Panáček v reality show

Farma 12 SK online video

Farma 12 SK video archiv

Farma 12: Finále, zvonec a konec!

11. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

finale

Poslední týden proběhl ve znamení boje o účast v semifinále. Zbylo šest farmářů, postoupí jen pět. Pouze tři vyvolení zabojují ve finále. Fraška o hře na farmaření, to byla celá Farma 12. Podle toho vypadá i závěr. V semifinále někteří bojovali, jiní nepřemýšleli, faulovalo se, ale scénář byl zřejmě dávno napsaný. Hlavní rozhodování bylo na vypadlých farmářích, čas vyřídit si účty.

Farma 12: Poslední farmářský týden

4. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

drak11

Poslední týden farmářského hospodaření zakončí duel a konec, zvonec. Zbylo nám sedm statečných, či spíše přeživších a všehoschopných soutěžících. Jednomu po duelu zhasne šance na finále, které bude už za týden.

Farma 12: Srdce, láska, nebo taktika a peníze?

27. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titulka

Poslední dobou se farmáři zrovna nepředřou. Zabíjačku pojali jako zábavu, s výrobky si hlavu nedělali. Jídla i pití zásoby, práce nijak náročná. Tento týden se nese v duchu příprav na svatbu. Opět víc zábavy než práce.

Farma 12: Slepičí serenáda, prasečí balet a zpackaná zabíjačka

20. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titl

Zvířata mají být vždy na prvním místě. To tvrdí hospodář v každé řadě Farmy. Jak si potom vysvětlit jeho stupidní úkoly? Slepice hrající na xylofon a prasata baletící po lavičce, to fakt jen tak nevymyslíš.

Farma 12: Začíná nová kapitola

13. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

slepice

Po údajném nastavování zrcadel zavládnou nová pravidla, alespoň to tvrdí Evelyn. Asi se jich nechtěla dožít slepice, proto raději neznámým způsobem pošla. Vypadá jako vylisovaná v almanachu, Michal a Lukáš ji vyprovodí na poslední cestě. Erik má hádavou, rýpe do Nora, svatá Anka raději mlčí, i když nesouhlasí. Michal se distancuje ode všech.

Farma 12: Vladovi barva dala všechno. Zatím pouze ona

6. Listopad 2020 | napsal(a): Ajda

titul

Už druhý týden to na farmě vypadá ne jako na statku, ale v nějaké bláznivé kreativní dílně. Žádná fyzická práce, zábava a výsledkem je kýčovitá výzdoba nejen na zdech, ale i na tělech farmářů.

Farma 12: Prohibice z Východu

30. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

titulka

Týden ztrát na Farmě. Štípání dřeva do padnutí cesta domů nebyla. Ale po pár dnech i tak záda vypověděla službu a Henrik odjíždí sanitkou. Zdravotníci mají plné ruce práce, na řadě je Adamko a jeho ledvinová kolika. Má pocit, že rodí, bolí ho ledviny, drží si žaludek a ještě si stihnul převléci triko. Nevěřila mu ani jejich milovaná Evelyn. Třetí odpadlík je na tom nejhůř. Selátko po narození zřejmě nezvládlo péči farmářů, raději druhý den umřelo.

Farma 12: Kdo chce kam, jde tam!

23. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

farma

Také vám začaly dny na Farmě splývat do jedné velké šedi, i když svítí sluníčko? Neustálé hádky o ničem, řešení vztahů a k tomu pokuřování, spousta alkoholu, intriky a povalování.
Klíčenku za výrok týdne získává EriK:„Na Lukáše nemám nervy, protože je stejný jako já. A sjednotit je (farmáře) se podařilo mně, ne Lukášovi.“ Ano, souhlas, sjednotil je minulý týden proti sobě.

Farma 12: Zlo se oplácí zlem (rekap)

16. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

tit farma

Tento týden byl ve znamení vlády Erika, protože vyřazené farmářky mu z pomstychtivosti a vděčnosti přidělily funkci velitele farmy. Morální oporou by mu měla být Sára, která je na něho už nějakou dobu přisátá jako klíště. Na Farmu se vrátila trojice z Chalúpky, což velice těžce nese Matúš.

Farma 12: Díky omylům, farma plná romantiky

9. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

malování

Víc než práce se tento týden na farmě provozuje tulení. Nikola je minulost, konečně může Heňo dovádět s Rebekou. Úplně na začátku zblbnul Sáru, jenže potom omylem skončil v posteli s Nikolou. Má empatii, jak tvrdí, proto ji nedokázal přiznat, že šlo o omyl a on od začátku touží po krásných očích a úsměvu Rebeky. To se mu po odchodu Nikoly splnilo, ona se nebrání ničemu. A pomýlených dvojic tam bylo víc. A asi ještě bude.

1. stránka z celkem 212