Panáček v reality show

Survivor CZSK III: Účastníci

15. Únor 2024 | napsal(a): | reality show: Survivor Česko & Slovensko

survivor iii

Třetí řada soutěže Survivor Česko & Slovensko se přiřítí na Voyo 27. února a o týden později na Novu, vysílat se bude každé úterý a středu. Kdo se utká o titul a 2,5 milionu korun? Zatím známe 19 ze 24 soutěžících.

Titáni

Adéla Krejdlová, 22 let, zpěvačka

Adéla se v roce 2020 zúčastnila SuperStar, kde postoupila mezi pětadvacet nejlepších. V současné době se věnuje hlavně cestování a modelingu. O účast v Survivoru hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií přelstít, přežít a přehrát. Největším problém pro ni bude představovat digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.

Denisa Dvořáková, 32 let, modelka

Denisa Dvořákováje česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. S modelingem začínala v patnácti letech. Předváděla pro nejslavnější světové návrháře. Její život a kariéra jsou splněným snem mnoha dívek. Denisa rozhodně není křehkou a rozmazlenou dívkou, jak si o ní lidé myslí. Na svou účast v soutěži se pečlivě připravovala. Například se učila, jak rozdělat oheň pomocí křemene.

Ivana Jirešová, 47 let, herečka

Ivana Jirešová je známa svým nadšením pro jógu a zdravý životní styl. Má za sebou těžký rozvod, se svým exmanželem měla vyhrocené vztahy a čelila nepříjemným útokům. Usmířili se krátce před jeho úmrtím. Herečka věří, že život jí posílá příležitosti, které mají smysl, a takto vnímá i svou účast v soutěži. Největší obavy má z toho, jak bude schopna vycházet s ostatními lidmi, protože sama za sebe říká, že nedokáže své emoce skrývat. Největší výzvou je pro ni sociální hra, jelikož je pro ni důležité jednat s lidmi čestně a otevřeně. Ví ale, že někdy i lež k Survivoru patří, a chce si vyzkoušet, zda to dokáže.

Jakub Bína, 39 let, trenér

Jakub je zpěvákem skupiny Skyline. Je známý svou extrémní proměnou z party zvířete na trenéra fitness a kulturistiky. Jako trenér účinkoval v pořadu Zpátky na vrchol, kde lidem radil se změnou životního stylu. Neváhá před ostatními lidmi mluvit otevřeně o svých pocitech a vyjadřovat se k tabuizovaným tématům. Ve svém životě vyhledává nejtěžší výzvy, které by mohl překonat. Do soutěže jde s motivací vyzkoušet si pobyt na ostrově ve společnosti lidí, které vůbec nezná. Je velice upřímný a tvrdý, s ostatními nemá slitování, nerad ustupuje a rozhodně není tím, kdo se nechá umlčet.

Martin Carev, 25 let, cestovatel

V šestnácti letech Martin založil kanál na YouTubu, který má nyní více než 500 tisíc odběratelů. Působí také ve světě modelingu a vydal i několik vlastních písní. V roce 2022 se objevil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V posledních letech se věnoval především cestování po světě a malou roli si střihl i v seriálu Ulice. Martin je velkým fanouškem Survivoru, má nastudované všechny řady soutěže, včetně zahraničních verzí. Díky extrémním výletům, jež během svých cest podnikl, je připraven na tvrdé podmínky, kterým bude muset na ostrově čelit.

Martin Mikyska, 30 let, komik

Youtubera a komika Martina Mikysku znají lidé spíše pod pseudonymem Mikýř. Jeho pořad kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. Mikýř je bývalým úspěšným snowboardistou a několikanásobným mistrem České republiky ve slopestyle. Do Survivoru se hlásil už v minulosti. Svou účast v soutěži bere jako výzvu, která se neodmítá, a věří, že ve stáří bude vděčný, že si tuto příležitost nenechal ujít. Těší se na sportovní výzvy a s nekomfortem i nepříjemnými situacemi plánuje bojovat humorem. Na ostrově bude nejvíce postrádat svou přítelkyni a jezevčíka.

Martin Prágr, 29 let, tanečník

Martina známe ze StarDance, jeho tanečními partnerkami byly Gabriela Soukalová, Simona Babčáková a Iva Kubelková. Martin je člověkem, který se nikdy nevzdává, a když už se pro něco rozhodne, věnuje maximální úsilí a soustředěnost tomu, aby uspěl. To platí i pro účast v soutěži, kterou bere jako výzvu a hodlá ji využít na 100 %.

Ornella Koktová, 31 let, podnikatelka

Ornella odcestovala od svého manžela Josefa Kokty a tří dětí. Přestože ji ostatní soutěžící mohou podceňovat, je Ornella rozhodnutá předvést svou tvrdou stránku a odolnost. Na těžké podmínky je připravená a nedělá si z nich hlavu. Zná dobře hru a jde do ní s jasně stanoveným plánem. Chce ukázat svým dětem, že jejich máma je lvice, která se dokáže vypořádat s kdejakou výzvou.

Rachel Karnížová, 22 let, účastnice Love Islandu

Rachel byla nejhlasitějším účastníkem třetího Love Islandu, kde se dostala až do finále. Vztah s přítelem ale nevydržel a v lednu letošního roku pár oznámil rozchod. Před účastí v Love Islandu zveřejnila, že v minulém vztahu byla obětí domácího násilí. Rachel je velmi ambiciózní a ví, jak na sebe upoutat pozornost. Kde je Rachel, není nouze o dobrodružství, drama i zábavu. Ač to na první pohled nemusí nechat na sobě znát, je schopna velice chytře přizpůsobit své chování tak, aby nakonec dosáhla svého.

Samuel Krištofič, 34 let, MMA zápasník

Samuela znají fanoušci bojových sportů pod přezdívkou Pirát, kterému se na konci roku podařilo překonat Karlose Vémolu. Samuel má za sebou těžké dětství. Otec byl alkoholik a matka jej a jeho sestru vychovávala sama. Rodina často neměla peníze, ale právě tato zkušenost jej podle jeho vlastních slov neustále posouvá dopředu a pomáhá mu být lepším člověkem i sportovcem. Na ostrově má v plánu hrát hru na padoucha s tváří medvídka. Ostatní soutěžící je připraven si získat především svým humorem.

Sebastian Navrátil, 32 let, hudebník

Sebastian je jeden z nejposlouchanějších českých zpěváků. Za poslední rok se rozešel s dlouholetou přítelkyní, ale také změnil hudební styl. Svou účast v Survivoru vnímá jako pokračování této proměny nebo odrazový můstek. Bere ji jako výzvu, ve které uplatní svou přirozenou soutěživost, a také jako příležitost vystoupit ze své komfortní zóny. Chce reprezentovat popové zpěváky a dokázat, že i oni jsou drsní a mají na to, popasovat se s tak těžkou výzvou. Jeho současnou partnerkou je Andrea Bezděková, která se v Survivoru objevila minulý rok.

Yenifer Cao, 30 let, influencerka

Yenifer je dcerou vietnamských rodičů, kteří spolu pracovali v továrně v Rusku a následně se přestěhovali do Německa, kde se Yenifer také narodila. Kvůli problémům s přistěhovalectvím se ale musela celá rodina přesunout do Česka. Jelikož její rodiče museli hodně pracovat, svěřili své děti do péče strýci. Po letech se i s bratrem přestěhovala zpět do Německa, kde její bratr tragicky zahynul při autonehodě. Yenifer se následně vdala, ale její manželství nemělo dlouhého trvání. V současné době by se ráda více věnovala herectví. Objevila se v seriálu Boží mlýny, reality show Zlatá mládež a v roce 2020 také v soutěži Masterchef Česko.

Lovci

Filip Křížek, 24 let, hasič

Filip je impulzivní drsňák, který se objevil v hrané reality show Praha – den & noc. V šestnácti letech vážil 131 kg, pak během jednoho roku zhubl 50 kg, Dobře si pamatuje, jaké to je mít hlad. Vždycky toužil stát se hrdinou, proto se také rozhodl pro povolání hasiče. Je soutěživý a touží po vděku a uznání od ostatních. Zároveň je sebevědomý a vždy je rád středem pozornosti. Má smysl pro spravedlnost. V soutěži se pravděpodobně nachomýtne ke každému konfliktu a bude se v nich zastávat lidí, kteří mu budou blízcí. Zároveň je ale připravený hrát tvrdou hru a bojovat hlavně sám za sebe, až to bude potřeba. Doma mu fandí jeho přítelkyně a roční syn.

Jack Hamid, 46 let, hotelový manažer

Jack se narodil v Káhiře, ve vlivné rodině. Jeho otec působí jako mezinárodní diplomat a jeho matka byla úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Jack měl díky tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese kdejakou zkušenost. Dnes je Jack se svými sourozenci v kontaktu jen zřídka a nestýká se ani s otcem. Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V Česku žije 15 let a dlouhá léta se živí jako manager pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Miluje pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že je příliš čestný, s každým se rychle skamarádí. Je ale také drama queen a ví, že v ostatních bude vzbuzovat emoce. Ať už pozitivní, či negativní. Pokud by vyhrál, rád by veškeré peníze věnoval dětem bez domova.

Jana Zicklerová, 52 let, trenérka

Janu před dvěma lety kvůli covidu přišla o muže, se kterým byla v manželství dvacet pět let. Svou dceru, která studuje vysokou školu, od té doby vychovává sama a nyní je otevřená všemu, co jí život a budoucnost přinesou. Do Survivoru se hlásila potřetí a letos konečně přišla její šance. Její nejbližší její rozhodnutí jít do soutěže přijali s nadšením a podporují ji. Na svůj věk je i díky své profesi ve velmi dobré kondici. Sportuje od útlého věku a až na gymnastiku jí žádný sport není cizí. Je disciplinovaná i drsná a do soutěže jde s jednoznačným odhodláním zvítězit. Je přirozenou vůdkyní, příkladem vytrvalosti a ráda by všem ukázala, že v Survivoru může zvítězit i žena. V soutěži se těší také na digitální detox, očekává, že si pobytem na ostrově vyčistí mysl.

Martin Husár, 30 let, Art Director

Martinova přezdívka „Bandurko“ ve východoslovenském slangu znamená „brambora“. Profesionálně tancuje a natáčí rozhovory. Rád žije naplno a je velmi cílevědomý. Život mu nenachystal vždy jednoduché situace a ztratil mnoho blízkých. V Bratislavě mu přezdívají „noční starosta“, ví, kdy se co děje, zná kdekoho a miluje život ulice. Survivor má důkladně nastudovaný. Je připraven taktizovat a hrát si s ostatními hráči, které se bude snažit přechytračit. Na ostrově mu budou nejvíce chybět přátelé a rodina, kulturní život a hudba. V Survivoru by také rád všem ukázal, že dokáže být nejen kreativní, ale také že je velkým bojovníkem. Říká o sobě, že je rozvážný a zasáhne vždy v pravou chvíli.

Michael Skalický, 33 let, operní pěvec

Michael je třináct let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Svou účastí v soutěži by rád dokázal, že není slabý ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem. Michael se nebojí ukázat emoce, rád kolem sebe šíří pozitivní energii, ale zároveň nezapomíná, že jde o hru, a je připraven hrát tvrdě, vážně a strategicky. Vždycky si přál být sólovým pěvcem a věří, že sólo dostane prozatím alespoň ve hře Survivor.

Nikola Kabátová, 31 let, programátorka

Nikola pochází z pěti sourozenců. Její matka je samoživitelka a otec se o ni prý nikdy příliš nezajímal. Její život provází několik tragédií. Babička a sestra uhořely při požáru a její matka utrpěla zranění při pádu ze skály a ona se o ni pak musela starat. Přestože neměla s otcem příliš dobrý vtah, starala se o něj v období, kdy byl psychicky na dně. Ve svém osobním životě by Nikola chtěla něco dokázat sama pro sebe. Nikola je oddanou fanynkou Survivora, viděla téměř všechny zahraniční série a to, že se soutěže může účastnit, je pro ni splněním snu. Hru má pečlivě nastudovanou a dokáže díky tomu postupovat strategicky. Před ostatními soutěžícími hodlá tajit svou skutečnou profesi, aby si o ní nemysleli, že je příliš chytrá.

Veronika Sandholzová, 23 let, studentka

Veronika je velice cílevědomá a pro úspěch je schopna udělat téměř cokoli. V roce 2021 získala titul Miss Sympatie. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Survivor Česko & Slovensko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Theresa feat. Vladko
Reagovat

Tak to jsem zvědavá…

Přidat komentář