Panáček v reality show

Áno, šéfe SK online video

Áno, šéfe SK video archiv

TV Joj chystá další řadu Áno, šéfe a uvede i českou

30. Srpen 2012 | napsal(a): SUNíčko

I na slovensku si zkusili svoji verzi Ano, šéfe s Jaroslavem Židekem. Po dvou řadách však Jaro zjistil, že to není pro něj a radši odešel kuchtit na veřejnoprávní STV. TV Joj najednou měla dilema, kdo by ho měl nahradit a zda vůbec pokračovat. Poslední informace jsou dle Medialne.sk ty, že se začne co nevidět natáčet. Na obrazovku se však dostane až v roce 2013. Kdo Jaro Žídeka v Áno, šéfe nahradí?

Šéf Jaro Žídek prišiel o reštauráciu!

20. Duben 2012 | napsal(a): Elko

Reštaurácia Camouflage v bratislavskom Erdödyho paláci dnes končí, kvôli novým vlastníkom. Úspešnou sa stala predovšetkým vďaka osobnostnému a profesionálnemu vkladu šéfkuchára Jaroslava Žídeka. Za šesť rokov svojej existencie pozbierala všetky najvyššie ocenenia, ktoré sa na Slovensku dajú získať, najlepšou reštauráciou podľa TRENDU sa stala trikrát za sebou.

Extrémne rodiny od 2. března, Geissenovci v prime-time!

11. Únor 2012 | napsal(a): Elko

Jojka posilnená úspechom reality show, chce divákom ponúknuť aj na jar nové alebo prevzaté reality show. Po farmároch, mamičkách a i ich mamánkoch uvidíme ďalšiu funny reality show Extrémne rodiny, ktorá bude naozaj extrémna, uvidíme homosexuálnu rodinu, nemanželské rodiny a podobne. Úspešnú nemeckú show Geissenovci posúva Jojka na lepší vysielací čas. Okrem nich sa vracia na Jojku aj Zdeněk Polreich či nová americká reality show Dom snov (Extreme Makeover).

Áno, šéfe SK: dnes s nekompromisným Polreichom!

3. Listopad 2011 | napsal(a): Elko

Jaroslav Žídek ukončil svoju púť v jojkárskej show Áno, šéfe! V tejto sérií vzniklo len sedem epizód + jedna špeciálna epizóda, v ktorej sa štáb kuchárskej show vrátil do reštaurácií z prvej série. Televízia Joj sa však, úspešnej značky „Áno, šéfe!“ nevzdáva a ponúkne nám každý štvrtok o 21:15 najnovšie úspešné české epizódy so Zděnkom Polreichom. Vo vnútri článku nájdete upútavku.

Áno, šéfe SK: veľká kontrola reštaurácií + upútavka

27. Říjen 2011 | napsal(a): Elko

Dnes nám čaká posledný špeciálny diel II. série obľúbenej gastro reality show Áno, šéfe! Z druhej série sa natočilo iba osem epizód, Jaroslav Žídek v show končí, no televízia Joj je odhodlaná pokračovať v úspešnej show s iným šéfkuchárom. Dnes štáb Áno, šéfe! navštívi jednotlivé reštaurácie z prvej série a skontroluje či si naozaj dané hviezdičky zaslúžili. Nezabudnite pozerať Šéfa o 21:15 na Jojke. Vo vnútri článku nájdete zoznam jednotlivých reštaurácií s hodnoteniami, ktoré sme mohli vidieť v dvoch sériách Áno, šéfe!

Áno, šéfe SK: Školská jedáleň v Bratislave (7. diel)

20. Říjen 2011 | napsal(a): Elko

Jaroslav Žídek dnes pritvrdí, poriadne sa rozčúli a vyhadzovať sa budú aj nezdravé desiaty od rodičov. Žídek v dnešnej epizóde bude šéfovať v školskej jedálni jednej z bratislavských škôl. „Mám pocit, že to bude opäť také hlavou proti múru, ale pokúsime sa,“ okomentoval šéfkuchár prostredie, do ktorého ho teraz zavolali. Opäť bude bojovať s rôznymi normami, výživovými hodnotami alebo aj cenami jedál. Áno, šéfe v tradičnom čase už dnes o 21:15 na Jojke.

Áno, šéfe SK: Jarda Žídeka nahradí Zdeněk Pohlreich!

14. Říjen 2011 | napsal(a): Elko

Z druhej série Áno, šéfe! sa bohužiaľ natočilo len osem častí. Medzičasom TV JOJ potvrdila, že plánuje vysielať aj tretiu sériu divácky obľúbenej kuchárskej show, na ktorú už zháňa nového šéfkuchára. Poslednú časť s Jaroslavom Žídekom uvidia diváci vo štvrtok 27. 10. 2011 o 21:15, od novembra (listopadu) začne na Jojke variť Zdeňek Polreich.

Áno, šéfe SK: reštaurácia v Trenčíne (6. diel) + upútavka

13. Říjen 2011 | napsal(a): Elko

Jaroslav Žídek si zobral v Áno, šéfe na mušku ďalšiu slovenskú reštauráciu v poradí. Tentoraz zavíta do jednej v Trenčíne. Nenechajte ujsť šiestu epizódu obľúbenej cooking show Áno, šéfe! už dnes v tradičnom čase o 21:15 na Jojke.

Pavel Pospíšil nenahradí Jaro Žídka v Áno, šéfe SK

7. Říjen 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=2549 w=420]
Jaro Žídek zdatně zvládá nástrahy slovenských gastro zařízení v 2. řadě Áno, šéfe a je již všeobecně známo, že ve 3. řadě, kterou TV Joj plánuje nebude a proto se za něj hledá náhrada. TV Joj jako jednoho z prvních oslovila skutečnou kapacitu v oboru, šéfkuchaře Pavla Pospíšila. A nejen TV Joj.

Áno, šéfe SK: reštaurácia v Kremnici (5. diel) + upútavka

6. Říjen 2011 | napsal(a): Elko

Jaroslav Žídek si zobral na mušku ďalšiu slovenskú reštauráciu v poradí. Tentokrát sa spolu so štábom vyberie mesta, v ktorom sa razí naša nová mena euro, do Kremnice. Nenechajte ujsť piatu epizódu Áno, šéfe! už dnes v tradičnom čase o 21:15 na Jojke.

1. stránka z celkem 4123...Poslední »