Panáček v reality show

Farmář hledá ženu - Návraty

pátek 20:15 Prima Family

Zuzana (29 let)

[singlepic id=8338 w=615]
Devětadvacetiletá chovatelka koní Zuzana hledá staršího charismatického muže, ve kterém by našla oporu. Měl by být hodný a pravdomluvný, protože Zuzana nesnáší lež. Minulost má Zuzana uzavřenou, přítomnost si představuje s novou láskou. Má ráda koně, vybudovala dokonce jakýsi koňský domov důchodců pro přestárlé koně. Má také tříletou dceru Elišku, už tři roky s ní žije sama.

Muž, který se hodí k Zuzaně, by měl mít dostatek sil a energie a taky vědět, co chce, pokud jde o rodinu a rodinné zázemí. Měl by to být vzhledem i povahou opravdový muž, který dokončí, co začne – dotahuje věci do konce. Vždy by měl být schopen vidět i jinou možnost, ne jen jedinou cestu. Trpělivost a pracovitost by měly být jeho další důležité vlastnosti.

Ideální muž pro Zuzanu

Ráda by našla staršího charismatického muže, který by ji měl rád, toleroval by její práci. Budoucí partner by měl být vyšší (Zuzka měří 176 cm), starší než ona, s vyřešenou minulostí a fungujícími vztahy ve vlastní rodině. Vlastní děti nejsou překážkou. Zuzka potřebuje akčního muže, protože nemá ráda nudu a stereotyp.

Přidat komentář

Diskuze k Zuzana (29)

Počet komentářů: 2
1
Michal
Reagovat

Ahoj pokud je to stále pravda tak mi napis. Jsem farmař, chovatel koní a jineho zvířectva.

2
semanneli
Reagovat

5 grams day of metformin mean baseline FPG 216 mg dL and mean baseline HbA1c 8 buy zithromax online for chlamydia The dose of Urever may be carefully titrated up to 600 mg day in patients with clinically severe edematous states

Přidat komentář