Panáček v reality show

VyVolení Dom snov online video

VyVolení Dom snov video archiv

Smutný konec účastníka RS Vyvolení Dom snov. Martin Boháčik podlehl popáleninám

18. Květen 2014 | napsal(a): okkvp

martin-bohacik.jpg Jak jste možná zaznamenali již před nedávnem, jeden z účastníků i zde sledované RS televize Joj Vyvolení – Dom snov, se pár měsíců po jejím finále opět dostal do zorného pole médií.
Po hádce s přítelkyní a matkou svého syna se 17. 4. labilní Martin Boháčik, zřejmě i pod vlivem alkoholu demonstrativně polil hořlavinou a zapálil. Utrpěl velmi vážné popáleniny na více než 60% těla, ale po týdnu se zdálo, že svůj afektivní úlet má přece jen šanci přežít. V pátek večer boj o život bohužel definitivně prohrál.
Více informací tady, zde a jinde

VyVolení Dom snov: Víťaz sa zbavuje výhry, Dom snov na predaj. Kúpite si?

3. Leden 2014 | napsal(a): okkvp

vvds-1.jpg
Po 15 týdnech usilovné práce si Igor Džadoň v nervy drásajícím finálovém souboji s Ivanem Musilem a šťastnou náhodou vybral nakonec správný klíč a stal se tak vítězem a majitelem budované nemovitosti. Radost z vítězství měl obrovskou, ale jak brzo ukázalo, Dům snů mu způsobil i nemálo vrásek. Měsíc po slavném vítězství je na prodej.

VyVolení Dom snov pozná víťaza!

1. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

vv-final-igor.jpg
Tri mesiace tvrdej driny, zábavy, nervov, plaču je za nami. VyVolení poznajú víťaza nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku. Do finále sa dostala štvorica Mirka, Marcel, Ivan a Igor. Do absolútneho finále sa prebojovali Igor a Ivan. Ako prebiehalo finále? Prečítajte si posledný finálový rekap.

Vyvolení Dom snov (30.11.): Veľké finále je tu

30. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

finale-vvds-stvorica_vyvolenych.jpg
Po třech a půl měsících izolace na jedné parcele poblíž Bratislavy se slovenští VyVolení dostali ke dni, kdy se jim může splnit sen. Jeden z nich vyhraje vlastnoručně budovaný Dům snů a bonusový automobil. Zábavná hra v nelehkých podmínkách a s krutými pravidly končí. Ve finále jsou čtyři: tři pracanti, dva showmani, jeden taktik a jedna matka hrající na city. Překvapení a klacků pod nohy se dočkáme i dnes. Mirku, Ivana, Marcela, Igora čeká nejtěžší zkouška. Kdo z nich obstojí nejlíp? Anketa

Vyvolení Dom snov – XIII. týždeň (19.až 28. 11.): Prodloužený týždeň plný prekvapení!

28. Listopad 2013 | napsal(a): Elko
druha-faza.jpg

Mirku navštívia jej rodičia a dvaja starší synovia. Deň pred finále odhalená! Ukáže sa pravda o Mirkinom živote!

Finálová zostava je známa, keďže až do finále nikto nevypadne, Sajfa prichádza upresniť pravidlá, ktorými sa budú najbližšie dva týždne riadiť. Imunita je od tohto týždňa minulosťou a stavbyvedúceho bude určovať Sajfa. Dom bude mať okrem iného každý deň svojho domáceho pána, ktorému bude dom celý čas deň patriť. Do domu prídu postupne rodinní príslušníci každého finalistu v Dome snov! Sledujte Vyvolených na Jojke o Dnes až o 00.05!

Vyvolení Dom snov – XII. týždeň (16.11.): Týden plný překvapení, krystaluje finálová sestava

17. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
vlcsnap-2013-11-15-12h01m07s91.png

Show Vyvolení – Dom snov definitívne opúšťa MARTINKA!

Na VyVolené stavbaře čeká poslední krok do finálového týdne. Výhra je na dosah, na staveništi zůstala poslední pětice soutěžících a už jen poslední z nich se v souboji sbalí a odejde, než se RS dostane do absolutního závěru. Avízem brzkého konce je i změna pravidel. Stavba mešká a proto vaří každý den někdo jiný, funkce kuchaře je zrušena. Stavbyvedoucí je stále imunitou chráněný, ale netuší, co na něj štáb nachystal. Kdo vypadne ze hry o auto a Dom Snov?

Vyvolení Dom snov – XI. týždeň (9.11.): Sexuálne orgie a potom ostrý súboj!

9. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
Martina to má naklonené, opäť porušila pravidlá? Večer si Vyvolení doprajú zábavu v podaní sexuálnych gay hrátok Marcela a Igora. Martinka opäť raz vytasí svoje éčka! Súboj vraj bude nerozhodný a niekto bude musieť zmeniť svoje rozhodnutie. Ako to všetko dnes dopadne, uvidíme už dnes po 23:00 na Jojke!

Vyvolení Dom snov – X. týždeň (5.11.): Marcel zvádza Martinku, volí sa stavbyvedúci i kuchár

5. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
VyVolení budú dnes smútiť a spomínať na ex – VyVolenú Moniku. Bude sa voliť nový stavbyvedúci, a nový kuchár a Marcel prejaví svoje sympatie k Martinke. Myslíte si že to je jeho taktika, alebo ju naozaj zvádza? Vyvolení Dom snov dnes o 23:30 na Jojke.

Vyvolení Dom snov – IX. týždeň (2.11.): Striptíz Martinky a Marcela, najdramatickejší súboj!

3. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
monika-lombarova-vyvoleni-dom-snov-2013.jpg

Dom snov mal opustiť IGOR! Zo zdravotných dôvodov odstúpila MONIKA, ktorá darovala život Igorovi.

Maťa uzavrie s Marcelom dohodu – ak latino tesár vybaví hudbu a zoženie fľašu a korzet, urobí striptíz. Nočné orgie odštartuje Martinka v dráždivom korzete, Marcel tancoval v tangáčoch. Súboj vraj bude dnes najdramatickejší v histórii, vypadne jeden z veľkých favoritov celej show! “VyVolení – Dom snov dnes po 23:00 hod. na JOJke.

Vyvolení Dom snov – XI. týždeň (29.10.): Dnes Vyvolení volia stavbyvedúceho i nového kuchára

29. Říjen 2013 | napsal(a): Elko

druha-faza.jpg
Igor nazve Martinu zmijou a tá sa teší z toho že je Igor neštastný. Mirka sa tajne spoji s Martinou, ale v súkromí však tvrdí že je to iba hra. Dnes sa dozvieme aj meno nového stavbyvedúceho a nového kuchára. VyVolení – Dom snov dnes o 23:30 na JOJke, ak nezaspíte :).

Vyvolení Dom snov (26.10.): Kto vypadne a rozlúči sa s Domom snov?

27. Říjen 2013 | napsal(a): Elko
vyvoleni-kristina-vypadnuta.png

Dom snov definitívne opúšťa KIKA!
Ste spokojní s výsledkom včerajšieho súboja?

Dnes spoznáme meno Vyvoleného týždňa. Stavbyvedúca Monika určila za kuchárku Martinu, tá sa stáva prvou ohrozenou v súboji a bude sa snažiť získať čo najviac hlasov u VyVolených. Koho si zvolí za súpera a kto dnes opustí Dom Snov sa dozviete už dnes o 23:00 na JOJke.

Vyvolení Dom snov – X. týždeň (22.10.): Sajfa udeľuje žolíka, kto bude novým stavbyvedúcim?

25. Říjen 2013 | napsal(a): Elko

druha-faza.jpg
Sajfa privezie súťažiacim ďalšiu čast výhry – nové auto. Dnes sa bude voliť nový stavbyvedúci a spoznáme aj meno kuchára.
VyVolených čaká ešte jedno prekvapenie, Sajfa použije žolíka! Kto to bude? Sledujte VyVolení Dom Snov dnes 22:55 na JOJke!

Vyvolení Dom snov – IX. týždeň (19.10.): Kto vypadne v dueli? Martinka porušila pravidlá, čaká ju vyhadzov?

19. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg

Dom snov opustila Maja

Za porušenie pravidiel hrozí vždy súťažiacim veľký trest. Martinka porušila pravidlá tak, keď vstúpila do skladu, no v čase, keď už nebola v pozícii kuchárky, pretože iba kuchár má právo vojsť do skladu a Martinka sa pozabudla. Vyvolení musia rozhodnúť, či má ostať v hre, alebo sa má nadobro zo šou porúčať. Marek si dnes bude vyberať súpera do dueli, kto dnes vypadne sa dozvieme už dnes večer na Jojke. Rekap

Vyvolení Dom snov – IX. týždeň (17.10.): Marcel dnes skončí holý, čaká nás aj Kruh pravdy!

17. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
Dnes bude témou číslo jeden: RÚRA, chýba rúra a Vyvolení majú problém. Kde nie je rúra, tam voda nebude. Kristína sa vraj poháda s Igorom. Ženy sa opäť spiknú proti Marcelovi a tentokrát ho čaká ešte väčší trest ako minule. Večer si Vyvolení sadnú za jeden stôl a v Kruhu pravdy si opäť povedia, čo si o sebe myslia. Vyvolení v utorok a vo štvrtok o 22:45 na Jojke. Upútavka vo vnútri článku.

Vyvolení Dom snov IX. týždeň (15.10.): Kto z koho, starí verzus noví!

15. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
Na stavbe sa schyľuje k vojne medzi starými a novými Vyvolenými. Odchodom Tomáša počty hovoria jasne, starí Vyvolení majú navrch z dôvodu toho, že Igor podporuje Kristínu a Martinka je na odstrel. Martinka sa rozhodla taktizovať a pokúsi sa dostať sa k „novým“. Dnes budeme vidieť aj voľbu stavbyvedúceho, ktorá napovie ako sa bude dej vo Vyvolených vyvíjať. Vyvolení v utorok a vo štvrtok o 22:45 na Jojke. Upútavka vo vnútri článku.

Vyvolení Dom snov – VIII. týždeň: Sanitka na stavbe, Kruh pravdy a rozhodujúci duel! (rekap)

13. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
vyvoleni-dom-snov-tomas-patak-2013.jpg

Dům snů opustil TOMÁŠ

Na stavbu prichádza nečakane sanitka. Igor s Martinou vykopali vojnovú sekeru. Kto sa stane vyvoleným týždňa v kruhu pravdu? Dnes nás čaká aj duel, v ktorom zabojuje Kika a zatiaľ neznámy súper, ktorého si vyberie dnes. Súboj po prvý raz prebehne podľa nových pravidiel. Vyvolení sa už nebudú presúvať do štúdia, napínavý okamih prebehne priamo u nich v dome. Upútavka a Rekap vo vnútri článku.

Vyvolení Dom snov – VIII. týždeň (10.10.): Martinka ukázala prsia, Marek kašle krv!

10. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
Martina sa rozhodla, že celému Slovensku ukáže svoje prednosti. Dnes musí vybrať aj jedného kuchára, ktorý automaticky ide aj do sobotného súboja. Pri práci Martina zabudla prizvukovať určité pravidlá, ktoré musia súťažiaci dodrživať, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia. Nuž, ale zdá sa, že toto zanedbanie si vyžiada krutú daň, Marek začína kašlať krv! Upútavka vo vnútri článku.

Vyvolení Dom snov – VIII. týždeň (8.10.): Začala druhá fáza, zmenia sa aj pravidlá! (+ rekap)

9. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

druha-faza.jpg
Prišla zmena! Vyvolení sa už počas sobotňajšieho súboja dozvedeli, že ich čakajú zmeny. Na stavbe strávili sedem týždňov, čo je presne polovica času, ktorý mali stanovený na postavenie Domu snov. Už zajtra vám prinesieme v rekape nové pravidlá. Nezabudnite, že druhou fázou sa mení aj vysielací čas – vždy v utorok a vo štvrtok o 21:40, súboj zostáva v sobotu večer. Upútavka vo vnútri článku.

Vyvolení Dom snov: Z najostrejšieho súboja vypadla najkontroverznejšia súťažiaca

6. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

zuzana-dzvonakova-vyvoleni-dom-snov.jpg
Máme za sebou určite jeden z najzaujímavejších súbojov. Tentokrát si to medzi sebou rozdali Ivan, Majka a Zuzana. V súťaži zručností sme videli disciplínu „žiarovky“. Ako prvý skončil Ivan a tak sa ostatní súťažiaci museli rozhodovať medzi Zuzanou a Majkou. Hlasovanie nebolo jednohlasné a vzbudilo u súťažiacich silné emócie, hlavne Tomáš svoje rozhodnutie nemienil zmeniť. Show musela nakoniec aj tak opustiť Zuzana Dzvoníková, ktorá medzi divákmi patrila k najdiskutovanejším postavičkám z Vyvolených. Ste spokojní s výsledkom sobotného súboja?

Vyvolení Dom snov – VII. týždeň: hádky, hnev, karanténa a pohlavná choroba!

6. Říjen 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

Včera: Súboj, už ich je len deväť!

V Dome snov máme o jedného súťažiaceho menej, Milan sa v sobotnom súboji rozlúčil s Domom snov. Začal sa nový týždeň, ktorý bude ovplyvnení najmä Tomášovou pohlavnou chorobou. Na stavbe ani tento týždeň nebudú chýbať hádky či hnev. Vyvolení sa pomaly blížia zo stavbou do druhej fázy (štartuje o týždeň), ktorá by mala zmeniť pravidlá. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

Vyvolení Dom snov: Show opúšťa najstarší súťažiaci

29. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

milan_krsiak_vyvoleni_dom_snov_tv_joj_09.jpg
Sobota patrí súboju, v ktorom sa rozhoduje, kto definitívne opustí show Vyvolení – Dom snov. Tentokrát sa v súboji ocitli Tomáš, Milan a Majka. V súťaži zručností sme videli disciplínu „dvere“, ako prvý skončil Tomáš a tak sa zachránil. Súťažiaci sa museli rozhodnúť medzi Milanom a Majkou. Hlasovanie bolo jednohlasné, do vily chcú ostatní súťažiaci Majku. Show musel opustiť Milan Kršiak, ktorý si počas účinkovania v show niekoľkokrát vypočul nepekné a drsné slová. Ste spokojní s výsledkom sobotného súboja? Aký bol Milan VyVolený

Vyvolení Dom snov – VI. týždeň: plač, zranenia, príchod nových Vyvolených!

29. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

V sobotu: Súboj – ste spokojní s výsledkom súboja?

Súťažiaci sa rozlúčili s Norom, ktorý bude najviac chýbať Majke. Zuzana je psychicky na dne s Milana. Na stavbe budú Vyvolení hazardovať so zdravím. Vyvolených čaká na stavbe veľa práce, opäť sú vo veľkom sklze, no možno im na stavbu prichádza pomoc – štyria stážisti. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

Karanténa vo Vyvolených: Pohlavná choroba po nechránenom sexe (video)

27. Září 2013 | napsal(a): Elko

Nechránený sex medzi zamilovaným stavbárom Tomášom Patákom a Zuzanou Dzvoníkovou má prvé následky. Tomášovi sa na krku objavili krvavé ranky a tak išiel k lekárovi, ten skonštatoval nakazenie vysoko infekčným vírusom. Prvé informácie hovoria o pohlavnej chorobe. Medzi súťažiacimi okamžite zavládla panika a strach o zdravie. Ak chcete vidieť ako zaľúbenci pri radovánkach skoro zničili nábytok, tak si pozrite priložené video.

Vyvolení Dom snov: Show definitívne opúšťa playboy Noro

22. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

noro-norbert-tokar-vyvoleni-dom-snov-2013.jpg
Aj túto sobotu sa rozhodovalo, kto definitívne opustí show Vyvolení – Dom snov. Tentokrát sa v súboji ocitli traja muži – Noro, Igor a Milan. V súboji zručností sme videli novinku. Vyvolení museli vykachličkovať logo Vyvolených, tu ako prvý skončil Milan a v show sa zachránil. Súťažiaci sa museli rozhodovať medzi Norom a Igorom. Rozhodnutie musí byť vždy jednohlasné. Hlasovanie dopadlo 1:5 v prospech Igora a teda show musel opustiť Norbert Tokár.Ste spokojní s výsledkom sobotného súboja?

Vyvolení Dom snov – V. týždeň: hádky, tvrdá práca, taktika a vtipný stavbyvedúci

22. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

Včera: Bude chlapský souboj? A jak to zase dopadne

Po sobotnom súboji je Vyvolených opäť menej. Súťažiaci sa rozlúčili s Rachel, ktorú nečakane vyzval Igor. Vyvolených čaká na stavbe veľa práce i keď sklz sa im podarilo celkom slušne dobehnúť. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

Vyvolení Dom snov – IV. týždeň: Nový Vyvolený „saw“, tresty a problémy so stavbou

15. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

Včera: Po Súboji ostala stavarov už len osmička

Vyvolení postupne zo stavby ubúdajú. Po Mirke a Žanete sme sa v sobotu rozlúčili s Vladom. Tento týždeň bude pre Vyvolených náročný, pretože so stavbou meškajú, nebudú chýbať tresty a budú si musieť zvykať aj na nového Vyvoleného, ktorý dostal prezývku „saw“, skutočným menom sa však volá Milan. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

Vyvolení – Dom snov: Show opúšťa prvý muž!

8. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko

vladimir-sousek-vyvoleni-dom-snov-20131.jpg
V sobotnom súboji sa opäť rozhodovalo, kto definitívne opustí show Vyvolení – Dom snov. Tentokrát sa v súboji ocitli Marcel, Vladko a Zuzana. Práve ženská časť sa zachránila v súťaži zručnosti a tak sa Vyvolení museli rozhodovať medzi dvomi chlapmi – Marcelom a Vladom. Rozhodnutie musí byť vždy jednohlasné. Hlasovanie dopadlo 6:2 v prospech Marcela a teda show musel opustiť Vladimír Soušek. Ste spokojní s výsledkom sobotného súboja?

Vyvolení – Dom snov III. týždeň: intrigy, taktika a plač

8. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

Včera: Príchod nového VyVoleného a večerný súboj

Vyvolení Dom snov majú za sebou ďalší súboj, v ktorom sa rozlúčili s druhou ženou Žanetou Renczesovou. Na súťažiacich čaká nový týždeň, nebude chýbať voľba stavbyvedúceho (tzv. zúčtovanie), voľba kuchárov, kruh pravdy, výzva a v závere týždňa súboj. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

Vyvolení – Dom snov: Peklo pre súťažiacich, dráma, krik a útek Vyvoleného (video)

5. Září 2013 | napsal(a): Elko

martin.jpg
Vyvolený Martin Boháčik si tento týždeň prežil v Dome snov ťažký týždeň, ktorý vyvrcholil obrovským návalom zlosti – rozkopanie nábytku, krik, vyhrážanie či dokonca útek z pozemku. Vo vnútri článku video.

Vyvolení – Dom snov II. týždeň: prvá láska, hádky a ťažká práca

1. Září 2013 | napsal(a): okkvp & Elko
420-vyvoleni-dom-snov1.jpg

Upútavka a stručný rekap každý deň, aby ste mali o čom diskutovať!

Včera: súboj; už opět jedna chýba

Vyvolení majú za sebou prvý súboj, v ktorom sa rozlúčili s prvým obyvateľom Domu snov – Mirkou Janovíčkovou. Na súťažiacich čaká nový týždeň, nebude chýbať voľba stavbyvedúceho (tzv. zúčtovanie), voľba kuchárov, kruh pravdy, výzva a v závere týždňa súboj. Týždeň plný prekvapení je pred nami, diskusia je pre vás otvorená.

1. stránka z celkem 212