Panáček v reality show

Dnes večer vaří Zdeněk Pohlreich naposled pro Česko

7. Prosinec 2013 | napsal(a): | reality show: Česko vaří s Pohlreichem živě

[singlepic id=7150 w=615]
Propásli jste dosavadní díly Česko vaří s Pohlreichem živě a chcete se přeci jen ještě na tuto kuchařskou show podívat? Dnes večer 7.12. máte poslední šanci, neb ve 20:15 na Primě začíná poslední díl tohoto cyklu.

Společně se Zdeňkem bude tentokrát vařit muzikant Ondřej Hejma, který si do studie pozval Helenu Rytířovou, vdovu po nedávno zesnulém Zdeňku Rytířovi a také autorku několika kuchařek. Vedle Heleny Rytířové bude kulinářské výtvory ochutnávat zpěvák, bubeník a malíř František Ringo Čech.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Česko vaří s Pohlreichem živě

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
limbora
Reagovat

Chápete někdo, proč to končí? Doufám že nějaká jiná televize po tom formátu skočí a tak Zdenka budeme vídat v pořadu i nadále. Prima se už doopravdy zbláznila. Jo, asi to nedělá, Šedivá, tak to musí z obrazovky.

2
Michal V.
Reagovat

konec me taky prekvapil, zklamu deticky :-( rady se na to divaly se mnou

3
haha
Reagovat

Myslím, že Pohlreich nemá čas to dělat každou sobotu. Bylo to naplánované do vánoc a kvůli sledovanosti pochybuju o dalších dílech. Však Pohlreich chystá novou show někdy na podzim, psalo se tu o tom. Nebo ne?

4
Hanýs
Reagovat

Televize, která je tak blbá, že si zaplatí Pohlreicha do živáku a pak ho nasadí proti jedinému období v roce, kdy je na čt1 po všech těch televarieté a podobných sračkách na co koukat a taky živě, tj. proti Stardance, si nezaslouží, aby se na ni někdo díval, ani aby s ní do budoucna někdo spolupracoval. Banda ignorantů.

Přidat komentář

Přidat komentář