Panáček v reality show

Zprávičky online video

Novinky ze světa reality show.

Zprávičky video archiv

Nové Popelky a pokračování hrůzné soutěže na nové Prima Show

6. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

stanice-prima-show-1
25. října odstartuje další tematický kanál stanice Prima. Nová Prima Show bude cílit na mladší ženy a zaměří se na zábavní pořady a reality show. Kromě řady zahraničních pořadů nabídne také vlastní tvorbu – pokračování Like House nebo Královny butiků.

Podzim 2021 v reality show

17. Srpen 2021 | napsal(a): Lukša

mch 2021 intro
Okurková sezóna se chýlí ke konci a my se již nyní těšíme na to, co se ve světě reality show na podzim chystá. O čem se bude letos na Panáčkovi diskutovat?

Rok 2021 v reality show

21. Prosinec 2020 | napsal(a): Lukša

zprávy

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci a my se tak pomalu můžeme připravovat na ten další. Oproti těm předchozím je nicméně obtížnější předpovídat, co nás čeká, ani to oznámené totiž nemůžeme brát jako jisté. Na následujících řádcích objevíte výčet toho pravděpodobného.

Podzim a reality show: Na tohle se můžeme těšit

21. Srpen 2020 | napsal(a): Lukša

zprávy

Tvoje tvář má známý hlas, Zlatá maska, MasterChef, Výměna manželek, Malé lásky, Utajený šéf, Farma, Married at First Sight. Výběr toho, na co se můžeme na poli české podzimní reality show těšit. Termíny, krátký popis a novinky naleznete právě v tomto článku.

SuperStar, Masterchef, Utajený šéf, Superšéf: Jaro v reality show

17. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

css6

Televize Nova sází v jarním schéma na reality show. Z toho vyplývá, že v brzké době se rozhodně nudit nebudeme. K pořadům, které jsou již vysílány (Peče celá země, Výměna manželek) se přidá řada dalších. Milovníky vaření potěší 4. řada Masterchefa, fanoušky zpěvu Superstar. Kdy se máme těšit na první díly?

Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

18. Srpen 2019 | napsal(a): Lukša

online-dotaznik

Podzimní programové schéma klepe na dveře a okurková sezóna se blíží ke konci. A na vás nyní je, navrhnout, o čem máme psát a co vy budete chtít číst. V nabídce je momentálně 12 pořadů, ale klidně připište i další možnosti. V krátkém dotazníku je maximálně 10 otázek. K vyplňování se dostanete přes tento odkaz. Díky za váš čas a těšíme se na podzim :-)

Comments Off on Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

V lednu na Nově: Masterchef, Výměna manželek a Rodinné případy

14. Prosinec 2018 | napsal(a): Lukša

nova

Spousta novinek a brzký start. Tak reaguje TV Nova na konkurenci a se svými pořady vyrukuje již 7. ledna. Těšit se můžeme na novou řadu kuchařské show Masterchef, další příběhy ve Výměně manželek nebo na osudy lidí v zásadních životních situací v novince Rodinné případy.