Panáček v reality show

Poslední šance: sledujte castingy Talentu z publika

28. Květen 2016 | napsal(a): | reality show: ČeskoSlovensko má talent 2018

csmt2016-header
Nemáte to daleko do Bratislavy a Česko Slovensko má Talent je vaše oblíbená show? Pak nepropásněte možnost, která se už nemusí opakovat (třeba je to poslední řada, mrk) a vyražte do publika castingových show do bratislavské Koliby. Termínu natáčení od 4. 6. do 14. 6. je spousta, tak si jistě vyberete. Vždy se natáčí ve dvou blocích a to od 11 do 18:30 a od 18:30 do 22:00. Jak se přihlásit? Mrkněte na web TV Joj, kde se dozvíte vše ostatní.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

ČeskoSlovensko má talent 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 6
1
Lukša
Reagovat

Děkujeme TV Joj za vřelý přístup ku členům českého národa. Děkujeme za to, že ČESKO Slovensko má talent se natáčí pouze na území Slovenska. Jasně, asi se na tom dost ušetří, ale přesto by ta úroveň byla o třídu lepší, kdyby castingy byly i někde u nás (jestli je z Bratislavy do Prahy daleko, tak klidně Brno).
A ještě malé poděkování FTV Prima, která si nedokáže trošku dupnout a prosadit si větší zapojení v ČR. Pak by i ta sledovanost u nás byla lepší, ale kolik lidí se bude koukat na ČSMT, kde nás budou válcovat Slováci?
Možná by se hodilo pro další ročníky z ČSMT udělat čistě SMT. Ale toho se asi nedočkáme.

3
ales winner emma
Reagovat

no to je jedna věc a potom se potvrdilo to co sem si myslel že talent na primě letos nebude

4
Lukša
Reagovat

Tomu se vůbec nedivím. Prima se od projektu po posledním fiasku se sledovaností logicky stáhla. Ale upřímně, že by to byla nějaká strašlivá škoda se říci nedá. Můžeme jen doufat, že když se jsme se nedočkali změn na místě poroty ani na postu moderátorů, přijde alespoň příjemná změna v podobě prostor natáčení. Malinká INCHEBA loni celou show neskutečně srážela. A nejen ta!

5
Ludvik
Reagovat

Prima by se celkove mohla vkaslat na souteze hledani talentu a mohla by se vratit ke kontejnerovkam (Vyvoleni) i kdyz to neni zadny mega uspech tak svoje divaky to ma, hlavbe v mladsi skupine, coz z toho dela atraktivni show na socialnich sitich a mluvi se o tom vic nez o Talentu. Big Brother tady v Anglii taky neni zrovna nejsledovanejsi letni program, ale svoje divaky to ma a vzdycky mit bude.

6
rss
Reagovat

Co na tom jela Prima s JOJ fifty fifty, byla to po VV nejlepší show u nás. Loni tragičtí moderátoři, stále setrvávající homosexuální Slávik, malá hala, postupující soutěžící prakticky jen Slováci. Takže pokud to bude zase fraška v režii JOJ, ať se Prima neangažuje. Škoda jen, že do toho nadále chtěj strkat ruce Bílá a Prachař. Ostatně, ti to jediní loni zachraňovali. Kde jsou ty časy prvních sezón ČSMT, který jsme hltali všichni.

Přidat komentář

Přidat komentář