Panáček v reality show

Kdo přežije: Fidži na Prima COOL

27. Listopad 2011 | napsal(a): | reality show: Kdo přežije / Survivor

Už v pondělí startuje na Prima COOL další řada americké reality show Kdo přežije/Survivor. která se natáčela na souostroví Fidži. Možná některé diváky zarazí, proč se v prvním díle objevuje jen 19 hráčů. Původně jich skutečně mělo soutěžit 20, ale jedna hráčka (Melissa McNulty) dostala v předvečer prvního natáčecího dne panický záchvat z toho, co ji čeká, ze soutěže odstoupila a štáb už neměl dost času na to, sehnat za ni náhradníka. Zvláštností této řady je i to, že jeden kmen trosečníků bude žít v relativně komfortně vybaveném táboru, kdežto druhý bude trpět ve spartánských podmínkách, kde si o pohodlí mohou nechat jen zdát.
Přehled všech soutěžících

[nggallery id=45 template=caption]

Úvodní znělka

videa ke stažení

– Všechny epizody Kdo přežije: Fidži
– Všechny epizody Kdo přežije: Cookovy ostrovy
– Všechny epizody Kdo přežije: Panama
– Všechny epizody Kdo přežije: Guatemala

Kdo přežije / Survivor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 25
1
fx
Reagovat

Velmi slabá řada.. Nikdo mi z ní neutkvěl v paměti.. Yau-mana si samozřejmě pamatuji, ale nikdy jsem nepochopil, proč ho lidi mají rádi..

2
Honzad
Reagovat

A já se naopak řadím mezi to málo fanoušků, které má tuhle řadu rádo :) Vážně. Twist s rozdílnými tábory je skvělý, Yau Man geniální a vítěz možná vůbec nejtaktičtější a herně nejvyzrálejší ze všech ;)

3
Katynka
Reagovat

Těším se na každou řadu, ale příjde mi to docela nespravedlivé, že jeden tábor má dobré podmínky a druhý špatné. To je takové nesportovní, ale na druhou stranu chápu, že se snaží po těch tolika sezónách přijít s něčím novým. Ale mě třeba stačilo to počáteční rozdělení do čtyř táborů a ostrov se skrytou imunitou. Ale i tak se těším na další řadu.

4
pimpa
Reagovat

Je to docela síla, zajímalo by mě, jestli ti chudáci dehydrovaní vůbec majií šanci někdy něco vyhrát! Samozřejmě fandím těm znevýhodněným! :-)

5
carlos
Reagovat

Všechny +++ pro Garyho,velky sympaticky daddy bear.
Je sice starši,ale vybojoval několik duležitych soutěži pro tym při zraněni.

6
Katynka
Reagovat

TAk jsem si myslela, že to bude zajímavé, ale je to více bolestivé. Jak můžou takto jeden kmen rozmazlovat, když druhý strádá nehorázným způsobem. To mi moc fér nepříjde. Ale klobouk dolů před těmi, co nemají na růžích ustláno, protože i tak jsou na můj vkus dost silní.

7
miruna
Reagovat

Jsem celkem rozčarovaná z rozdělení táborů a čekám,kdy přijde nějaký zvrat.Mají vůbec ti z Ravu nějakou šanci změnit svůj osud nebo budou až do sloučení žít v těchto podmínkách?
Taky mně to nepřijde fér.

8
L.K.
Reagovat

Držím palce rozhodně Ravu :D

9
ZA RAVU
Reagovat

RAVU HODNĚ VĚŘÍM DOUFAT ZE DOSTANOU TEN TABOR S ALTANEM

10
Makina
Reagovat

Pecka reailty show miluju když si sedne celá naše parta na gauč pred telku a čučíme s napětím tyhle epizodky

11
Lukas
Reagovat

fandím rozhodně Ravu !

12
miruna
Reagovat

Tak nějak mně tato řada přijde nudná a nezajímavá.Z rozdělení jsem byla rozpačitá a teď,po promíchání,jsem na tom stejně.Nenašla jsem nikoho,komu bych fandila.Udivuje mě,že ještě nikdo neprozradil vítěze:-)

13
Mirka
Reagovat

Především chci poděkovat Primě Cool za všechny řady Kdo přežije.Po Fidži je Čína a snad bude následovat i Vietnam.V každém případě fandím Yau Manovi,ale to je vedlejší.Moc nečtu komentáře,neboť minule nějaká pipka prozradila, kdo vyhraje, takže sorry.

14
pimpa
Reagovat

Pořád se to míchá a nikdo se nemůže spolehnout na nějaká spojenectví. Každopádně Earlovi a Yau Manovi to zatím vychází stále spolu a moc bych jim přála finále!

15
jana
Reagovat

všechny řady super

16
miruna
Reagovat

Tak nějak cítím,že Yau Man udělal s tím darováním auta chybu.Nevěřím,že Dreamz by mu imunitu dal,kdyby ji náhodou získal.Nechci se mýlit ale mám z něj divný pocit,nevěřím mu!

17
KLÁRA ''':':':'''':':'::':':':':'::'': :-))))
Reagovat

je pravda, že vyhraje Earl?

18
Lucie
Reagovat

Taky nevěřím, že Dreamz dá imunitu Yau Manovi. Výhru přeju Earlovi. Měl celou hru pěkně vymyšlenou…

19
iveta
Reagovat

Fiji je úžasná , největší borec je Yao-Man velmi výjmečný a nejlepší trosečník a borec ze všech Survivoru!!!

20
Fanoušek Yau-Mana
Reagovat

Yau byl ten nejlepšííí….to jak ho Dreamz zradil bylo hnusný….:-(
IKDYŽ TO YAU-MAN NEVYHRÁL TAK JE LEPŠÍ NEŽ VŠICHNI OSTATNÍ

21
iveta
Reagovat

Tak charismatický optimistický a jedinečný je Yau Man miláček všech Survivorú. Byl prostě ve špatný čas a s největším zrádcem Survovuru, já ho obdivuji a klobouk až na zem Ya Manovi!!!!!!Fiji byla a je nejzajímavější a ohromná ze seriíí Survivoru. Yau Man je muj hrdina!!!

22
ANET
Reagovat

Chtěla bych vidět vás na místě Dreamze jestli byste Yau Manovi tu imunitu dali… je to hra a podvádí tam každej. Já bych to udělala stejně jako Dreamz, kdyby šlo o tolik peněz ;).

23
Anonymní
Reagovat

22 To se ovšem nemáš čím chlubit…
Nechápu, jak si Dreamz mohl myslet, že by snad pro něj po tom podrazu někdo mohl hlasovat! Jak jsem ho nesnášela, tak tady mi ho bylo snad až líto, že může být někdo tak strašně hloupý! :D

24
peta
Reagovat

je to poprvé komu sem fandila od 1.kola a on vyhral !:-)

25
BidDamS
Reagovat

Ano yau-men a Earl byly nejlepsi hraci ale hrozne sem fandil yauovi protoze prome byl nejlepsi nejen hrac ale i clovek

Přidat komentář

Přidat komentář