Panáček v reality show

Farma 14: Lenost vs. blbost

12. Listopad 2022 | napsal(a): | reality show: Farma 14

titul 50

Michal si myslel, že je nejdokonalejší šéf na farmě, ale výsledky tomu neodpovídají. Tak moc se snažil být přísný, až tím ostatním lezl na nervy. Ještě že má věrnou Dagmar utěšitelku.

Za služku je takticky zvolena Julča. Plán je, aby šla do duelu a prohrála. Jejím kolegou v zástěře bude Tamáš. Imunitu ve hře získal Filip. Tento týden proběhla zabíjačka. Nebyl by to Miňo, aby neměl problém poslouchat řezníky. Mrtvé prase ho nezajímá, čekal balíčkované polotovary. Jak dopadne maso a výrobky při laxní péči farmářů?

Duel

duel

Až doposud plán odstranit Julču z farmy vychází. Stává se první duelantkou a do boje si bere Alex. Blbá a blbější. Alex porušuje pravidla takovým způsobem, že by měla okamžitě opustit farmu, ale ne, trest je směšný. Disciplíny do duelu vybere soupeřka.

Bude Martin spokojený s úkoly? Vyjde plán a zbaví se líné Julči? Sledujte! Diskutujte!

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 14

Diskuze k článku

Počet komentářů: 20
1
Wally
Reagovat

Alex několikrát porušila pravidla, byla mezi farmáři. Nakonec ji musela odvézt ochranka zpět do chatky. Za trest si nemůže vybírat disciplíny. Martin byl nespokojený dal jim 31 mincí, s podmínkou že když do večera do zítra dodělají dostanou ještě 10. Michal viděl vinu na farmářích i když jim vše blbě zadal.Kdo byl v kontaktu s Alex dostane od Alice trest. Julia vymetla s Alex 3:0.

2
Lady XL
Reagovat

Wally děkuji za info!

3
Lady XL
Reagovat

Co myslíte, proč Alex tak běhala ven a porušovala pravidla? Je to úplně (pro mé) nepochopitelné a absolutně nečekané. Takhle se nikdy nikdo nechoval a spíš bych to tipla, že to udělá Julča nebo Miňo, ale Alex? Že by psychicky neunesla možnost souboje a chtěla se nechat vyřadit? Nebo za tím jsou Borisové a jejich dohoda s ní (a proto jí nevyřadili hned)?…

4
Wally
Reagovat

Protože je taková…. a nesnáší se někomu podřizovat. Vzpomněla jsem si jak „porušila“ kolo neštěstí a nezpívala. U stolu pronesla, že jí nikdo nebude nařizovat co má dělat. I ty hádky s Natalii (která fakt nebyla můj fanoušek) byly dost podpásové a ona musela mít vždy poslední slovo.

5
Dadla
Reagovat

Taky jsem si říkala, co holka blbne…tohle bylo fakt přes čáru, a to hodně. Kdyby tam šla jednou, ale ona tam chodila každou chvíli a nevěřím tomu, že si to neuvědomila :-(((
To je blbost, musela mít nějaký důvod, přišlo mi, že je to účelové, jen ten účel jsem jaksi nepochopila. O co jí mohlo jít? Chtěla odejít a počítala s tím, že ji vyhodí ještě před samotným duelem? Dostala strach ze silnější Julči a radši porušila pravidla, aby byla vyhozena, a ještě to radši udělala víckrát, aby si to posichrovala? Tomu bych snad i věřila…že se nechtěla v duelu ztrapnit, protože tušila, že si ji Julča namaže na chleba a ona nemá šanci. Tak než tohle, radši domů, prtz když nemůžu vyhrát a být za hrdinku, ztrapňovat se nebudu. Jinak nevím, možná fakt zasáhli Borisové a existuje nějaká dohoda…v tomto směru je rpdukce schopná prakticky všeho :-(((( No, každopádně to bylo hodně zvláštní, divné, podezřelé a pro mě od Alex naprosto nečekané.

6
Wally
Reagovat

Ono je taky divné, že na ni nikdo nijak nereagoval a nedivil se tomu, že tam je. Až druhý den to komentovali, že to přehání. Jako kdyby jednou, dvakrát se tam objevil každý duelant.

7
zeppelin
Reagovat

Ohledně neuvěřitelného chování Alex před duelem toho bylo napsáno dost, já bych se přiklonil k nějaké té „borisovině“. Po duelu mě zaujala myšlenka Giuli ve smyslu : je jedno, jak se na farmě chovám, důležité je vyhrávat duely. Z hráčského hlediska tato strategie vypadá dobře, ale jsou tu dvě pasti : dodržování pravidel a zásah „borisů“. Až štáb usoudí, že ji dostatečně „vydojil“ z hlediska sledovanosti, tak ji vyhrané duely vůbec nemusí stačit. Její porušování pravidel, které ji teď prochází se může stát kreativním nástrojem štábu pro její „odejití“. A pokud by se dostala až před brány finále, tak lze použít „fintu“ z Farmy 12 : tehdejší účastník Erik Zahorjan (jinak pěkný darebáček), měl taky našlápnuto do finále. „Borisové“ to vyřešili tak, že místo klasické větičky pro hlasování farmářů „Kdo si zaslouží postoupit do finále“, změnili slovíčko „zaslouží“ na „nezaslouží“. A bylo vymalováno. Vyhazov Erika tímto způsobem sice nenašel většinovou podporu u diváků, ale to bylo tak všechno, co se s tím dalo dělat. Myslím si, že Giuli s jejími vlastnostmi není prototypem kandidáta na vítěze farmy (to musí být aspoň trochu „klaďas“), na druhé straně může ještě farmáře hodně potrápit s jejich snahou o její vyhazov.

8
Lady XL
Reagovat

Já tedy díl s duelem neviděla a zpětně se mi to nechce stahovat…., ale podivila jsem se tomu, že podle udílení „trestů“ za porušení pravidel, tak Giuli porušila pravidlo taky! Jestli si pamatuji, co řekla ta umělá „inteligence“, tak se měla bavit s Alex a také navštívit snad farmáře. Viděl to někdo z vás? Bylo to v tv? A možná to byl pak důvod, proč vlastně Alex nevyřadili, ale ji „jen“ potrestali, že si nevybírala disciplíny. Ovšem, jestliže Julča taky udělala průšvih, tak neměla právo volit disciplíny ona, ale měli je třeba nalosovat, nebo zvolit holt Borisové…. Je to celé divné, „selé slé“….
U Saši si konečně začínají všichni všímat, že se chová přinejmenším trapně vždy po zvolení FT a před zvolením sluhů a pak před zvolením druhého duelanta. Na to že vyhrála už jeden souboj… A její vztah/nevztah s Tamášem? Mám dojem, že o něj vlastně nemá zájem, ale ví, že se to od ní „chce“ (Borisové) a tak hodně mluví, o tom jak se jí líbí a když ten chudák projeví zájem, tak se cuká a zase o tom jen mluví a mluvi… No nejen mě už s tím leze na nervy.

9
JanaH
Reagovat

@Lady XL: Alex si šla k chatce Julči pro fajfku a při tom prohodily cca dvě věty.
Jinak v E-xtra vysvětlovala Alex, že vraj měla v chatce myši, kterých se hrozně moc bojí, a tak si šla k farmářům pro kočku. :-D
A že toho teď lituje. A že když projela dvě disciplíny, tak pak víceméně rezignovala.
Dobře jí tak, mně scházet nebude.

Mišo coby FT a jeho věta: „dali sme to – to je jedno ako“ je pro něho naprosto typická.
Všecky úkoly odfláknuté a pan „topka“ farmár ani ty blbé klobásy neumí vyudit. :-D

10
Dominik
Reagovat

Po odchodu Natálie už Alex, z hlediska kontentu, stejně neměla co nabídnout. Možná muckání se Šimonem, ale ani to Borisové moc neukazují, víc se zaměřili na Michala s Dagmar a Sašenu s Tamášem a tito dva jsou největší fail v kategorii nucený pokus o pár na Farmě. Snad zato budou mít aspoň dobrý příplatek.
Stěžovat si na nedodržování pravidel na Farmě je zbytečná ztráta energie. Už kolik sérií tam z toho dělají holubník a holt když se to Borisům hodí do krámku…
Michal nikdy topka nebyl :D vždycky to bylo o tom, že něco „zbúchal“ dohromady a ono to nějak +/- drželo a fungovalo.

11
Wally
Reagovat

Včera řekla Alice, že se Julia stýkala jak s farmáři tak s duelantem. Takže duelanti si po farmě courají asi běžně, ale Alex to už přeháněla.
Z Michala se stala největší krysa Farmy. Začalo to, když si sám dal hlas na FT a ještě byl zklamaný, že dostal málo hlasů. Asi umí máknout fyzicky, ale v hlavě má naprosto vymeteno. Kdyby tam neměli Šimona tak nepostavili ani tu boudu pro psa.

12
Lady XL
Reagovat

@Wally: Souhlas. Michal si myslí, jak vše umí, ale když se podíváme na ty stavby, tak kam se hrabou na ty v předchozích farmách! Vše je takové splácané, aby to jakžtakž drželo pohromadě.. No bude to ale taky tím, že je dřevo tentokrát drahé a tak jim dávají zpracovat palety a spadlé stromy… Letos vlastně ani nezateplovali kuchyň. Je tam furt otevřená.
Taky jsem z toho všeho pochopila, že i bývalí duelanti se objevovali na farmě pod záminkou návštěvy wc…, ale bylo to asi vždy mimo kamery a ne v takovém množství, jaké předvedla Alex. Upřímně, mají to tam v těch chatkách dost otřesný. Žádné zavřené dveře a žádný oheň na vytápění. Takže jim možná tolerovali, že se přišli ohřát…, kdo ví. I když už jsme zažili, že spali duelanti v mrazu, tehdy mi jich bylo fakt líto.

13
zeppelin
Reagovat

Řečnické otázky – odpovědi nepovinné. Daruje Fifo tentokrát imunitu Giuli, nebo ji od něj vydyndá Saša? Přebírá mužské otěže na farmě (po získání statusu single) Šimon? Může farmář týdne udělit trest(y)? Zkazí se farmářům zabijačka? Může se Dáša, nebo Minh dostat do finálové trojky? Bude dvojitý duel? Návštěvy, nebo tablet? Zkusí „borisové“ exhumovat vztah Šimon & Giuli?

14
Wally
Reagovat

@zeppelin: A co Jan Tleskač? :D)))

15
zeppelin
Reagovat

Ve včerejším dílu zveřejnil Minh jídelní menu na tento týden. Z něj jsme se dozvěděli, že včera byla na farmě středa 28.9. To je rozdíl 7 týdnů, čekal jsem menší odstup. Jinak jejich pracovní týden trvá od středy do neděle, pondělí a úterý mají zřejmě „dovolenou“. Vyjasnila se Fifova imunita, hospodář už rezignoval na nějakou štábní kulturu při nástupu mužstva, Minhovo pokuřování je toho dokladem.

16
Wally
Reagovat

@zeppelin: Mají 5 denní týden a jedou to pořád dokola. Nehrají si na pondělí – neděle. Takže rozdíl se neustále každým týdnem zvyšuje o 2 dny. Natáčet začali 5.8.

17
zeppelin
Reagovat

@Wally: To jsem nevěděl, měl jsem zato, že v pondělí a v úterý se musí z toho „náročného“ týdne vzpamatovat.

18
Wally
Reagovat

@zeppelin: Třeba Martina šla do duelu 5.9. a to bylo pondělí. Vzpomínala, že dcera jde poprvé do školy.

19
Wally
Reagovat

1. den – dopis vypadnutého + volba FT
2. den – volba sluhů + Martin
3. den – volba 1. duelanta
4. den – volba 2. duelanta + odchod do chatek
5. den – Martin + duel
Takže ten kdo jde duelu je sluhou 2 dny, ale všichni jsou z toho sluhovského „týdne“ tak unavení, že se 4. den snaží šetřit. :D))

Přidat komentář