Panáček v reality show

Farmár hľadá ženu 3: noví farmári i farmárka

2. Červenec 2012 | napsal(a): | reality show: Farmár hľadá ženu SK


Obľúbená a mimoriadne úspešná reality show Farmár hĺadá ženu sa vracia. Televízia JOJ oficiálne predstavila osmičku farmárov, ktorí si budú hľadať nové lásky. Tentokrát neodvysielala úvodnú epizódu – predstavenie farmárov, pretože počíta so všetkými. Podobne ako pri Mama, ožeň ma! sa postupne budeme s niektorými v priebehu show lúčiť a naopak s niektorými vítať. Pozrite si fotografie a stručný popis farmárov.

Predstavujeme farmárov a farmárku

Marián z Valkovne, je slobodný chlapec z Horehronia. Je to vyučený stolár, ale rovnako zručný je aj v iných prácach. Vie zvárať, kuť, piecť, šiť aj variť.
Ján zo Sihle je brat Tomáša z druhej série FHŽ. Je však úplným opakom svojho súrodenca, na rozdiel od neho je rázny a rozhodný.

Ján z Málinca je dvakrát rozvedený, ale v súčasnosti žije staromládeneckým životom. Miluje hudbu, snaží sa sám naučiť hrať na fujare.

Slavomír z Hnúšte, sa v minulosti živil ako vodič kamiónu a záchranky. V súčasnosti rozbieha malú farmu a popritom figuruje ako frontman punk-rockovej kapely.

Rado z Lehoty nad Rimavicou je najpracovitejší chlapec z tejto dedinky. Robí v automobilke, popritom vypomáha v lese a na okolitých farmách. Vďaka práci sa môže pýšiť vyšportovanou postavou.

Miroslav z Čierneho Balogu má 33 rokov, no so ženami veľké skúsenosti nemá. Zato pracovať je zvyknutý od svitu do mrku, a to doslovne.

Dušan zo Zlatých Moraviec je rodený podnikateľ. Vlastnil bar a niekoľko obchodov. Všetky, okrem jedného predal, aby sa mohol venovať farmárčeniu.

Jana zo Skaličky má dve deti, dcéra sa už osamostatnila, 14-ročný syn ešte žije s ňou. Deti ju nabádali, aby sa prihlásila. Nechcú, aby zostávala sama. Momentálne sú jej najväčšou láskou kone. Janka je zástupkyňou českého národného farmárskeho tímu.

Prihláste sa!

Podľa bulvárnych informácií bude mať reality show aj viac epizód, namiesto desiatich častí, by sme mali vidieť 14 epizód a show tak odštartujte nie na konci októbra (října) ako po minulé roky, ale už v septembri (září). Snáď sa môžeme tešiť aj na rekapy od Bazingy.

Takže dámy zabojujte o srdcia farmárov a jednej farmárky, neváhajte a prihláste sa. Môžete tak urobiť pomocou internetového formulára, mailom na adresu farmar@joj.sk ale, sms-kou na telefónne číslo 0911 41 22 09.

Elko

Reality show = pre niekoho odpad, pre niekoho zábava. Panáček patrí medzi najlepšie portály, ktoré informujú o reality show. Vďaka Panáčkovi som spoznal mnohých ľudí, s ktorými som zostal v kontakte doteraz... a aj preto mám rád Panáčka ;-)

Farmár hľadá ženu SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 22
1
Bazinga
Reagovat

Děkuji zahraničnímu dopisovateli za upoutávku! :-)

Doufám, že i mončičák Peťa má sestru, abychom mohli sledovat „pokus o fúzi farem v Sihle 2“ :-). Těším se na punkrockového farmáře a … vlastně na všechny se těším! :-)

2
Elko
Reagovat

1.) len pre info, dnes u nás Jojka začína vysielať FHŽ českého, nič proti vášmu Farmárovi, ale obávam sa, že diváci budú nudiť :)

2.) Bazinga má informácie o Verunke z II. série FHŽ, tak Bazinga hoď nám sem link na Verunku v plnej kráse

3.) som rád, že po Mr. Levyho (český adept) sa to podarilo Janke, takže konečne bude český farmár, v tomto prípade farmárka hájiť české farby v našej verzii :)

3
Elko
Reagovat

1 Bazinga: není zač… no myslím si, že Tomáš s Peťou (mončičákom) prídu svojho brata pozrieť na nakrúcanie :-) …a teším sa uvidíme opäť aj mamu Kelňu :D

4
Bazinga
Reagovat

3 aj ja! :-) A podle toho krátkého popisku u Rada z Lehoty nad Rimavicou se hrozně těším na to, jak bude dívky ubytovávat po těch různých farmách, kde zrovna vypomáhá … :-))

A hned bychom měli vypsat tipovací soutěž, kolik prstů chybí stolárovi Mariánovi? :-)

5
okkvp
Reagovat

jaj, Dušan zo Zlatých Moraviec mi připomíná mého spolužáka (přesněji spolukolejníka). Ten náš měl přezdívku Calex.

Též se těším, doufám, že sestru má i Pavlína z Mama ožeň ma – Slavomír z Hnúšte je podle fotky na takovou saň přesný kandidát.

Pravděpodobné zápletky v Sihle si určitě nenechám ujít
jaj, už aby bylo září, i když dvojka za jedničkou dosti pokulhávala

6
Bazinga
Reagovat

5 :-), tak tady nesouhlas :-). Ze Slavomíra z Hnúště stříká „sexepíl“ a sebedůvěra, dyť je frontman! Ten na mě působí, že s takovou Pavlínkou by si poradil raz dva ;-). Třeba tak, že by ji pozval na zkoušku punk-rockové kapely, volume by dal na největší grády (aby jí nebylo slyšet) a pak by ji ubil kytarou :-))). Mmch. Pavlínka by si na frontmana asi netroufla ;-). Na Mira s melírem, co den projezdí MHD, aby mohl za mixážním pultem večer 5x pustit „Si voda, čo ma drží nad vodou“ to jo, ale na Slavomíra z Hnúště? To ne! Vlasy si ale chlapec asi barví, že? :-)

7
Bazinga
Reagovat

a jinak tedy na http://www.farmarhladazenu.sk jsou krátké vizitky :-)

8
okkvp
Reagovat

6 – předsedkyně je otázka, zda máš správné informace o slovenské rockové scéně okresního kalibru. Von DJ taky zněl nadějně a taky mohl otočit volume, že, a zatím jej vnitřkem navrch otočila Erika skotačící v púpavách.

9
Bazinga
Reagovat

8 :-)), máš pravdu. Já jsem se trochu unáhlila :-)). Svou punk-rockovou vizi jsem vyjevila dřív, než jsem si pustila vizitku… frontman s Loreal v koupelnové skříňce má zlomené srdce… :-))), UŽ CHCI AŤ JE JESEŇ !!
:-)

10
Ajda
Reagovat

Pozadí pána Jána slibuje dobrou kuču.

Reagovat

Prvni a druha slovenska rada byla super, druha ceska sla uplne mimo me, tak uvidime s cim prijde treti sk. Rozhodne jsem zvedavej na tu slecnu. Snad to nebude nejaka drsna jezibaba :)

12
Pepe
Reagovat

Prva rada FHZ bola len o Marianovi a jeho zenach (Darinka a Martinka) ostatne bola len omacka. Druha rada FHZ na jojke uz bola dost sialenost (zoznamovaci vecierok, alkoholické excesy Štefana z Hriňovej , alebo Pavol z Drahoviec …..) tam uz bolo co si pozriet sa tak to som zvedaví s čím sa vytasí jojka teraz.

13
CarculkaC
Reagovat

6) Mně se Pavlína moc líbila. Ze mě je taky vždycky megera, když mě dají dohromady s někým co připomíná lepidlo, byť jinak jsem milá holka. Tak jak říkala, potřebuje chlapa a toho v RS Mama ožeň mě nejde najít. To jsou jen samí mamánci.

14
okkvp
Reagovat

Ke vzpomínkám na 2. řadu :
Exfarmárka Štefánia: Dcéra mi zakázala vrátiť sa do domu!

Děkujeme za info ID Peter Červenec 5th, 2012 at 20.49

Doteraz som netusil, ze je to matka a dcera v tom farmarovi je vsetko dake prepletene.

15
DD
Reagovat

okkvp – na tu Štefánii si nepamatuju, ale na tu Janu moc dobře :-) Se divím, že nevlastní otecko nevzal brzo kramle – já bych si to s ní teda nechtěla rozházet!

16
okkvp
Reagovat

15 – já taky ne ;-)

17
Monika
Reagovat

Koukala jsem na 1 díl, můžu vám říct byl to pro mě šok co člověk dokáže. Ani jednoho chlapa by nechtěla, jsou divný a sprostý. Nelíbí se mě ta 3 serie, hnus

18
Kačka
Reagovat

Kam se hrabou český farmáři na slováky….To je vždycky síla. Až si říkám kam na to ta jojka chodí.

19
Pavlína
Reagovat

Dnes jsem viděla slovenský pořad Farmář hledá ženu.Pane bože co to je kde berou ty vydry to sou samí ožralové a snad i šlápoty :-( no hnus To na českého farmáře se dalo koukat .-)

20
Robinn
Reagovat

Byli jsme nadšeni z českého farmáře s moderováním Laďky. Na tv moc nekoukáme, ale tohle nás nutilo se dívat. nyní jsme viděli sk farmáře a bylo nám špatně. samý opilec, sexuální magor, šlapky, bezdomovkyně. Půlka jich nemá ani zuby! o co v tomto pořadu jde? Bylo nám opravdu na blití. R+P PS: To množství alkoholu kupovala slovenská televize?

21
Simona
Reagovat

Jedním slovem HRŮZA spolek nadrženejch farmářů a ožralejch štetek

22
jaja
Reagovat

prosím vás úplně se stydím za ženskou populaci v podobě farmářky Jany to je tak naivní ženská a tak zaslepená že je to až do nebe volající a ten slavný indián že měl odvahu se vůbec přihlásit znovu když už má tak bohatý život za sebou hovno dělá vysedává a zhazuje ostatní at už jede domů…

Přidat komentář