Panáček v reality show

TV Nova zkusí omladit o 10 let: castingy zahájeny

26. Červenec 2017 | napsal(a): | reality show: O 10 let mladší

Televize Nova rozjela v těchto dnech castingy na novou reality show O 10 let mladší. Jejím zahraničním předobrazem je show Ten Years Younger britského Channel 4. V našich končinách mohou tento pořad znát ze slovenské TV Markíza, která O 10 let mladší vysílá od ledna 2017 a divácký zájem není špatný. Své příznivce si našla i podobná show na TV Prima Mladší o pár let.

O 10 let mladší – hlavní náplň

O co tedy v této reality show jde? Ve vizuální proměně účastníků pod dohledem odborníka. Ne, žádná Tvář má známý hlas, ale různé lékařské zákroky od plastických chirurgů, dermatologů, vizážistů, ale ke slovu se dostanou i fitness trenéři, aby se pokusili nastartovat změnu životního stylu soutěžících.

Zajímavostí české verze bude, že proměny o 10 let se budou týkat vždy dvojic, ať už partnerů, tak klidně sourozenců či kamarádek.

Chcete se stát účastníky této reality show? Pak se přihlaste na casting TV Nova. Ještě máte šanci změnit svůj vzhled a třeba i život.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

O 10 let mladší

Diskuze k článku

Počet komentářů: 8
1
limbora
Reagovat

Právě držím v ruce jejich letáček a uvažuji, že s přihlásím. Nevíte někdo, jaké zákroky se budou dělat? Protože bych potřebovala něco tak zásadního jako bylo na Markíze. Ne jen nabravit vlasy, ale přímo je nastřelit. Víte někdo o tom něco?

2
Patrik
Reagovat

Bude prosím nejaký článek o nový sezoně X factoru UK protože tam je hodně věcí nových děkuju

3
Tomáš
Reagovat

@Patrik: Kdy se má X Factor UK začít vysílat, nevíš?

4
VojtaP
Reagovat

@Patrik: určitě bude před začátkem nové série.

@Tomáš: zpravidla startuje poslední víkend v srpnu.

5
Prochor
Reagovat

Omlouvám se za OT, ale co nová RS Piráti na vlnách?
http://pirati.tvshow.cz/2017/04/10/prima-chysta-pirati-na-vlnach/

6
hana
Reagovat

@limbora:

ahoj limboro, ozvi se nam na omladnout a dame ti dalsi informace. kazdemu se „siji“ zakroky na miru, komu je co potreba, je to na dohode. neboj se a pojd do toho, nejlip s partnerem, pritelem, kamaradem, brachou, sousedem, chlapi jsou potreba. tesime se.
h

7
Hanka
Reagovat

Dobrý večer chtěla bych se prosím zeptat ohledně reality o 10 let mladší.Se sestřenkou jsme se přihlásili,ale nechápu jak je možné,že když jsem dnes koukla na dotazník zde,tak je tu foto rodin učastníků a foto před 10 lety.My se přihlašovaly asi už v červnu a tohle v přihlašovacím formuláři nebylo.Jen foto obličeje a postavy.Tak nás napadlo jestli jsme vůbec zařazeny nebo ne.Systémové ID jsme obdrželi.Děkuji s pozdravem Hanka

8
Andrea
Reagovat

@hana: Dobry den chcela by som sa informovat ohladom relacie O 10 let mladsi.Bola som u nas na Slovesnku na castingu o 10 rokou mladsi s priatelkou ,a mna vybrali len ju nie.Pri castingu nam bolo povedane ze ak vyberu jednu z nas tak nam niekoho potom daju lenze sa tak nestalo a povedali ze si mam zohnat na poslednu chvilku niekoho ineho co bolo dost tazke za jeden den.Tak som sa tam nakoniec nedostala a chcela by som sa prihlasit ku Vam samozrejme nie sama,Budem velmi rada ak my odpisete ci a ako sa to da s pozdravom Andrea

Přidat komentář

Přidat komentář