, jelikož právě dnes Emma slaví své třiadvacáté narozeniny, takže jsem tento článek pojal jako takový malý dárek. Všichni, kdo jste (stejně jako já) Emmě fandili, se připravte na pořádnou dávku nostalgického vzpomínání, které vám vedle videí zajistí i komentáře mé maličkosti přímo z období SuperStar.

ANKETA Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží: A vítězem se stává…

14. Leden 2017 | napsal(a): DJ Vlado

A vítězem se stává...

Celých čtrnáct dní od Silvestra až do včerejší půlnoci jste měli možnost vybírat toho nejlepšího vítěze za třináctiletou historii talentových soutěží v Česku a na Slovensku. Minulý týden se třicítka vítězů zúžila na finálovou devítku, ze které úderem dnešní půlnoci vzešel absolutní vítěz. Kdo je tedy tím nejlepším vítězem podle názoru čtenářů Panáčka v reality show?

Kočka není pes – mazlíčková reality show na veřejnoprávní ČT, líbila se?

7. Leden 2017 | napsal(a): SUNíčko

kocka-neni-pes-header
​Dnes, v sobotu 7. ledna se objevil na obrazovce veřejnoprávní ČT první díl nové české reality Kočka není pes, show ze života domácích mazlíčků. Psů a koček. O co v něm jde a jaké jsou ohlasy?

ANKETA: Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží (finále)

7. Leden 2017 | napsal(a): DJ Vlado

Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží Top 9

Silvestrovská anketa, ve které jste měli možnost celý týden volit ty nejlepší vítěze ve třech kategoriích, jde do finále. Z každé kategorie postoupili tři nejlepší do finálové devítky. Kteří jsou ti šťastní? A k jakým překvapením v anketě došlo? To se dozvíte, když si přečtete následující řádky, na jejichž konci máte opět možnost podpořit svého favorita ve finálové anketě.

ANKETA: Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží

31. Prosinec 2016 | napsal(a): DJ Vlado

Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží

A je tu zase Silvestr a s ním tradiční anketa. Tentokrát se jejím předmětem stali vítězové všech zpěváckých a talentových soutěží, které za dvanáctiletou historii v Česku a na Slovensku proběhly. Vítězové jsou rozděleni do tří kategorií na vítěze SuperStar, vítěze ostatních zpěváckých soutěží a vítěze Talentu. Z každé kategorie postoupí tři s nejvyšším počtem hlasů do finále, které proběhne přespříští týden. Jen vy, čtenáři Panáčka v reality show, máte možnost rozhodnout. který ze všech vítězů je ten nejlepší.

1. stránka z celkem 48123...1020...Poslední »