Panáček v reality show

Farmář hledá ženu - Návraty

pátek 20:15 Prima Family

Petr (29 let)

[singlepic id=8337 w=615]

Devětadvacetiletý Petr si před lety s přítelkyní pořídil statek a miminko. Přítelkyně si ale našla někoho jiného. „Partnerce nabízím kromě společné práce třeba i výlety, a mohli bychom spolu mít děti. Budu šťastný, že ji mám a dám jí to rozhodně najevo!“

Petr zatím ještě bydlí s bývalou přítelkyní na jejich statku, který si před třemi roky pořídili, ale nyní plánují jeho prodej. Petr má část hospodářství i u svých rodičů, kde také může bydlet. V budoucnu by chov na farmě rozšířil například o pštrosy. Pokud by partnerka chtěla, koupil by jí koně.

Ideální žena pro Petra

Citově založená žena, která bude Petra velice milovat. Také by měla mít vyřešenou minulost a klidnou povahu se smyslem pro humor. Občas musí být tolerantní k Petrovým náladám a k faktu, že se někdy urazí a vznikne zbytečná hádka. Tudíž ideální žena pro Petra bude ta, která má v sobě harmonii a klid, a přesto je určitým způsobem nedostupná. Petrova partnerka by měla být prý přiměřeně pracovitá a měla by umět vařit.

Podle svých slov je prý Petr paličatý, resp. cílevědomý. Je romantický, nepreferuje vyhraněný typ ženy. Chce partnerku, se kterou se na sebe budou těšit, podnikat výlety, mít spolu další děti a radovat se ze společného života.

Přidat komentář

Diskuze k Petr (29)

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

K tomuto článku nelze přidávat komentáře. Díky za pochopení!