Panáček v reality show

Farma 13: Nevítaná posila

6. Listopad 2021 | napsal(a): | reality show: Farma 13 SK

13f

Celkem poklidný týden, kterému velí David naruší příchod nové dvojice. Odpočinutá a nakrmená posila se nesetkala s nadšeným přijetím. Berou je jako vetřelce, kteří si tam nezaslouží být. Tereza a Petr farmáře celkem chápou, oceňují, co tam vybudovali a v jakých podmínkách. Luna a Miki jsou sluhové, z nich se bude vybírat první duelant. Stává se jím Luna. Jenomže opět zvrat. Nově příchozí si musí místo na farmě zasloužit. Jak? V dvojitém duelu! Luna si do páru bere Mesúta. Jak tento boj dopadne? Kdo se vrátí?

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 13 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 24
1
dejna
Reagovat

Úžasný záběr! :DD Pohled Davida a i jeho následné reakce mě rozchechtaly. A vlastně po celý čas hodnocení byl David komický, i Martin to nevydržel. :D

2
Olga
Reagovat

Tak se nam vraci vseci.Cely dil byl o modni prehlidce Stany a o odpornem chovani Mesuta.David nevim jestli je komik ,nebo mene duvtipny,malo myslici.Ovsem hnus ta jejich vecerni zabava.Toto ja uz nikdy nepochopim.Tez jsem byla mlada dokonce i opila,ale asi malo,protoze toto bych fakt nedohazala.Tam se to mydlilo navzajem.Vrchol byl Terka nejdriv se vyzvracela a pak sla k Mikimu do postele a slo se na vec .-Odporne.

3
Svitka
Reagovat

David včera fakt pobavil. Myslím, že ukázal svoji metodu, jak vybruslit z prekérní situace. Chvílemi připomínal uhánějícího brouka z Včelích medvídků, co si zpíval „Přátelé, chvátám, chvátám…“ a děravá mošnička mu bimbala u pasu. Mimochodem, její výroba by stála za celý odstavec komentu. A jak statečně kousal zuhelnatělou placku! Martin rezignoval a bavil se.
Konečně jsem se dozvěděla, jaké jsou Stančiny sny, když o nich mlela při hádce s Fitbullem. Bohužel, já s ní mám osobní problém, nemám ji ráda, vadí mi na ní i tón hlasu, nepříjemný smích (chápu, že za to nemůže), ale cením si, že se snaží chovat rozumně a neopíjí se. Dokonce, když hodovali u food trucku, dala si prý kávu bez kofeinu a nealko mojito (až tak asketická?).
Zato Terka mi tam přijde zbytečná. Místo ní měl přijít někdo zajímavější. Zatím zaujala svou živočišností a zvracením. Kromě přetlačování ani v duelu nebyla moc platná. Hlavně jak vykládala, že zná Luninu slabou stránku a ví, jak na ni.
Petera měli poslat na farmu už s pastevci,
Erotika, sex a láska ( o té dle mého na farmě moc nejde) jsou krásné a neodmyslitelné součásti života, ale nechápu, proč nás borisovci musí jimi krmit v té nejhrubší podobě. Na to jsou jiné programy, weby apod. Tak, jako mě nebavily epizody věnující se pouze Stance, Mirovi a jejich hádkám, tak mě nebaví poslouchat nekonečné a opakující se řeči o permanentních ranních i jindyčasových chlapských problémech apod. Stejně tak hrátky s kostkou. Snad už proboha vymyslí nějakou jinou zábavu.

4
Lady XL
Reagovat

Stanka podle mne nepije, protože má zřejmě na alkohol alergii – viz díl, kdy se omylem napila podstrčeného alkoholu. Nebo přímo alergii nemá, ale nesnese ho moc a je jí pak špatně, tak se prostě dokáže ovládnout a nenapít se. Mimochodem jsem zažila člověka s alergií na alkohol a i po nealku pivu mu občas vyskákala vyrážka…. a nebylo to nic hezkého, když se právě omylem napil džusu s alkoholem.
Mesut se mi už hnusí, mohu-li být přímá. Jeho sebechvála,…, jeho ego…. A jak o sobě říká, že je zábavný a v každém kolektivu oblíbený. Jo šašci bývají oblíbení, ale aby mu to nezůstalo – být šaškem. Viděla jsem dnešek a začínám mít alergii na tu novou. Zase jí dávají prostor – bodejť, když konečeně během dvou dnů dokázala v noci to, co Stanka Mircovi nepovolila za celou dobu, ač si to štáb myslel, že to půjde a proto dostávala tolik prostoru. No tak tam mají konečně dvojici, co tak do toho buší jak ti králíci a ještě si o tom povídají s kde kým!! Fuj. A nebýt Naty takové telátko? (nebo už má z Miss své zkušenosti??¨), tak tam měli druhou dvojici, protože Mesutovi je vše jedno – kamery, nekamery…. A mimochodem to vypadá, že předčí Davida coby FT. Ožrala jeden.
No a ještě – je mi docela líto Míši, sice ji taky nemusím, ale pořád tak nějak nevím, co jim udělala – tedy hlavně Mesutovi, který je na ni přímo alergický (no asi to bude to, že mu vyhodila kámoše, kterého by ale sám časem rád vyhodil).

5
Johanka
Reagovat

Nechce se mi věřit,že někteří nejedou podle scénáře.Např.řeč Mesuta,tohle by přece normální člověk o sobě neřekl,ikdyž ,při jeho inteligenci,je vše možné.Jediná schopný tam byl Matuš,jinak hrůza(Miro,Stanka,Mesut)

6
Johanka
Reagovat

Oprava-jediný

7
Lady XL
Reagovat

Nějak mi všichni začínají lézt na nervy… a nejvíc právě Mesut v závěsu za ním David, Luna, Stanka… a Tete atd. Momentálně mi nevadí Petr a Míša, tedy ta nesmí moc mluvit. Jí, jak už jsem uvedla, je mi spíš líto, jak proti ní všichni a všechny jdou. Nenechají na ní nit suchou, i když jim nic nedělá a spíš naopak dělá víc jak Eva a ostatní holky. A říkat, že je nadržená – no to zrovna od chlapů sedí. Viděla jsem volbu duelanta a dopadlo to, jak se dalo čekat už podle vývoje předchozího dne a vztahů tam. Jsem zvědavá, koho si duelant/ka vezme, ale mám dojem, že štáb se už postará, aby vyhrál starý farmář/řka.

8
Johana
Reagovat

@Lady XL: mám to momentálně se sympatiemi úplně stejně.
Pokud je Miška nadržená a užvaněná, tak nějak nenacházím ty správné české výrazy pro chování obtloustlé Tete, která má navíc k dokonalosti vypracovanou schopnost lézt každému někam, aby se na farmě ještě nějakou dobu udržela.
Vývoj milostného dozrávání Naty a Mesuta je jak otravná kopie Xénie a Lukiho, akorát ti dva ve dvanáctce působili o něco málo inteligentněji. Šokovala mě třeba útlocitná Naty, když prohlásila na kameru, že bylo málo masíčka a že těch slípek mělo vlézt k prasatům více.
Pomalu si zvykám, že odkdy převzala otěže vztahová koučka Evelyn prioritou Farmy bude nasnímat co nejvíce podduchnových scén. Nebylo by pro ni vhodnější moderovat Love Island? Stejně ji víc zajímá kdo, kde, kdy a s kým, než zbytek dění.
Volbu prvního duelanta jsem už taky viděla a snad nic neprozradím, když řeknu, že mě velice zklamala Eva. Ani ne tak volbou, jak tím, co při tom prosto kecala a jak volbu prosto zdůvodnila.

9
Svitka
Reagovat

@Lady XL: @Johana: Miška má smůlu, že se dostala právě mezi tuto bandu, kde nemá šanci se svou povahou uspět. Když mluvila, celkem trefně, v pondělní epizodě u stolu s Evelýnou, nejraději by ji pohledem ukamenovali. Napadlo mě, že by se možná hodila do F, kde byli Paco, Hrmovka, Božka, Šárka … taky to nebyli svatoušci, ale tak ordinérní, jak je řada jedinců ve F 13, nebyli. Miška je upovídaná, ale to se dá ukočírovat. A kdyby byly nějaké náznaky toho, že je nymfomanka a nadržená, jak David a spol. pořád melou dokola, určitě by si to Markíza nenechala ujít a velmi ráda by nám to ukázala.
Mesutovo sebevědomí stoupá do závratných výšek. A z toho, jak si vychutnával řeči o řezničině, mně běhal mráz po zádech. Myslím, že nepochopil, že i zabíjení hospodářských zvířat má určitou etiku. Maso z perliček, co zabili s Davidem, muselo být hodně vystresované.
Spolu s hospodářem jsem se bavila při pohledu na Stančiny sluneční hodiny. Asi v životě žádné neviděla. Tak, jak ona, by to svedl i žák 2. třídy ZŠ.
Tak, jak je mi Peter sympatický, tolik odpudivá je mi Terka. Kam se na ni hrabe Luna s pletichařením!
Pokud už jsou všichni doma, jak se předpokládá, a koukají se na sebe, mají všichni o čem přemýšlet.

10
JanaH
Reagovat

Tak určitě…
Miška je učiněný anděl. :-D
Užvaněný, zákeřný, vychloubačný, vlezlý… , ale jinak anděl.
Čistá faleš s. r. o., kam se hrabe amatérka Luna.
Stačí pár minut jejích přeslazených vyceněných monologů, abych se sháněla po blicím kyblíku, takže se nedivím farmárům, že jí nemůžou vystát, když 24/7. Jak onehdá poznamenal i většinou povznesený Miki, že některé „zajímavé“ historky slyší už po osmé a už nemůže.
Takže lituju spíš je, že před ní nemůžou zdrhnout na konec světa nebo aspoň použít roubík. Navíc ona není ticho ani když spí, to pro změnu chrápe.
Markíza nemá co nabídnout z jejího farmářského sexuálního života, naštěstí David ani Matúš nebyli takoví zoufalci. Teď má rozdělaného Petra, tož budeme vidět, třeba se chytí. :-D Ale fakt doufám, že nee. Ono úplně stačí to cicmání ostatních, ještě toto!
Moc pěkné jsou i konfrontace: Miša něco tvrdí, střih a vidíme co a jak bylo, uf.
Řadím ji do seznamu nejodpudivějších figur napříč všemi Farmami.
„Luna, budeme kamarátky aj po Farme?“ :-D
A ten vytoužený rešpekt furt nikde…
Imho Božka by Miše rozhodila sandál do dvou dní. :-DD
PS. Mesut je odporný ožran. A furt mi uniká ten „oheň“, který vraj vidí u Naty. Já vidím lehce přihlouplé, unylé, povolné, přiblble se hihňající vyžle.

11
JanaH
Reagovat

@Johana: jáááj, napoprvé a nepořádně jsem četla „… nasnímat co nejvíce prostoduchých scén…“ :-D
Ale to vlastně taky odpovídá.

12
Dadla
Reagovat

Mně teda Miška nijak zvlášť nevadí, jo, je až moc ukecaná a zřejmě leccos mele několikrát dokola, ale to je pro mě detail proti úžasným povahovým lahůdkám jiných farmářů. Mesutovu superegu, povýšenému chování a sebestřednosti, které zřejmě imponují přiblblu Naty. Ta po něm jen háže obdivné pohledy a asi si připadá vyjímečně a polichoceně, že má o ni zájem takový krásný, inteligentní a galantní úžasňák. Že jako malé hloupé a naivní telátko aspiruje na to, stát se vbrzku pořádnou tupou krávou, jí zřejmě dojde až po návratu do reálu. Ale snad ještě víc mi vadí suverén Miky, východoslovenský buran, který je na své primitivní chování patřičně hrdý, neb je to pro něj znak pravého východniara. Připosránek Dávidko, vlezdoprdelka, který je odvážný, jen když má za zády někoho silnějšího. Přemýšlím, jestli je tam vůbec někdo, komu bych mohla fandit…možná Péťa, ale ten asi v duelu vypadne. Takže Miša mi v této squadře přijde ještě nejvíc sympatická, ikdyž, přiznávám, v takovémto malém počtu lidí, odtržena od normálního světa, by mi pěkně lezla na nervy. Ale u TV mi prostě nevadí..

13
Lady XL
Reagovat

@Dadla: Dobře napsané. Ano, asi bych Mišu taky brzy nesnesla být s ní na malém prostoru v malém kolektivu. Myslím,že se umí k člověku přisát jako klíště a mlít a mlít…. Navíc mi tak nějak přijde o level inteligentnější než ti zbývající tam, prostě se vyjadřuje jinak a říká věci napřímo a to i ty, které bolí. A že hraje a taktizuje, pokud to tedy jde? No vždyť to dělají všichni! V dnešním díle ta arogance Mesuta graduje a dle ukázek na další díl asi vygraduje…snad k jeho škodě. Navíc je pěkně pomstychtivý. Oni by všichni proti Miše tak nebyli, ale drží se Mesuta a bojí se vyslovit jiný názor, což se ukáže dnes. Naty … ani nevím, co k ní říct. Nebýt Mesuta, je neviditelná. Nic moc nedělá a když si vzpomenu, jak řešila nějaké plácnutí po těle pomalu jako sexuální obtěžování, tak teď je na jiném levlu. No potěš, jestli bude Mesut vítěz Farmy, to se zase jednou Markíza sekne. Kluk, který diriguje ostatní, dělá jen na stavbách a ke zvířatům pořádně ani nečuchl. Ale stejně bych chtěla vidět některý den na farmě nesestříhaný, co se tam fakt děje, co kdo dělá a nedělá….A ne sledovat naše herce-farmáře.

14
Svitka
Reagovat

Ve volbě 1.duelanta téměř všichni ukázali, že mají VŠ diplom z pokrytectví. Mesut, který neměl důvod hlasovat, tak aspoň Peťovi naložil robotu, aby náhodou neměl do duelu moc sil. Hnus.
@Dadla: k Naty – předpokládám, že venku se jí vrátí rozum a půjde si svou cestou bez bejvalíka i Mesuta.

15
JanaH
Reagovat

Něco pro pamětníky prvních sk VV a první Farmy.
Hodní hoši Ferleťákovi. Jeden sedí v base, druhý ve vazbě.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/695486/tony-z-vyvolenych-skoncil-v-base-sam-se-prihlasil-policii.html

16
Olga
Reagovat

Muj nazor na deni na farme je,zejsou to neskutecne jesitni lide.To ,ze nesnasi Misu za to vinim Stanu.Stana je neskutecna.Jakmile je venovana pozornost nekomu jinemu nez ji tak nafoukana.Ja ji pozoruji-jsen na ni alergicka.O Naty mluvit je zbytecne,to je jeste tele.David nevi ktera bije,rozumu nepobral a tak se Stana na neho nalepila.Mikimu preji vypadnuti a Tereza je podprumer .Mesut -katastrofa odpad ten muze vyniknout tak v pate cenove.Asi to ac ji nemusm dopreji Eve.

17
dejna
Reagovat

@JanaH: Tvrdé, ale s většinou napsaného se ztotožňuji.
Pro mě je Michaela ženská buldozer, který valí vše před sebou a na druhé…nedivím se jim, že si od ní drží odstup. Když už se ani Matúš neudržel a skákal radostí, když je odpojili…a on byl mnohem trpělivější a tolerantnější, než druzí farmáři. Byl tu za to některými kritizován, že měl brát na ni ohled…kdy ale Michaela brala ohled na něho a jeho potřebu moc nemluvit, kdy brala ohled na druhé? Kdy si přiznala nějakou chybu? Totálně jí chybí schopnost sebereflexe…to je jen já,já,já umím vše nej, vidím vše nej, atd., atd. A k tomu hlas připomínající sbíječku. :/
U mě sice nepatří mezi nejodpudivější farmáře, ale jsem radši, když ji nemusím poslouchat.

18
horalka
Reagovat

Tak mám za sebou už tři náhledy na Farmu, nejdřív jsem byla natěšená, že to bude stará Farma, a čekala co farmáři ukážou.. jací budou. občas někomu zafandila. pak byla fáze, že jsou všichni stejní, a že všechno nahrané. Teď se soutěží, kdo bude méně odpudivý.. A Mesutovy řeči mě vytáčejí, to je tak, když si blb myslí, že sežral všechnu moudrost. brrr. Z ukázky se mi zdá, že mu to martin dá sežrat. K Rokovi, — bylo mi líto všech psů, potažmo zvířat na farmě. Psi bohužel vždycky odnesli to, že každý na farmě měl na výchovu jiný názor. Roko od začátku honil a kousal všechno živé, viz krepelice. A je to pes, který potřebuje výchovu. Nebo alespoň zákaz napadání zvířat. K Míše napíšu jenom tolik, že její chování je reakce na Mesuta a spol. Davidovi se skoro rozsvítilo, ale bohužel je srab. Ono by stačilo občas říct, že ma Miša v něčem pravdu a i ona by uklidnila. V podstatě to, co Miša říká nahlas, to všichni si tak nějak šeptají, ty dohody, to napovídání, to hlasování.. A že by byla náruživá a chtěla tam někoho ojet, jako např Tete, mi nepřijde.. Nicméně mi leze na nervy úplně stejně jak každý na farmě.. O reakci Mikiho na zvolení ani nemluvím.. V skrytu duše se přeju, aby Mikiho vyprášil, což se stejně nestane, si myslím..

19
Lady XL
Reagovat

@Olga: Zamyslela jsem se nad tvým názorem ohledně Stany a jejího vlivu na Mišu a kolektiv. A uvědomila jsem si, že máš asi pravdu. Tehdy to byly nekonečné debaty – „žmurkal, či nežmurkal“ a její žárlivost. Do toho se později ještě vložila ta další holka, co byla odejita (hele, jak už nevím jméno) a story opět rozdmýchala. Myslím, že z toho taky tehdy vzniklo, že je Miša náruživá, protože si všichni mysleli, že si vymýšlí a o Mirca má zájem. Přitom si vybavuji, jak jí na začátku všichni chlapi zírali do výstřihu naprosto nezakrytě a vedli sexistické řeči. A Stana je pro mne klasická herdeg baba, která ve stáru bude hašteřivá, uřvaná a neustále hádavá, když nebude po jejím (viz jak byla naštvaná, že „nesměla“ jít dělat pohoštění a holt musela z důvodu strategie jít dělat na zvonici!). Poslední díl se mi líbil svými prostřihy – na střeše trojice spravedlivých chalanů pomlouvá Mišu, jak určitě dere Petrovi do hlavy, aby ji dal za FT – střih na tu dvojici – a tam se baví o psovi, o řezání latí… Záběr na Tete, jak tvrdí, že ukecá Petra, aby ji dal za FT a střih – ukecává ho na houpačce a maže med kolem huby – střih a Petr říká, že dá za FT Mišu, protože jí má nejraději :-D. Jo já už bych se mezi nimi zbláznila. Tam totiž už nemůže nikdo nic říct, aby to druhý nedonesl třetímu, čtvrtému… a na konci z toho je úplně něco jiného.

20
dejna
Reagovat

@Lady XL: Já si nemyslím, že by Stanka byla hlavním původcem manipulací a příčinou rozepří mezi Miškou a farmáři. Myslím si, že Mišce nejvíc uškodilo chování, když byla spojená s Matúšem – toho měli všichni farmáři rádi a zřejmě stačilo i to málo, co na její adresu utrousil – můžu se jen domýšlet: nonstop řeči, snaha zalíbit se, snaha získat ho. Pro mě osobně je taky směšná aféra se žmurkaním – myšlení, že když na ni chlap mrká, chce ji sbalit, je dobré tak buď pro patnáctku, nebo pro žárlivou Stanku, ale ne pro dospělou ženskou typu Michaely. Prostě mi to u ní přišlo jako snaha rozeštvat tu dvojici.
Ty prostřihy se mi taky líbily a je mi nesmírně líto (snad) dobráckého Patra, který se dostal mezi dva mlýnské kameny Tete a Mišku…a byl semlet. A že se mu Miška ani nesnažila poradit, aby si vzal někoho, přes koho projde, je mi taky ukázkou jejího kamarádství k němu. Holt vidina funkce FT byla silnější.

21
dejna
Reagovat

Ale když si vybavím ty kecy farmářů o tom, jaký je Petr dobrý, a pak to porovnám s tím, jaké klíny mu většina z nich valila do hlavy, musím uznat, že se k němu zachovali dost hnusně.

22
Johana
Reagovat

@JanaH: to se opravdu nevylučuje, pojem prostoduchost to dění spíš vystihuje:))

Chápu, že každému sedne jiná povaha, ale nezapomínám na hysterické žárlivostní scény Stany, licoměrnost Luny, hloupost Mira, Matúšovo protaktikování se až k vypadnutí a počáteční vlezdoprdelkování Davida.
Ze zbývající sestavy se mi odporem ježí chlupy z Miša, který svoji ,,mužnost“ včera po volbě druhého duelanta dokázal, ze zoufalky Tete, která nemá špetku hrdosti a plete si obyčejnou chlapskou nadrženost s láskou až za hrob, z Mesuta, kterého sebevědomí a ego už dávno přerostlo únosnou míru, takže jsem na něj alergická snad víc, než on na Mišku a první dámu Naty, která svému olizovači zdárně sekunduje a ztrácí tvář slušné dívky, jakou se na začátku snažila předstírat.
Podle mě ta všeobecná nevraživost na farmě k Mišce má jiný důvod, než její užvaněnost a vlezlost a to strach.
Myslím, že i velký Mesutko je podělaný z představy, že by se s ní dostal do duelu. Miša udělala jednu velkou taktickou chybu a to, že si ho do duelu nevybrala místo Matúša…jenže pokud je zahradník vyvolen za vítěze, tak asi nesměla. Ale stejně, ten jeho výraz úlevy, když položila zvonek před Matúše, mluvil za vše. Ono pak není nic jednoduššího, než svoji podělanost skrýt za manipulaci ostatních pomlouváním a urážením osoby, z které mám strach. Ti ostatní se rádi přidají, protože ten strach mají taky, nebo si to nechtějí s arogantním Mesutom rozházet. Třeba David, na Mišu má jiný názor, ale na její obranu se nepřidá, neboť…

24
Johanka
Reagovat

Stále platí ,že pýcha předchází pád,Mišo nebyl nejhorší farmář,jen jednoduchý,jsou tam mnohem horší.Při řečech Mesuta,je jednoumu až fyzicky zle,ale Hlavní farmář ho pěkně odhalil.O zvířata se nestará a to by měl být vítěz? Neee.Stanka,no hnus,štěkna,hérečka,žárlivka a trochu hloupoučká.Tete,jen mávnu rukou,,Naty i tady je škoda slov.Za mě Petr,Míša,Eva.

Přidat komentář

Přidat komentář