Panáček v reality show

Drtivá porážka / Wipeout souboj národů online video

Drtivá porážka / Wipeout souboj národů video archiv

Wipeout souboj národů dosáhl 40% share

29. Červenec 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1839 w=420]
Gameshow Wipeout, kterou nyní s dovětkem souboj národů dává 1x týdně TV Nova se dočkala při vysílání 5. epizody velmi dobrých diváckých výsledků. Wipeout souboj národů se stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem v hlavním vysílácím čase. V cílovce diváků 15 – 54 let dosáhl podílu na sledovanosti 40,42 %.

Narození Wipe Outa: jak probíhalo a co se nám to narodilo

30. Červen 2011 | napsal(a): koc

[singlepic id=2073 w=420]
K výrobě československé verze Wipeoutu přistoupila televize Nova a Markíza stejně poctivě jako k plození dětí. Od prvních informací, o odjezdu soutěžících do Argentiny až do odvysílání, to trvalo jen o pár týdnu více než těhotenství. Stejně jako předčasný porod je pro každého novorozence nebezpečné i přenášení.

Wipeout souboj národů vypuštěn z archívu TV Nova

29. Červen 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1839 w=420]
Dlouho udržovaný kousek v archívu TV Nova Wipeout souboj národů se konečně dočkal a dnes bude vypuštěn před diváckou obec, aby zhodnotila, jak se tato mezinárodní verze povedla. Porovnávat má naštěstí s čím, neb TV Barrandov již řadu měsíců vysílá mezinárodní verze Wipeout pod názvem Drtivá porážka. Jak si povede multikulti verze s československou účastí? Najde si diváky? Začíná se dnes 29. června ve 20:00 na TV Nova.

Wipeout – souboj národů s Čechy a Slováky v létě na TV Nova

20. Květen 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1839 w=420]
Tak TV Nova se rozhodla, konečně z archivu vylovit a odvysílat již před rokem natočenou show Wipeout, kterou můžete znát z obrazovky TV Barrandov pod názvem Drtivá porážka v britské a americké verzi. TV Nova se rozhodla během letošního léta odvysílat mezinárodní verzi, které se účastní i Češi a Slováci. K odvysílání však panuje několik otázek. Zkusme si tedy na ně odpovědět či se co nejvíce odpovědi přiblížit.

Československý WipeOut odvysílán na Ukrajině, je to problém?

9. Únor 2011 | napsal(a): SUNíčko

Tento týden si prvně slovenský web Medialne.sk a následně i český Digizone.cz všimli toho, že československá verze show WipeOut, která se v létě natáčela v Argentině, byla již odvysílána a to na Ukrajině.

Panáček v reality show o tom informoval již minulý týden, avšak skrytě v článku o jarním vysílacím schématu, kde jsou k nalezení i videa, jak se snaží slovenský herec Kramár.

Winter Wipeout: zimní verze Wipeout (Drtivá porážka)

25. Říjen 2010 | napsal(a): SUNíčko

Nejrychleji prodávaný formát v historii společnosti Endomol, který během několika měsíců uvidí čeští a slovenští diváci, bude mít na přání americké stanice ABC i svoji zimní variantu – Winter Wipeout. Informuje server Medialne.sk

Československý Wipeout vyrobila ruská firma

14. Říjen 2010 | napsal(a): SUNíčko

Dnes se objevily další zajímavé informace ohledně československé celebritní verze adrenalinové show Wipeout. Pro TV Nova a Markíza ji vyrobila ruská firma VajT media, která ji zároveň vyráběla pro televizní stanice z dalších 3 zemí: Polska, Ukrajiny a Běloruska. Náklady, které by žádná z těchto televizních stanic sama neutáhla, se tak rozdělí rovnoměrnými díly.

Československý Wipeout: boj o pohár národů

9. Září 2010 | napsal(a): SUNíčko

Jak jsme vás před pár dny informovali, TV Markíza spolu s TV Nova chystá československou verzi show Wipeout, která se v součastnosti vysílá ve 23 státech světa a i čeští diváci ji mohou v současnosti zhlédnout na TV Barrandov pod názvem Drtivá porážka.

Server Medialne.sk přišel s dalšími informacei o připraované československé verzi Wipeout a to, že soutěžní tým, čítající 18 členů (+2 náhradníci) právě v těchto dnech odjel do Argentiny natáčet.

Wipeout s českými soutěžícími? Nova spolu s Markízou prý připravují vlastní verzi letního hitu!

24. Srpen 2010 | napsal(a): Petr

AKTUALIZACE 24. 8. 2010, čtěte více v článku. Podle informací serveru Mediálně.sk chystá údajně Nova ve spolupráci se slovenskou Markízou (smiřme se s tím, že toto partnerství bude kvůli nižším nákladům trvat zřejmě věčně) vlastní verzi show Wipeout. Pokud vám název této show nic neříká, tak vězte, že se jedná o show ne nepodobnou legendárnímu Takešiho hradu, kterou nyní můžete shlédnout každý týden na TV Barrandov pod názvem Drtivá porážka. A o jejím úspěchu svědčí i to, že již třetí rok v řadě přepisuje rekordy sledovanosti americké ABC.

Upoutávka na Wipeout

22. Červen 2008 | napsal(a): TK

V úterý 24.června bude mít v televizi ABC premiéru nová zábavná soutěž Wipeout (ikdyž ji samotná televize z neznámých důvodů označuje za reality show). V každém dílu se na start fyzicky náročné překážkové dráhy postaví 24 závodníků, přičemž málokdo z nich celou dráhu dokončí bez modřin. Komu se podaří dojít do cíle a porazí i ostatní soupeře, stane se na konci dílu šampiónem Wipeoutu a odnese si hlavní výhru 50.000 dolarů. Všechny překážky jsou ale vymyšleny tak, že se u obrazovek určitě zasmějete. Celé je to totiž hodně inspirované populární japonskou soutěží Takešiho hrad, kterou si možná někteří z vás pamatují i z našich televizních obrazovek. Zamáčkněme tedy nostalgickou slzu v oku a těšme se na americkou verzi.