Panáček v reality show

VyVolení Dom snov online video

VyVolení Dom snov video archiv

Smutný konec účastníka RS Vyvolení Dom snov. Martin Boháčik podlehl popáleninám

18. Květen 2014 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=9153 w=615]Jak jste možná zaznamenali již před nedávnem, jeden z účastníků i zde sledované RS televize Joj Vyvolení – Dom snov, se pár měsíců po jejím finále opět dostal do zorného pole médií.
Po hádce s přítelkyní a matkou svého syna se 17. 4. labilní Martin Boháčik, zřejmě i pod vlivem alkoholu demonstrativně polil hořlavinou a zapálil. Utrpěl velmi vážné popáleniny na více než 60% těla, ale po týdnu se zdálo, že svůj afektivní úlet má přece jen šanci přežít. V pátek večer boj o život bohužel definitivně prohrál.
Více informací tady, zde a jinde

VyVolení Dom snov: Víťaz sa zbavuje výhry, Dom snov na predaj. Kúpite si?

3. Leden 2014 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=8239 w=615]
Po 15 týdnech usilovné práce si Igor Džadoň v nervy drásajícím finálovém souboji s Ivanem Musilem a šťastnou náhodou vybral nakonec správný klíč a stal se tak vítězem a majitelem budované nemovitosti. Radost z vítězství měl obrovskou, ale jak brzo ukázalo, Dům snů mu způsobil i nemálo vrásek. Měsíc po slavném vítězství je na prodej.

VyVolení Dom snov pozná víťaza!

1. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=8085 w=615]
Tri mesiace tvrdej driny, zábavy, nervov, plaču je za nami. VyVolení poznajú víťaza nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku. Do finále sa dostala štvorica Mirka, Marcel, Ivan a Igor. Do absolútneho finále sa prebojovali Igor a Ivan. Ako prebiehalo finále? Prečítajte si posledný finálový rekap.

Vyvolení Dom snov (30.11.): Veľké finále je tu

30. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=8075 w=615]
Po třech a půl měsících izolace na jedné parcele poblíž Bratislavy se slovenští VyVolení dostali ke dni, kdy se jim může splnit sen. Jeden z nich vyhraje vlastnoručně budovaný Dům snů a bonusový automobil. Zábavná hra v nelehkých podmínkách a s krutými pravidly končí. Ve finále jsou čtyři: tři pracanti, dva showmani, jeden taktik a jedna matka hrající na city. Překvapení a klacků pod nohy se dočkáme i dnes. Mirku, Ivana, Marcela, Igora čeká nejtěžší zkouška. Kdo z nich obstojí nejlíp? Anketa

Vyvolení Dom snov – XIII. týždeň (19.až 28. 11.): Prodloužený týždeň plný prekvapení!

28. Listopad 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=7328 w=615]

Mirku navštívia jej rodičia a dvaja starší synovia. Deň pred finále odhalená! Ukáže sa pravda o Mirkinom živote!

Finálová zostava je známa, keďže až do finále nikto nevypadne, Sajfa prichádza upresniť pravidlá, ktorými sa budú najbližšie dva týždne riadiť. Imunita je od tohto týždňa minulosťou a stavbyvedúceho bude určovať Sajfa. Dom bude mať okrem iného každý deň svojho domáceho pána, ktorému bude dom celý čas deň patriť. Do domu prídu postupne rodinní príslušníci každého finalistu v Dome snov! Sledujte Vyvolených na Jojke o Dnes až o 00.05!

Vyvolení Dom snov – XII. týždeň (16.11.): Týden plný překvapení, krystaluje finálová sestava

17. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=7949 w=615]

Show Vyvolení – Dom snov definitívne opúšťa MARTINKA!

Na VyVolené stavbaře čeká poslední krok do finálového týdne. Výhra je na dosah, na staveništi zůstala poslední pětice soutěžících a už jen poslední z nich se v souboji sbalí a odejde, než se RS dostane do absolutního závěru. Avízem brzkého konce je i změna pravidel. Stavba mešká a proto vaří každý den někdo jiný, funkce kuchaře je zrušena. Stavbyvedoucí je stále imunitou chráněný, ale netuší, co na něj štáb nachystal. Kdo vypadne ze hry o auto a Dom Snov?

Vyvolení Dom snov – XI. týždeň (9.11.): Sexuálne orgie a potom ostrý súboj!

9. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=7328 w=615]
Martina to má naklonené, opäť porušila pravidlá? Večer si Vyvolení doprajú zábavu v podaní sexuálnych gay hrátok Marcela a Igora. Martinka opäť raz vytasí svoje éčka! Súboj vraj bude nerozhodný a niekto bude musieť zmeniť svoje rozhodnutie. Ako to všetko dnes dopadne, uvidíme už dnes po 23:00 na Jojke!

Vyvolení Dom snov – X. týždeň (5.11.): Marcel zvádza Martinku, volí sa stavbyvedúci i kuchár

5. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=7328 w=615]
VyVolení budú dnes smútiť a spomínať na ex – VyVolenú Moniku. Bude sa voliť nový stavbyvedúci, a nový kuchár a Marcel prejaví svoje sympatie k Martinke. Myslíte si že to je jeho taktika, alebo ju naozaj zvádza? Vyvolení Dom snov dnes o 23:30 na Jojke.

Vyvolení Dom snov – IX. týždeň (2.11.): Striptíz Martinky a Marcela, najdramatickejší súboj!

3. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

[singlepic id=7751 w=615]

Dom snov mal opustiť IGOR! Zo zdravotných dôvodov odstúpila MONIKA, ktorá darovala život Igorovi.

Maťa uzavrie s Marcelom dohodu – ak latino tesár vybaví hudbu a zoženie fľašu a korzet, urobí striptíz. Nočné orgie odštartuje Martinka v dráždivom korzete, Marcel tancoval v tangáčoch. Súboj vraj bude dnes najdramatickejší v histórii, vypadne jeden z veľkých favoritov celej show! “VyVolení – Dom snov dnes po 23:00 hod. na JOJke.

Vyvolení Dom snov – XI. týždeň (29.10.): Dnes Vyvolení volia stavbyvedúceho i nového kuchára

29. Říjen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=7328 w=615]
Igor nazve Martinu zmijou a tá sa teší z toho že je Igor neštastný. Mirka sa tajne spoji s Martinou, ale v súkromí však tvrdí že je to iba hra. Dnes sa dozvieme aj meno nového stavbyvedúceho a nového kuchára. VyVolení – Dom snov dnes o 23:30 na JOJke, ak nezaspíte :).

1. stránka z celkem 6123...Poslední »