Panáček v reality show

Peče celá země online video

Peče celá země video archiv

Peče celá země: A vítězem první řady se stává…

13. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

pcz_fin

Blahopřejeme Petře Burianové, vítězce soutěže Peče celá země.

Po deset dílů se 12 amatérských cukrářů láskyplně pralo o titul nejlepšího pekaře a cukráře na území Čech, Moravy i Slezska. Na konci tohoto posledního se dozvíme, kdo se stane historicky prvním Mistrem pekařem. O tom rozhodnou poslední tři výzvy, a to typické české chlebíčky, makronky a efektní dort na zahradní slavnost.

Peče celá země (1.2.): Jsou tu Velikonoce!

1. Únor 2020 | napsal(a): Lukša

pcz_5

Pátý díl, 8 soutěžích, 4 pekaři mimo hru. Dva porotci, kteří rozhodují o jejich osudu, tentokrát očekávají perfektní výtvory, které se budou vztahovat k tématu Velikonoc. Čeká nás nejen pečení nádherných dortů, ale také větší dávka problémů a strastí. Pro koho bude tento díl poslední?

Peče celá země (11.1.): Štrůdl, sachr a sušenková věž

11. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

pcz1_1

Milionový trhák. Tolik lidí nepohrdlo sobotním premiérovým pečením a užilo si vždy dvanáct nádherných bábovek, věnečků a kreativních dortů. A soutěž si svou pozornost jistě zaslouží, jelikož přesně něco takového tu chybělo. Není to žádné afektované, primitivní Prostřeno ani lehce vyostřený Masterchef. Je to vysoce kultivovaný, poklidný pořad, ve kterém se můžeme mnohé přiučit.

Cukrářský Masterchef: Od soboty Peče celá země

1. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

pcz1

Po obrovské úspěchu nejen v zemi královny Alžběty II. se pekařská a cukrářská show dostává i k nám do Čech a na Moravu. The Great British Bake Off pochází stejně jako Stardance z dílny BBC. 12 amatérských kuchařů bude po 10 sobotních večerů bojovat o titul a 100 000 k tomu. O čem tato soutěž je a koho v ní uvidíme?