Panáček v reality show

Zámena manželiek online video

Zámena manželiek video archiv

Zámena manželiek – útorky a štvrtky (video)

13. Leden 2015 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=3738 w=615]

Upadol Váš vzťah do nudného stereotypu? Máte problémy, ktoré nedokážete riešiť? Tak skúste niečo nové v reality show Zámena manželiek! Presne takto lákala pred polrokom TV Markíza divákov na prihlásenie do Reality show, kde ženy na týždeň vymenia rodinu, aby prišla na to, ako dobre/zle je jej v tej vlastnej. Pozrite si uputávku na najbližší diel, TV Markíza vysiela nové časti každý utorok a štvrtok o 21:30. 

Zámena manželiek: casting do další řady

16. Červenec 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3738 w=615]

TV Markíza dnes na Facebook stránce reality show Zámena manželiek uveřejnila následující výzvu:

Upadol váš vzťah do nudného stereotypu? Máte problémy, ktoré nedokážete riešiť? Tak skúste niečo nové v reality show Zámena manželiek! Stačí napísať na zamenamanzeliek@markiza.sk

Ano, casting do další slovenské řady Zámeny manželiek je tu.

Zámena manželiek (16.1.): Žiadne stretnutie nie je náhodné (video)

16. Leden 2014 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=3738 w=615] Bea a jedna z jej dcér, 17-ročná Ivana, žijú u Beinho priateľa Ivana vo Vrábloch. Spolu sú len rok a pol, no napriek tomu sa rozhodli podstúpiť vo svojom vzťahu ťažkú skúšku a ísť do Zámeny manželiek. V Žiline žijú spolu už 28 rokov Marta a Stanko. Kým Marta sa realizuje v práci Stanko poliháva a popíja na PNke. Spolu majú troch dospelých synov a ich rodinu drží pokope už len sila zvyku. Marta sa však nikdy nevzdáva a aj novej manželke doma necháva výzvu – knihu, ktorá má zmeniť jej život. No nečaká, že na konci všetkých prekvapí aj ten jej popletený Stanko. Poslednú zámenu si môžete pozrieť už dnes o 20:30 na TV Markíza.

Zámena manželiek (14.1.): Monika H. opäť na obraze (video)

14. Leden 2014 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=8285 w=615] Myslím, že Moniku Haklovú nemusím nijak extra predstavovať. Ako účastníčka RS Farma 2 sa zviditeľnila dosť a neprestávala ani po jej skončení. Zúčastnila sa aj Bez servítky, Farmy 4, Pláže 33 (ako jej pravidelný navštevovateľ) a je častým terčom bulváru, kde sa drží hesla „aj zlá reklama, je reklama!“ Aktuálne sa zúčastní so svojím partnerom a deťmi zámeny manželiek. Na 6 dní opustí svoju rodinu, aby zistila ako sa žije v nejakej inej. Jej partner však nemusí smútiť, dostane veľmi peknú a omnoho mladšiu náhradu. Ako to celé dopadne máte možnosť sledovať už v utorok o 20:30 na TV Markíza. 

Zámena manželiek (9.1.): Finančné problémy, samovražda a stará láska (video)

9. Leden 2014 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=8280 w=615] V jednej rodine finančné problémy, v druhej vzťah, kde manželka stratila svoju veľkú lásku z mladosti a manžel predchádzajúcu manželku, ktorá si siahla na život. Komplikované vzťahy hlavných aktérov napovedajú opäť silný príbeh, ktorý TV Markíza svojím divákom ponúkne už dnes o 20:30.

Zámena manželiek (7.1.): Policajné hliadky, aj lekárska pohotovosť! (video) + rekap

7. Leden 2014 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=3738 w=615]

Zámena manželiek rating 11,0 % / share 28,2 % v 12-54

Dve rodiny, dva príbehy, dve manželky túžiace po zmene vo vzťahu, či prístupe manžela a detí k nim. Niekedy je zámena pokojná, inokedy plná psychického vypätia, hádok a sĺz. A práve takú dnes budeme môcť sledovať. Budú zasahovať policajné hliadky a nutné bude navštíviť i lekársku pohotovosť. Prvý z nových dielov bude pekne ostrý, TV Markíza ho nasadí už dnes o 20:30. Prikladám ochutnávku v podobe uputávky. 

Zámena manželiek od 23. září na TV Doma

18. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3738 w=420]
Zatímco TV Nova se pustila již do šesté řady Výměny manželek, tak slovenská Markíza, potažmo její sesterská TV Doma bude dávat pouze české díly této reality show. Pokud si tedy chcete připomenout některé starší kousky z ČR, můžete od 23. září na TV Doma. Začíná se dílem, který je příznivcům tohoto seriálu znám jako „řecká idylka aneb budeme stále kajtovat“, ale ono si možná stačí jen znovu přečíst rekap od Ajdy.

Zámena manželiek (19.3.) výměna k rakouskému Indovi

19. Březen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5966 w=420]
Lakwinder je veselý Ind, který našel své štěstí ve Vídni: pracuje tu jako kurýr a nedávno se oženil se slovenskou Rómkou Naďou. Společně vychovávají syna Lacka. Lakwinder dělá ve dne v noci, jen aby jeho rodině nic nechybělo. Pokud už se najde nějaký volný čas, tráví jej nejraději sledováním romantických filmů z produkce Bollywoodu.

Zámena manželiek (12.3.), Čupákovci vs Čopákovci (video)

12. Březen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5923 w=420]
Slovenská televize Markíza končí s vysíláním relace Naši ma zabijú v úterním prime-timu. A již dnes, 12. 3. namísto ní nasadí další díl ze Zámeny manželiek. Ano, ten předešlý šel teprve včera. O čem bude ten dnešní?

Zámena manželiek (11.3.): mnoho dětí, žádná láska, ani práce

11. Březen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=5919 w=420]
První pár v dalším díle Zámeny manželiek Slávka s Jozefom žijí v Gelnici. Seznámili se přes internet. Spolu mají dceru Gábiku. Přesto, že bývalý partner Slávku bil, pořídila si s ním 3 děti. Avšak ani v nové rodině se necítí šťastná. Pořád má pocit, že jí chybí láska.

1. stránka z celkem 3123