Panáček v reality show

reality show obecně online video

reality show obecně video archiv

SuperStar, Masterchef, Utajený šéf, Superšéf: Jaro v reality show

17. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

css6

Televize Nova sází v jarním schéma na reality show. Z toho vyplývá, že v brzké době se rozhodně nudit nebudeme. K pořadům, které jsou již vysílány (Peče celá země, Výměna manželek) se přidá řada dalších. Milovníky vaření potěší 4. řada Masterchefa, fanoušky zpěvu Superstar. Kdy se máme těšit na první díly?

Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

18. Srpen 2019 | napsal(a): Lukša

online-dotaznik

Podzimní programové schéma klepe na dveře a okurková sezóna se blíží ke konci. A na vás nyní je, navrhnout, o čem máme psát a co vy budete chtít číst. V nabídce je momentálně 12 pořadů, ale klidně připište i další možnosti. V krátkém dotazníku je maximálně 10 otázek. K vyplňování se dostanete přes tento odkaz. Díky za váš čas a těšíme se na podzim :-)

Comments Off on Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: Eliška Rusková a její výkonografie (+ video)

19. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Eliška Rusková

Už od pondělí víme, že vítězkou ankety o nejlepšího „stříbrňáka“ je loňská stříbrná SuperStar Eliška Rusková. Stalo se už takovým zvykem, že vítězům anket věnuju následně i výkonografii, tzn. přehled všech jejich vystoupení včetně mých hodnocení. A jelikož Eliška dnes slaví šestnácté narozeniny, tak jsem se rozhodl (podobně jako před dvěma lety u Emmy Drobné) tuto výkonografii jí věnovat jako dárek. Všichni zdejší fandové této velmi talentované sympaťačky, připravte se, obrovská dávka nostalgie právě začíná.

Comments Off on ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: Eliška Rusková a její výkonografie (+ video)

ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: A vítězem se stává…

14. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Miro Šmajda, Gabriela Gunčíková, Eliška Rusková, Milan Peroutka, Mária Bartalos

Celých 14 dní jste měli možnost vybírat toho nejlepšího z řad soutěžících, kterým v našich talentových soutěžích uniklo vítězství jen o chlup. Nejprve jste mohli hlasovat pro 37 semifinalistů a následně pro 13 finalistů, přičemž toto hlasování skončilo úderem včerejší půlnoci. Kdo je tedy podle vás tím nejlepším „stříbrňákem“?

ANKETA: Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží (finále)

7. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží Top 13

Týden od Silvestra, během kterého jste vybírali finálovou třináctku nejlepších „stříbrňáků“, utekl jako voda. Ano, čtete správně a finalistů nakonec není dvanáct, ale třináct, jelikož v jedné ze čtyř kategorií došlo k remíze na třetím místě, pročež z této kategorie postoupili hned čtyři soutěžící. Kdo tedy tvoří finálovou třináctku, ze které za týden vzejde absolutní vítěz?

Silvestrovská ANKETA: Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží

31. Prosinec 2018 | napsal(a): DJ Vlado

Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží

Rok se s rokem sešel a je tu opět Silvestr, což neznamená jen šampaňské, chlebíčky a zábavné pořady na všech televizních kanálech, ale i tradiční anketa na Panáčkovi. Ta letos volně navazuje na anketu, ve které se před dvěma lety utkali všichni vítězové talentových soutěží, tentokát se však utkají ti, kterým vítězství těsně uniklo. První tři kategorie zůstaly nezměněné, tedy SuperStar, ostatní zpěvácké soutěže a Talent, přibyla k nim čtvrtá kategorie a to Tvoje tvář má známý hlas, která se oddělila z prostřední kategorie. Stejně jako před dvěma lety má tato anketa dvě kola, z toho prvního vzejde finálová dvánáctka (tři finalisté z každé kategorie) a z toho druhého, které proběhne příští týden, absolutní vítěz. Hlasujte a vyberte toho nejlepšího „stříbrňáka“.

V lednu na Nově: Masterchef, Výměna manželek a Rodinné případy

14. Prosinec 2018 | napsal(a): Lukša

nova

Spousta novinek a brzký start. Tak reaguje TV Nova na konkurenci a se svými pořady vyrukuje již 7. ledna. Těšit se můžeme na novou řadu kuchařské show Masterchef, další příběhy ve Výměně manželek nebo na osudy lidí v zásadních životních situací v novince Rodinné případy.

COOL WAVE: dnes se poprvé vypluje na Fuerteventuře

23. Duben 2018 | napsal(a): SUNíčko

cool-wave-header Dnes TV Prima vypustí mezi diváky svoje dvě nová televizní želízka. První je show Štiky s rodinou Štikových a Koktových, která nás asi moc nebere (když tak se projevte v komentářích, pokud se pleteme) a pak druhé želízko a to reality show Cool Wave ve které se dva zkušené surfařské páry budou snažit naučit surfovat přihlášené soutěžící.

Od dubna surfařská reality show Cool Wave v režii TV Prima

8. Únor 2018 | napsal(a): SUNíčko

cool-wave-headerRozhodně nás těší, že se české televize nebojí vykročit z prověřených mainstreamů typu Superstar a vykročí občas i na dosud neprobádané cesty. Jednou z takových bude i nová reality show Cool Wave, kterou chystá od dubna do vysílání TV Prima. Aktuálně rozjela televize castingy, tak v případě zájmu mrkněte na jejich webové stránky.

Pevnost Boyard otevře dveře české veřejnosti, přihlaste se (video)

9. Září 2017 | napsal(a): SUNíčko

casting-verejnost-boyard

Máme tady jednu žhavou novinku pro sportovně naladěné čtenáře Panáčka, kteří rádi jezdi a bojují, nejen se účastní, různých Spartan Race apod. TV Prima rozjela casting do Pevnosti Boyard. Ano, už žádné celebrity, ale zkusí to s obyčejnými lidmi. Tak to kdo se přihlásí a zabojuje, jako se kdysi bojovalo v Hrách bez hranic?

1. stránka z celkem 48123...1020...Poslední »