Panáček v reality show

StarDance 2018 (20.10.): Samba, valčík a první vyřazování

20. Říjen 2018 | napsal(a): | reality show: StarDance 2018

sd2

První díl diváky nadchl, ve druhém jde ale už do tuhého. Po několika měsíční dřině, prolití krve, potu a slz, skončí jeden z párů hned po druhém živém vysílání. Nikdo nechce být tím prvním, proto očekávejme tvrdou bitvu a boj o každý bod. Letošní sestava působí nesmírně vyrovnaně, v úvodním díle taneční páry představily působivý waltz a také cha-chu. Tentokrát je čeká energická samba a elegantní valčík.

Krátké ukázky z tohoto večera aneb co taneční páry předvedly v druhém soutěžním týdnu.

Valčík

Jana & Richard

Lenka & Jiří

Veronika & Michal

Pavla & Marek

Daniela & Michal

Samba

Monika & Robin

Daniela & Michal

Kateřina & Adam

Veronika & David

Alice & Dalibor

 

A jaké jsou aktuální kurzy? Prvním na ráně je Adam Mišík, kterého dle sázkové kanceláře nebudou mít v lásce starší hlasující, odradit je má svou povahou a mírně arogantním chováním. Naopak z Pavly Tomicové se stala adeptka na vítězku celé soutěže. kurz_stardance

A co očekáváte vy? Kdo se nám dnes představí naposledy?

Souhrn Novinky.cz

Souhrn EuroZprávy

Souhrn iDNES.cz

Krátce Lidovky.cz

Bulvár

Blesk 1, Blesk 2, Blesk 3

Super 1, Super 2

Expres

StarDance 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 37
1
DJ Vlado
Reagovat

Díky, Lukšo, že ses toho chopil :-) Letošní SD je z mé strany ostře sledovaná jako Hrabalovy a Menzelovy vlaky, vzhledem k tomu, že v ní soutěží má největší srdcovka z tuzemských talent shows, což je můj splněný sen :-) Moc se na Moničinu sambu dneska těším a to nejen proto, že bude mít nejspíš odvážnější kostým než při waltzu :-D Na vypadnutí tipuju Písařovicovou, i když bych přednostně vyhodil Mišíka, kterého vůbec nemusím, ale ten snad bude na řadě v některém z nejbližších kol (pubiny SD nesledujou) :-)

2
Jana
Reagovat

A zrovna se jim ta samba nepovedla… Myslim, ze nejvic v ohrozeni jsou Daniela a Dalibor… A toho by mi bylo lito, hlavne kvuli Stodulce…

3
Lukša
Reagovat

@DJ Vlado: No tak Monika na tom není dobře, před přenosem bych ji čekal výše. Doufám, že má silnější podporu než Adam, jeden z nich vypadá na vypadnutí. Vítězem večera je pro mě Jirka Dvořák, krásný valčík, který ve spojitosti s jeho charisma vytvořil vskutku kouzelný zážitek.

4
Jana
Reagovat

@DJ Vlado: nesmutni!!!

5
orchis
Reagovat

Též jsem čekala, že vypadne Písařovicová, ale s ohledem na počet bodů od poroty bylo už jasné, že tentokrát vypadne Monika. A to vůbec nebyla špatná. Já bych oželela spíše Adama.

Jinak díky za založení vlákna…

6
Litocha
Reagovat

@DJ Vlado: Tak puberťačky možná nesledují, ale prepubertální holky docela jistě ano (a docela to prožívají). Poslední vítěz byl z části vítězem i díky nim (ale samozřejmě nejen). Adam ale není zdaleka tak šikovný, takže moc vysoko nevystoupá. Myslím ale, že ještě chvíli se udrží – příště půjde asi (vzhledem k latině) Daniela P.
Jinak řeči o tom, že je to ročník s nejvyšší úrovní, rozhodně nebyly plané.

7
Litocha
Reagovat

@orchis: Špatná nebyla (to dneska nikdo – snad jen Pavla Tomicová byla poněkud těžkopádnější a já pořád nemůžu přijít na chuť Dědíkovým netanečním vycpávkám na efekt – je poznat, že standardu fakt nehoví), ale měla smolnou startovní pozici, nijak nezazářila (ta samba byla hodně nejistá), letos je velká konkurence krásných žen a kdo ví, jestli starší generaci neotrávilo vtipkování jejího tanečníka.

8
orchis
Reagovat

Pro mě…
.. nejlepší sambu předvedl Dalibor s Alicí. Už když pustili ukázky z nácviku, tak to bylo „turbo“ v porovnání s předchozími sambami. Alice má k ruce velmi tvárnej materiál.
…no a valčík ? Dvořák má neskutečné charisma, tanečnice sympatická a choreografie krásná.
Ale vlastně všechny valčíky se mi líbily.

9
Scalex
Reagovat

Vlado… upřímnou soustrast… Budiž jí parket lehký.

10
Lukša
Reagovat

@Litocha: Je pravda, že je prakticky nemožné selektovat taneční páry na horší a lepší. Ono v tom taky hraje roli, že tentokrát dostali více času na trénink. Moniky je škoda, přišli jsme o pěknou babu, Adama bych oželel.

11
Bezík
Reagovat

@Lukša: Ač je mi Vlada líto, tak Monika bohužel po právu. Adam tuším půjde příště.

12
Ajda
Reagovat

Monice boty klouzaly určitě i na generálce, nebo mezitím napastovali parker? Mišík si myslím ještě vydrží, holky pár esemesek pošlou. Další adept pro odchod je pro mě Arichteva, pohyb jí je cizí, narozdíl od hloupých keců.

13
Inbezka
Reagovat

Zdravím a moc děkuji za rekap. Vlada mi není vůbec líto, měl sem a všude kde se dalo psát a burcovat, aby všichni posílali Moničce SMS a sám měl posílat taky. Takhle to vypadalo, že StarDance nikoho nezajímá. Ale Monika bohužel – nechci jí křivdit, ale myslím, že do tréninku nedala – třeba nemohla – tolik co ostatní. Přijde mi, že hřeší na svou hezkou tvářičku a onen neustále opakovaný výrok, že je cikánka. Ale přeju jí úspěch tam, kde je doma – ve zpěvu.

14
Ajda
Reagovat

@Inbezka: S „cikánkou“ neuspěla, i když na mnohých diskuzích zaznívá, že to byl důvod vyřazení. Blbost, Radek Banga se protancoval až před brány finále.

15
Monika
Reagovat

Vyrazovani bylo malo napinave, jak tam zustala Monika s Tomicovou bylo vymalovano a jasne kdo pujde ven. Kdyby v posledni dvojce zustala Monika s Arichtevou ten moment prekvapeni by byl uplne jinej. priste tipuju Arichtevu nebo Pisarovicovou, Misika az v dalsim kole.

16
Lukša
Reagovat

@Ajda: Ty boty mě taky překvapily, přece co je při tanci důležitější, než správná obuv. Samozřejmě se podmínky na parketu trochu mění, ale generálku měli nedlouho před vysíláním a museli tedy vědět, do čeho jdou. Nebo měla Monika na generálce boty jiné? Každopádně s těmito se dost trápila a přesto, že dávka pořádné energie je u samby povinná, tady ty nohy šmrdlaly až až.

Do článku jsem přidal pár odkazů, některé zajímavé a hodnotící, jiné čistě bulvární.

17
Monika
Reagovat

Monice imho uskodily i caste zabery na nohy. Ma smulu, ze je mala a ma tlustsi nohy, macata stehna nevypadaji tak pusobive jako u stihlejsich nohou a u male vysky se to jeste opticky zkresluje. Monika se mi hrozne libi v obliceji, ale mohla by zhubnout. Sinkorova ma mnohem hezci nohy na pohled.

18
orchis
Reagovat

Monika vypadla taky proto, že ji moc lidí nezná. Superstar skončila už dávno a hudba, kterou dělá, není zrovna mainstreamová.
Adam je navíc známý i z Tváře a dalších aktivit…
Já sama jsem překvapená, jak mi Veronika tady nesedí.. ale jak říkáte, jestli se nezlepší, moc dlouho ji tam neuvidíme…

19
Dáša
Reagovat

Díky za otevření diskuse k letošnímu SD a možnost přečíst si normální příspěvky. Písařovicová tam ještě pár kol musí vydržet, zaměstnanci ČT nikdy takhle brzo nevypadli. Porota dodá více bodů, ono to na divácích tak úplně není. Měl by asi vypadnout Mišík, ale toho zase budou držet holčičky s kreditem, takže nevím nevím. Možná půjde Arichteva. Já bych oželela Gondíka, protože ten jeho vysmátý novácký, s prominutím ksicht fakt moc nemusím. Ale tam to asi budou jistit body od poroty. Oželela bych i Dědíka, ale tam to bude jistit Tomicová až do finále. :)

20
JanaH
Reagovat

Za mě nebyly na vině klouzající botky ani problematické etnikum, ale to, že Monička jednoduše nestíhala. :-) A vždycky na mě působila jako poněkud leklá ryba.
Snaživkou letošní řady je Šinkorová, zatím mě neuchvátil ani Svoboda a Genzerovy opičky mi už teď lezou krkem, škoda Kopty.
Kdo mě překvapil mile, je Gondík, od něj jsem nic moc nečekala, prostě Stodůlka. :-)
U Dvořáka jsem tušila, že mu to „pude“, ale že až tak? :-D Pro mě s Lenkou (nebo Norou?) včera nejlepší.

21
DJ Vlado
Reagovat

Tak pro mě StarDance včera skončila :-/ Chjo, tak jsem se na Moničku těšil a ten „splněný sen“ trval tak krátce :-( I když se jí ta samba včera nepovedla, tak jsem si myslel, že ta soutěž je primárně o sympatiích, jelikož běžný divák tanci až tak nerozumí (viz. Pavlásek, který byl třetí) :-/ Mišíka po včerejšku nesnáším ještě víc než předtím, včera byl minimálně stejně špatný jako Monička, ale protože z něj ucházejí malé pipinky, tak za to bude donekonečna alibisticky ospravedlňován :-/ Pro mě je to druhý nejhorší protekční fracek po novopečeném řeporyjském starostovi v této republice, proto doufám že příště vyletí jako namydlený blesk, pubiny nepubiny :-)

Tímto se s vámi zde v článcích pod SD loučím, nadále to sledovat nebudu, i když je to kvalitnější show než Tvář (což zvlášť letos není tak těžké), tak ta pachuť, že už tam není Monička, by pro mě nadále trvala :-/ Nadále zůstávám u XF UK (pokud se mi ho podaří chytit) a své naděje v této chvíli upínám ke slovenské Tváři (která je mnohem lepší než katastrofální česká), ve které jsem letos taky našel jednu srdcovku – Máriu Bartalos, tak doufám, že aspoň v jejím případě mi popřejete štěstí, aby vyhrála (tu náplast na zlomené srdce teď nutně potřebuju) :-)

22
JanaH
Reagovat

Ach, och… uf. Na ofiko v rámci zachování zbytků duševního zdraví budu moct „na čumendu“ jen občas a letmo, jinak přijdu i o zbytky iluzí o svých spoluobčanech a spoluobčankách. :-D Tam se to hemží „odporníky“ na slovo vzatými… a to je teprve začátek, to hlavní „maso“ ještě přijde. Jsem pozapomněla, jak to bylo minule. :-)

Hmm… já si dovolím tipnout, že příště Adam nevyletí.
A nic na tom nemění, že jej taky nemusím, kdežto jeho tatínka můžu velmi!
To ostatní přičítám rozjitřeným emocím. ;-):-D

23
Lady XL
Reagovat

Ad klouzající boty. Já to nepoznala,podle mne fakt nestíhala a nedala tomu 100%. Ale ty boty – vzpomeňte, v jedné řadě zkazila tanec celebritě profi tanečnice. Klouzaly jí střevíce a partner ji zachraňoval od pádů… Dostala pak od poroty vynadáno,že si vzala na přímák nové střevíce a neupravila si je. Dresslerka vysvětlovala,že se boty musí hodně ošoupat o podlahu… Možná použila i Monika nové boty a nikdo jí neupozornil na možný problém (tanečník měl..).

24
Michal V.
Reagovat

@Lady XL: Jestli se nepletu jednalo se o treti rocnik slovenske let’s dance a pan bednarik to tehdy nazval „šmikstepem“ :-). Osobne si myslim, ze to hodne pomohlo celebrite vyhrat celou radu.

25
Lady XL
Reagovat

@Michal V.: Možné to je, tu jsem tehdy sledovala taky. Já si prostě pamatuji jen ty výtky a vysvětlení,jak si profíci upravují nové boty. :-)

26
Lady XL
Reagovat

Jinak musím taky říct,že mi tady taky není Arichteva moc sympatická. Normálně dobrá herečka,ale tady mi přijde,že se chová občas nafoukaně. Kecá mimo mísu… Snad je to z nervozity…,doufejme. Šinkorová mi přijde jak velká „snaživka“ :-). Zaujal a překvapil mne Svoboda.

27
Litocha
Reagovat

@Dáša: Tak je pravda, že i prkenný Filip Sajler vypadl až jako třetí, takže kdo ví, třeba tam Daniela P. ještě chvíli vydrží (i když ten jive bude nad její síly). Přijde mi, že tanečně je tak nastejno s Veronikou, která na mě působí znatelně míň sympaticky, ale zase může nasbírat hlasy ze solidarity, „když si na ni ten Chlopčík tak zasedl“. Příště se podle mě rozhodně mezi těmi dvěma – Adama ještě podrží fanynky, Pavla má neskutečnou podporu žen z lidu, Richard „ohúril“ porotu a u diváků to má taky dobré. Malý otazník mám ještě u Dalibora, jak se popasuje s tangem. Ostatní jsou za vodou, budou u poroty vysoko.

28
orchis
Reagovat

Diskuse jinde je lépe nečíst. Zkusila jsem to po prvním večeru a už to bylo na hraně, což teprve teď, když se začalo vyřazovat:-)

ještě že je panáček…

Zhodnocení si lze přečíst i na blogu Petra Fabery, zatím tedy pouze 1. večer…

29
ski-per
Reagovat

@DJ Vlado: A kolikpak jsi Moničce, ty milovníku, poslal SMS ?

30
DJ Vlado
Reagovat

@ski-per: Hodně, ale nevím, zda vůbec odešly, jelikož mi nepřišly žádné doručenky, které mi u SS chodily :-(

31
Theresa_feat Vladko
Reagovat

Ahojte, Dvora tancil zamlada latinu…

32
Theresa_feat Vladko
Reagovat

Dvorak, pardon

33
Litocha
Reagovat

V sobotu mě Richard překvapil – čekala jsem, že valčík bude průšvih. ocenila jsem, že to pojal seriózně, ale nijak mě neoslnil, přišlo mi, že se dost hrbí.
Monika – tohle se fakt těžce nepovedlo.
Jiří se mi líbí čím dál více, nejkrásnější valčík. Vidím ho ve finále.
Daniela Š. mi v nejmenším nevadí a tančí výborně. Do finále se ale nejspíš nedostane, dost lidí jí vytýká přecitlivělost a snaživost (já jsem si jí nevšimla, v porovnání s takovou Danou Morávkovou je pro mě Daniela úplně v pohodě).
Veronika – slušně zatančeno, Michal je taky tuším hlavně standarďák, což jí jen pomohlo. Příští týden to bude asi zase znatelně horší. Bohužel mi není přehnaně sympatická, moc jí to ale slušelo.
Adam Mišík – snaží se, nafoukaně na mě ani nepůsobí, ale pohybově to žádná sláva není. Samba se mi nelíbila. Vladovo nekritické zbožňování vybraných slečen a tendence nenávidět každého, kdo podle něj může za neúspěch jeho oblíbenců (je Adamova vina, že má více fanoušků?), už mě docela dlouho dráždí. Možná by to chtělo tolik neprožívat.
Pavla – valčík se mi nelíbil. Připadalo mi to ucourané a snaha dědíkovsky zařadit co neméně tance a zabít čas vycpávkami – různým pobíháním po parketu, pózami a zvedačkami (pravda, to tady úplně nejde) mě už delší dobu nenadchává. Pavla má nicméně obrovskou podporu a nedivila bych se, kdyby byla v první trojce.
David předvedl solidní sambu, překvapil mě. Myslela jsem si, že latinu nebude stíhat. Veroničina čelenka mi ale připomněla spartakiádu (jinak se mi ale letos šaty v naprosté většině líbí).
Daniela P. – snaha byla, pokrok hlavně díky tanečníkovi byl (naštěstí pro ni tančila standard, Michal má neskutečné taneční držení). Líbila se mi choreografie. Ke konci znatelně docházel dech. Příště se podle mě rozhodne mezi ní a Veronikou.
Dalibor – na rozdíl od všudypřítomného nadšení se mi samba nelíbila, výhru u poroty jsem nechápala. Celou dobu ale udržel tempo. Moc mě neuchvátil ani Alicin kostým. Jinak je mi ale sympatický, rozhovorem s Markem pobavil. Jsem zvědavá, jestli si laťku udrží, nebo bude tango nad jeho síly a spadne zase do průměru.
Budu se opakovat, ale tohle je vážně nejlepší ročník, co se kvality tance týče. Být to v jiném ročníku, všichni by se nepochybně několik kol udrželi.

34
Lady XL
Reagovat

@Litocha: Díky – zač? No za to, žes napsala, co si pořád myslím a ne a ne to napsat – ta čelenka byla fakt jak ze spartakiády a ze skladby Poupata :-D :-D. Přiznám se, tančit moc neumím, taneční mne minula a tak vše posuzuji podle pocitu, zároveň si pak ráda přečtu zkušenější, kteří mne upozorní na chyby, které tanečníci dělali. Vnímám pak o to víc souznění páru i vyzařování faktoru X…
Mě se např. Pavlin valčík taky moc nelíbil, v šatech mi přišla taková připosražená, ale energie a ten faktor X tam pro mne byl. Daniela Š. tančí celkem dobře, ale pro mne ten faktor X nemá… A rozhodně momentálně upřednostňuji Jiřího před Daliborem, Jiřímu to vyšlo naprosto skvěle! Daniela P. je krásná žena, ale fakt je tam problém s nohama – dlouhé a neohebné a tudíž hodně viditelné. A David mne fakt také překvapil s jakou radostí a i lehkostí odtančil. Richard mne ale štve. Nemám ráda jeho grimasy, podle mne se na tento typ pořadu nehodí. Ovšem čekám, že se bude zlepšovat, protože ty základy tam pořád jsou a chce je jen víc a víc použít… Bylo to ostatně vidět na zvedačkách, jak je skvěle dával.¨
Příště se bude rozhodovat mezi Arichtevou, Danielou a Adamem… Jinak fakt se mi také tento ročník líbí mnohem víc než předešlý.

35
ski-per
Reagovat

Arichteva hraje v seriálu, ta asi nevypadne. Rozlučka nejpravděpodobněji pro Danielu P., která kromě vyšší tuhosti také stále působí jako hodná maminčina holčička o krapet víc, než je pro nahánění hlasů potřebné.

36
ski-per
Reagovat

@Litocha: Dědíka nemíním omlouvat, ale tipuji, že jeho rozvinutá záliba ve vycpávkách byla jedním z důvodů proč byl pro Tomicovou vybrán. Ve valčíku měl navíc tu komplikaci s jejím labilním žaludkem. Vycpávek jsem tam vlastně čekala mnohem víc.

37
Litocha
Reagovat

@ski-per: Zase jsou tam ale pořád tři herečky (a 1,5 herce). A řekla bych, že část divaček První republiky (v tom hraje?) pošle hlasy Pavle Tomicové. Michalovi M. bych přála, aby se tam ještě kolo udrželi, aspoň by se mohli důstojně rozloučit standardním tancem. Těžko se mi odhaduje, jakou podporu má Dalibor. Minule byl jakožto vítěz u poroty za vodou, jestli ale spadne znovu do průměru/podprůměru, taky by mohl být ve hře na vyřazení (na diskuzích se propíral jeho nesoulad s Alicí a „jeho“ hlasy by mohly jít Jiřímu, připadají mi typově podobní).
Marka k Pavle vybrali jistě mimo jiné i proto, že je silný jako býk. Přijde mi, že k sobě docela sedí i naturelem. A je fakt, že dát mu (komediální) herečku je s jeho averzí k tanečnímu pojetí standardu chytrý tah.

Přidat komentář

Přidat komentář