Panáček v reality show

reality show obecně online video

reality show obecně video archiv

ANKETA Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží: Emma Drobná a její výkonografie (+ video)

24. Březen 2017 | napsal(a): DJ Vlado

Emma Drobná

V prvních dvou týdnech tohoto roku proběhla na Panáčkovi anketa, která byla zaměřena na vítěze všech dosud proběhlých talentových soutěží v Česku a na Slovensku. Tuto anketu celkem suverénně ovládla poslední vítězka SuperStar Emma Drobná. Na konci článku se zveřejněnými výsledky jsem vám slíbil rekapitulaci všech vystoupení této krásné a charismatické zpěvačky s nezaměnitelnou barvou hlasu, avšak rozhodl jsem se odložit vydání tohoto článku o více než dva měsíce, jelikož právě dnes Emma slaví své třiadvacáté narozeniny, takže jsem tento článek pojal jako takový malý dárek. Všichni, kdo jste (stejně jako já) Emmě fandili, se připravte na pořádnou dávku nostalgického vzpomínání, které vám vedle videí zajistí i komentáře mé maličkosti přímo z období SuperStar.

ANKETA Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží: A vítězem se stává…

14. Leden 2017 | napsal(a): DJ Vlado

A vítězem se stává...

Celých čtrnáct dní od Silvestra až do včerejší půlnoci jste měli možnost vybírat toho nejlepšího vítěze za třináctiletou historii talentových soutěží v Česku a na Slovensku. Minulý týden se třicítka vítězů zúžila na finálovou devítku, ze které úderem dnešní půlnoci vzešel absolutní vítěz. Kdo je tedy tím nejlepším vítězem podle názoru čtenářů Panáčka v reality show?

Kočka není pes – mazlíčková reality show na veřejnoprávní ČT, líbila se?

7. Leden 2017 | napsal(a): SUNíčko

kocka-neni-pes-header
​Dnes, v sobotu 7. ledna se objevil na obrazovce veřejnoprávní ČT první díl nové české reality Kočka není pes, show ze života domácích mazlíčků. Psů a koček. O co v něm jde a jaké jsou ohlasy?

ANKETA: Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží (finále)

7. Leden 2017 | napsal(a): DJ Vlado

Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží Top 9

Silvestrovská anketa, ve které jste měli možnost celý týden volit ty nejlepší vítěze ve třech kategoriích, jde do finále. Z každé kategorie postoupili tři nejlepší do finálové devítky. Kteří jsou ti šťastní? A k jakým překvapením v anketě došlo? To se dozvíte, když si přečtete následující řádky, na jejichž konci máte opět možnost podpořit svého favorita ve finálové anketě.

ANKETA: Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží

31. Prosinec 2016 | napsal(a): DJ Vlado

Vítězové SuperStar a ostatních talentových soutěží

A je tu zase Silvestr a s ním tradiční anketa. Tentokrát se jejím předmětem stali vítězové všech zpěváckých a talentových soutěží, které za dvanáctiletou historii v Česku a na Slovensku proběhly. Vítězové jsou rozděleni do tří kategorií na vítěze SuperStar, vítěze ostatních zpěváckých soutěží a vítěze Talentu. Z každé kategorie postoupí tři s nejvyšším počtem hlasů do finále, které proběhne přespříští týden. Jen vy, čtenáři Panáčka v reality show, máte možnost rozhodnout. který ze všech vítězů je ten nejlepší.

1 343 000 diváků, Pevnost Boyard ovládla sobotní večer

5. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

pevnost-boyard-sledovanost
Česká verze Pevnosti Boyard vykročila svým prvním dílem velmi dobře za setrváním v sobotním večerním prime timu. V sobotu večer si tuto soutěžní show pustilo až neuvěřitelných 1 343 000 diváků, což bylo 41 % všech, co se v daný okamžik dívali na TV. Pevnost Boyard si dokonce v té nejdůležitější cílovce, tj. 15 – 54 let, urvala 48 %. Druhý pořad sobotního večera (Zázraky přírody na ČT) sledovalo jen 535 tisíc diváků. Během dalších sobotních večerů však uvidíme, jestli tato křivka divácké sledovanosti bude strmě klesat nebo se ustálí třeba na pěkném milionku apod.

Česká Pevnost Boyard začíná, překoná sledovanost originálu?

3. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

pevnost-boyard-kotek
Dnes večer, v sobotu 3. září ve 20:15 se na TV Prima objeví první díl soutěžního pořadu Pevnost Boyard. Říkáte si, to se asi pletete, ten už přeci znám z raných devadesátek. A máte pravdu, i já si jej pamatuji v podstatě ze svého dětství, ještě tuším na OK3. Jenže dnes to bude jiné kafe, dnes půjde historicky ryze první díl české Pevnosti Boyard. Obsazení?

Tvoje tvář má známý hlas: Žumpa televizní zábavy? (glosa)

20. Duben 2016 | napsal(a): Merťas

Tvoje-tvar-ma-znamy-hlas

V posledních dnech v médiích a mezi diváky značně rezonují ohlasy a názory na show Tvoje tvář má známý hlas. Z podceňované a odsuzované show se stává malý televizní Fénix, který každý týden nabírá diváky a na popularitě. Co za tím stojí a co je show zač?

Nova versus Prima: Co aktuálně televizní stanice chystají?

13. Duben 2016 | napsal(a): Merťas

ostrov-verzia-loga-2

Odvěcí televizní rivalové spolu otevřeně válčí o diváka od dob Vyvolených a Velkého Bratra. Od té doby zuří válka mezi oběma stanicemi. Přetahují se o licence, o data premiér a válka se dávno přenesla z pole reality show, i do kolbišť seriálové produkce. Panáček má ale rád reality show, tak si pojďme shrnout, co se za posledních pár dnů dostalo na povrch.

ANKETA: Missák SuperStar a ostatních talentových soutěží 2015

31. Prosinec 2015 | napsal(a): DJ Vlado

Miro, Pavol, Adam, Dean

Aby to bylo „veřejnoprávně vyvážené“, tak kromě pánů musíme potěšit i dámy a dát jim na výběr z pohledných hochů, a to jak tuzemských tak zahraničních. Možná si pamatujete, že před čtyřmi lety se úkolu vybrat ty největší fešáky chopil odborník na slovo vzatý JUDr. Marek Kalina. Tentokrát jsem tímto nelehkým úkolem pověřil jinou panáčkovskou diskusní stálici – Tomáše, který tak vybral hned dvě desítky fešáků, jednu pro pány tuzemské a druhou pro zahraniční. Na rozdíl ode mě Tomáš nesestavil žebříček a nestihl doplnit komentáře, takže jeho výběr vám nabízíme pouze prostřednictvím fotografií.

1. stránka z celkem 47123...1020...Poslední »