Panáček v reality show

Už dost, šéfe (20.11.) restaurace Kuželna a La Maler

20. Listopad 2013 | napsal(a): | reality show: Už dost šéfe!

[singlepic id=7980 w=615]
Zdeněk Pohlreich se v dalším díle Už dost, šéfe vydá do restaurace Kuželna v Hazlově a pražské restaurace La Maler. Jak jeho návštěva dopadla můžete sledovat dnes, 20. 11. ve 21:30 na TV Prima.

Restaurace Kuželna, Hazlov

Když byl Zdeněk Pohlreich v Hazlově poprvé, nic moc hezkého majitelům neřekl. Dokonce paní Miroslavě poradil, ať hospodu, jíž měsíčně dotují několika desítkami tisíc, zavřou a jdou si s mužem plnit jiný sen.

Miroslava ale šéfa neposlechla. Odvysílání dílu jí prý otevřelo oči a ona se do podnikání obula s o to větší vervou. Spojila se s kulinářským poradcem, nechala si od něj sestavit jídelníček na míru a dál bojuje o hosty. Sice už neprodělávají a stojí konečně na vlastních nohou, ale zatím to stále není na vyskakování.

Restaurace La Maler, Praha

[singlepic id=7981 w=615]

Zdeněk Pohlreich v rámci Už dost, šéfe zavítá po více než roce také k manželům Plachým. Ti byli nuceni opustit restauraci Letem světem v pražských Petrovicích a zabydleli se v podniku s francouzským názvem La Maler na rozhraní Libně a Vysočan.

I oni se drží Zdeňkových rad, které jim tenkrát udělil. Do nové restaurace si také vzali Zdeňkovu nálepku, kterou od něj dostali.

Paní Plachá by si moc přála, aby jim Zdeněk Pohlreich přidal jednu hvězdičku navíc.

Zdeněk je samozřejmě zvědavý, co je s bývalou restaurací manželů Plachých Letem světem, kterou musela dvojice narychlo opustit a nechat v ní veškeré vybavení na uhrazení dluhů. Začne se zajímat o pronájem podniku. Co se na místním úřadě o restauraci dozví?

Nenechte si dnes večer ujít další díl Už dost, šéfe na TV Prima.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Už dost šéfe!

Diskuze k článku

Počet komentářů: 7
1
Honza
Reagovat

Tak možná se tady budu zdát trapnej,ale Kuželna má na čepu svatou trojici Plzeň,Kozel,Gambrihnus to ještě lze v burákově pochopit,ale La Průser má na čepu Starosramen(v Praze…wtf) a pro jistotu ani nemaj webovky,hehe.Ať je smrt po poli honí :-)

2
Honza
Reagovat

jo a to jsem řikal před dvěma lety to samý,třeba jsem vizionář :-)))) Vyndejte si tady tz hlavy z prdelí!!!

Reagovat

5 milionů leží v zařízení Letem světem, 1,5 mil. dluhy a jedou v klidu dál. Majitelka pořád stejně sebevědomá a nepříjemná. Jednání na městském úřadě jedním slovem katastrofa, žasla jsem, jak se Zdenda nechal odbýt.

4
Kapi
Reagovat

Nejsem si jista jestli si ty 2 hvezdy Maler zaslouzil. Spis to na me pusobilo jakoze by je meli za kazdou cenu dostat…
Jidlo nevypadalo nijak zvlastne, prostredi utulne (mozna az moc) a nevyvolalo to ve me touhu to ochutnat.

5
ifa
Reagovat

Je to nekde ke zhlednuti?

6
ales
Reagovat

do teto radoby restaurace jsem nekolikrat zavital nechapu jak je mozne ze dostali nalepku a ne wc papir

7
Hanka
Reagovat

@ales: myslite Le Maler?proc rádoby restaurace?

Přidat komentář

Přidat komentář