Panáček v reality show

Farmář hledá ženu VI online video

Farmář hledá ženu VI video archiv

Farmář hledá ženu VI: Závěrečná rekapitulace vztahů

12. Červen 2022 | napsal(a): Ajda

titulfhz

Dlouho odkládaná šestá řada reality show Farmář hledá ženu, je za námi. Předpremiéra proběhla v neděli, proto závěrečné shrnutí už v předstihu. Výběr farmářů a nahánění nápadnic a nápadníků trvalo u této řady daleko déle, než obvykle. Při prvním společném setkání na zámečku se ukázal tragický nedostatek vhodných protějšků. Výběr omezený, nároky i očekávání vysoké, celá řada uměle tlačená. Prostě jedno velké zklamání, nic víc.

Farmář hledá ženu VI: Sexy konkurence i návrat do samoty

23. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titk8

Čtvrtý den bude opět plný pracovních činností spojených s chodem farem. Blíží se rozdávání slunečnic a atmosféra houstne, napětí a nervozita je cítit na každé farmě. Až na té u Pavla, kterému nápadnice včas utekly, vlastně odjely samy už minule.

Farmář hledá ženu VI: Třetí den a láska si vybírá dovolenou

16. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titl

Farmář hledá ženu, ale zatím to vypadá, že u některých láska nerozkvétá a vyhlídky nejsou zrovna růžové. Někde se pobyty chýlí ke konci, jinde ještě zbývá pár dní na rozhodnutí, komu dát slunečnici. U některých farmářů to vypadá víc jako neplacená brigáda, než láskyplné jiskření.

Farmář hledá ženu VI: Nesmrtelná teta Katarína

9. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titl.

Návštěvy se nám na farmách zabydlely. Práce šlechtí, ale nic se nemá přehánět. Někde to vypadá, že se nehledá partnerka pro život, ale levná pracovní síla.

Farmář hledá ženu VI: Romantika nebo pracovní tábor?

3. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

1a

Příjezdy na farmách měla pod taktovkou Laďka, což se neobešlo bez jejích rádoby vtipných poznámek, převracení očí v sloup a přehrávaných údivů nad kdečím i ničím. Jak pokračují pobyty na jednotlivých farmách?

Farmář hledá ženu VI: Příjezdy na farmy

25. Duben 2022 | napsal(a): Ajda

fhž5

Loučení na zámečku bylo celkem pohodové, protože výběr nápadníků a nápadnic je tak žalostný, že vlastně skoro nebylo koho vyřadit. Nyní nastává čas přivítat a ubytovat hosty na farmách. Konečně začíná ten pravý souboj o srdce farmářů a farmářky.

Farmář hledá ženu VI: Aktivity

18. Duben 2022 | napsal(a): Ajda

fhz2236

Čtyři farmáři a jedna farmářka toužící po novém vztahu pokračují v bližším seznamování. První slunečnice byly rozdány a tentokrát budou mít trošku víc času oťuknout si jednotlivé nápadníky a nápadnice. Na závěr se budou rozdávat pozvánky na farmy, ale i slunečnice. Jsme na začátku, ale už teď mi přijde u většiny právě ta slunečnice jako výhra.

Farmář hledá ženu VI: Hromadné rande

11. Duben 2022 | napsal(a): Ajda

rande

Dopisy byly doručeny, před sebou máme první hromadné setkání. Některé fotky se lišily od reality, proto farmáři i farmářka zírali, kdo jim vlastně přijel. Kdo nesmí chybět ani v této šesté řadě, je maskot pořadu Katarína. Zjevuje se pravidelně od druhé řady, absolvovala i natáčení u sousedů na Slovensku. Tentokrát se jí zalíbil Pavel, ale má být viděna i na farmě u Zdeňka.

Farmář hledá ženu VI : Dopisy

3. Duben 2022 | napsal(a): Ajda

fhž1

Moderátorka Laďka Něrgešová opět slibuje najít životní lásku prostřednictvím staré známé televizní show Farmář hledá ženu. Před několika měsíci nám představila adepty na seznámení, dnes se show rozjíždí předáváním dopisů pětici nejúspěšnějších farmářů. Čtyři muži a jedna žena si budou vybírat z nabídek a rozhodovat se, koho pozvou na první hromadné setkání.

Farmáři a farmářka opět hledají lásku!

27. Červenec 2021 | napsal(a): Ajda

1ln

Již po čtvrté hledá TV Prima vhodné protějšky pro odvážné farmáře. Po několikaleté pauze se vrací na obrazovky oblíbená RS Farmář hledá ženu. Chybět nebude ani stará známá moderátorka, někým dokonce i oblíbená, Laďka Něrgešová. Pilotní díl odstartují medailonky sedmi farmářů a jedné jediné farmářky, ze kterých vznikne šťastná pětice s největší hromádkou nabídek.