Panáček v reality show

Amazing Race online video

Amazing Race video archiv

The Amazing Race 24: představení všech soutěžících (video)

28. Leden 2014 | napsal(a): TK

the_amazing_race_23.jpg V pořadí již 24.řada cestovatelské reality show The Amazing Race odstartuje na americké stanici CBS 23.února a potřetí v historii se bude jednat o All-Stars řadu. Objeví se v ní 11 soutěžních týmů z předchozích 8 řad, jejich jména odtajnila televize včera. V připojeném videu se můžete podívat, na koho se můžeme těšit:

Amazing Race zavítá do Prahy

9. Říjen 2012 | napsal(a): TK

Pokud na Nova Cinema pravidelně sledujete reality show Amazing Race: O milión kolem světa, rozhodně si nenechejte ujít následující díly. Soutěžící v nich totiž zavítají do České republiky a nebude to jen letmá návštěva letiště, v Praze se totiž budou odehrávat hned celé dvě epizody a začátek finálové epizody. Takže nezapomeňte: středa, čtvrtek a pátek v 19:05 na Nova Cinema.

Amazing Race od ledna na Nova Cinema

13. Leden 2012 | napsal(a): TK

Diváci, kteří každý všední den večer usedají k obrazovce COOLu ke sledování dalších dílů oblíbeného Kdo přežije, budou mít od 16.ledna 2012 těžké dilema. Téměř ve stejném čase proti němu nasadí konkurenční Nova Cinema neméně populární Amazing Race, který našim čtenářům nemusíme dlouho představovat. Vysílat se bude rovněž od pondělí do pátku se začátkem už v 19 hodin, Televize Nova má zakoupeny všechny existující řady americké verze, které postupně odvysílá. Pochopitelně se tak mimo jiné dočkáme pro našince atraktivní 15.řady, v níž soutěžící na svých cestách zavítají do Česka.

Amazing Race opět v Praze

21. Červen 2011 | napsal(a): TK

Zahraničním štábům se v Praze zřejmě zalíbilo. Poté, co se zde nejdříve natáčela asijská verze a posléze i americká verze The Amazing Race, k nám zavítali i soutěžící z australské verze. V její včerejší 6.epizodě k nám dorazili vlakem z Nizozemí, z Hlavního nádraží se pak postupně přesunuli k Prašné bráně, na Karlův most, Staroměstské náměstí, Střelecký ostrov a pitstop byl na Hradčanském náměstí. Některé soutěžní úkoly byly stejné jako v asijské verzi, zato Roadblock na Střeleckém ostrově obsahoval pěkně záludný chyták, čímž se závěr zdramatizoval. Na celou epizodu se můžete podívat tady, do článku jsme připojili i pár fotografií.

The Amazing Race All Stars 2: Unfinished Business

21. Únor 2011 | napsal(a): Nick Flyer


Dnes odstartovala již druhá All Stars série The Amazing Race s podtitulem Unfinished business (nedokončená záležitost).
Soutěžit bude 11 týmů z předchozích 6 řad, kteří dostanou druhou šanci procestovat celý svět za 20 dnů a získat milion dolarů. Budou to tedy ty nejoblíbenější a nejzajímavější týmy, které ale nikdy nevyhrály.

The Amazing Race 15 v České republice

18. Listopad 2009 | napsal(a): Marcos

The Amazing Race

Ano, je to opravdu tak! Americká verze této nejúspěšnější reality show na světě navázala na svého „Asijského bratříčka“ a přesně po roce a půl zavítala do České republiky, a to na úctyhodnou dobu. Naše vlast v ní figurovala hned ve 3 mimořádně důležitých etapách!

V 9-té etapě přiletí poslední čtyři dvojice soutěžících do Prahy z estonského Tallinnu. Z ukázek je patrné, že se bude jednat o velmi dramatickou a zajímavou část závodu. Zcela jistě navštíví Stavovské divadlo, ve kterém budou zpívat serenádu. V Praze 7 budou mít za úkol „přelanit“ se přes slalomový kanál v Tróji.

Upoutávky na The Amazing Race 14

14. Únor 2009 | napsal(a): TK

V neděli 15.února na CBS startuje další populární reality show, která už posbírala šest prestižních ocenění Emmy. Pochopitelně se jedná o The Amazing Race, v němž se 11 dvoučlenných týmů vydá na dobrodružnou cestu kolem světa. Tentokrát navštíví například Švýcarsko, Německo, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Indii, Thajsko a Čínu. Během 22 dnů tak závodníci urazí vzdálenost přes 70.000 kilometrů a na tu dvojici, která do cíle na Havaji dorazí jako první, čeká lákavá odměna 1 miliónu dolarů.

The Amazing Race 13 (1. díl) – cesta za „snem“ začíná

4. Říjen 2008 | napsal(a): Marcos

První díl třinácté série reality show „The Amazing Race“ začíná snášejícím se pohledem na Phila Keoghana, jenž provází soutěžící již od první řady této reality show. Dále můžeme vidět příjezd soutěžících klasickými automobily do slunného losangeleského Memorial Colisea, do jediného stadionu na světě, ve kterém se konaly dvakrát Olympijské hry, a to v letech 1932 a 1984. Odtud týmy vyrazí do první etapy 13. řady „The Amazing Race“.

Slovenská televize uvede The Amazing Race

21. Červen 2008 | napsal(a): TK

Pod názvem Úžasné dobrodružstvo připravila Slovenská televize do vysílání jednu z nejúspěšnějších amerických reality show, The Amazing Race. Pro diváky, kteří mají ve své programové nabídce AXN, to sice není žádná novinka (tam mohli sledovat už prvních 10 řad), ale zatímco na AXN tato show běží s titulky, slovenská Jednotka ji bude dávat kompletně nadabovanou. Zatím je připraveno 26 dílů, vysílat se budou každý všední den odpoledne. První díl startuje už ve středu 25.června ve 14:25.

Amazing Race v Praze II.: Rekap

19. Leden 2008 | napsal(a): Petr

Start deváté etapy byl tentokrát nedaleko hradu Karlštejn, kde skončila vítězstvím nepřemožitelného Marca a Rovilsona. Ti si tak jako první vyzvedli žlutou obálku, která je ve 2:17 navedla zpět do Prahy, kde měli vyšplhat na Petřín a správně spočítat schody (299), které vedou k tamější rozhledně.

Amazing Race v Praze: Rekap

12. Leden 2008 | napsal(a): Petr

Když jsem loni v červenci přistával v Praze na Ruzyni, tak jsem si tak v duchu říkal… to by bylo něco, kdyby se tady zrovna natáčela Amazing Race! Kdybych tehdy býval věděl, že se tak stane… o deset dní později. A nejen, že soutěžící z asijské verze do Prahy zavede jedna z etap, ale zároveň, že se na letišti setkají s některými americkými týmy, které zde při mezipřistání čekaly na svůj spoj…

Panáčkův TamTam: Amazing Race 12 začíná překvapivě už za 11 dní!

24. Říjen 2007 | napsal(a): TK

Ačkoliv se podle původního programového schématu televize CBS měli diváci dočkat 12. řady The Amazing Race až v průběhu ledna 2008, nyní je vše jinak. Televizní šéfové byli natolik nespokojeni s výsledkem sledovanosti jejich nového seriálu Viva Laughlin, že ho zrušili už po dvou dílech. Místo tohoto seriálu se tak už v neděli 4.listopadu bude vysílat premiérový díl populární reality show, která už pětkrát získala cenu Emmy. A podle producenta Betrama Van Munstera se diváci mohou těšit na opravdu vtipnou a dramatickou sérii, v rámci níž soutěžící navštíví i některé nové země, např. Irsko, Litvu a Chorvatsko. A vedení televize může být klidné, diváci si to rozhodně nenechají ujít.

Emmy: Páté vítězství Amazing Race v řadě

17. Září 2007 | napsal(a): Petr

Dobrodružná reality show The Amazing Race, ve které dvojice s určitou zpřízněností cestují kolem světa a plní řadu rozdílných úkolů, si na letošním vyhlašování cen Emmy opět připsala hned několik úspěchů.

Kategorií zřejmě nejcennější je Nejlepší soutěžní reality show, kde vítězství obhájila po páté za sebou.

Žhavá brambora: The Amazing Race zavítala do Prahy!

21. Srpen 2007 | napsal(a): Petr

žhavá bramboraPro ty z vás, kteří bedlivě sledujete Amazing Race a čekáte, zda-li jednou zamíří také do naší vlasti má Panáček v reality show dobrou zprávu!

V pondělí 16. července a v úterý 17. byla v okolí pražského hradu natáčena jedna z etap Amazing Race. Sice se jedná jen o druhou řadu asijské edice, ale i to neubírá nic na faktu, že byly konečně prolomeny bariéry. :-)

Amazing Race nahradí na podzim „dětský Survivor“

16. Květen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsPrvotní zvěsti a spekulace se bohužel nemýlily. Dobrodružně-cestovatelská reality show, ve které dvojice kamarádů, příbuzných či zamilovaných párů cestuje kolem světa v honbě za milionem dolarů, si bere oddechový čas.

Až do jara Amazing Race ve vysílacím plánu nahradí muzikálové drama Viva Laughlin o muži, který sní svůj sen v malém casinu. CBS nezapomněla ani na fanoušky reality-show, nejen, že již 31. května začíná Pirate Master, ale chystá také zbrusu nový pořad „Kid Nation“.

Amazing Race: All-Stars (13. díl – finále)

7. Květen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsEric s Danielle, sestřenice Charla s Mirnou a missky Dustin s Kandice. Jen jedna z těchto dvojic se bude na konci dílu radovat z jednoho milionu dolarů. Jako první se na cestu vydaly Dustin s Kandice; nápověda, kterou otevřely v 11.33 ráno je navedla zpátky „domů“ – do havajského Honolulu na letiště Oahu. Pro zvětšení obrázku klikněte!Ve 12:55 se stejným směrem vydala i druhá dvojice – Eric s Danielle z deváté sezóny. O půl druhé odpoledne odstartoval i třetí pár, totiž sestřenice Charla a Mirna. Všechny týmy si zabookovaly letenky s přestupem v Tokiu; sestřenice by do Honolulu měly přiletět v 6:40 – zbývající dva týmy zhruba o 40 minut později.

Amazing Race: All-Stars – All-Stars hlášky

5. Květen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsJedenáctá řada dobrodružně-cestovatelské reality show má před sebou už jen nedělní finálovou epizodu, takže právě nyní je ten správný okamžik pro rekapitulování. Neoprávněně opomíjeným prvkem rekapitulací byly skvělé hlášky z úst soutěžících, a proto je jim věnován celý tento článek. Všechny jsou psány v angličtině proto, aby byla zachována ona vtipná pointa každé z nich.

Amazing Race: All-Stars (12. díl)

1. Květen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsDvanáctá a předposlední epizoda jedenácté série bude především o snaze probojovat se do finálové trojky. Svoji cestu za dalším pitstopem odstartovaly jako první Dustin s Kandice. Ve čtvrt na tři ráno je čeká shánění letenek na exotický ostrov Guam ležící jižním Pacifiku. Všechny týmy si zabookovaly letenky s přestupem v Tokiu a příletem o v 9.50 večer, jen Oswald s Dannym měli na přestup pouhou třičtvrtěhodinku.

Amazing Race: All-Stars (11. díl)

24. Duben 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsČtyři poslední týmy v závodě – blonďaté missky Dustin s Kandice, uhádaná až otravná Charla s Mirnou, smíšený pár Eric s Danielle a komici Oswald s Dannym – odstartují v Hongkongu předposlední etapu závodu kolem světa o milion dolarů. Ve 3:41 ráno se jako první mohli směrem k turbotrajektu mířícímu k čínskému ostrovu Macao vydat Oswald s Dannym. Na vrcholu již zdáli spatřitelné věže se krom obálky s další nápovědou ukrýval Yield. Otevírací doba Macau Tower začínala až v 10.00, takže missky stačily udělat s Oswaldem a Dannym oboustranně výhodný obchod. „Životní partneři“ již byli bez peněz, takže dvěma kráskám Yield prodali (Eric s Danielle budou muset počkat, než se písek z hodin přesype).

Amazing Race: All-Stars (10. díl)

16. Duben 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsNaděje na zisk jednomilionové výhry (půl milionu pro každého) si můžou dělat už jen čtyři týmy – Dustin s Kandice, Charla s Mirnou, Oswald s Dannym a Eric s Danielle. Pitstop v minulé epizodě soutěžící zavedl až do malajského Kuala Lumpur, odkud se také vydají na cestu. Jako první tak 28 minut po půlnoci učiní missky, které se už mohou shánět po letenkách do Hongkongu.

Amazing Race: All-Stars (9. díl)

9. Duben 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsZ kulturního centra Polska (Krakov) se jako první do malajského Kuala Lumpur mohli vydat Uchenna s Joyce a Oswald s Dannym. Charla s Mirnou si zajistily letenky s nejčasnějším odletem, ale s přestupy ve Varšavě a ve Vídni. Z nejpočetnější party, která přesedá jen v Paříži, se odtrhli také Uchenna s Joycem, kteří se rozhodli přesedat v německém Frankfurtu. Budou na to mít jen hodinu, takže riziko, že jim letadlo uletí je obrovské.

Štěstí jim tentokrát nepřálo, protože let skutečně nestihli a ten další do Malajsie zamíří až následující den. O pár tisíc kilometrů jihovýchodněji mezitím týmy dohánějí autobusy a vlaky, které je mají zavézt až do Sentulu, k jeskyním Baku (Baku Caves). Sotva Charla s Mirnou vyšlápla nespočet schodů poblíž obří zlaté sochy Buddhy, mohou seběhnout zpět dolů a nahánět taxík – další nápověda je nasměrovala do 16 kilometrů vzdáleného Kampung Baru Mosque. Protože skříňku s obálkami umístěnou na nadjezdu našly rychle a yieldovat (pozdržet některý z ostatních týmů) se nerozhodly, mohly jít plnit jeden z úkolů v Detour.

Amazing Race: All-Stars (7. a 8. díl)

2. Duben 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsPrvním z šesti doposud přeživších týmů, které se mohly vydat opět na cestu, byly Charla s Mirnou. Před půl pátou ráno je obálka zavedla k našim severním sousedům - do polské Varšavy. Týmy se opět sešly v cestovní kanceláři, kde užvaněné sestřenice (Charla s Mirnou) přemluvily jednu ze zaměstnankyň, ať Uchennovi s Joyce, jež s ní právě mluvili po telefonu, nevyhoví. Jako první se do letadla nakonec dostaly Dustin s Kandice, do Polska se dostanou přes Addis Abebu a Frankfurt. Nebýt Erica, se kterým se právě pouštěla do další etapy, tak by blondýnka Danielle hledala polskou Varšavu uprostřed Tanzanie. Posléze si vzpomněla a řekla, že vypadá jako Polka, neboť ty jsou prý také blonďaté.

Zatímco Dustin s Kandice byly někde nad Evropou, Joe s Billem teprve opouštěli startovní čáru – tedy o celých třináct hodin později! Erica s Danielle sice dohnali, ale na přestupním letišti v Kilimandžáru jim letadlo uletělo přímo před očima. Museli si tedy přes noc počkat na další. Stejně nešťastná událost navíc potkala i o pár tisíc kilometrů dál Uchennu s Joyce.

Amazing Race: All-Stars (6. díl)

29. Březen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsPosledním pitstopem byla pro soutěžící 220 let stará vojenská pevnost v mozambickém Maputu, odkud také odstartuje již šestý díl. Jako první si letenky do tanzanijského Dar es Salaam mohly zarezervovat ukřičené sestřenice Charla a Mirna, které se vydaly na cestu ve 21:07. Ještě než se tradičně setkaly na letišti se zbývajícími týmy, předvedly u přepážek jedné z leteckých společností rozhovor jako vystřižený z výukové kazety angličtiny – to když si chtěly zamluvit letenky už ten večer. Neúspěšně.

Amazing Race: All-Stars (5. díl)

19. Březen 2007 | napsal(a): Petr

Necelých deset hodin po nezapomenutelném závěru předchozí etapy, kdy byly po třech výhrách v řadě vyřazeni Rob s Amber, začala ta již pátá v pořadí. Vyřazení světově nejproslulejšího reality-show páru však protihráči neoplakali – ba naopak, byli šťastní, že právě je dokázali vyřadit taky brzy.

Jako první se na cestu vydali vítězové předchozí etapy – Oswald s Dannym. Instrukce v obálce je zavedli na horu, kam nejprve musí vyjet lanovkou, což může být chvíli po půlnoci docela problém … a také, že to problém byl – jako první se na místo krátce po třetí hodině ranní dostavili Oswald s Dannym, ale lanovky v noci skutečně nejezdí, takže si musejí počkat do osmi ráno. Ráno byly u lanovky již všechny týmy pohromadě, takže byl tříhodinový rozdíl smazán a závodilo se prakticky znovu od začátku.

Joe s Billem dorazili na zasněžený vrchol kopce jako první, takže si vzali do ruky elektronický azimut a okamžitě se pustili do hledání obálky skryté pod sněhem. Po jejím rozbalení se musejí připravit na teplotní šok, neboť je čeká cesta až do dalekého Maputa v africkém Mozambiku.

Amazing Race: All-Stars (4. díl)

12. Březen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsJako první se do 1300 kilometrů vzdáleného Punta Arenas mohli vypravit Rob s Amber, kteří vyhráli předchozí etapu. Náskok jim smazalo čekání na letišti, naštěstí se však dostali do prvního letu v 9:40. Spolu s nimi se proletí také Teri s Ianem, Uchenna s Joycem, Dustin s Kandice, Dannyms Oswaldem a Eric s Danielle. Joeovi a Billovi letadlo uletělo těsně před nosem, takže museli společně s Charlou a Mirnou letět až v 11:15.

Chvíli před tři čtvrtě na dvanáct již první letadlo dosedlo na přistávací plochu, a po krátkém cestování autem na soutěžící čekal Detour. Mohli si vybrat mezi dvěmi Navigate It a Sign It. Pokud si vybrali první možnost, měli pomocí mapy doputovat až na místní náměstíčko, kde jim námořník v obleku dal kompas. Šli-li poté přímo na jih, došli až k poslednímu domku, kde jim místní obchodník dal obálku s další nápovědou. Ve druhém úkolu si sotěžící museli nejprve přinést sloup a 14 dřevených desek. S mapou při ruce je pak museli bezchybně popsat jmény měst a ve správném pořadí přitlouct na dřevěný kůl.

Amazing Race: Central Europe – (opět) odloženo!

6. Březen 2007 | napsal(a): Petr


Jaro nám již klepe na dveře, ale slibovaná a několikrát odložená reality show The Amazing Race: Central Europe stále v nedohlednu. Show, která měla být vysílána již od září loňského roku, byla nejdříve odložena z časových důvodů na letošní jaro a nyní přišel na řadu odklad další. AXN, která pořad produkuje, ho zdůvodnila velkými změnami, kterými kanál v regionu střední Evropy prochází. Připojila však i ujištění,

Amazing Race: All-Stars (3. díl)

5. Březen 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsJako první se z jihochilské pouště do více než tři kilometry vzdáleného kostelíka v městečku San Pedro de Atacama mohli vypravit Rob s Amber. Náskok na druhého Oswalda s Dannym byl více než hodinový, přesto pro ně bylo rychlé získání nápovědy, která je posléze nasměrovala do Puerto Montt, podstatné. Pro zvětšení obrázku klikněte!Rob s Amber šli na další krok – zabookování letenek – chytře. Narozdíl od zbytku týmů si je objednali z cestovní kanceláře, takže mohli usínat s bezstarostným pocitem, že přistanou před první hodinou odpolední. Stejným letem také cestovali Uchenna a Joyce, Eric s Danielle a Joe s Billem, na ostatní týmy zbyl let s přestupem v hlavním městě - Santiago de Chile.

Amazing Race: All-Stars (2. díl)

28. Únor 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsSkupina týmů bojujících o milion dolarů (již bez odpadlíků Johna Vita a Jill) si svoji povinnou dvanáctihodinovou přestávku odbyla v ekvádorském Mirador Cotopaxi. Během ní nastala menší komplikace, když musela být Drewovi poskytnuta lékařská pomoc – vysoká nadmořská výška nedělala jeho hlavě dobře. Amazing Race: All-StarsJako první odletěli do Santiaga de Chile Rob s Amber, následování Uchennou s Joycem a Dustin s Kandice. Největšími smolaři jsou doposud právě Drew s Kevinem – nejen, že Drew v minulé epizodě ošklivě upadl, potřeboval napojit na kyslíkovou bombu, ale také jsou poslední a při stíhací jízdě za ostatními týmy zapadli v močálu.

Amazing Race: All-Stars (1. díl)

20. Únor 2007 | napsal(a): Petr

Amazing Race: All-StarsJedenáct týmů, které fanoušci Amazing Race znají z předchozích desíti řad, se sešlo na startovní čáře na Floridě, aby se opět vydali na závod kolem světa o milion dolarů. Celý boj odstartoval Phil Keoghan již tradiční formulí v miamském parku.

První nápověda v obálce týmy zavedla na letiště, kde se musely zapsat na jeden z letů do ekvádorského Quita. David s Mary prohloupili, když se nechali zapsat na let se společností Kopa, který sice odlétá dříve, ale přistane o dvě hodiny později, než konkurenční American Airlines. S Kopo Airlines ještě letěli Uchenna a Joyce, Joe a Bill, Dustin a Candice, Eric s Danielle a Kevin s Drewem. Druhým letem cestovali Charla s Mirnou, Rob s Amber, John Vito s Jill, Oswald s Dannym a Terry s Ianem.

Amazing Race: All-Stars startuje 18. února!

16. Leden 2007 | napsal(a): Petr

V neděli 18. února začíná na CBS již jedenáctá sezóna reality show The Amazing Race. Pro mnohé není překvapením, že místo „nových“ soutěžících budou o jeden milion dolarů bojovat týmy, které jsme již mohli v reality show vidět.

Kevin O’Conner a Drew Feinberg

Vztah: Životní přátelé
Bydliště: Kevin (Bayonne, New Jersey); Drew (Staten Island, New York)
Věk: Kevin (40), Drew (41)
Zaměstnání: Kevin (účetní u soudu); Drew (strážník u Nejvyššího soudu)
Umístění v první sezóně: 4.

Velmi dobří přátelé Kevin a Drew za šest let dospěli a stihli se oženit. Poznali se na setkání spolku při St. Johns University a okamžitě se zkamarádili. Po odvysílání první sezony v televizi dokonce dostali svoji vlastní televizní show na Discovery Channel – „Kevin and Drew Unleashed“.

1. stránka z celkem 212