Panáček v reality show

Čtyři v tom 3: konkurzy uzavřeny, začíná natáčení

24. Říjen 2014 | napsal(a): | reality show: Čtyři v tom 3

[singlepic id=8361 w=615]
Veřejnoprávní docusoap Čtyři v tom zaujala především svoji první řadou. Druhou už mnoho divaček i diváků spíše neocenilo, ale přesto si své diváky našla i tato řada. A jistě si své diváky najde i třetí řada Čtyři v tom, do niž byl v těchto dnech uzavřen konkurz a příští týden se začne natáčet. Co tvůrčí tým Čtyři v tom prozradil k novým hrdinkám?

Čtyři nové hrdinky jsou velmi zajímavé a při jejich výběru jsme vzali v potaz i vaše nápady, co byste v třetí sérii chtěli vidět. Více vám prozradíme v tiskové zprávě, kterou k nové sérii Česká televize už brzy vydá. Tak snad vás moc nenapínáme :)


Jak se těší na třetí řadu Čtyři v tom čtenáři a čtenářky Panáčka v reality show?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Čtyři v tom 3

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Jája
Reagovat

Kdy se začne vysílat?

Přidat komentář

Přidat komentář