Panáček v reality show

StarDance 2018 (27.10.): Tango, jive a první republika

27. Říjen 2018 | napsal(a): | reality show: StarDance 2018

sd3

Druhý taneční večer skončil neblaze pro pár Monika Bagárová a Robin Ondráček. Porota je po velmi slabé sambě nechala spadnout na poslední místo, kde skončil také Adam Mišík s Kateřinou Krakowkovou. Diváci nicméně více přáli Adamovi a Monika se tak se soutěží loučí. Zbylých devět párů dnes zatančí ve stylu první republiky, uvidíme standardní argentinské tango a afroamerický jive.

Články k aktuálnímu dílu:

iDnes, Novinky, Lidovky, EuroZprávy

ExpresBlesk, Super

Krátké ukázky z tohoto večera aneb co taneční páry předvedly ve třetím soutěžním týdnu.

Jive

Veronika & Michal

Daniela & Michal

Jana & Richard

Lenka & Jiří

Pavla & Marek

Tango

Veronika & David

Alice & Dalibor

Daniela & Michal

Kateřina & Adam

 

A jak vidí tento večer sázková kancelář? Kurzy se shodují s většinou zdejších Panáčků, na vypadnutí tentokrát vypadá Adam Mišík s kurzem 3:1, s kurzem 4:1 ho následují dvě dámy, Veronika Arichteva a Daniela Písařovicová.

Možná nejvyrovnanější řada taneční soutěže pokračuje. Užijte si dnešní kouzelný večer, bude stát za to.

StarDance 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 54
1
orchis
Reagovat

Tak to je nečekané.

2
orchis
Reagovat

Dnešní večer byl moc povedený, Marek ve formě a i výběr hudby se vyvedl.

3
Lukša
Reagovat

Druhé vyřazování a druhá vypadnuvší cikánka. Že by přeci jen na těch řečích okolo vypadnutí Moniky něco bylo?
Daniela si vypadnutí nezasloužila, i když opět vybírat z toho zatancovaného je těžké. Líbil se mi snad každý jive, tanga oproti tomu malinko slabší.

4
orchis
Reagovat

Veronika a Michal: hravé a pěkné kostýmy ..rozčiluje mě, jak mu na zkoušce do všeho kafrá.
David a Veronika: stylové, včetně sladění barvy kostýmů na hudbu ( Capri).
Daniela P. a Michal: v porovnání s její první latinou dost pokrok a i trochu herectví.
Dalibor a Alice: rytmické a pěkná choreografie, ale Dalibor fakt vypadal jak sňatkový podvodník.
Richard a Jana: smršť a navíc sympatické změnami v rytmu (nedokážu si představit jakou mají fanouškovskou základní, ale mohou dojít daleko).

5
LADY XL
Reagovat

Tak to jsem nečekala! Tak to vypadá,že herci ze seriálu 1.rep. vydrží co to půjde vč. moderátorky…

6
JanaH
Reagovat

U mě nejlepší Dvořák s Lenkou-Norou, na druhém místě David Svoboda s Lálovou (která se dneska víc ovládala a nebyla tak diblíkoidní) a na třetím místě na pomyslné bedně mám Gondíka a Stodůlku.
Nejmíň se mi dneska líbil medvěd Geňa.
Vypadnutí Šinkorové je trochu nečekané, nejhorší určitě nebyli. Cikánka v tom asi roli nehraje, ona spíš na lidi působí nesympaticky a já ji měla za snaživku (jako kdysi Šípkovou), která tak moc chtěla, až to moc trčelo.

7
orchis
Reagovat

Daniela Š. a Michal: ten kostým jsem pochopila až když pri nácviku zazněla Cikánka, ale jinak jako vždy velmi dobré a Michala mám ráda.
Jiří a Lenka: já na něj trpím:-) na druhé straně chápu tu 8ičku od Kuneše, možná si představoval o trochu víc tance ( stejně jako já), ale bylo to skvělé číslo.
Adam a Kateřina: dnes asi tango, které se mi líbilo nejméně, přijde mi, že se Adam nad Kateřinou hrbí, ale ta píseň…..
Pavla a Marek: minulá latina se jim povedla o dost lépe a porota byla až nespravedlivě smířlivá.

8
orchis
Reagovat

@orchis: fanouškovskou základnu, samozřejmě:-)

9
Lukša
Reagovat

@JanaH: A já mám Geňu na bedně nejvýše, i když se tam tísní s Dvořákem. Richard do toho šel naplno, dal do toho spoustu tance a hlavně to člověka baví od první do poslední vteřiny. Ke konci malinko docházely síly, ale jako taneční číslo v třetím týdnu excelentní.

10
Monika
Reagovat

Ja to mam letos strasne jednoduchy, pro me jasnou finalovou dvojici je Dvorak a Tomicova, zbytek me prilis nezajima :-))

11
ski-per
Reagovat

Geňa se mi dnes nelíbil, vzhledem ke své historii má nehezké držení těla. Cikánský modýlek Daniely nebyl povedený a též doufám, že Pavla neodtančí celou latinu jen v různých barevných variacích stejného modýlku.

12
JanaH
Reagovat

@Lukša: v pořádku, přece podle vkusu každého soudruha. :-) Já ty Geňovy opičky nemusím, tak asi proto. A fakt mi přišel celou dobu jak nahrbený medvěd. Sorry jako. :-))
A divím se, že se mi zatím docela líbí Gondík, protože toho coby „nováka“ jsem nemusela už vůbec a překvapilo mě, jak to zatím dává a že ty jeho opičky mi zas tak moc nevadí. :-D
Dneska jsem tipovala vypadnutí Písařovicové, ta se mi zdá nejvíc prkenná, možná příště?

13
JanaH
Reagovat

@ski-per: ;-)

14
Bezík
Reagovat

Letos se asi porota zbláznila, jinak si neumím vysvětlit známky pro Genzera a Tomicovou. Odnesla to bohužel nejlepší tanečnice v soutěži, Daniela Šinkorová. Tohle mě na SD nebaví, když vypadávájí ti nejlepší kvůli hlouposti těch, co mají právě proti hlouposti chránit.

15
Bezík
Reagovat

@JanaH: Písařovicová to nejspíš nebude, v hlasování diváků určitě skončila nejhůře šestá, asi to odskáče někdo jiný.

16
Dáša
Reagovat

@Bezík: No zaměstnankyně ČT přece nevypadne mezi prvními… Ale když se na vypadnutí podepíše porota, tak je to smutný. Když tam šaškoval Pavlásek, tak aspoň dostával málo bodů. Nemám nic proti Genzerovi, já se u něj dokonce i bavím, ale na desítky mi to taky nepřišlo. O absenci jivu u paní Tomicové ani nemluvím. Takže souhlasím s první větou, a to, že porota se zbláznila.

17
ski-per
Reagovat

@Bezík: To víš, hloupost vládne světu a každý kdo není hloupý nebo znevýhodněný se před ní musí chránit sám

18
Bezík
Reagovat

@Dáša: No ještě je tu druhá varianta, bohužel horší než ta, že se zbláznili, a to je ta, že se řídili pokyny produkce. Baviči Genzer Tomicová přeci nesmí vypadnout.

19
ski-per
Reagovat

@Bezík: pravil sledovač superstárů a podobných produkcí naprosto nedotčených soutěží

20
Bezík
Reagovat

@ski-per: Napsal jsem snad někdy někde, že SS je produkcí nedotčená ? Samozřejmě že je značně dotčená, ale tam se s tím počítá. U „soutěže“ typu SD se zrovna s tímhle moc nepočítá a mohl by to být důvod pro odebrání licence.

21
ski-per
Reagovat

@Bezík: O odebírání licencí (nespravedlnosti, hlouposti těch i oněch) se točí pokaždé kdekoliv, kde narazí zájem jedince na skutečnost, která se mu nelíbí. V 99,9% případů bez znalosti podrobností oné licence

22
Bezík
Reagovat

@ski-per: Ano, neznám obsah licence, ani asi není veřejný, ale tohle téma už před lety někdo z ČT, kdo ji zná, komentoval a tvrdil to samé. Jinak hloupost a nespravedlivost nás obklopuje permanentně a proč by se měla vyhýbat zrovna SD ?

23
ski-per
Reagovat

@Bezík: Jako by z dálky šuměl větříček něco o nějakém článku vlevo dole …

24
Lady XL
Reagovat

Taky mi přišlo,že občas porota přehání. Desítky vytahovala brzy a často. Souhlas s Geňou – bavila jsem se,ale chvílemi to byl fakt shrbený medvěd… Tomicová je živel,ale latinu má podobnou jako ty své kostýmy- všechny podle jednoho vzoru… Ale vypadnutí Šinkorové mne překvapilo i proto,že měla dost bodů od poroty… Jelikož letos mají hlasy diváků větší sílu oproti dřívějšku,tak to bude pro nás vždy překvápko…. a možnost pro produkci…

25
Bezík
Reagovat

@ski-per: Co to hulíš ? Jakej článek vlevo dole ? Ty už máš zjevně dneska dost …

26
Ivca
Reagovat

Kazda rada SD jede podle sablony licence.. Musi tam byt vyrovnane pary,u nichz bude napinave,ktery z nich vyhraje,a pak papirovy outsider,ktery ale „vsechny sokuje – ani ne tim,jak mu to jde,ale treba energii pri tanci,bavicstvim,sympaticnosti,proste necim,kvuli cemu ho vsichni budou „milovat“,protoze to se „necekalo“ – viz. Pavlasek „no to je bavic i pri tanci,huraaaa“. Letos je to Tomicova se sablonou „no to je uzasne,ze i takova stara becka (pardon) MUZE tancovat,to jsme nevedeli!!!“ je to tak pruhledny:)))

27
Ivca
Reagovat

No jo, kazda rada SD jede podle sablony licence.. Musi tam byt vyrovnane pary,u nichz bude napinave,ktery z nich vyhraje,a pak papirovy outsider,ktery ale „vsechny sokuje – ani ne tim,jak mu to jde,ale treba energii pri tanci,bavicstvim,sympaticnosti,proste necim,kvuli cemu ho vsichni budou „milovat“,protoze to se „necekalo“ – viz. Pavlasek „no to je bavic i pri tanci,huraaaa“. Letos je to Tomicova se sablonou „no to je uzasne,ze i takova stara becka (pardon) MUZE tancovat,to jsme nevedeli!!!“ je to tak pruhledny:)))

28
Ivca
Reagovat

Pardon za opakovani komentare,z mobilu se zo ne vzdy povede:(

29
Ivca
Reagovat

Jeste dodam,ze desitky pro Tomicovou byly proste ulet kvuli tlacence – vsichni jsme videli,ze v zaveru netancovala,ale uz jen hybala rukama a delala grimasy,protoze uz nemohla. Na desitku tohle proste predvolest nemuzete..

30
Ina
Reagovat

na to, že Genzer kdysi tančil v UNU, tak jsem myslela, že mu jive půjde líp. On mi přijde pokaždé, jako nahrbený medvěd. Mě se líbila Veronika, měla tam nejvíc jive a choreografie byla taky moc hezká, až na tu chybku uprostřed, hezky svižně odtančené. Vypadnutí Daniely mě nijak nepřekvapilo, já ji moc nemusím a podle všeho nejsem sama. Ona to hrozně prožívá a strašně se snaží. Písařovicová obřas vypadla jako zlomené ráhno:-) A ty ovace!! Dvořák a Gondík podle mě dojdou daleko. Je taky těžší partnerku vést a udávat tempo.

31
orchis
Reagovat

I mě překvapilo vytahování tolika desítek, ale to bylo s největší pravděpodobností charakterem včerejšího večera (jakože oslava první republiky).

Zase si ale troufnu tvrdit, že i kdyby Pavla dostala známky podle toho, jak tancovala (a že byla včera nejhorší je jasné) a skončila u poroty poslední, stejně by nevypadla. Vzpomeňte kolikrát byl poslední Lukáš Pavlásek :-)

Daniely je škoda, tancovali velmi dobře a pro Michala mám i slabost.

32
katy
Reagovat

tak nějak jsem se snažila vybavit nejleší tanec ve stardance..celkově za všechny díly..dle mýho Anička Polívková s Michalem a jejich Tango…top..ale i Táňa a Honza byli dobří…jak to máte vy?

33
Bezík
Reagovat

@katy: Valčík Marie Doležalové a Marka Zelinky ;-) Marek je geniální choreograf, kterého těžko kdo vyrovná či předčí.

34
orchis
Reagovat

@Bezík: souhlas, Marek Zelinka byl úkaz. Taky ještě rada vzpomínám na jejich freestyle

35
Eva
Reagovat

Letos je to velmi vyrovnané. Vypadnutí Šinkorové mě nepřekvapilo – zafungoval efekt „afektované snaživky“, to nemají diváci rádi. Ohledně hrbení Geni, říkal v nějakém rozhovoru, že partnerka se vybírala výškově ke Koptovi a on je vyšší, takže se musel při standardu hodně sklánět. Tak to může být důvod i pro tu latinu.

36
Litocha
Reagovat

@Eva: Tak to je neskutečná výmluva. Partnerka mu sahá cca k nosu – co by měl říkat takový David Svoboda, který je o hlavu vyšší? A hlavně, má pořádně zamakat na taneční technice, a nebude se muset hrbit.

37
Litocha
Reagovat

Z nedělního večera jsem moc nadšená nebyla. Dívala jsem se sice na záznam, ne na přímý přenos, takže i to může hrát roli, ale celý večer mi přišel takový mdlý, zatmění mozku poroty už tomu jen nasadilo korunu. Nelíbila se mi hudba, hodně ubližovala hlavně vyznění tanga. Kostýmy (až na pouťovou Danielu Š.) byly ale pěkné. Ale ani taneční výkony mě (na rozdíl od poroty) tentokrát nezvedly ze židle.

Veronika mě bavila, měli nejhezčí choreografii, škoda, že to technicky pokulhávalo.
David mě na první dojem moc nezaujal, tango trochu drhlo. Vzhledem k ostatním výkonům se mi nakonec ale vlastně dost líbil.
Daniela P. udělala pokrok (na tréninku se mi ale líbila víc), pořád je ale dost pomalá. Choreografie byla hezká, rozverná (možná v ní nebylo až tolik jivu), jen mi připadá, že na sebe tentokrát Michal strhával moc pozornosti (chápu, že se snažili co nejlíp pracovat s tím, co mají, ale nějak jsem si vzpomněla na Albinu, jak se šíleně vrtěla a poskakovala kolem statického Davida Suchařípy?), takže ten rozdíl mezi nimi dost vynikl. Ohromilo mě, že musí mít solidní podporu, museli u diváků přeskočit minimálně tři další páry.
Dalibor – vlastně nevím, neohromilo, neotrávilo, zapadlo.
Richard – na mě už moc divadla a že by to, co předváděl, byl jive, bych tedy netvrdila. Ruší mě, jak se hrbí. Byla tam sice energie, cítí hudbu, ale na desítky to nebylo ani omylem.
Daniela Š. – škoda toho vypadnutí, i když ani tohle tango mě neoslnilo. Bylo nějak příliš klidné, bez vnitřního napětí, ty šatu tomu opravdu nepřidaly.
Jiří – technicky jistě velmi dobré, ale i tady na mě bylo až moc divadla. Já si prostě u tanců nerada připadám jako v grotesce a i tady bylo na mě pocitově málo jivu. Nepochybně ale nejlepší jive večera.
Adam – překvapil mě pokrokem, bohužel to bylo dost nevyrovnané. Místy hodně kostrbaté, ale chvílemi na mě z toho šly uvěřitelné emoce a už tolik nepůsobil jako snaživý žáček, který tancuje se svou učitelkou. Jejich nejlepší výkon.
Pavla – jivu pramálo, opiček přespříliš. O nějakých jivových krocích se tady nedalo moc mluvit, působilo to na mě těžkopádně. O nejlepší ženě je nicméně jasno, zbývající dvě dámy opustí soutěž záhy a Pavla má neskutečnou podporu diváků. Když se navíc pomátla i porota, nevylučovala bych letos první vítězství komika nad tanečníky. Zatím mi všechny „zlaté hřeby“ připadaly nadhodnocené, nejvíce ovšem právě Pavla.

Celkově jsem zklamaná z tanga, vždy to byly mé oblíbené choreografie, letos se ale nikdo moc nevytáhl. Tak třeba druhá půlka tanečníků, uvidíme. Pořad jsem na konci utnula, takže mi uniklo, co se bude tančit příště. Napoví mi někdo, prosím?

38
Lukša
Reagovat

@Litocha: V sobotu se můžeme těšit na slowfox a paso doble.

39
Lady XL
Reagovat

@Litocha: líbí se mi komentáře, kde rozebíráte jednotlivé soutěžící. Souhlasím skoro se vším. Taky mne tango jako takové zklamalo. Mám ho v soutěžích ráda (tedy ráda se na něj dívám…), ty ostré pohyby, většinou v něm nejvíc obdivují muže. Pro mne tam právě vynikne výborný tanečník – můj osobní postřeh. U jedné dvojice jsem málem nepostřehla, že tančí tango, hudbu jim taky porota vytkla. Prostě celkově z tanga zklamání.
Geňa – mě dost vadí jeho škleby. Pro mne není extra pohledný chlap a ty škleby se hodí tak do jeho Partičky. Je to už víc let, co tančil v Unu, ale základy mu musely zůstat a touto dobou by měl mít už zpět i částečnou fyzičku. Přesto stále dost pokulhává. Ale protože byl vlastně profesionál, tak mi u něj to šaškování většinou vadí, či mrzí, že tím „okecává“, že není připravený. Zkusila jsem si ten jeho tanec pustit bez hudby a on se tam fakt chvílemi jen plácá, hází rukama, které coby bývalý baleťák-tanečník si musí umět uhlídat a ne jimi tak máchat.
Daniela P. se zlepšila, ale na takový potlesk to nebylo…. :-), řekla bych „placená klaka“, prostě kamarádky zapracovaly :-D.

40
Lady XL
Reagovat

Jo a těším se na passo doble. To mám ze všech tanců nejraději – tedy na koukání :-D.

41
Bezík
Reagovat

@Lady XL: No on Genzer netančí už 21 let, to už se kondička jen těžko dohání :D Ale taky jsem si myslel, že bude o chlup lepší, zatím mu ta bývalá taneční praxe jen usnadňuje to, že se ze všeho nějak vylže :D

42
Lady XL
Reagovat

@Bezík: To je sice pravda, je taky pravda, že má od té doby nějaké to kilo nahoře, ale … v nějaké fyzické kondici musí být, protože vystupuje v divadle. Ovšem nejvíc mi vadí ty další drobnosti, které až tak s tou fyzičkou nesouvisí – to je to držení rukou, těla.To co – podle mne – tanečníkům hned tzv. naskočí.

43
popy
Reagovat

Letos to vidím na vítězství Dvořáka. Lidi ho mají rádi (Anděl páně), je elegantní, dobře na parketu vypadá a tančí na svůj věk skvěle. Tomicová bude ve finále taky, a jakkoli souhlasím s tím, že ty desítky byly velký úlet, nezbývá ji než obdivovat, jak se na svůj věk a figuru pohybuje.
Tenhle ročník obecně nemá žádné absolutní dřevo, i ten Mišík a Písařovicová dělají obrovské pokroky a třetí večer už vypadali dobře (vzpomeňme na Pavláska, Bosáka, Schmitzera a mnohé další, co tam vydrželi dlouho, a pak suďme). Třetí finalista tak je značně nejistý. Svoboda? Genzer? Arichteva (nakládají jí a podhodnocují ji s ohledem na ostatní tak, že jí lidi můžou začít hodně fandit)? Písařovicová musela skončit nejhůř šestá, což je pro mě taky překvapení.
Příští týden tak podle mě vypadne první chlap, a vychází mi to na Gondíka nebo Mišíka, záleží na tom, jak vysoko Gondík skončí, mezi lidmi podle mě moc velkou podporu nemá.

44
Litocha
Reagovat

@Lukša: Díky. No, tak to budou mít zbylé dámy docela těžké. Technicky náročný, pro běžného diváka nepříliš efektní tanec (ledaže by to zachránila zvolená hudba) proti atraktivnímu, u diváků oblíbenému a temperamentnímu passu (ve kterém navíc obvykle někdo překvapí, letos je pro mě takovým černým koněm Adam, možná by mu to mohlo sednout), to budou muset pořádně zamakat. Pavla postoupí, i kdyby to odskákala na jedné noze. U Richarda větřím průšvih, ale ten to má u poroty dobré. Jiří pravděpodobně vysoce zaboduje. Obě dámy budou zase dle mého v ohrožení (i když už by snad mohl být na řadě nějaký muž.) Ale možná někomu změní tanec, když by to vycházelo na pět standardních a jen tři latinskoamerické. Nepamatuje si někdo, jestli to někdy nastalo?
Jinak u mě k nezapomenutelným tancům (kromě většiny zmiňovaných) patří i slowfox Aleše Valenty, to byla pohádka. Škoda, že se v posledních ročnících ty tance více a více posouvají směrem ke komickým vystoupením.

45
Litocha
Reagovat

Tak jsem si teď ještě zavzpomínala a připomněla si třeba cha-chu Pavla Kříže, tango Dany Batulkové, scénický tanec a paso Zdeňka Piškuly… Večer scénického tance se mi celkově dost líbil, vůbec bych se nebránila opakování.

46
Ježek
Reagovat

Odkaz na hodnocení odborníka: https://fabera.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=684917

47
Bezík
Reagovat

@Ježek: No jo, pravdu dí pan Fabera, tentokrát bych se s ním naprosto shodl i ohledně bodů. Je to smutný, že Šinkorová vyletěla kvůli zcela nesmyslnému nadhonocení Tomicové a Genzera. Že by byla porota slepá, tomu nevěřím, takže zbývá rozkaz ze strany produkce. „Rozkaz ten zněl jasně, nesmí projet za žádnou cenu!“ „Dvě dávky !“ :D

48
Jana
Reagovat

Tak jsem to zkoukla ze záznamu a tedy já jsem tak zklamaná… Asi ze všeho a nedokázala jsem to říct konkrétně :-(

Pak jsem se koukla na Fáberův blok a došlo mi to – tancování jive na foxtrot… to Honzíček Onderů umí, viz jeho památný jive na Holubí dům…
Kruci, tohle fakt měli ohlídat, včetně toho, že jive neměl v první republice co dělat…
A porota – na hodnocení podle sympatií, šarmu a pobavení máme diváky. Porota je tu od toho, aby hodnotila tanec – takže výrok typu „mně je jedno, že jste to zatancovali úplně blbě a tanec tam vlastně nebyl, ale tady máte desítku“ sem opravdu nepatří :-( a na vypadnutí Daniely má porota tentokrát velký podíl, tím, jak to tam bylo srovnané…

Jinak jsem letos zjistila, že mi strašně vadí složení párů… že je spousta párů, kde je mi sympatická celebrita a nemusím tanečníka (Svoboda, Tomicová) nebo naopak (právě Šinkorová, ale pořád mám pocit, že jim to s Plodkovou ladilo víc… že to bylo poctivější).
Takže mými favority jsou Dvořák (opravdu doufám, že přes veškeré nadšení, energii atd. Tomicová nevyhraje) a Gondík… I když ten hodně kvůli Alici… jo, kdyby byl pár Svoboda – Alice, tak to by byl můj megafavorit…

49
Lady XL
Reagovat

@Ježek: Díky za odkaz :-)

50
JanaH
Reagovat

@Jana: ohledně poslední věty… přesněěě! :-)

51
Ježek
Reagovat

@Jana: Přesně tak jsem to napsala i panu Fáberovi do diskuse. Od energie, sympatií apod. jsme tady my. Od kroků a nášlapů tam má být porota, od toho tam jsou. To tam jinak můžou posadit kameramana a vyjde to nastejno, ještě ušetří na honoráři. :)) Nejsem příznivcem nějakých konspiračních teorií, ale nad posledním hodnocením mi zůstává rozum stát a začínám se přiklánět k teroii Bezíka. Pamatuju si hodnocení Dany Morávkové, kterou tenkrát sprdli za pomalé nohy až z toho byla špatná a to tančila tak o 150% líp než Tomicová. Ale on nám to Marek vysvětlí, že je to v pořádku, hlavně že se tam mají všichni rádi a bude to! :)))

52
Ježek
Reagovat

Tak jsem pročetla poslední příspěvky a zamyslela se nad příštím kolem a připadá mi to nejisté jako snad nikdy. Slowfox mají tančit Písařovicová, Tomicová, Arichteva, Dvořák a Genzer. Paso doble Gondík, Svoboda a Mišík. Vzhledem k tomu, že zrovna paso od pánů nevyžaduje až takovou pohybovou aktivitu, spíše tam stojí a dělají pózy, tak jim to asi nebude dělat velký problém. Naopak dámy, kterým rychlý pohyb dělá problém mají slowfox, tak tam je ten tanečník ukočíruje. No, jsem zvědavá na porotu, jak to zase nakreslí! :))

53
Bezík
Reagovat

@Ježek: Myslím že už nám to nakreslili. Finále je celkem jasné, Tomicová, Genzer, Dvořák. Nezbývá než doufat, že vyhraje tanec, tudíž Dvořák.

54
Ježek
Reagovat

@Bezík: Kéž byste měl pravdu, ale letos teda opravdu bojim bojim… :))) Podle mého čistě soukromého průzkumu tzv. sociálních sítí to vidím na pořadí Tomicová, Dvořák, Genzer. Bohužel.

Přidat komentář

Přidat komentář