Panáček v reality show

Václav Kopta dotančil ještě před začátkem StarDance 2018

5. Září 2018 | napsal(a): | reality show: StarDance 2018

stardance-vaclav-kopta
Pomalu se blíží zahájení dalšího ročníku oblíbené televizní show StarDance. Jedním z jejich účastníků měl být i herec a hudebník Václav Kopta s tanečnicí Janou Zelenkovou. Bohužel se tak nestane.

Václav Kopta se zranil ještě než začal vůbec trénovat na StarDance, kdy si zlomil prst na noze. I tak doufal, že se show zúčastní, jenže nyní si při jednom z prvních tréninků přetrhl sval na noze. Tím měla jeho účast ve StarDance 2018 velmi jepičí život a jeho taneční partnerka Jana Zelenková čeká, kdo jej nahradí. Česká televize zatím jméno náhradníka neoznámila.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

StarDance 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
Lukša
Reagovat

StarDance přišla o jeden z hlavních taháků letošního ročníku. Kopta je výborný bavič, který ale narozdíl od Pavláska ovládá i taneční kroky. Nezávidím tomu, kdo zaujme jeho místo. Oproti ostatním bude mít minimum času na přípravu a bude se muset zařadit do kolektivu. Ale právě tím si může získat obecenstvo.

2
Johana
Reagovat

Koptův laskavý a inteligentní humor mám ráda, těšila jsem se na něj moc…velká škoda. Přeji mu brzké uzdravení.

3
dorka
Reagovat

Já to mám naopak, jsem ráda, že se nebudu muset každý týden strachovat, jestli ho neklepne. Stačí mi podívat se na tu fotku. Buďme rádi, že se nám zachová, i bez tance.

4
orchis
Reagovat

Díky za zavedení diskuse i ke Star Dance. Bude tady nějaká dobrá duše, která by dělala rekapy? :-)

5
Lukša
Reagovat

Václava Koptu nahradí s největší pravděpodobností Richard Genzer.

Přidat komentář

Přidat komentář