Panáček v reality show

StarDance 2016 (3.12.) před branami finále skončil Roman Zach a Andrea Třeštíková

3. Prosinec 2016 | napsal(a): | reality show: StarDance 2018

stardance-2016-header

Na 4. místě letošního StarDance zůstal herec Roman Zach a jeho taneční partnerka Andrea Třeštíková.

Poslední čtyři páry, ale ve finálovém večeru jsou pouze 3 místa. Který pár to dnes dotančí ve StarDance jen na neoblíbené 4. bramborové místo? Uvidíme již za pár desítek minut. Držte palce svým favoritům a diskuze je tu jen pro vás.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

StarDance 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 18
1
orchis
Reagovat

Tak tipuji na konec – Roman nebo Ondra. Ale letos mi to moc nevychází (ty tipy) a tak doufám, že nevypadne Jana..

2
bezík
Reagovat

No taky jsem měl o Janu docela strach. Ale nakonec to dopadlo dobře, dva nejlepší tanečníci a muž s největším charismatem.

3
orchis
Reagovat

Tak nejhezčí dnes (pro mě) slowfox Jany. To byla taková hravá nádhera…

Roman a valčík – na to, že mu ty standardy jdou, tak toto nic moc. I když to bylo příjemné svižné, hlavně na zpomalených záběrech bylo vidět, jak hopsá:-)
Zdeněk a valčík- to bylo moc hezký, ty jejich „strojkové“ pohyby to úžasně okořenily.
Jana a jive – jive to byl, ale čekala jsem víc. Možná, kdyby si neopravovala to ramínko…

Jinak ta 39 sek. sóla byla s výjimkou Zdeňkova dost tragická :-(

4
orchis
Reagovat

Romanovo paso se mi líbilo, az na to solo…
Ondra s Evou mě baví čím dál víc… Bylo fakt nutné v této řadě, tak bohaté na body, dát pouze 5 b .?

Zdenkovo působení ve SD hezky shrnula TD. Jak skutečný tanečník, jen ten entuziasmus chybí… já bych řekla, že je to hlavně věkem – pro mě je to spíš „nedostatek“ emocí.

5
orchis
Reagovat

@bezík:
Souhlasím. Dopadlo to dobře..

6
bezík
Reagovat

@orchis: Je fakt, že dnes bych, možná poprvé, vyslovil plné absolutorium. Za Piškulův valčík a za Janin slowfox. Samozřejmě, v rámci řady.

7
Tamara Kloučková
Reagovat

Politizací pořadu jste mi, pánové Ebene a Zachu, poslední krásný program na ČT zcela znechutili.

úmorné,únavné,blbé – ta pražskokavarenská nadřazenost

8
Dáša
Reagovat

Taky jsem tipovala na vypadnutí Romana, protože Ondřej má dost velkou fanouškovskou základnu. Ale letos mi to nevadí, protože na rozdíl od Pavláska je to skromný kluk, který si na nic nehraje. Navíc se s Evou úžasně zlepšil a jakoby „obživnul“. Sóla nebyla moc dobrej nápad, možná mělo být kratší a jakoby víc zapasované do toho tance. Takhle to úplně zkazilo dojem, snad mimo Piškuly, tam to celkem organicky zapadlo. Porotu moc nechápu, Romana při tom hodnocení vždycky tak sprdnou, že by si od něj pes kůrku nevzal! A Ondrova 5 – to už se pan Chlopčík asi vrátil do hodnocení profíků, ne? Jinak pro mne zůstává nejlepší Zdeněk Piškula, protože má kvalitu tanců celkem vyrovnanou, možná mu víc sedne standard, ale prostě se mi na ně jako pár s Veronikou nejlíp kouká. Jana je dobrá tanečnice, ale tak nějak na mě z té obrazovky nějak „nic nejde“. Je to můj osobní dojem, ale já nejsem porota, která si o sobě říká, že je nestranná a odborná.

9
orchis
Reagovat

Letos je tady tak málo diskutérů ..kde je třeba cedarin nebo okkvp …?? alespoň na „pokec“ mohla zajít ..

10
bezík
Reagovat

@orchis: Okkvp zmizela do nějaké divoké ciziny, ne ? Aspoň jsem měl ten dojem. Ale kam zmizela Keliška ?

11
orchis
Reagovat

@bezík: a kde je mlíkař? :-)

12
Litocha
Reagovat

Já jsem ráda, že mám ve finále dva své oblíbené páry, takže je uvidím tančit až do konce. Jak to dopadne, je mi celkem jedno.

Líbil se mi Zdeňkův valčík, Janiny oba tance, u Ramanova pasa mi nějak nesedla hudba, Zdeňkovo na mě působilo násilnicky, i když některé prvky měl výborné. A Piškule mě včera upřímně pobavil komentářem k Verčiným šatům.

Už delší dobu se mi líbí Padyho choreografie, Veronika se zase snaží tance něčím ozvláštňovat, takže je to aspoň pestré. S Dědíkem zmizely záplavy rekvizit, to je jenom dobře.

Ondřej se oproti začátku dost zlepšil, nevím, jestli je to Evou, ale rozhodně v posledních několika týdnech roztál a ožil.

Jsem zvědavá na freestyle, jestli to po cca dvou ročnících bude zase šaškárnička pro lidi, nebo se půjde jako v poslední době cestou kvalitních vystoupení. Veronika v rozhovoru na začátku soutěže naznačovala, že možná využije zkušenosti z karnevalové samby, ale zase samba se se Zdeňkem moc nepotkala, tak uvidíme…

13
Dáša
Reagovat

@Litocha: Mně napadlo, jestli nebudou chtít v rámci freestylu využít tu přiblbou sázku, do které je podle mne naverbovala televize. A Zdeněk měl zatančit v kostýmu karnevalové brazilské samby… Taky jsem zvědavá na výběr tanců. Eva Krejčířová říkala ve SD kolem dokola (okolo Ondera), že si nechají zahrát Hru o trůny, asi jako jejich nejúspěšnější tanec. Jinak letos je to po delší době řada, kdy je mi tak nějak jedno kdo vyhraje… Plodková s Piškulou líp tančí a Bank teď s Krejčířovou jsou moc sympatický pár!

14
Litocha
Reagovat

@Dáša: Piškula v peří – no potěš koště, abych pak neměla noční můry :-)

15
orchis
Reagovat

Taky mi je vcelku jedno, kdo to vyhraje. Myslím, že to bude nejspíše Piškula. Po 6 ti letech (jestli si dobře pamatuji, poslední mužský vítěz byl Pavel Kříž) vyhraje zase muž (i když v případě Zdeňka je to trochu nadnesené) :-). Byl by asi nejmladším vítězem.

Pokud vyhraje Plodková, bude taky důstojnou vítězkou, která se hodně zlepšila (to mají diváci rádi). Navíc má velmi sympatického tanečníka a do tance dávají takové to „emoční koření „, které Zdeněk s Veronikou ještě nemají.

Ondra si myslím, že bude ve finále milým rozptýlením, ale vyhrál by asi jen v případě, že (již výše zmíněno) ostatním divákům nebude záležet na tom, jestli vyhraje Jana nebo Zdeněk.

16
Dáša
Reagovat

@Litocha: Tak jsem viděla SD kolem dokola a asi to bude ta samba opravdu! :))

17
Monika
Reagovat

Sleduji to spis okrajove, ale z te trojice to nejvic preji Bankovi. Plodkova je studenej psi cumak, to ji myslim bude stat vitezstvi. Tyhle typy vetsinou nevyhravaji. No a Piskula je pro me ta nejhorsi varianta viteze, bohuzel asi dost pravdepodobna. Buzik s tanecnici co kopiruje choreografie, no nevim nevim…

18
Jana
Reagovat

ahojky, jsem zpatky, chybela jsem vam? :-)))

co se tyce dnesniho finale – zacatek Piskula, zrejme mame nejak rozjetou televizi, protoze mi prijde, ze sli chvilemi trochu mimo :-(

Přidat komentář

Přidat komentář