Panáček v reality show

O 10 let mladší, žhavá novinka TV Nova

24. Říjen 2018 | napsal(a): | reality show: O 10 let mladší

titl o 10

TV Nova se rozhodla konat „dobro“ a v pořadu O 10 let mladší, se rozhodla vracet do života lidi omlazené, sebevědomé, prostě skoro dokonalé. Už před delší dobou probíhal casting a nyní nás čeká výsledek práce týmu českých specialistů – od vizážistů, kadeřníků, zubařů, výživových poradců, dermatologů až po plastické chirurgy. Ti všichni budou k dispozici účastníkům po dobu jednoho měsíce, během kterého má proběhnout proměna. Podle mě poněkud krátká doba, když se většinou „devastovali“ mnoho let. Moderátorkou bude Monika Absolonová.
Podobných pořadů jsme už viděli na různých stanicích několik, jsem zvědavá, jak dokonalé proměny nám předvedou tentokrát.

O pořadu

V každém díle se divákům představí páry, které spojuje nějaký vztah. Jedni jsou partneři a další zase kamarádi. Společně toho spoustu zažili a nyní absolvují změnu své vizáže. Jejich pohnuté osudy totiž mnohdy způsobily, že jsou jejich tváře ztrápené, plné vrásek a špatná životospráva se podepsala také na jejich postavě, což vedlo ke sníženému sebevědomí.

První dobrovolník – Honza

honza1

Manželé Renata a Jan Gruberovi se potkali v těžké životní situaci. Měli za sebou nevydařená manželství. Jan toužil po dítěti, kterého se od předchozích partnerek nedočkal. Renata měla za sebou manželství, které se neobešlo bez násilí. Když se potkali, začal jim nový život. Bez sebe nedají ani ránu, Jan je na Renatě citově velmi závislý a stojí při sobě v dobrém i zlém. Těžké chvíle se však hůře snášejí, pokud je na ně člověk sám. Honza si sáhne až na dno ve chvíli, kdy má podstoupit plastickou operaci. „Nemůžu se ani rozloučit s Renatou,“ propadá Honza zoufalství a pláči, který ho zmáhá.

V dalších dílech se budu snažit doplnit víc fotek proměn, tentokrát (úterý ráno) je to maximum, co jsem zvládla, budu do konce týdne mimo signál.

Žhavou novinku a výsledek proměny sledujte ve středu po skončení další RS Výměna manželek, tedy zhruba od 21.30 na TV Nova.

Promo video

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

O 10 let mladší

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
Zdenka Ganslerova
Reagovat

Promnena byla uzasna,citila jsem snima,tym odborniku to same.Chvalim,take by se mi to libylo,nemam co dodat,jste uzasni.

2
ivča
Reagovat

hlavně ty zuby, superrr

3
Lady XL
Reagovat

Konečná proměna vypadala výborně, chválím vlasy. Už jen ta změna účesu u paní splnila efekt omlazení… Co že jim to dělali se zuby? Říkali implantáty, ale ty se snad dávají do dásní ne? Nevíte? Já jen že ty implantáty, co jsou tak drahé se dělají na několikrát a zabere to víc času než měsíc (od 1.návštěvy). Nechce se mi věřit, že na tu proměnu měli jen měsíc, myslím, že za měsíc by nezmizely modřiny po plastikách… Ale to je vedlejší :-).

4
Ella
Reagovat

Určitě to netrvalo měsíc, ale dýl, protože
Jen vhojení implantátů pro nasazení zubů trvá nekolik týdnů. Po plastice modřiny, jizvy, pán musel nosit pás ušitý na míru. Vadila mi povrchnost, zbytečná omáčka, raději bych viděla jídelníček, cvičení, než návštěvu muzea.

5
Lady XL
Reagovat

@Ella: Ano, ta omáčka – návštěva muzea- byla zbytečná. I to neustálé fňukání po manželce. Mohli víc ukázat cvičení na těch šátcích, či jak to nazvat. Předpokládám, že pán s ohledem na operaci nemohl moc nikam chodit, natož cvičit, tak asi nevěděli, co s ním natočit… Ale mohli např. víc mluvit o tom, jak se o tu plastiku po operaci starat, čemu se vyhnout. Klidně ukázat ty modřiny s tím, že vše vymizí… I ten jídelníček tam měl být víc.

Přidat komentář

Přidat komentář