Panáček v reality show

Svatba na první pohled online video

Svatba na první pohled video archiv

Svatba na první pohled 2: Zůstanou první páry spolu?

18. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

par2 svatba
Ve druhé řadě pořadu Svatba na první pohled si už všech šest párů řeklo své ANO. Jak novomanželé zvládají společný život, co jim ukázala dovolená a co ti, kteří už se z líbánek vrátili do běžného života?

Svatba na první pohled se vrací s druhou řadou

1. Říjen 2021 | napsal(a): Ajda

titlsvatby

Reality show Svatba na první pohled se vrací na televizní obrazovky druhou řadou. Slibuje více odborníků, více párů, více dílů. Před oltář na základě shody DNA, očichávání použitého oblečení a vizuálních vjemů pošlou celkem šest párů. Po první řadě odmítám uvěřit vědeckým metodám, když ve finále je párovali podle fotek, jakoby hráli Pexeso. Svoji roli sehrává i ochota účastníků přistoupit na hru štábu.

Svatba na první pohled (8. díl): Konec těžko uvěřitelný

16. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

svatby

První setkání až před oltářem, několik dní na svatební cestě a měsíc společného bydlení. To vše mají čtyři dvojice z reality show Svatba na první pohled, které spojily dohromady odborníci přes vztahy a genetiku, za sebou. Nyní je čeká finální rozhodnutí. Budou ve vztahu pokračovat? Rozejdou se jejich cesty?

Svatba na první pohled (7. díl): Hra na manželství pomalu končí

9. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

TITL

Párům, které spojila věda v reality show Svatba na první pohled, se manželský život ve společné domácnosti pomalu blíží ke konci. Třicet dní v jednom bytě, tak jak jim předepisuje smlouva, prověřilo, zda vztah funguje, či jestli věda šlápla vedle. Naposledy uvidíme, jak to kterému páru ne/klape. Podařilo se prolomit prvotní napětí? Co šokuje psycholožku u společné večeře s Radkem a Simonou? Ještě ale nekončíme, konečný verdikt padne v poslední části za týden.

Svatba na první pohled (6. díl): Ubrečený ženich jako vizitka vědeckých metod

2. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

titlláska

Svatby na první pohled jsou reality show, ve které divák rychle přestává věřit, že jde o realitu. Pokud přijme, že je to jen a pouze show, docela tento formát boduje. Čtyři páry vybrané údajně díky vědě, mají po svatbě, někteří i po svatební cestě, ale zatím to nevypadá, že by psychologové a genetici měli při výběru šťastnou ruku. Spoléhat na to, že ubrečený žabák bude po zapnutí rozumu vnímaný jako udatný princ, to je největší omyl tohoto výběru.

Svatba na první pohled (5. díl): Obřad s problémy

25. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titlsvatby

Poslednímu páru reality show Svatba na první pohled překazí svatební obřad průtrž mračen. Prší jim štěstí? Čekání je nekonečné, nervozita stoupá, ale i tento pár si nakonec řekne své ANO!

Svatba na první pohled (4. díl): Optická vs. biologická atraktivita

18. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titl

Máme za sebou tři svatby a čeká nás ještě jeden pár. Budeme sledovat výběr partnerů a přípravy na čtvrtou svatbu. Pavel se Štěpánkou si užívají v Řecku, Natálie a Franta spolu začínají bydlet a René s Petrou si na sebe pomalu zvykají. Po svatební noci odjíždí na raft i k moři do Slovinska.

Svatba na první pohled (3.díl): Vysoké nároky a zklamání z reality

11. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titulek

Sociální experiment, to je nová reality show Svatba na první pohled. První pár tráví svatební cestu na Zanzibaru, ale žádná idylka tam nepanuje. Druzí novomanželé vyrazili do Atén. Od první chvíle působí jako sehraná dvojka, ale možná jen zdání klame. K oltáři se chystá další dvojice.

Svatba na první pohled (2.díl): Je to vzrůšo, dobrodrůžo, bude i dobrý konec?

4. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titulek

Nová vztahová reality show Svatba na první pohled se snaží na vědeckém základě vytvořit ideální páry, které se poprvé vidí až před oltářem. Jak moc je celé párování opravdu podložené vědou, tak o tom může divák po prvním díle klidně pochybovat, protože DNA míní, ale psycholožka mění a s fotkami adeptů hraje na stole pexeso. Najde shodnou dvojici a ta do týdne stojí před falešnou oddávající.

První setkání až před oltářem, to je nová reality show Svatba na první pohled

28. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

svatba titl.

Originální projekt Married at First Sight, u nás Svatba na první pohled, to je nová reality show na TV Nova. Formát slaví úspěchy po celém světě, jak to dopadne u nás? Sociální experiment ve spojení se vztahovými experty. Najde věda recept na lásku? Najde ideální partnery?