Panáček v reality show

Václav Kopta dotančil ještě před začátkem StarDance 2018

5. Září 2018 | napsal(a): | reality show: StarDance 2018

stardance-vaclav-kopta
Pomalu se blíží zahájení dalšího ročníku oblíbené televizní show StarDance. Jedním z jejich účastníků měl být i herec a hudebník Václav Kopta s tanečnicí Janou Zelenkovou. Bohužel se tak nestane.

Václav Kopta se zranil ještě než začal vůbec trénovat na StarDance, kdy si zlomil prst na noze. I tak doufal, že se show zúčastní, jenže nyní si při jednom z prvních tréninků přetrhl sval na noze. Tím měla jeho účast ve StarDance 2018 velmi jepičí život a jeho taneční partnerka Jana Zelenková čeká, kdo jej nahradí. Česká televize zatím jméno náhradníka neoznámila.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

StarDance 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 17
1
Lukša
Reagovat

StarDance přišla o jeden z hlavních taháků letošního ročníku. Kopta je výborný bavič, který ale narozdíl od Pavláska ovládá i taneční kroky. Nezávidím tomu, kdo zaujme jeho místo. Oproti ostatním bude mít minimum času na přípravu a bude se muset zařadit do kolektivu. Ale právě tím si může získat obecenstvo.

2
Johana
Reagovat

Koptův laskavý a inteligentní humor mám ráda, těšila jsem se na něj moc…velká škoda. Přeji mu brzké uzdravení.

3
dorka
Reagovat

Já to mám naopak, jsem ráda, že se nebudu muset každý týden strachovat, jestli ho neklepne. Stačí mi podívat se na tu fotku. Buďme rádi, že se nám zachová, i bez tance.

4
orchis
Reagovat

Díky za zavedení diskuse i ke Star Dance. Bude tady nějaká dobrá duše, která by dělala rekapy? :-)

5
Lukša
Reagovat

Václava Koptu nahradí s největší pravděpodobností Richard Genzer.

6
treperenda
Reagovat

Tak vám nevím, teď dotancovali, světla letos jak v třeťotřídním cirkuse, obrázky tak nějak naprd, asi to vynechám.

7
Lukša
Reagovat

@treperenda: Náhodou, mě to hodně chybělo a celkem dost čísel mne nadchlo. Na to, že šlo o první týden, tak super.

8
orchis
Reagovat

@Lukša: taky mám ten pocit, že se první díl po taneční stránce vyvedl..

9
orchis
Reagovat

Rekapy nebudou?
A cedarin by nemohl pár slovy zhodnotit, jestli sem ještě chodí?

10
Lukša
Reagovat

@orchis: Panáček bez StarDance? To přeci nejde. Jen je potřeba říci, kdo se toho chopí ;)

11
orchis
Reagovat

@Lukša: :-)
třeba SUNíčko založí alespoň novou diskusi.. ve virtuální realitě je 5. září pravěk :-)

12
Litocha
Reagovat

Tak letos mi to připadá jako celkem silná sestava – není tam žádné vyložené dřevo, které by to odpochodovalo nebo si hrálo na větrný mlýn, u všech byla vidět snaha. (Podle posledního tance bych řekla, že i Kopta by byl dobrý.) A taky mi je naprostá většina tanečníků sympatická. Pravda, v případě Geni bude asi standard trochu utrpení, ale třeba se pletu. V latině si zase podle mě pohorší David Svoboda.
Černého Petra si vytáhne asi Michal Mládek s Danielou Písařovicovou (žádný hvězdný výkon + mizivá popularita), což je mi líto, protože mám Michala ráda. Leda, že by okouzlili porotu valčíkem, standard je ostatně Michalova parketa, takže by se vykompenzovaly minimální hlasy od diváků. Taky si myslím, že standard by Daniele mohl sedět více.

13
Inbezka
Reagovat

Také se přimlouvám, aby se někdo rekapu chopil a předem velmi děkuji!:-) Těšila jsem se velmi a protože jsou mi také všichni soutěžící, někteří hodně moc, sympatičtí, přála bych si, aby tančili všichni až do konce a pak se rozhodlo podle výše bodů:-) Tentokrát jsem trpěla při pohledu na Pavlu Tomicovou – slušelo jí to shora do půli stehen – copak jí nemohli našít aspoň delší třásně? Jinak byla skvělá. A zdálo se mi, že se Marek Eben rozjíždí nějak pomalu a opatrně…

14
Johana
Reagovat

Hezké to bylo…soutěžící fajn, Tereza s Markem fajn, z porotců nováček Kuneš fajn, ostatní na první kolo zbytečně ostré hodnocení ( ovšem jak u koho ). Škoda jen, že za největší hvězdu večera byla Krainová, její nepatřičný klobouk a pohrdlivé slzy smíchu.

15
orchis
Reagovat

Sluníčko,
prosím o založení nového vlákna na dnešní Star Dance. Asi nejsem sama, kdo by to uvítal.

16
orchis
Reagovat

@orchis: ach ty automatické opravy
SUNíčko, samozřejmě :-) (ale sluníčko není od věci, pokud vlákno založíš:-) )

Přidat komentář

Přidat komentář