Panáček v reality show

Nové Prostřeno s novými pravidly startuje podzimní sezónu 2013

12. Srpen 2013 | napsal(a): | reality show: Nezařazeno

Dnes byla oficiálně odvysíláním nového dílu Prostřeno odstartován podzimní televizní boj o reklamní výnosy a koláče sledovanosti. Nové díly Prostřena, přinesou nejen nové účastníky, ale také nová pravidla. Pojďme si je shrnout.

Pravidla Prostřeno

Účastníci mají nově zakázáno používat v rámci zábavy pro ostatní soutěžící společenské hry a videohry.

Nově musí také každý soutěžící připravit místo dosavadních 3 chodů, chody celkem 4.

Diváci se mohou také těšit na tzv. Úkol týdne: Každý z účastníků dostane v den vaření speciální úkol související s přípravou jídla, se kterým si bude muset poradit „po svém“. Co to znamená? Může se lehce stát, že bude muset flambovat, péct domácí chléb nebo připravovat sushi.

A dokonce i vy se můžete zapojit prostřednictvím webu TV Prima a posílat návrhy týkající se úkolů ve vaření!

Nové díly Prostřeno budou k vidění vždy od pondělí od 18 hodin.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Nezařazeno

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
Reagovat

Viděla jsem kousek, nuda, blafy. Zábava stejně nudná jako vždy, žádná změna není vidět.

2
Packa
Reagovat

Nechápu ten úkol týdne. To budou mít všichni soutěžící v tom týdnu stejný úkol? Pak mi to ale přijde nespravedlivé, protože ten, kdo bude první (případně druhý) se to dozví ten den a budou to muset zvládnout bez nějaké velké přípravy. Když ale budou už třetí den flambovat, tak ostatním soutěžícím asi dojde, že na tom něco bude a proto se na to budou moci připravit delší dobu a aspoň si to vyzkoušet. Tohle je nedomyšlené teda.
Zrušení společenských her beru, to fakt byla nuda (i když včera, jak to ta ženská četla, tak tam bylo „tedy ne kupované hry“ – ale třeba taková pantomima je taky společenská hra a byla až příliš často). V ukázkách jsem viděla něco jako návštěvu rádia, což by bylo konečně originální.

3
MP
Reagovat

Ten ukol dne je vazne divnej napad, zvlast, kdyz maji nekteri ukol tezsi.

Přidat komentář