Panáček v reality show

Amazing Race online video

Amazing Race video archiv

Dnes startuje Amazing Race 30

3. Leden 2018 | napsal(a): TK

amazing-race-u-raka
Právě dnes na americké televizi CBS začíná 30.řada reality show Amazing Race. A pro české diváky může být atraktivní to, že se opět natáčelo v Praze. Soutěžící sem zavítali v rámci 6.etapy závodu natáčené 11. a 12.října loňského roku a narazit jste na ně mohli například před Rudolfinem anebo na Letné.

The Amazing Race 24: představení všech soutěžících (video)

28. Leden 2014 | napsal(a): TK

[singlepic id=8364 w=615]V pořadí již 24.řada cestovatelské reality show The Amazing Race odstartuje na americké stanici CBS 23.února a potřetí v historii se bude jednat o All-Stars řadu. Objeví se v ní 11 soutěžních týmů z předchozích 8 řad, jejich jména odtajnila televize včera. V připojeném videu se můžete podívat, na koho se můžeme těšit:

Amazing Race zavítá do Prahy

9. Říjen 2012 | napsal(a): TK

Pokud na Nova Cinema pravidelně sledujete reality show Amazing Race: O milión kolem světa, rozhodně si nenechejte ujít následující díly. Soutěžící v nich totiž zavítají do České republiky a nebude to jen letmá návštěva letiště, v Praze se totiž budou odehrávat hned celé dvě epizody a začátek finálové epizody. Takže nezapomeňte: středa, čtvrtek a pátek v 19:05 na Nova Cinema.

Amazing Race od ledna na Nova Cinema

13. Leden 2012 | napsal(a): TK

Diváci, kteří každý všední den večer usedají k obrazovce COOLu ke sledování dalších dílů oblíbeného Kdo přežije, budou mít od 16.ledna 2012 těžké dilema. Téměř ve stejném čase proti němu nasadí konkurenční Nova Cinema neméně populární Amazing Race, který našim čtenářům nemusíme dlouho představovat. Vysílat se bude rovněž od pondělí do pátku se začátkem už v 19 hodin, Televize Nova má zakoupeny všechny existující řady americké verze, které postupně odvysílá. Pochopitelně se tak mimo jiné dočkáme pro našince atraktivní 15.řady, v níž soutěžící na svých cestách zavítají do Česka.

Amazing Race opět v Praze

21. Červen 2011 | napsal(a): TK

Zahraničním štábům se v Praze zřejmě zalíbilo. Poté, co se zde nejdříve natáčela asijská verze a posléze i americká verze The Amazing Race, k nám zavítali i soutěžící z australské verze. V její včerejší 6.epizodě k nám dorazili vlakem z Nizozemí, z Hlavního nádraží se pak postupně přesunuli k Prašné bráně, na Karlův most, Staroměstské náměstí, Střelecký ostrov a pitstop byl na Hradčanském náměstí. Některé soutěžní úkoly byly stejné jako v asijské verzi, zato Roadblock na Střeleckém ostrově obsahoval pěkně záludný chyták, čímž se závěr zdramatizoval. Na celou epizodu se můžete podívat tady, do článku jsme připojili i pár fotografií.

The Amazing Race All Stars 2: Unfinished Business

21. Únor 2011 | napsal(a): Nick Flyer


Dnes odstartovala již druhá All Stars série The Amazing Race s podtitulem Unfinished business (nedokončená záležitost).
Soutěžit bude 11 týmů z předchozích 6 řad, kteří dostanou druhou šanci procestovat celý svět za 20 dnů a získat milion dolarů. Budou to tedy ty nejoblíbenější a nejzajímavější týmy, které ale nikdy nevyhrály.

The Amazing Race 15 v České republice

18. Listopad 2009 | napsal(a): Marcos

The Amazing Race

Ano, je to opravdu tak! Americká verze této nejúspěšnější reality show na světě navázala na svého „Asijského bratříčka“ a přesně po roce a půl zavítala do České republiky, a to na úctyhodnou dobu. Naše vlast v ní figurovala hned ve 3 mimořádně důležitých etapách!

V 9-té etapě přiletí poslední čtyři dvojice soutěžících do Prahy z estonského Tallinnu. Z ukázek je patrné, že se bude jednat o velmi dramatickou a zajímavou část závodu. Zcela jistě navštíví Stavovské divadlo, ve kterém budou zpívat serenádu. V Praze 7 budou mít za úkol „přelanit“ se přes slalomový kanál v Tróji.

Upoutávky na The Amazing Race 14

14. Únor 2009 | napsal(a): TK

V neděli 15.února na CBS startuje další populární reality show, která už posbírala šest prestižních ocenění Emmy. Pochopitelně se jedná o The Amazing Race, v němž se 11 dvoučlenných týmů vydá na dobrodružnou cestu kolem světa. Tentokrát navštíví například Švýcarsko, Německo, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Indii, Thajsko a Čínu. Během 22 dnů tak závodníci urazí vzdálenost přes 70.000 kilometrů a na tu dvojici, která do cíle na Havaji dorazí jako první, čeká lákavá odměna 1 miliónu dolarů.

The Amazing Race 13 (1. díl) – cesta za „snem“ začíná

4. Říjen 2008 | napsal(a): Marcos

První díl třinácté série reality show „The Amazing Race“ začíná snášejícím se pohledem na Phila Keoghana, jenž provází soutěžící již od první řady této reality show. Dále můžeme vidět příjezd soutěžících klasickými automobily do slunného losangeleského Memorial Colisea, do jediného stadionu na světě, ve kterém se konaly dvakrát Olympijské hry, a to v letech 1932 a 1984. Odtud týmy vyrazí do první etapy 13. řady „The Amazing Race“.

Slovenská televize uvede The Amazing Race

21. Červen 2008 | napsal(a): TK

Pod názvem Úžasné dobrodružstvo připravila Slovenská televize do vysílání jednu z nejúspěšnějších amerických reality show, The Amazing Race. Pro diváky, kteří mají ve své programové nabídce AXN, to sice není žádná novinka (tam mohli sledovat už prvních 10 řad), ale zatímco na AXN tato show běží s titulky, slovenská Jednotka ji bude dávat kompletně nadabovanou. Zatím je připraveno 26 dílů, vysílat se budou každý všední den odpoledne. První díl startuje už ve středu 25.června ve 14:25.

1. stránka z celkem 5123...Poslední »