Panáček v reality show

Peče celá země je zpět! Možná už na podzim na Slovensku.

1. Červenec 2020 | napsal(a): | reality show: Peče celá země

pcz_sk

Byl to na Slovensku velký boj, kdy po úspěchu v Česku o úspěšný formát bojovalo více televizí. RTVS nakonec přeplatila JOJ, díky čemuž budou mít diváci z Čech jednoduchý přístup k zahraničnímu vysílání a možnost užít si pohodovou soutěž ve slovenském jazyce.

A veřejnoprávní televize se plácla přes kapsu. Oproti nabídce JOJ totiž nedala nabídku jen na dočasnou licenci, ale koupila celý formát, díky čemuž získala kompletní práva pro slovenský trh. Celkem zaplatila v přepočtu skoro 5 milionů korun. Původně se o uvedení novinky uvažovalo až na jaře, doba je ale zvláštní a televizní společnosti jsou rády, že nyní mohou natáčet téměř bez omezení. Proto je logické, že se aktuálně počítá se začátkem natáčení v červenci. A protože natočení celé série trvá zhruba tři měsíce, v době uvedení show na obrazovky by ještě nebyl znám vítěz.

Zatím toho ale víme pramálo, vesměs je tedy jisté jen to, co uvádí licence. 12 soutěžících, 10 dílů, natáčení v luxusních zahradách zámku či kostela. Dva špičkoví porotci, dva moderátoři. Příprava 30 výzev – osobní, technické a kreativní. Ani vysílací čas zatím není znám – sobotu by měl obsadit jiný pořad, aktuálně to tak vypadá na pátek či neděli.

Plánujete zhlédnout alespoň jednu epizodu slovenské verze?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Peče celá země

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
Prochor
Reagovat

Jako soutěž mně přišla naše varianta tohoto formátu málo akční a zajímavá. Například ve srovnání s Masterchef (řada s Kristínou Nemčkovou byla výborná). Ale rád se nechám překvapit slovenskou verzí. Osobně jsem se domníval že vzhledem k pandemii není moc pravděpodobné, že se televize budou zabývat realityshow takže jsem vlastně rád za první vlaštovku. Jsem hlavně zvědavý na další Superstar a Stardance.

2
Weasley
Reagovat

Vieme o nejakom posune? Snažil som sa nájsť nejaké novšie informácie, či sa už natáča, ale bezúspešne.

3
Lukša
Reagovat

Našel jsem následující:
Už mají název – Pečie celá krajina
V plánu jsou dva speciální díly – celebrity a vánoční. Z toho vyplývá snaha odvysílat řadu ještě letos. Jestli se už ale natáčí jsem také nenašel, spíše ne, ještě nemají producenta.

4
Inbezka
Reagovat

Já se velmi těším. Jsem zvědavá, kdo budou porotci a jestli se budou zadávané úkoly a recepty lišit od našich.

Přidat komentář

Přidat komentář