Panáček v reality show

Zámena manželiek (12.3.): muslim vs. nemakačenko

12. Březen 2012 | napsal(a): | reality show: Zámena manželiek

[singlepic id=3738 w=420]

SLEDOVANOST: Nová premiérová séria reality šou Zámena manželiek (23,3 % v 12-54) si na Markíze oproti minulému týždňu výrazne pohoršila a podľahla konkurenčnej reality šou Hotel Paradise (25,4 % v 12-54) na Joj.

Dnes nás o 21:15 čeká na slovenské TV Markíza již 2. díl Zámeny manželiek. Tentokrát půjde o výměnu v rámci muslimské rodiny a rodiny, kde hlavou je práci moc nedající muž, který se rád napije a hraje automaty. Jeho manželka se výměnou snaží řešit manželskou krizi. Pomůže ji tento pořad najít smysl jejich soužití nebo naopak najde argumenty, proč jí dál sama, svou cestou?

Muslimská rodina Češky Katky

Hlavou rodiny Smaali je Samir – Arab vyznávající muslimskou víru. Jeho žena Katka je Češka, ale žijí společně na Slovensku. Mají spolu 13 letého syna Samira a 12 letého Aliho. Jejich životní styl je přizpůsobený Samírově víře. Rodina nejí vepřové, maso nakupují pouze halal a chodí se modlit do mešity. Kromě toho se oba manžele velmi rádi baví a častokrát to odnáší právě jejich 2 synci. Rodiče chtějí klid a tak děti nechají sedět při televizi nebo počítači až hluboko do noci.
Rodina nemakačenka z Lipan

Druhá rodina z dnešního dílu Zámeny manželiek je z východu Slovenska, vesnice Lipany. Jejich manželství prochází zásadní krizí vztahu, ze kterého mají 2 děti. Ľuba hned na začátku přiznává, že se do Zámeny přihlásila proto, aby si uvědomila, jak v tomto vztahu dále. Manžel Marek je totiž dost problematický, protože nepracuje a má pouze občasné brigády. Navíc rád chodí s kamarády na fotbal, kde se stejně rád napije a k tomu jako bonus hraje automaty. Není divu, že se tato rodina nachází v těžké finanční situaci, protože jediný příjem je z Ľubinej práce. Ta pracuje jako vedoucí prodejny stavebnin a během Záměny zjistí, že je často ve svých rozhodnutích měkká a přijímá kompromisy, které vlastně ani nechce.

[singlepic id=3739 w=420]

Pomůže ji Zámena manželiek uvědomit si, co vlastně chce?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Zámena manželiek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 19
1
jenkaa
Reagovat

Tak pondeli je opravdu plne RS ….A 1.dil ZM byl hodne zajimavy, tak se tesim:-)

Reagovat

jenkaa (1) tak tak a to se ještě vůbec nevěnujeme Farmě, která jde každý den :)

3
jenkaa
Reagovat

SUNíčko:-))a to je skoda, ponevadz a nybrz ta husta atmosfera, kdy to vypadalo na fyzicky atak a pravni dusledky…..to je vec:-)

Reagovat

jenkaa (3) bohužel na denní sledovaní podobné show už Panáček v RS nemá kapacity. Tedy pokud nenajde někoho nového mezi svými čtenáři :)

Reagovat

Mimochodem, tady si zájemci mohou prohlédnout první díl http://www.youtube.com/watch?v=Rsi4jZySIM0

6
koc
Reagovat

hmm .. Farmu bych si rad dal z archivu ale mam smulsona :(

7
Bobby Brown
Reagovat

6 – jak už kdosi psal, najdeš minulý týden v ulozto tecka cz

8
viki
Reagovat

Tak Farma fakt hustá, dneska odpo jsem zkoukla dva díly za sebou a a atmoška je tam napnutá jak kšandy….do toho všeho pekelná zima, je fajn kombinace:-)

9
jenkaa
Reagovat

Viki, z ukazek je zrejme, ze si „coskoro daju po papuli“.-)))
A ZM dnes, taky docela narez…obdivuji tu holku, ze dala to co dala, ze slusnosti……az mi ji je lito

10
Paul
Reagovat

Tak ta tetovaná taky jako žena za moc nestála a ještě byla důležitá. Nepouštět kluky ven a nechat je jen u počítače je děs! Ta štíhlá je fajn, jen má smůlu na manžela -je to slaboch, ale bylo mi ho trochu líto. A ty zuby!!!

11
jenkaa
Reagovat

Paul, michame Farmu a Zamenu..se nedivim….tolik dojmu.
Zamena to byla zajimava, u te potetovane holky jednoho napadlo, proc musi mit zena pri vstupu do mesity zahalene i ruce:-)))
Nicmene, opet to nebylo nastesti jen o fanaticke vire, ale o lidech, spis smutne, nez vesele a navic proste v prvni casti kulinarske zalezitosti vcetne bezstresoveho zabijeni jehnatka jsem fakt nemusela:-(

12
Ajda
Reagovat

S tou jehněčí hlavou by měl jít do Prostřeno. Oči předkrm, mozek hlavní chod. Kam se hrabe estráda kolem oháňky a jazyka.

6 koc – letos smůla, je to jak s naším JTCJ, o žádné zahraniční čumily nestojí :-(

13
Thea
Reagovat

1.Poturčenec horší turka – sfanatizovaná potetovaná oblina přijímající zvyky, chování jiného etnika, které vzápětí nevybíravím způsobem přenáší do našeho životního stylu a vydává jej za jediný správný směr brrrr. 2.Rozpolcená utrápená, udřená žena bez vlastního názoru ve vleku neschopného líného ochlastu. Oba příběhy jsou pro mne neakteptovatelný extrém brrr

14
Iva Šťastná
Reagovat

Tohle mne tedy nenechalo klidnou. Byla to ukázka 4 karikatur určitých osobností, přičemž slovenská manželka až na neprůbojnost a totální přizpůsobivost ve všem ve svém životě , co do sympatií u mne zvítězila. Druhá česká manželka se zase bez rozmyslu přizpůsobila všemu, protože to je podmínka jejího vztahu.Určitě to nemá tak růžové,jak se tváří.
V tom TV obraze se stále jednostranně navážela jedna rodina do druhé, přičemž obě měly hromadu nedostatků, byť jiného druhu. Pan Sámir akademický představitel, špatné představy Čechů a Slováků o Arabech a muslimech vůbec, jim tímto udělal medvědí službu. Jeho vlastnosti – nejsou výrazem muslimské ctnosti. Podle nás „křesťanů“ vidí třísku v očích svého bližního, ale nevidí trám v oku svém. Nemá žádnou pokoru a od křesťanů by se taky ledacos naučil. Jeho děti jnejsou spoelčenské, nejsou zvyklé na práci(oproti dětem Ljuby) a nesou stopy závislosti na počítačích. Jeho ženu,která přijímá názory a životní styl bez rozumu,vůbec nekomentuji.Pokud uznává hodnoty druhých, měla by uznávat i hodnoty kraje,kde se narodila.
Paní Ljuby mi bylo trochu líto, dostávala to ze všech stran za svou odpouštivost – až hloupost, ale v hlavě má vše srovnané a byla mi ze všech nejsympatičtější. Dokazují to i její milé dcerky. Musela si užít ze dvou stran, stydět se za svého manžela a navíc nechat do sebe rýpat mužským,který v jiných ohledech není vůbec lepší.
To celé by spravil Ljubin manžel, kdyby šel do sebe, přestal pít, vylepšil vzhled, začal rodinu živit, jde o to, jestli to myslí vážně jestli to vůbec dokáže.

15
Paul
Reagovat

Iva Šťastná – přesný popis, velmi dobré příměry! Taky jsem to tak vnímal.

16
Iva Šťastná
Reagovat

Ještě bych to doplnila, obě ženy mají jednoho společného jmenovatele, ani jedna nedokázala dlouhé roky říct ne. Jen jedna z těch dvou ale neztratila svou osobnost.

17
Nati
Reagovat

to na slovensku seženou halal maso??? mezi lidmi se to moc neví, ale jedná se o dost brutální rituální zavraždění kuřete, v některých evropských zemích je to zakázané. Naše civilizace se jednou rozhodla netrápit zvířata, ale arabáši kdekoliv žijou se nedokážou přizbůsobit, s tím by se mělo něco dělat, mělo by se o tom vědět.

18
Peter Čobolsky
Reagovat

Potetovaná a vyžraná Katka,ještě k tomu češka a se šátkem na palici,konvertovaná muslimka….TAK TO JE RECESE A FRAŠKA JAK PR*EL !!!! :-))))))))))

19
Jolly
Reagovat

nevíte kdo tetoval tu blondýnku co přišla do rodiny muslimu a co ji vytetovali za obrázek na rameno prosím poraďte nebo kde najdu ten obrázek prosím o radu

Přidat komentář