Panáček v reality show

Mama, ožeň ma! online video

Mama, ožeň ma! video archiv

Mama, ožeň ma! (1.7.): Hľadanie lásky končí! REKAP

4. Červenec 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]
Dnes se dozvíme, jestli se některé z maminek podařilo prostřednictvím seznamovací show Mama ožeň ma! udat svého synáčka. Uzavřou se tedy příběhy pilčíka Juraja, Projekta Andreja, svěžího větru v disciplíně karaoke Tibora a nezapomenutelné dvojičky velký a malý Maťo. Dočká se některá z nápadnic zvuků svatebních zvonů? Co myslíte? Dnes, 21:40 TV JOJ, …a sledujte!

Mama ožeň ma! (24.6.) Choď preč od mojho syna!

24. Červen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Choď preč od mojho syna!

U Juraja tahle věta probleskla v maminčině hlavě po Lubčiných modlitbách u stolu, po Lubčiných modlitbách u bazénu, po Lubčiných modlitbách v sauně…

U Martina maminka tohle statečně zašeptá směrem do lednice proto, že ani jedna z nápadnic se stále neumí chovat.

Mama, ožeň ma! (17.6.): dnes padne první pusa, pomoc potřebuje více účastníků MOM!

17. Červen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]
Ano, pomoc potrebujú viacerí, pýtate sa prečo? Martinka dostane od svojho princa pusu, Tibor sa potrebuje umyť, sťažuje sa, že je celý oslintaný! U Andreja príde na slovný battle medzi Vierkou a potencionálnou svokrou. Vierka vraj potrebuje pomoc a tanečnica pre dospelých súhlasí! Maťko dnes vráti úder stíhačkám, obviní ich, že nedodržajú osobnú hygienu. Monika tvrdí, že Martin potrebuje pomoc pretože vyzerá ako po kóme, po desaťročnej kóme! U Juraja vládne šoková terapia, Ľubka je podľa jeho skromného názoru chorá a tak potrebuje pomoc! U Nika sa bude vyraďovať, pomoc bude potrebovať vypadnutá účastníčka (aspoň s batožinou). Dnes, 21:40 TV JOJ.

Mama ožeň ma! (10.6.) Kdo neskáče, není…?

10. Červen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Andrej hopsá po hřbitově, Tibor v nahrávacím studiu, Lubka hopsá kolem Juraja a Martin má opravdu jen malý kousek od toho, aby hupsnul z okna… Dnes, 21:40 TV Joj
Kdo bude sledovat?

Mama ožeň ma! (3.6.) Dojde k nečekaným zvratům? Došlo! (rekap)

4. Červen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Přestože mnozí z vás máte asi jiné starosti, které souvisí s přírodními živly, tak včera odvysílaná epizoda RS Mama ožeň ma! byla plná nečekaných zvratů. Budete-li mít prostor a chuť si ji shrnout, rekap je k dispozici.

Mama ožeň ma! (27.5.) Bláznivé námluvy pokračují + polorekap

31. Květen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Všem se moc omlouvám, ale veškerá má snaha udělat si čas dopadla katastrofálně, tento díl tedy bez rekapu… :-(

Jak se to vezme, jistá nejmenovaná slovenská sekce se vloupala do PC Bazingy a tak připojuji alespoň určitou část rekapu! Usaďte se a zrekapitulujme si, co se stalo ve třetí epizodě MOM.

Mama ožeň ma! (20.5.): Ľubka vytáhla magii, dnes přijde i nový mamánek Tibor! + rekap

21. Květen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Druhá epizoda Mama, ožeň ma! na TV JOJ skončila opět jako jasný lídr na trhu a porazila konkurenci s velkým rozdílem.

V případě, že jste se už dosmáli, pojďme si tu včerejší epizodu trochu shrnout…

V druhém díle seznamky Mama ožeň ma! se mmj. dozvíme, co je důvodem nepřekonatelného odporu Projektovy matičky k jedné z nápadnic. Čeká nás šokující odhalení, jaké magické rituály vytáhne z pod poetické čelenky Jurajova, zjevně emočně stabilní, Ľubka. Budeme svědky toho, že Martin umí přivést k slzám nejen vlastní sestru. Užasneme, že celebrita Niko používá ruce i jinak, než jen jako držáky pro doutníky a konečně se seznámíme i s Tiborem a jeho… a jeho… no, však uvidíte sami. TV JOJ, dnes od 21:40 „a sledujte!“

Mama, ožeň ma (13.5.): začínáme, dnes nás čeká seznámení! + rekap

15. Květen 2013 | napsal(a): Bazinga

[singlepic id=6062 w=420]

Nová série reality show „Mama, ožeň ma!“ odstartovala jako jednička na trhu, dosáhla podíl 26,5% a jednoznačně vyhrála nad konkurencí.

Nová série oblíbené seznamky včera začala nutno říct, že pěkně zostra. Představili se nám čtyři z pěti starých mládenců a jejich nápadnice. Pojďme tedy bez zbytečného otálení na rekap.

Mama, ožeň ma s novou zvučkou už v pondelok!

10. Květen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6062 w=420]
Už v pondelok spoznáme chlapov hľadajúcich lásku! Aj tentokrát sa podarilo získať do obľúbenej zoznamky veľmi slušný materiál. Okrem upútavky, ktorá sa dá zhliadnuť na webe Jojky a určite vám vyčaruje úsmev na tvári, sa rozhodla TV JOJ pre nedočkavcov vypustiť von aj predpremiéru úvodnej zvučky. Pozrite sa. Mama, ožeň ma! štartujte už v pondelok o 21:30 na Jojke.

Mama, ožeň ma! odštartuje na Jojke už o mesiac!

21. Duben 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=6062 w=420]
Úspešná show Mama, ožeň ma! odštartuje už onedlho. Mnohí sme si mysleli, že show uvidíme až na jeseň, no podľa informácií „Paradajky“ Nikol Trojanovej by sa show mala dostať na obrazovky Jojky už v polovici mája (května). Show by mala vystriedať obľúbených Bučkovcov v pondelok o 21:30.
[singlepic id=6182 w=420]
Videovizitky junákov nájdete na tomto odkaze. Už teraz sa môžete tešiť na rekapy od Bazingy.

1. stránka z celkem 3123