Panáček v reality show

Česko vaří s Pohlreichem živě online video

„Kurzy vaření nejsou dostupné pro všechny – ať už časově nebo finančně. Na Primě vše zvládnete z pohodlí domova, zdarma a s tím nejpovolanějším šéfkuchařem! Se Zdeňkem Pohlreichem bude vařit celé Česko – živě!,“ píše na svém webu televize Prima a dodává: „V nové a výjimečné kuchařské live show „Česko vaří s Pohlreichem živě“ budete moci v několika epizodách vyzkoušet spolu se Zdeňkem pokaždé tříchodové menu, a to v průběhu 60 minut.“ Vařit se bude ze surovin, které jsou dostupné a blízké všem. I obyčejné jídlo, které se často zdá jako velmi jednoduché, může být správnou kuchařskou magií povýšeno na delikatesu. Prima klade velký důraz na to, že pořad poběží živě.

Česko vaří s Pohlreichem živě video archiv

Dnes večer vaří Zdeněk Pohlreich naposled pro Česko

7. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7150 w=615]
Propásli jste dosavadní díly Česko vaří s Pohlreichem živě a chcete se přeci jen ještě na tuto kuchařskou show podívat? Dnes večer 7.12. máte poslední šanci, neb ve 20:15 na Primě začíná poslední díl tohoto cyklu.

Společně se Zdeňkem bude tentokrát vařit muzikant Ondřej Hejma, který si do studie pozval Helenu Rytířovou, vdovu po nedávno zesnulém Zdeňku Rytířovi a také autorku několika kuchařek. Vedle Heleny Rytířové bude kulinářské výtvory ochutnávat zpěvák, bubeník a malíř František Ringo Čech.

VyVolený Vladko a Lucie Bíla pomohla Zdeňkovi Pohlreichovi

10. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7858 w=420]
Včerejší sobotní večer ve sledovanosti opět ovládl StarDance 2013, kdy si cestu k němu našlo dokonce o 60 000 diváků více, než k prvnímu dílu. Ve skupině 15+ se na elegantní taneční kreace dívalo celkem 1,4 mil. diváků.

VyVolený Vladko si zavaří s Pohlreichem v živém přenose

9. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7805 w=615]

Jen taková zajímavost. Zdeněk Pohlreich se v těchto dnech snaží rozjet svoji další restauraci v Praze. Bude se jednat o novou japonskou restauraci Yamato na pražských Vinohradech. Koho zajímají další informace, nechť se proklikne na Scuk.cz.

Tento nápad tady na Panáčkovi v reality show několikrát padl v diskuzi, či možná to byla jen otázka. Jak by si Vladko Dobrovodský asi vedl v show Česko vaří s Pohlreichem živě, když by vařil dle jeho instrukcí pro televizní diváky. Tuto sobotu bude již známa odpověď. Jak to?

Česko vaří s Pohlreichem živě se dotklo dna sledovanosti

3. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7150 w=615]
Svým způsobem se to dalo čekat, že pokud si cooking show Česko vaří s Pohlreichem živě neposbírá dost věrných diváků před spuštěním šesté řady StarDance, tak růst ve sledovanosti už nejspíše nebude.

Pohlreich učil vařit Česko i zakrváceného Etzlera

28. Říjen 2013 | napsal(a): Scalex

[singlepic id=7624 w=420] Zdeněk Pohlreich opět vařil živě a tentokrát to byla o něco menší řáchanda než posledně. Objevilo se pár nepříjemných chyb i jedna potenciální slabina celého pořadu. Zdeněk ale nezklamal, jídlo bylo zajímavé a nebohý host Miroslav Etzler uronil nejednu kapku krve. Podařilo se přimět Česko k vaření, nebo se všichni dívají jen z křesla?

Pohlreich se pokusil rozvařit Česko

22. Říjen 2013 | napsal(a): Scalex

[singlepic id=7527 w=420]VyVolení Primě žádnou zázračnou sledovanost nepřinesli, QI taktéž propadlo a tak si televize slibovala, že nažene body na jedné ze svých nejvýraznějších tváří – na Zdeňkovi Pohlreichovi. Pilotní díl Česko vaří s Pohlreichem živě, odvysílaný v sobotu měl ale opět sledovanost poměrně malou. Což je škoda, protože navzdory několika mouchám šlo o docela povedenou záležitost.

TV Prima stále marně shání sobotní diváky

20. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7150 w=615]
Včera se Zdeněk Pohlreich vydal po několika měsíční odmlce opět na televizní obrazovky a to rovnou v živém přenosu. První díl jeho nové show o vaření Česko vaří s Pohlreichem živě vidělo včera na TV Prima ani ne půl milionu diváků. Přesně to bylo 434 000 diváků.

Česko vaří s Pohlreichem živě: testy proběhly v pořádku, večer se může začít

19. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7491 w=615]
Tak Zdeněk Pohlreich si už vyzkoušel testovací vaření ve své nové televizní kuchyni v ateliérech v Dolních Jirčanech. A kuchyň úspěšně prošla testem, takže je vše připraveno na dnešní večer na první živý přenos Česko Vaří s Pohlreichem živě.

Zdeněk Pohlreich vařil na Náměstí míru

17. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7458 w=615]
Pomalu se blíží sobota 19. 10., kdy se Zdeněk Pohlreich představí na obrazovce TV Prima se svoji zcela novou show Česko vaří s Pohlreichem živě. A tak je zapotřebí dělat pořádné promo. Zdeněk tak kouká na lidi v Praze z nejedné plakátovací plochy a tento víkend dokonce vařil běžným smrtelníkům na pražském Náměstí míru.

Vařte s Pohlreichem 19.10. online ze své kuchyně

15. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7150 w=615]
Tohle by mohlo zaujmout nejednoho čtenáře Panáčka v reality show, ale nějaké ty české geeky, co rádi vaří a neustále se pohybují po internetu či sociálních sítích. Právě teď máte jedinečnou možnost se stát účastnky prvního dílu Česko vaří s Pohlreichem a nemusíte vytáhnout paty ze své kuchyně.

1. stránka z celkem 212