Panáček v reality show

O 10 let mladší touží být nezodpovědná alkoholička

21. Listopad 2018 | napsal(a): | reality show: O 10 let mladší

kat a jan

Pořad slibuje pomoc lidem v tíživé životní situaci, která jim většinou brání v péči o zevnějšek, zanedbávají životosprávu a to vše se podepisuje na jejich vzhledu. Myslíte, že alkoholismus je důvod, proč někomu zaplatit desítky tisíc za zákroky? Myslíte, že si je opravdu zaslouží někdo, kdo přijde na natáčení pod vlivem alkoholu? Jan a Katarína jsou spolu necelý rok a vztah jim ničí její alkoholismus. On vidí v proměně poslední šanci, jak vše ještě zachránit, ona slibuje, že během zákroků nebude pít ani kouřit. A co potom? Vrátí se vše zpět do starých kolejí?

tetovani

Jan a Katarína

Na prvním místě je u Honzy (52) sex. Katarína (54) na něm obdivuje zodpovědnost. Sama ji nemá. Po jednom alkoholovém flámu jí zůstalo na zádech vulgární tetování, které nemá odvahu ukázat dceři. Tu by stejně nezajímalo, s matkou se ona ani vnoučata nestýkají. Změnu vzhledu berou oba jako možnost, jak restartovat jejich život a začít s čistým štítem.

Nechci soudit předem, ale opravdu mě udivuje a skoro až odrazuje od sledování výběr účastníků tohoto pořadu.

PŘED a PO

katarina

jann1

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

O 10 let mladší

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
Lady XL
Reagovat

No to já se tedy opět podívám. Aspoň začátek. Chci vidět,zda to je opravdu troska. Na fotce mi i ten pán přijde jak alkoholik (možná bývalý)… Ale souhlasím s údivem nad výběrem!! Jestli je alkoholička,tak ať jí raději zaplatí odvykačku….

Reagovat

@Lady XL: Začátek a konec, víc taky nedám, stejně vše napíšou na FB nebo v bulváru.

3
sagiti
Reagovat

Na FB nejsem.Moc by mě zajímalo jak dnešní dvojice vypadá po roce.
Zajímavé,že tak rozsáhlé tetování na zádech paní nevadilo a nitě v obličeji ji tak rozhodily.Možná je kůže na zádech silnější a nebo,že by motivace?

5
sagiti
Reagovat

Už jsem si to přečetla.Rozchod se dal čekat.Blahopřání k narozeninám bylo jaksi odtažité,vůbec ne jako mezi hodně blízkými lidmi.Celkově mi to přišlo jakoby mezi nimi byla jen nějaká domluva ale ne partnerský vztah.

6
sagiti
Reagovat

@Ajda:

Děkuji.V sobotu se podívám.

Reagovat

@sagiti: Tam byl hlavně sex, jak Honza přiznal.

Tipla bych jí po proměně na zachovalou šedesátku, vlasy hezké, ale jinak notorik, kterého měli obejít obloukem.

8
Lady XL
Reagovat

Tak jsem to dala celé. Jo po proměně mi přišla starší. V některých momentech během pořadu mi přišla fakt hezká, byla jemně nalíčená,rtěnka jí sekla. Čekala jsem, že se takto „vyloupne“ na konci. Ale pak z ní byla vosková figurína.
No a co kdo čekal? Alkoholik bez léčení? Naslibuje cokoliv…. Možná i proto nešli do větších operací,sponzoři to nechtěli zaplatit…

9
Monika
Reagovat

Ja nemam rada neprirozene vlasy, nejsem priznivec cervene, oranzove..ty vlasy mela suprove po promene, fakt moc dobra prace, krasnej prirozenej odstin, pekny sestrih, moc se mi to libilo. Zbytek stal za houby,
Ten chlap nevim no ja mu hadala mene i pred promenou, tipovala jsem to na 45 let. Smala jsem se odhadum nad 60, to snad nemohli myslet vazne. Stejne by me zajimalo kolika lidi se zeptaji a pak to sikovne sestrihaji, vyberou co nejvyssi odhady pred promenou a co nejnizsi odhady po promene…omladl jste o dvacet jedna let :-)))) no komedie tohle…

10
Lady XL
Reagovat

@Monika: Hlavně jsou to komparzisti…., takže řeknou, co se jim „doporučí“… Ten chlap fakt na 60 nevypadal, opět tu byl efekt schválně „zanedbaného“, neupraveného… Po sestřihu a oholení vypadal velice dobře. Jemu tu akci přeji, má operaci očí, upravené zuby a teď si najít pořádnou ženskou. Jak čtu, tak to dopadlo, jak jsem čekala – sliby, chyby. A zpětně je pro zasmání to, jak ji vodili do nových bytů, prý aby si vybrala, kam by se mohli přestěhovat… haha, hlavní starost byla, aby „on“ měl blízko hospůdku… Počítám, že realitka byla jedním ze sponzorů dílu.

Přidat komentář

Přidat komentář