Panáček v reality show

StarDance 2016 (26.11.): dotančil Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová

26. Listopad 2016 | napsal(a): | reality show: StarDance 2019

stardance-2016-emanuel-ridi-lucie-huncarova

Na 5. místě StarDance 2016 získal po včerejším večeru Emanuele Ridi se svoji tanečnicí Lucii Hunčárovou.

Po charitativním večeru se dnes večer bude ve StarDance opět bojovat o celková umístění.  Zbývajících pět soutěžních párů předvede quickstep, waltz, sambu a tango. Kdo získá nejméně bodů a již si v prosinci před kamerami ČT nezatančí? 

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

StarDance 2019

Diskuze k článku

Počet komentářů: 22
1
Lukša
Reagovat

Zdravím všechny, kteří dnes plánují dát přednost tanci před slavíky. Ještě než se pustíme do StarDance, poprosím na zítřek o vlákno k finále Talentu, v diskuzi by mohlo být veselo :-)

2
Lukša
Reagovat

Ale k tématu: Dnes už opravdu nevěřím na postup Ridiho, bojím se ale hlavně o Banka. No uvidíme :)

3
Lukša
Reagovat

Dnes spravedlivé zakončení. Tance tak na půl, pár se jich opravdu povedlo. Mnohým ale dva tance v jeden večer neprospěly.

4
Monika
Reagovat

Kdo dnes večer vypadl?

5
litocha
Reagovat

Uf, dopadlo to spravedlivě, byla jsem přesvědčená, že to tentokrát mají spočítané Roman s Andreou.
Piškule mě tentokrát neokouzlil tolik jako jindy, i když waltz měli hezký, Ondřej mě docela bavil, i když technicky zaostává, Janě se moc povedlo tango, Romanův waltz byl oproti dost tragické sambě jako nebe a dudy. No a Emanuele s Lucií byli jako vždycky cirkusově onderovští.

6
litocha
Reagovat

@Monika: Manu + Onderová

7
orchis
Reagovat

Tak taky jsem dala přednost tancům…
Piškula (samba) – efektní zakončení, ale zdál se mi mimo rytmus, což pak potvrdili i rozhodčí
Bank – zkušená Eva Krejčířová vystavěla choreografii, kde vynikl i Ondra a bylo to úžasný; navíc dobře zvolená hudba
Ridi měl taky vtipně zvolenou hudbu, ale tanec nic moc, nakonec se mi líbily hlavně ty dvě otočky s Luckou.
Michal nechává hlavně vyniknout Janě. To jsem si tak říkala u toho nádherného tanga a pak to při quickstepu zmínil Marek :-) To tango Jany Plodkové s Michalem se mi zdálo strojově přesný, třešinka na dortu, výborný.
Zach – mohl do toho dát víc energie, nebylo to tak dobrý, ale že by to bylo POUZE o jeden bod lepší než tanec Ridiho?!?

8
orchis
Reagovat

Z druhého kola bych hlavně chtěla vyzdvihnout oba waltzy, ten první – Piškulův, kteří krásně pluli s partnerkou po parketu a ten druhý – Zachův, který byl příjemně romanticky něžný.

Jana s Michalem ani Ondra s Evou mě nezklamali. U Jany se mi tanec zdál ale roztříštěný a Ondra bohužel není dokonalý. Což určitě není ani Manu, a tak bylo to jeho vyřazení jenom spravedlivý.

9
orchis
Reagovat

Jo, a všimla jsem si, že Jana s Michalem mají nejméně plyšáků:-)

A zdá se to jenom mně nebo i někomu jinému, že T. Drexler a R. Balaš hodnotí tak trochu podle sympatií? Dneska hlavně TD byla dost hustá na Zacha, což se asi pak snažila vykompenzovat tou „10“ za waltz :-)

10
Mik
Reagovat

Na to, že mají nepsané (nebo možná i psané) pravidlo, že porotce by i při kritice měl najít něco pozitivního, byla včera TD hodně negativní. Možná taky jezdí po D1 (ale z Německa spíš po D5) nebo měla nějaké ty ženské hormonální výkyvy:-)

To Chlopčík byl včera, možná aby TD i kompenzoval, až přehnaně pozitivní ve slovním hodnocení, známky tomu pak ale neodpovídaly, takže skutečně se jen snažil být hodný a uznalý, protože dva tance za týden prostě není legrace, navíc pro někoho, kdo je v životě netančil.

11
peritknie
Reagovat

Mně se paní Drexler zdála vostrá akorát na Zachovic sambu, ale nijak mi to nevadilo, naopak jsem s jejím kategorickým „nelíbilo“ souzněla. Ze záznamu mi už tak úplně blbá – špatná sice nepřipadá, ale choreografie se už opět nijak nevyvedla a Zachovo kroucení kontra výraz jsou pro mě v latině prostě směšné. Libovej frajer na vesnickým plese …. aneb ani bidlem

12
Mik
Reagovat

Já si při té roztříštěné sambě uvědomil, že měli víc pokulhávajících choreografií a že Andrea bude asi jedna z těch slabších při tvorbě choreografie, Navíc ona by měla i maximálně zohlednit výškový rozdíl, který tam často přece jen ruší, resp. jsou tam prvky, kterým se asi měli raději vyhnout, protože Roman je tam moc shrbený, ohnutý apod.

13
Pavlína
Reagovat

Od té doby, co Bank vyměnil partnerku, mě baví tak nějak víc. Nepřijde vám to taky? Ne že bych měla něco proti Tománkové, je milá, ale taková až moc milá, klidná. On k sobě potřebuje opak – takže Evu. Sedí si víc. :)

14
peritknie
Reagovat

@Mik: já tak nějak čuju, že problém je v tom, že Andrea je v soutěži nováčkem a nemá dost zkušeností s touhle specifickou kategorií a ještě si do toho nechává od Zacha kecat. Mně osobně přijde, že ve většině předtáček z tréninků se Zach tváří, jako kdyby byl tou hlavní uměleckou hlavou on.
Aby si nenechala od partnera do toho kecat, ostatně zaznělo od poroty už také poněkolikáté.
Už jednu ťafku přitom dostali při scénickém tanci, který byl opravdu blbý, ale Romanovi zřejmě nedošlo, že by byl blbý i kdyby na to, co si vymyslel, byl dost technicky zdatný.

15
Mik
Reagovat

Já chápu, že Zachovci mají potíže s tou výškou, prý i museli nějaké věci zcela vypustit. Další problém bude zřejmě celkem velké Romanovo ego, přičemž je ale zároveň velký nervák, protože už několikrát to zkazil až v přímém přenosu. A taky je na něm vidět, jak těžko skousává kritiku.

Kamila byla na Ondru asi moc hodná, Eva to s ním lépe umí. A navíc se Ondra postupně uvolňuje z té sportovní ztuhlosti, kdy každý sval musel být napjatý a ve střehu. Protože je ještě poměrně mladý, je v tom lepší než jiní sportovci, co v SD vystupovali.

16
peritknie
Reagovat

@Mik: Kamila si s tou páteří hnula už po prvním kole, pokud si pamatuju info – tam byl problém i s tímhle, protože nemohla jet na plno.

17
bezík
Reagovat

Tak nám vyhodili Emanuela, paní Mullerová ;-) No co už. Manu forever ! Stal se nesmrtelným :D Tak už mi zbývá poslední oblíbenec, Ondra Bank. Tomu jsem ze začátku věřil snad nejméně. A ejhle, kdo ví, jestli to nakonec nevyhraje. Ne, asi ne .. i když :D Fakt je , že ten kluk má charizma na rozdávání. Ta jeho tajuplná nemluvnost, záhadný výraz, lehlé uculování, to nemá chybu. Zatímco Zach s Piškulou ze sebe svým žvaněním dělají trochu trouby, Ondra se pevně drží známého latinského rčení, „Si tacuisses, philosophus mansisses“ :D Takže tentokrát je to čistý souboj, tanec versus charisma. Tři proti jednomu. No to jsem na to opravdu zvědav ;-)

18
Mik
Reagovat

Pro mě jako chlapa je sice Ondra vizuálně nezajímavý, já se ze zbývajících soutěžících kouknu rád zejména na Janu, ale je fakt, že Eva ten pár zdatně vizuálně doplňuje.

Ovšem je zcela jasné, kdo po včerejšku bude obsazen do případného pokračování Pirátů z Karibiku:-)

19
orchis
Reagovat

Tak určitě Ondra s Evou „roztál“… a my se jen můžeme dohadovat, jestli to bylo víc indispozicí jeho první partnerky, zocelením Ondry dalšími koly nebo lepšími choreografiemi Evy….

20
orchis
Reagovat

A pokud jde o Zacha, nepřijde mi, že by měl nějaký extra velký ego a kritiku asi snáší špatně kdekdo :-)
Navíc tu, co včera podala TD, to mu opravdu zmrzl úsměv na rtech. Nedivím se, mohla to trochu vyvážit … vždyť takový sepsutí (a s vážnou tváří) snad neslyšel ani Lukáš Pavlásek :-)

21
bezík
Reagovat

@orchis: Všichni máme své dny :D TD ho asi měla včera. Ale známkovala nakonec celkem férově, Chlopčík byl verbálně roztomilejší ale na známkách se to neprojevilo.

22
Mik
Reagovat

Je fakt, že Eva už má celkem nějaké ty zkušenosti, jak dělat choreografie pro dřevěnější pány:-)

U Romana jsem nemyslel přijetí kritiky jen tentokrát, bylo to vidět i dřív. Prostě na některých ješitnějších pánech je to očividnější, co si tak pamatuju, tak naprosto markantní to bylo také u Suchařípy, Řezníčka a Brzobohatého. Zajímavé, že herci ani neumí zahrát, že by byli nad věcí:-)

Přidat komentář