Panáček v reality show

Šéfka / The Apprentice online video

Šéfka / The Apprentice video archiv

Šéfka: vyhadzov po měsíci!

23. Červen 2011 | napsal(a): Elko

Česko slovenská reality show Šéfka skončila len nedávno a už teraz je jasné, že víťaz si ročný kontrakt 100 000 dolárov neužije. Nora Mojsejová vyrazila Michala Pilipa zo svojej firmy Nora fashion. „Nikomu v živote neprajem takýto zdrvujúci pohľad ako videla Nora, (…) s Michalom sa nerozišli v zlom.“ povedal Braňo Mojsej. Čo sa stalo a aké dôvody išlo si môžete pozrieť v priloženom videu.

Šéfka 12. díl: před finálem následuje lynč vypadlých

20. Květen 2011 | napsal(a): Elko

Diskuze u článku může obsahovat spoilery. Prohlédněte si prvně další díl Šéfky, ať nepřijdete zbytečně o moment překvapení.

[singlepic id=1853 w=420]

Štvorica vyvolených Pavel Čutka, Michal Pilip, Marcela Kalendová a Zoltán Lagin ktorí sa pobijú o post manažéra vo firme Nora fashion. Už dnes večer o 21:15 na Jojke si pozrieme posledný diel česko-slovenskej verzie The Apprentice. Finále vraj sľubuje nečakané momenty a zvraty a ako sľubuje Nora Mojsejová nikomu nezostane nič dĺžna.

Šéfka 11. díl: hádky, hádky, hádky!

13. Květen 2011 | napsal(a): Elko

Diskuze u článku může obsahovat spoilery. Prohlédněte si prvně další díl Šéfky, ať nepřijdete zbytečně o moment překvapení.

Dnes žiadny český alebo slovenský hokej neohrozí vysielanie ďalšej epizódy Šéfky. Večer o 21:15 na Jojke si tak môžete pozrieť 11. diel netradičnej česko slovenskej reality show. Dnes sú na programe hádky, hádky a hádky.

Šéfka 10. díl: výmena v tímoch, nahrávacie štúdio a bazén!

6. Květen 2011 | napsal(a): Elko

ZMENA PROGRAMU: Hokej úraduje na slovenských obrazovkách, komerčné televízie prispôsobujú vysielacie štruktúry, doteraz menila program iba TV Markíza, dnes sa pridá aj TV JOJ. Dnešnému česko-slovenskému hokeju budú konkurovať česko-slovenské komédie Co pak je to za vojáka a Šesť medveďov s Cibulkom.

Šéfkaarchív: od diskutéra menom Bacon

Ak si nechcete pokaziť moment prekvapenia s vypadnutým účastníkom, do diskusie sa zapojte až po zhliadnutí piatkovej epizódy z archívu Jojky alebo po odvysielaní nočnej nedeľnej epizódy na Prime

Šéfka 9. díl: wasabi, zoo, tímlídrami Zolo a Ján!

30. Duben 2011 | napsal(a): Elko

Do diskusie sa zapojil aj vypadnutý účastník reality show Šéfka!

Hokejový ošiaľ na Slovensku vypukne už o pár hodín. Ak sa však nájdu slovenskí diváci, ktorí uprednostňujú reality show pred športom alebo českí diváci, ktorí nechcú pozerať slovenský hokejový úspech v dnešnom zápase :), tak si určite nenechajte ujsť dnešnú Šéfku o 21:15 na Jojke, kde určite pôjde do tuhého.

Ak si nechcete pokaziť moment prekvapenia s vypadnutým účastníkom, do diskusie sa zapojte až po zhliadnutí piatkovej epizódy z archívu Jojky alebo po odvysielaní nočnej nedeľnej epizódy na Prime.
Šéfka archív: cez web TV JOJ

Čo dnes uvidíme?

Šéfka 8. díl: natáčení reklamy pro Noru Mojsejová fashion

22. Duben 2011 | napsal(a): Elko


Další díl reality show Šéfka, kterou TV Prima již odepsala, TV Joj zatím ne, ale oficiální web se již také moc neaktualizuje. Tím si však den ani sledování 8. dílu Šéfky nezkazíme. Čekají nás v něm opět 3 úkoly. Ty se opět týkají obchodu, adrenalinu a tentokrát i zručnosti. Můžeme se tak těšit na natáčení reklamy pro značku Nora Mojsejová fashion, pyramidu skleniček a také lesní provazohrátky.

Šéfku po přesunu vidělo luxusních 69 tisíc diváků

20. Duben 2011 | napsal(a): SUNíčko

Na konci článku můžete zahlasovat v anketě.

Tak tato zpráva na webu Digizone.cz o sledovanosti posledního dílu Šéfky skutečně pobavila. Pokud dění okolo reality show Šéfka sledujete pečlivě, či jste pravidelnými čtenáři Panáčka v reality show, pak víte, že zatímco slovenská TV Joj dává Šéfku v pátek po 21 hodině, česká TV Prima ji odklidila do času 00:15 v neděli.

Šéfka 7. díl: šmouhy na sklech mrakodrapu

15. Duben 2011 | napsal(a): SUNíčko

Od komentáře číslo 165 se do naší diskuze zapojila i soutěžící Markéta, pod stylovou přezdívkou nemakačenko

Dnes večer nás na slovenské TV Joj čeká další reality show Šéfka, protože jen blázen by čekal na vysílání v České republice, které je nově v 00:15 v neděli na TV Prima. Každý normální si to snad raději pustí z online archívu TV Joj, či přímo na TV Joj, ať v kabelovce, tak na jejím webu. Co nás čeká v Šéfce tentokrát? Jak se projeví výměna 2 členů v rámci týmu a dýchá Markéta vzduch naprosto zbytečně?

Šéfku TV Prima odpískala, další díl v neděli od 00:15

12. Duben 2011 | napsal(a): SUNíčko

Ne, dnes skutečně není apríl a tedy informace v titulku není vtip. TV Prima skutečně reality show Šéfka, kde se soutěží o plat 100 000 dolarů po dobu jednoho roku, odpískala. Svědčí o tom fakt, že příští díl Šéfky půjde na TV Prima v naprosto exkluzivním čase, v neděli od 00:15. Ano, ve čtvrt na jednu. Informaci včera přinesl server Digizone.cz.

Šéfka 6. díl: peníze vždy až na prvním místě, hop

8. Duben 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1556 w=420]
Šéfka s Norou Mojsejovou v hlavní roli se nám 6. dílem dostane do své poloviny a stále o plat ve výši 100 000 dolarů ročně a pracovní pozici v Nora Mojsejová Fashion bojuje 11 soutěžících. V pátek na slovenské TV Joj, v neděli na TV Prima, která opět zahýbala s časem a nyní již ve 21:10. Tak nezapomeňte na tuto změnu.

1. stránka z celkem 4123...Poslední »