Panáček v reality show

Už dost šéfe! online video

Už dost šéfe! video archiv

Už dost, šéfe (4.12.): restaurace U Štěpána a U Tlustých

4. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8118 w=615]
Dnešní díl pořadu Už dost, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem v roli gastronomického revizora bude z několika důvodu velmi netradiční. Jedním z důvodů bude ten, že v tomto díle navštíví dvě restaurace, které obě patří k tomu nejlepšímu, co Zdeněk v populární sérii Ano, šéfe! vůbec navštívil. Těšit se tak můžete na opětovnou návštěvu U Štěpána a U Tlustých v Lednici.

Už dost, šéfe (27.11.) Excalibur, Moravská Třebová a Wirtshaus in der Pupplinger Au v Německu

27. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8048 w=615]
Další Zdeňkův návrat zavede diváky do Moravské Třebové a restaurace Excalibur. A rovněž za jedním z bývalých kuchařů této restaurace, který kdysi dostal od Zdeňka radu dle které zvládl jednu svoji složitou životní situaci. Dnes se v Už dost, šéfe podíváme i do restaurace Wirtshaus in der Pupplinger Au. Nic vám to neříká? Tak co tohle, restaurace v Německu, kde dávají místo lososa pangase. Budou jej podávat i nyní? Už dost, šéfe ve středu 27. 11. ve 21.30 na Primě.

Už dost, šéfe (20.11.) restaurace Kuželna a La Maler

20. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7980 w=615]
Zdeněk Pohlreich se v dalším díle Už dost, šéfe vydá do restaurace Kuželna v Hazlově a pražské restaurace La Maler. Jak jeho návštěva dopadla můžete sledovat dnes, 20. 11. ve 21:30 na TV Prima.

Brutální Pohlreich: Strhnul samolepku, rozplakal majitele hospody (Už dost, šéfe 13.11.)

15. Listopad 2013 | napsal(a): Scalex

[singlepic id=7918 w=420]

Zdeněk Pohlreich v pořadu Už dost, šéfe! trajdá po republice, navštěvuje místa, kde už byl a kontroluje, jestli si hospody stále zaslouží nést jeho nálepku. Tentokrát se vydal do lesní restaurace Pintovka, o níž se doslechl, že tam došlo ke změnám k horšímu, a také do restaurace U Zběhlíka, kde došlo ke stržení nálepky a k prolévání mnoha slzí ze stran majitelů restaurace. Plakal dokonce i otrlý nápověda Standa Křeček, jenom krutý Zdeněk udržel své slzné kanálky zcela suché. Tak se podívejme, co vše na cestách zažil.

Už dost, šéfe! (13.11.) restaurace Pintovka a U Zběhlíka

14. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7887 w=615]
Zdeněk Pohlreich v dalším díle Už dost, šéfe! zavítá na místo, kde se prodávají „pitíčka“ a takové kulinářské kreace, nad kterými bude v neuvěření jen žasnout! V jedné rodinné restauraci, která už jednou dostala za svou poctivou domácí kuchyni dvě hvězdy, pak udělá něco, co doposud nikdy neudělal – a kromě toho svou upřímnou chválou rozpláče majitele!

Už dost, šéfe! (6.11.) Choltice a Vlčárna – rekap

6. Listopad 2013 | napsal(a): Scalex

[singlepic id =7795 w=615]
Do středečního dílu Už dost, šéfe! se podařilo vecpat hned dva Zdeňkovy návraty do míst, na kterých byl už dříve. Dočkal se provozovatel Chateau Choltice vytoužené nálepky? A jak daleko to dotáhla paní Panenková na Vlčárně? Překvapený byl asi nejen Zdeněk, ale i diváci s dobrou pamětí (protože návrat na Vlčárnu byl s odstupem tří let).

Už dost, šéfe! – Bohéma zkusila složit reparát

31. Říjen 2013 | napsal(a): Scalex

[singlepic id=7662 w=415]

SLEDOVANOST Už dost, šéfe: první díl vidělo včera na TV Prima 435 000 diváků ve skupině 15+, což stačilo ve stejné skupině na share 15 %.

“Tady by to chtělo zavřít. Všechny!” prohlásil před dvěma roky Zdeněk Pohlreich o majitelích brněnské restaurace Bohéma. Dva vejlupci, kteří podnik vedli, totiž neplatili personálu (a ještě měli drzost hnát kuchaře k soudu – který naštěstí prohráli) a veškeré výdělky investovali toliko do svých aut a oděvů. Zdeňkův zásah byl poslední kapkou do už tak špatné pověsti a restaurace za krátký čas skončila. Podnik převzala Slovenka Daniela a rozhodla se vše napravit a vrátit bývalé prestižní restauraci její lesk a slávu. A aby byla očista dokonalá, povolala Zdeňka Pohlreicha k návratu a ke kontrole. Složí Bohéma reparát, nebo to opět bude průšvih, který povede ke krachu?

Už dost, šéfe (30.10.): restaurace Bohéma, Brno (video)

30. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7649 w=420]
Dnes večer, 30. 10. se dočkáme návratu Zdeňka Pohlreicha v roli, ve které získal svoji největší televizní slávu. Pořad Už dost, šéfe! navazuje na populární pořad Ano, šéfe! a Zdeněk Pohlreich se v něm s odstupem času vydává do restaurací, které už jednou navštívil. První zastávka bude v brněnské restauraci Bohéma, která se stala takřka legendou série Ano, šéfe. Jaký bude návrat? Čím Zdeňka Pohlreicha zaskočí příjemná provozovatelka restaurace Daniela? To uvidíte už 30. října ve 21.45 na Primě.

Už dost, šéfe, pokračování Ano, šéfe již od 30.10.

11. Říjen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=7360 w=420]
Šéf Zdeněk Pohlreich drží slovo a když tedy řekl, že se žádný další díl Ano, šéfe nenatočí, tak se nenatočí i když je o ně u diváků zájem. Ale vše lze nějak zaonačit, a tak věřte, že ve středu 30. 10. ve 21:45 se Zdeněk vrací na TV Prima s pořadem Už dost, šéfe. Jak jsme vás už informovali, půjde o ohlédnutí za restauracemi z předšlých řad Ano, šéfe.

Už dost šéfe: zastavte se na zámek v Cholticích

14. Červen 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6443 w=420]
Vzpomínáte si na díl Ano, šéfe z restaurace na zámku v Cholticích? Jste z jejich okolí a máte k tamní restauraci co říci? Máte jedinečnou možnost se zúčastnit natáčení pořadu Už dost šéfe se Zdeňkem Pohlreichem, který do této restaurace opět zavítá.

1. stránka z celkem 212