Panáček v reality show

Farma X: Začíná zlatá éra Farmy

2. Listopad 2018 | napsal(a): | reality show: Farma X SK

zlata era

Karin se stala farmářkou týdne a dlouho vyhlížený konec očistce je konečně tady. Nastává zlatá éra, Evelyn přinesla zlaté cihličky, mění se pravidla. Od tohoto týdne jsou možné smíšené duely. Bujaré noční slavení se zvrhlo až do sexuálního harašení a ranní kocoviny. Karin se snaží být přísná, ale ani ona se prací zrovna nepřetrhne. Do duelu jako první zvolili Danielu a ta si bere Lívii. Která z nich se vrátí? Bude Martin spokojený se splněním úkolů? Kdo bude novým farmářem týdne? Sledujte, diskutujte!

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma X SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 242
1
Lentilka
Reagovat

Ajda chybička se vloudila … prvá duelantka bola Dada a vzala si Líviu 😀

Reagovat

@Lentilka: Díky, spěchat se má pomalu :-( Tyhle dvě mě tam nebaví, mohly by odejít spolu :-D

3
Lentilka
Reagovat

@Ajda: …a zobrali polovicu hneď so sebou:-)

4
Vendelinka
Reagovat

Kdo se povyšuje, bývá ponížen, že Lili?

5
Prochor
Reagovat

@Vendelinka: Takže na tom zase vydělá ten had Mišo. Bude z něho FT.

6
Lentilka
Reagovat

Kto vysoko skáče nízko spadne však Lívia ? Nepomohlo jej ani fitko ,ale aspoň ukázala na rozdiel od toho jej modela , že sa duelu nebála a šla do silovej disciplíny . Ten príhovor k modelovi v stodole bol dosť trápny . Odchádzala preč tak pár slov mohla venovať aj ostatným farmárom .
S tým prasaťom voči Ibimu bolo dosť kruté .

7
Wally
Reagovat

@Prochor: No, říkali všichni, že jim spadla čelist. Tak třeba ne.

8
BarBora
Reagovat

Je to aj v predchádzajúcom chlieviku, dám to aj sem, už sa mi to nechce, vzhľadom na predchádzajúce komenty, prepisovať.

Daniela : Lívia – 3: 0.
1. Preťahovanie lanom
2. Prenášanie jabĺk ústami
3. Udržanie guľky na valčekoch ( každēho 2 minúty si prikladali ďaľšie valčeky)

Daniela fakt bojovala, Lívia jej bola schopná aj ruky dodrúzgať, našťastie to Evelyn prerušila. Lívia sa rozlúčila tak, ako aj existovala na farme…Miško sem a Miško tam, ostatní ju nezaujímali.
Nevedela som prísť na to, koho mi Mišo pri reči pripomína, až dnes ma to napadlo – Káčer Donald. Ešte aj ten hlas…

Dostali 50 mincí, aj keď nie všetky svietniky mali aj kovovú časť a halaslé nebolo z 4,5 kg rýb, ale že bolo dobré. Socha sa mi nakoniec až tak nepáčila, ale nejak ju Milan urobil.
Samozrejme, každotýždený pohľad na uháňajúcu Karin s Mišou k postduelovému stolu, çakali ich tam hody s pečeným prasiatkom, čo očividne prehĺbilo Ibiho frustráciu. Škoda, že im tam Martin nenechal fašírky, to by po uistení o hovädzine mohol😁. Haláslé odmietol, že nech si to dajú oni.

9
BarBora
Reagovat

@Lentilka:
Aké kruté? Povedľa mu dávajú borisovia zvlášť, a čo nemá ruky? Nech si niečo ukuchtí. Haláslé tam mal, bola zelenina, zemiaky, chlieb, ale on radšej urazený čumel ako debil. Ryby chytať, pán veľkomožný, nebude. Kedysi tam museli vydržať na jablkách, kapuste a čo sviniam ukradli, tak nech nenarieka a zaspieva si. Vlastne radšej nie.

10
Lentilka
Reagovat

@BarBora: Ale keď je pripravená po dueli hostina pre všetkých ,tak prečo by si mal on pripraviť jedlo sám ? Potom mali všetci jesť halaslé a nedať na stôl nič iné .

11
BarBora
Reagovat

@Lentilka:
Hostina bola pre všetkých, mal si dať. Jeho vec. Tu nie je v Afrike a ani v hoteli. Toto je Farma.

12
Jája
Reagovat

@BarBora: Souhlasím, už mi ta úslužba a korektnost lezou na nervy. Doma jez co máš u jiných co ti dají.

13
anonym
Reagovat

Ostatně, když do sebe natlačí špekáčky čert ví jaké výroby a složení, proč by nemohl rybí polívku. Asi hlady a nedostatkem ani trochu netrpí.
Nepsal tady někdo, že mu Michal připomíná kačera Donalda:-DD

14
Franz
Reagovat

No, konečně dobrý duel, asi nejlepší v této řadě. Ocásková vyfičela jak papír v průvanu. A to vyhrožovala, že ona, která ve fitku pravidelně zvedá „železa“ jak s Danielou zatočí.
Strašně arogantní slečna, která si nic jiného, než ponížení nezasloužila.
Jsem zvědavý, zda vůbec bude FT její Zlomený Zoubek a on splní její přání. že jako pomstu opět dát za služku Danielu.

16
Prochor
Reagovat

@BarBora: Správně. Muslimové si pořád myslí, že se jim budou ostatní přizpůsobovat. Například křesťané taky nenutí ostatní aby s nimi drželi půst.

17
anonym
Reagovat

Zpívání musí být otravné, ale protože u toho nejsem, vadí mi víc jeho alibismus s jídlem. Když něco dostane s tím, že tam není vepřové, víru on neporuší, znamená to, že vlastně jeho okolí má hlídat, co dlabe. On je mimo mísu. Potřeboval by mít k ruce kuchařku a zvláštní proviant.
Voda, suché placky. Na jiných farmách nic jiného neměli několik dní, na této by nejspíš vznikla vzpoura.

18
Prochor
Reagovat

@Wally: Mišo model si vymyslel plán tak, že zabije dvě mouchy jednou ranou. Jednak získá imunitu a za druhé už nebude muset předstírat vztah k Lili, který neexistuje. Možná mu to vyjde jen napolovic. Ale na FB už běží úvahy o tom, že by se Lili mohla vrátit za Ibiho, kdyby dobrovolně odešel z farmy protože je psychicky na dně: Jé je je Afrika.

19
Lady XL
Reagovat

@BarBora: Díky za rekap! Jo u Ibíska mi vrtá hlavou,že ho nikdy neukážou při modlitbě… Že nehledá východ a nepokládá kobereček…

20
anonym
Reagovat

@Lady XL: Nemá správný kobereček :-)
Víra je jen póza, Nějak mu to nevěřím. Jediné, co maximálně dodržuje, je nechuť makat.

21
Prochor
Reagovat

@anonym: Ne všichni muslimové ale ani křesťané jsou skutečně věřící. Například Réza Givili dokázal chlastat první ligu.

22
anonym
Reagovat

@Prochor: Ano, o tom píšu, pro velkou část je to jen póza. Stačí zajet do muslimského teritoria, nikdo pochopitelně nekouří, ale hulí všichni :-) První ligu :-)
Křesťany raději vynechat :-)

23
Jája
Reagovat

Konečně jsem to zkoukla, výsledek duelu potěšil už jen z toho důvodu, že namyšlená Kakilili v podstatě po honosném úvodu „chcela bojovať tak nech bojuje“ projela ve velkém stylu hned první souboj. Ve snaze protáhnout Bohyni kroužkem se jí zatemnil mozek a na podkovy už neměla sílu a vzdala. Pro mně nepochopitelná vodní fobie (kdyby v sudu seděl Instalatér, tak tu palici strčí až na dno) po čvachtání v rybníce jí odplavila veškeré soustředění – min. tři jablka jí ležely na zemi – a tím prohrála o jedno jabko. Pak se sice dala trochu dohromady, ale pozdě bycha honiti a Bohyně si užila zaslouženou Dominovu sprchu.
Náš malý tmavý psychovyděrač nezklamal a o chlebu a mléku se odebral na lože.
Copak asi udělal s těmi párky – že sójovými – které specielně pro něho přivezl hospodář při hodnocení úloh? Pětka střihačům, že nám neukázali kde a jak rychle ty párky zmizely.
Pochopitelně korektní bulvár z ostatních farmářů udělal hyeny neskutečného kalibru
ve stylu „koho chleba jíš, toho píseň zpívej“ a prozápadního vzoru
https://hitky.sk/drzost-v-priebehu-celeho-natacania-farmari-takto-klamali/
Tímto dělám znechucenou tečku a zajímavým dílem a pěkným duelem.

25
Lydye
Reagovat

Zdravím všechny zde, pro mne, i když většině ne, je bezvadný hráč Šmahel, už jsem to zde psala a ještě více mu držím palce i když asi těžko dosáhne cíle, podle pohledu na něj od druhých, ale moc mu to přeji. Opravdu se mě líbí jeho charakter a slušnost, nedívám se na vizáž aby se někteří mylně nepletli. Ze všech nejvíce mě síří Petr, úlisný, přetvářka a pochlebování, nemožná samochvála a jen nevypadat u nikoho špatně. Stačil by smíšený duel a chytrá žena, která by ho složila. Každý z nás máme chyby o tom žádná a uvědomíme si to až nás druhý, pro nás slušný a chytrý člověk, upozorní.
Dále Milan, který se cítí stále nedoceněný a mám dojem že stálá chvála na Petra ho šíleně štve, on se cítil na stejném stupínku s ním. To stálé oždibování a úšklebky s Renatou na názory ostatních se mě také nelíbí.
Ibi je namyslený starý chřapoun, stále nespokojen, a velký sobec, to už jsem si všimla, když si chudí přišli pro med, tak na kameru si stěžoval, že med potřebuje aby měl sílu a mají ho už tak málo, tak to mě vytočilo, na co on potřebuje sílu, nic nedělá. Všichni by si měli vzít ryby a vepřové nejíst, protože on to nemůže, ale sám nedokáže brát ženu jako autoritu na stejné úrovni jak je zvykem zde, ale bude ji podceňovat jako ve své zemi.
Pěkný sobotní večer.

26
Johana
Reagovat

Člověk s alespoň průměrným EQ by v případě hrozícího zranění soupeře podvědomě lano povolil, ne tak emocionální zrůdička Lili. Nebýt souboj přerušen, sedře soupeřce maso z rukou a v klidu se na to bude dívat.
Mišo, jako model, by měl mít emoce ve tváři nacvičené, ale ten smutek mu fakt nejde. Občas jsem měla dojem, že se nad ztrátou milované usmívá…třeba se už viděl s rybářskou hučkou na hlavě.
Myslela jsem, že boule za ušima je jen expresivní výraz pro hltavé žraní, ale Šmahel do sebe cpal prasátko na tak vysoké úrovni, že ty boule měl jak vycpaný sysel.

27
Jája
Reagovat

@Johana: Až to Šmahel uvidí v televizi, tak to bude poslední kapka a ego mu vypadne dírkou v ponožce. :D Nešťastný záběr kamery mu na obrazovce vytvořil zásobárnu, že by ne jeden ale dvacet syslů a k tomu nějaký ten křeček takovou nevytvořili. :D

28
BarBora
Reagovat

@anonym:
Čo káčer Mišo.. Ale Malina vie, že musí pred ním utekať😂

Na Ibim je vidieť tú prispôsobivosť, 30 rokov na Slovensku a stále čaká, že my sa jemu máme prispôsobiť a obskakovať ho. Robotu nič, o žrádlo sa postarať nič, len čakať s natiahnutou paprčou. A keď konečne niečo urobí, tak pre seba, ale Martin mu urobil škrt cez rozpočet a lavicu zobral na predaj.

29
Jája
Reagovat

@BarBora: O lavici přišel, protože se musel chlubit, že on taky udělal dvě – což by bylo v pořádku, ale tu jednu že si podepsal (což mu udělal Miňo). Jak se praví v bibli – za porušení desatera budeš potrestán, žádných 72. :D

30
BarBora
Reagovat

@Lady XL:
Rado sa stalo.
Kto vie, ako to má s koberčekom. Možno musel súhlasiť, že koberček nebude, alebo všetko vystrihli, ak nechce Markíza vzburu divákov.

31
Prochor
Reagovat

@Johana: Ale hlavně ta úleva, že už nemusí hrát roli zamilovaného farmáře:-)

32
Johana
Reagovat

@Jája: v rámci zachování alespoň zbytku ega neměl sundávat ty vousy…i ty lícní torby by skryly.

33
BarBora
Reagovat

@Jája:

No, tak predsa len jednu urobil aj pre ostatných, tak má o čom básniť…
Milan by sa rád cez Ibiho dostal k FT, lenže Ibi nie je až tak vďačný typ človeka, tak mu to nemusí vyjsť.

Keď si dala link na Ibiho pofarmovské aktivity, myslela som si, že bude dokument z jeho africkej stolárne… a on sa hrá na profesora. Keby som ho nespoznala, myslela by som, že je to opäť nejaká paródia. Viac ako 2 minúty som to počúvať nedokázala, tak ani netuším, o čo som prišla.

34
Jája
Reagovat

@BarBora: Jedno téma mě ovšem zaujalo. Bude debatovat o sexu, nu to je tedy téma …to bych ráda slyšela. :D :D :D

35
Wally
Reagovat

V tom oku už bylo víc zranění. Přece by nebyl problém ho zmenšit, aby se jim tam ruce nedostaly.

37
Jája
Reagovat

Ajta krajta, kdopak se to stane FT? Kdy se dočká? Únik neúnik, je to jedno, protože tahle farma je úplná tekutina.
https://hitky.sk/praskla-tajna-informacia-z-farmy-toto-je-zrejme-prvy-finalista/

38
Lentilka
Reagovat

Juraj prezrádza viac…ale šokujúce slová to určite nie sú ,povedal len to o čom sa už dávno vie :-)

https://www.slovakwoman.sk/prasklo-to-sokujuce-slova-o-farme-toto-sa-vraj-dialo-za-kamerami/

39
Lentilka
Reagovat

Ja keď som videla ako si ostatní farmári pochutnávajú na prasati ,že až hrče majú za ušami tak v tú chvíľu mi prišlo Ibiho ľúto ,že prečo to tak urobili . Vyzerá to ,že bolo to účelové , nastane zrejme odchod Ibiho a nejaký dôvod sa musel nájsť . Preto asi aj tá zmena správania je to totižto hrané .
Aj v ukážke bolo ako Miša niečo hovorí o odstúpení pri rozhovore s Ibim .
Celebrity tam boli len pre zvýšenie sledovanosti ,ktovie ako odíde Šmahel.

Neviem si predstaviť víťaza farmy Ibiho a myslím ,že ani Šmahel by o to nestál .
Zažili ,zarobili a dovi -dopo Farma .

40
Johana
Reagovat

@Lentilka: já se Ibiho zastávat nechci, hrozně mi leze na nervy ta jeho zabejčilost, ale i maso, co jim donesl Martin jako bonus, mohlo být hovězí. Guláš z hovězího se dá dělat a byl by to lepší kompromis, než extra pro Ibiho sojové párky.
To opravdu vypadá, že Ibi svoji roli na Farmě splnil a má odejít.

41
anonym
Reagovat

Já se Ibiho taky nebudu zastávat, hlady netrpí, mají tam ryby, že je odmítá je věc druhá. Říkal, že 2 – 3 měsíce měl jen jednou maso, blbost, byly tam dršťky a mohl vědět, že jsou hovězí. Měli ryby. Jsem ráda, že mu produkce nedováží jídlo z KFC.
Šmahela se narval vepřovým jako křeček a venku by ho prý odmítl, stejně tak Karin.
Každý musí ustoupit ze svých návyků a Ibi tam nemusel chodit, mohl sedět doma na zadku, nic nedělat a ládovat se kuřecím, jenže v první řadě mu jde o peníze, takže něco obětovat musí :-) Nic není zadarmo.

42
anonym
Reagovat

@Jája: Já ne :-D

43
Johana
Reagovat

@anonym: osobně bych dršťky nepozřela, ani kdyby mě zavřeli do Dachau.
Pokud by se měla místo Ibiho vrátit Lili, vydržím radši ještě chvíli poslouchat Afriku jéjéjé, obzvláště kdyby ji Ibi pěl ve sluhovském hábitu.
S tím, že tam vůbec neměl chodit, naprosto souhlasím.

44
Jája
Reagovat

@anonym: Pročpak ne? Muslim a sex je zajímavé téma, ni? :D

45
anonym
Reagovat

@Johana: Každý něco nejí. Já bych nikdy nesnědla kysané zelí šlapané hnátama. Ať jí suchý chleba, ten tam mají. Mně se dělá prapodivně se dívat jak šoulají těsto. Šli tam dobrovolně, s radostí, za penězi, jejich volba :-) Nelituju, jsem přejícná, ať si to hezky užijí. Hlady netrpí.

46
anonym
Reagovat

@Jája: Nemusím všechno slyšet :-)

47
Jája
Reagovat

@anonym: Není nad zelíčko pěkně doma našlapané, s vinným listem a jablíčky. Jestli mě paměť neklame, tak nejlépe hodnocené kyselé zelí v naší republice – Nošovické – bylo pěkně šlapáno po staru.

48
BarBora
Reagovat

Ale čo, minule tam mali kuracie krídelká, priebežne vajcia, mlieko, vždy dostali proviant za mince a predané veci, nejakę oslavy, po dueli tiež niečo a teraz je týždeň päť dní. Problém je v ňom. Keby som niečo jesť nemohla, naozaj sa tam dá niečo vymyslieť, nerobila by som kvôli tomu nepríjemnosti druhým a nefučala sa ako malé decko. Ale on len kritizuje, robí naprotiveň, ale naozaj robiť sa mu nechce.

49
BarBora
Reagovat

@anonym:
A si si istá, že si nejedla hnátové zelí? A ako chutilo!

50
BarBora
Reagovat

OT: To o tom Jankovi je naozaj pravda?
Je, ale nikomu o tom nehovor, je to tajomstvo.
Aké tajomstvo, veď mi to povedal Vendelín a ten je totálne hluchý!

51
Jája
Reagovat

@BarBora: Si zabila :D :D :D

52
anonym
Reagovat

@Jája: U nás se do zelí nohama neleze, je pravdou, že ho neděláme v sudu, ale v kameňáku. A jím jen zelí, které doma natlačím:-) Z těch noh se mi zvedá kufr. Jablíčka přidáme, vinné listy ne :-)
@BarBora: Jsem si naprosto jistá, jinak přeju dobrou chuť.

Na FB se probírají výhružky přítele Táni, kdo o ní bude špatně psát, podá na něj trestní oznámení. Chudák, se upíše, práce na několik let :-)

53
Wally
Reagovat

@anonym: On sleduje Kristelovou s Řepkou. A jejich TO. :DDDD

54
BarBora
Reagovat

@anonym:
Tak dobre, máš nad tým kontrolu😀. Ja nie a ani ma to netrápi, ako decko som takú jedla.

55
Wally
Reagovat

@BarBora: Ona ta kontrola bude stejná jako má Ibi nad vepřovým.

56
anonym
Reagovat

@Wally: Co do sebe narvou ostatní je mi jedno, klidně i telecí špekáčky z vepřových nožiček :-) Svoje si uhlídám.

57
Svitka
Reagovat

Duel byl OK. Livii nenávist k soupeřce užírala síly. Jo a taky strach z vodníka. Dada byla opravdová, nadšená, do boje šla srdcem a s dopingem publika. Škoda, že jako banditka je nejspíš odsouzená k brzkému odchodu. Možná by ještě ukázala, že umí rozjet hru.
Model je špatný fanda a ještě horší herec. Livii Lulina taktika z F9 nevyšla, holt Mišo není David.
Z Pohodičky je Plačka. Jen Ibišek ho dokáže rozveselit, když nasadí veselú notečku. Při duelu a pak večer při hostině Petr koukal jak puk. Kdoví, co se mu honí hlavou. Možná mu dochází, že „Taktika“ s Táňou není to pravé ořechové.

V posledních dnech, když vidím a hlavně slyším Velké Srdce ( a YT jsme shlédla pečlivě!), promiňte velebnosti, chce se mi blejt.

Jakápak kulišárna na nás zítra čeká? Pár tipů mám: darovaný život, ochoření, Mišova rybí šupinka …

Ad kysané zelí: Šlapání je správný technologický postup. Průmyslově se dějě (nebo aspoň v minulosti tomu tak bylo – kdo chodil na brigády do zpracovatelských podniků, potvrdí) ve vysokých pro tento účel určených gumákách. U nás v rodině – jelikož to pěkně studí, tak se oblečou vlněné ponožky, přes ně natáhne igelit. pytlík potřebné velikosti a jde se na věc.

58
Jája
Reagovat

Ibi prý je zpět ve formě, hmmm :)

https://www.youtube.com/watch?v=JiM4IS-g1qQ

59
Prochor
Reagovat

@anonym: Prý údajně píše, že mu diváci zkazili dobré jméno:-) Ale diváci si myslí, že dobré jméno mu kazí chování Táni.

60
Prochor
Reagovat

@Svitka: Dada Bohyně ukázala, že je velká bojovnice a Domino si ještě párkrát zacvičí s konví.

61
anonym
Reagovat

@Prochor: Co naděláme, chyba se hledá vždycky jinde, než je :-) Na FB má Táňa docela pěkné fotky.
Dominik si s konví pocvičí moc rád, jen z toho bude mít velký prd :-)

62
Lady XL
Reagovat

Už jste četli, že Evelína zmrvila čtení rozlučkového dopisu a jmenovala FT Michalu? tj. Mišu? Je to v ukázce a Evelína mi přijde jak ožralá, když čte dopis…. To jsem zvědavá, co s tím budou dělat, jak se z toho Evelína dostane se ctí… :-D. Jinak ten dopis – jedna velká trapnost.

63
anonym
Reagovat

@Lady XL: Nečetla jsem, bude to až dneska večer.
K sakru, já si furt myslela na Dominika :-)

64
Johana
Reagovat

@Lady XL: spíš si myslím, že to byl od režie pokus o žert, protože byl záběr na celý list, i s farmářem týdne, co snad před dočtením listu ještě nikdy nebylo. Takovou blbost by Evelyn omylem nevypustila, ani kdyby měla v sobě jeden a půl promile.
Líbilo se mi, jak Lívia Michala prosí ,,bez slzičiek“ a Mišo v očích sucho, jak na poušti:)

65
Jája
Reagovat

@Lady XL: Nechápu jak někdo může přečíst slova „za farmára týždňa dávám Michala“ jako „a farmárom týždňa sa stává Michala“.
:D :D Spadla z jahody naznak a hrabe krovkama :D :D

http://farma.markiza.sk/aktualne/1941596_sok-pri-volbe-farmara-tyzdna-toto-necakal-nikto?fbclid=IwAR2rpySXyXlqFxXdnXNnyGHfZVukYSacI1DpGFhf-HvUqyMZd_oyKREdZPs

66
Jája
Reagovat

@Johana: Tím na sebe borisové opětně práskli, co už jsme všichni tušili, že pečeť je na dvě věci, na nic a na ho.no. :)

69
BarBora
Reagovat

Renáta je po Milanovi najväčšia drbna a chudák Dominik, nezavesí Milanove na nos len to, o čom nevie.

70
Johana
Reagovat

@Jája: kde jsou ty časy, kdy farmáři na farmách hubli. Míša je teď těhotnější, než na začátku a Dominik za to asi nemůže.

71
BarBora
Reagovat

@Svitka:
Neverím, že Ibi sám od seba odstúpi, ak, tak len na základe dohody s réžiou.

Mišova šupinka môže byť čokoľvek, ako sa to hodí, preto ani dopredu nepovedia o čo ide.
Skôr som zvedavá, kto získa imunitu, chvíľu to vyzeralo na Táňu, ibaže oni vedia zavádzať.

72
BarBora
Reagovat

@Jája:
Evelyn, ak chce byť moderátorkou, musí sa ešte veľa učiť. Ona doteraz išla na improvizácii, koniec listu už možno vypustila a dopadlo to takto, možno je to scenár. Uvidíme.

73
BarBora
Reagovat

Milan s Renátkou sa predháňajú komu menej budú menej trčať kopýtka z Ibiho zadnice a ten na tom vyzískal omeletu zvlášť pre neho, pusinky, objatia, vyznania.
Evelyn sa po pár sekundách opravila a FT je Mišo. Chcel by pohodu, bez naháňania do práce, ale jeho predpojatosti a ješitnosť mu v tom nedovolia a ako prvý to pocítili, ako inak, T+P.
Milan vo veľkom rozprúdil svoje ovplyvňovačky, len nevie, že Mišo Lívii za slúžku sľúbil Danielu, najlepší je, keď z toho, čo robí on najviac a najzákernejšie, obviňuje iného. Táňu nesmie nikdy vynechať, chudäk, má z nej riadne bobky, Dominika fóbia z tria neprešla.
Miša je presvedčená, že za slúžku pôjde ona, aj by išla, nebyť Lívie.

Ibimu chýbajú kuriatka, tak špekuluje nad odchodom.
Renátka je riadne nervózna, ale nie len ona, prituhuje.
Mišo na kameru, že sľub Lívii dodrží, to bude prekvápko, zdá, že o tom nikomu nepovedal.
Imunitu získal Martin.

74
Jája
Reagovat

Záhada sójových párků objasněna! Konečně se Ufňukánek dočkal komfortu na který je zvyklý z domova. :(( Ten chlap raději bude kňučet a afrikovat tak dlouho, než zdechne hladem.
Tento díl byl celý takový nějaký infantilní projevy některých účastníků zájezdu, že skaut Stahovač králíků mi vedle nich připadá jako génius.

75
Lady XL
Reagovat

@BarBora: děkuji za info! Moc milé! 😀

76
Lady XL
Reagovat

Hmm, už to zase propálili – sluhové Dada a Dominik.

77
Svitka
Reagovat

@Jája:
Souhlas. Kdyby Markíza cíleně nevyvolala v upoutávkách rozruch kolem určení nového FT, tento díl bychom klidně mohli oželet. (Přikláním se k variantě, že Evelyn poslechla scénáristu.)

Včera nikdo nijak nepřekvapil. Jen Ibi tím, že kremeše nebyl schopen (bez vyzvání) ocenit. On, kterému tak zoufale chyběl cukr! Nadšení ostatních farmářů rozhodně nesdílel.
Milan se v soutěži o imunitu velmi snažil, ale marně. Proto nasadil tvrdší páky při podrývání, našeptávání a manipulaci.

No a už je jasné, kdo kromě Dady bude sluha.

78
Jája
Reagovat

Domino chce tak urputně rozbít trojku, že se včera sám nabízel na sluhu s tím, že vezme do duelu Petra. A máme tady jedno velké jenže: Domino neumí udržet pusu a nervy na uzdě a Petr není žádné párátko. Máme se tedy v pátek na co těšit – vybírá Petr a servírují borisové – budou jednotlivé souboje šité na míru Dominovi (mrštnost) nebo Petrovi (váha)?

79
anonym
Reagovat

Tento díl byl skutečně infantilní. Radost Ibiho nad vejci, která si neumí udělat sám, ale čeká jako malé děcko, až se mu strčí pod rypák, radost z krémešů, Vyšší úroveň měl krém pomalu až v uších. FT šťastný jako blecha, kdepak slzy, když tak slzy radosti. Pánové ve spoďárech, radost na ně pohledět, odolává už jen Dominik a Ibi. Peťova hlavička v rozkroku Táni. A prý jsou všechno pomluvy a bude se podávat TO na všechny, kteří si všimnou běžných kamarádských projevů.
Nefalšovaný údiv, že Miška s těhotenským bříškem chce jít do finále, Renátka by údivem snad upadla, kdyby neseděla, jakoby ona sama přišla na farmu jen se naučit dojit kozy.

80
Johana
Reagovat

A opět pojídání krémeše na vysoké úrovni v podání Šmahela, drobky a krém kolem úst. V nějaké nóbl restauraci s ním musí být zábava. Asi jsem si na něj tak nějak zasedla, že mu věnuji takú tu větší pozornost.
Ještě jsem se tak nějak bavila, jak v také to krásné ráno šel tak nějak chytat také tie ryby a ulovil takú tu místní Lochnessku.

81
Jája
Reagovat

@Johana: Ty jo, tak dlouho bojovat, ten adrenalín, chytne lochness ve stavu blížícím se hnědému uhlí a každému zvlášť povykládat ten „zážitok“. Kdyby nepřišly kremeše, tak to vykládá doteď. A máš pravdu Šmahel a jeho konzumace jídla, to je pohled pro opravdu silné žaludky. Raději by ho měli ukazovat jen ve stavu diskobola hupsajícího (vždycky ještě hodí očkem pro kontrolu, že tam jsou kamery) do rybníka s dlouhým záběrem, nelépe zpomaleným, na dva svítící půlměsíce, jak se noří pod vodní hladinu. Ta svítící prdel je jediné, co na něj přitahuje pohled. :D

82
Johana
Reagovat

@Jája: :-DDD, dobře jsi rozvinula moji myšlenku. On se nejprve pohledem ujistí, zda mu při záběru kamery zepředu voda sahá do té správné výšky, aby zapojil nemravnou fantazii divaček a teprve pak plavným pohybem vystrčí tu svítící perdel.

83
Jája
Reagovat

@Johana: To víš, není to jednoduché v rybníce nastavit tu správnou výšku. Může kolem profičet vodoměrka a už je záběr na vysílání po 22 hodině. Horší by bylo, kdyby se chytil nějaký pubertální sumec. :D Jo, a záběrem zepředu nám hlavně ukazuje svou vyšší úroveň – hladce oholen prý znamená vždy připraven :DDD

84
Jája
Reagovat

Myslet si můžeme co chceme, ale uslintaný Miňo by si přece jen měl dávát pozor, co z držky vypustí. Soukromí má zůstávat před branami farmy.

https://hitky.sk/milan-sa-uz-nezdrzal-toto-je-pravda-o-tani-a-jej-snubencovi/

85
anonym
Reagovat

@Jája: Neznám RS, kde by se soukromí účastníků nedostalo na veřejnost, někdy víc, někdy míň.
Ostatně, tihle dva, kteří si vzájemně tlačí vřídky a vibrují pod dekou se natolik ukázali, že jejich soukromí je to nejmenší, co se může dostat ven.
Tím se nezastávám Milana, on je dobrý řízek, ale v tomto případě se ti dva předvedli v plné kráse i bez nějakých informací z venku.

86
Jája
Reagovat

@anonym: Samozřejmě, že se to dostane na veřejnost, ale v RS mezi účastníky se má ctít a většinou se i ctí „co je venku, venku zůstane“. Pokud někdo má potřebu o svém soukromí mluvit, prosím není námitek, ale aby to rozslintával někdo koho se to netýká, fuj – z Miňa by byl perfektní práskač st.bezpečnosti.

Mmch já mluvím o soukromí před vstupem na farmu. :)

87
anonym
Reagovat

@Jája: V poho, máš svoji pravdu.
Já to vidím kapku jinak. Že by někdo někoho ctil ani omylem, jak jde do tuhýho, jedou jako fretky všichni do jednoho :-) Záleží, kdo má jaké informace :-)

88
BarBora
Reagovat

Martin chytil kapra a Mišo ležká v posteli s dopisom v ruke a chystá sa zvestovať Dominikovu, že on a Dada budú sluhovia, samozrejme, že mu to aj logicky vysvetlí- Dada kvôli L. a D. aby Peter nemohol ovplyvniť Dadu a že budú spolu. Potom na kameru, že D. je cesta k odstráneniu silného súpera. Dominik nadšený skutočne nie je.
Ráno si dlhočiznú verziu vypočujú aj ostatní, Dada je naštvaná, má dochrámané prsty, nemôže robiť. Milan jej sľubuje, źe on a Ibi jej dajú 3 tehly a potom sa ide spýtať Dominika, či chce ženský alebo mužský duel…tajtrlík. Príde Martin, zadá úlohy, nakrkne Ibiho za vyberavý jazýček a že nech aj on už konečne chytá ryby, majú robiť rybacie fašírky. Okrem iného budú stavať kaplnku, k tomu bol už neviem koľký príhovor Milana na kameru, tentoraz o tom ako sa teší, lebo je silne veriaci…
Veľa času sa rieši taktika, na čele s Milanom a D., furt melú, až sa nakoniec od Milana dozvieme, že sú už s D. dohovorený na priateľskom duely s tým, že si výhru delia na polku. Tak.
Mne sa už z toho mastného Milana nerobí dobre.

89
Lydye
Reagovat

Přesně na to samé jsem myslela, při pohledě na Milana. Vím, že opravdu maká, je silnější, tak se možná více potí, proč se teda více nepřevléká, vyprané triko uschne za den, mají pěkné počasí. Má možnost si chodit zaplavat, vodu na očistu těla také mají, vlastně mu to jednou Dominik řekl, že smrdí, nechápu.
Co se týče hry, je to liška podšitá, nevěřím mu ani prd.
Při rozhovoru přitakává, souhlasí, přidává a vzápětí ho s jiným pomlouvá a mluví s cela opačně. Domnívala jsem se, že takové jsou některé ženy, ale toto je originál eso.

90
Franz
Reagovat

Schovávat se za hloupé a pomstychtivé přání je opravdu alibismus. Včera Zlomený zub opět ukázal svoji špatnou povahu. Chápu, že je to také vše od Michala taktika, ale taková spíše na zvracení. To raději budu poslouchat mudrlanty Milana s Dominikem. Ty dva kdyby byli ve finále, tak mně to vůbec nevadí.

91
JanaH
Reagovat

@Franz: já bych z čistě „smesviního“ důvodu byla ráda za finalistu Šmahela. ;-)

92
Maja
Reagovat

Mišo se tam přišel zviditelnit. Prý. A povedlo se. např. já si ho budu pamatovat (jestli vůbec) jako pyskatého , užvaněného chlapce ,jehož bezobsažné kecy a hloupá klišé neznají hranic. Jeho řeč při volbě sluhů byla nezapomenutelná.( to je tak, když má někdo nižší IQ, než číslo gumáků )

93
anonym
Reagovat

Proslov Zlomeného tesáku u stolu bylo horší poslouchat než proslov Ibiho. Jak si všechno hezky zdůvodnil a hlavně spravedlivě.
I když zaměnil slušivou kšiltovku za klobouček pořád vypadá jako kačer Donald, až na rychlost pohybu.
Šmahelova radost z kapra mi poprve přišla jako přirozená reakce a ne hra na okolí. Dokonce přestal křivit hubu.

95
Prochor
Reagovat

@anonym: Zlomený tesák:-))) to je dobrý. Já bych se Michala každé ráno zeptal: A co rameno, už je v pořádku. A co zub, ten už taky nebolí?

96
Prochor
Reagovat

@Franz: Michal nedokázal vzít na sebe volbu Dady a musel to hodit na Lívii aby si to s někým nerozházel. Tím jenom prozradil, že se jedná o ubohou pomstu Lívie vítězce.

97
anonym
Reagovat

@Prochor: :-DD

To je povaha, co? Strčit do kuchyně holku, které jeho slavná hrdinka Lily málem polámala prsty. A ještě si takové svinstvo zdůvodní, že udělal dobře. Přitom on sám si ulomí kousek zubu, nechá si zavolat zdravoťáky a ani nezvedne zadek, leží jako lemra na zemi s otevřenou hubou. Druhý takový zmetek tam opravdu není.

98
Lady XL
Reagovat

Ano, Šmahel měl z kapra nefalšovanou radost rybáře, málem mu vyhrkla slza. Hospodář pěkně tepal do Ibiho ohledně ryb. A zase měl Ibínko plno keců, proč nemůže chytat a proč nic nechytí… Nějak mi přijdou ti „více opálení“ stejní – ukecaní, nalhávající si nejvíc sami sobě. Ale máme tu zajímavý moment – okolo Ibiho se začínají shlukovat jeho „fanoušci“, kteří tuší přes něj snadný postup! A já si myslím, že Ibinko to vidí a začíná a začne toho pomalinku využívat pro své výhody, protože on svůj život jen tak někomu nedá, jen těm pracovitým – a ejhle jmenuje pochopitelně Milánka i Petra. Už začínám být na Milana alergická, i když asi zaslouží obdiv, jak si to tam rozehrál, že mu všichni (či absolutní většina) věří a ještě mu vše řeknou a poslouchají ho…. Má to rozehrané několik kroků dopředu – Ibimu udělal omeletu a slušně to prodal, i když to byl prvotní nápad Renaty, která na to marně upozorňovala – chyba, měla to i uvařit, ne jen vymyslet. A jak si pochvaloval Milan „pomoc“ od Ibiho, že mu tak hezky podává cihly. Jindy se tomu směje, že „jen“ podává a nic Ibi nedělá….

99
anonym
Reagovat

Radost byla velká, ale podle ukázky na dnešek jim kapr chcípl. Bože, to je partička :-)

100
Lady XL
Reagovat

@anonym: bože, to jsou rybáři… Nechají ho v pytli, ještě ho tahají sem tam poukazovat obecenstvu…. Určitě se s ním ještě fotili. No já být tím kaprem, tak taky raději chcípnu :-(.

102
Lady XL
Reagovat

Tak Ibinko nám papal slaninku a nikdo mu to neřekl… :-). No nějak mi to je jedno. Má se starat dopředu sám, zda tam je vše košer podle jeho víry, ale spíš si myslím, že mu nakonec vadilo, že tu slaninu uviděl a tudíž nemůže před svým Bohem říkat, že o tom nevěděla tak to snědl… Divím se, že dvěma věcem – že Markíza tam vzala muslima, který smí jen něco a že tam ten šel muslim, když při shlédnutí minulých dílů musel vidět, že si nebude moct v jídle vybírat, nechce-li být o hladu… Možná Narkóza počítala, že vypadne dřív, protože v době „bohatých“ jsem někde četla, že dostával od produkce své jídlo (tj. nedělané na sádle atp.), to ale teď už dělat nemohou, byl by zvýhodněn. Ale mohli mu zařídit balík „od rodiny“ a tam mu nechat poslat např. korán a jeho jídlo :-).
Model se nám zase vybarví při výběru duelanta. A pořád jsem zvědavá, co bude ta šupinka, co ji má, znamenat. Chtělo by to asi ho co nejdřív vyhodit (až to půjde), protože možná to bude výhoda pro postup před finále, ale dokud jich tam je dost, tak ještě nemá šupinka žádnou moc….

103
Lady XL
Reagovat

@Jája: než jsem sepsala elaborát, tak jsi to sem vložila :-)

104
Jája
Reagovat

@Lady XL: Za tu dobu co se plácá po Slovensku a celé studium za peníze Slováků se už mohl „integrovat“ :) Či? A když cukrátka mohla být dvě, měl si dát do smlouvy chůvu. :D

105
JanaH
Reagovat

@Jája: nebo spešl kuchařinku. :-)

106
Franz
Reagovat

To Réza byl daleko lepší muslim, jedl vepřové, žádné jídlo mu nevadilo a ještě měl kladný vztah ke křesťanům. A to je na Slovensku daleko kratší dobu, než Vápno,

109
anonym
Reagovat

@Jája: Nějak jsem přehlídla, pardon :-)

110
BarBora
Reagovat

@anonym:
Dali jej masáž srdca.

Fakt je, že Peter s Dominikom veľké šance nemá, keby bol dobrý aspoň v Almanachu, no ani v ňom nepresveďčil. Lenže, keď si spomeniem na Filipa a Líviu… no, bola by som na D. mieste menej veľkohubá. Pri možnosti zmiešaných duelov ho Milan až tak akútne nepotrebuje, on je „zadobre“ s každým. Ibi nie je problém, len ten Šmahel… navyše,tomu je bližší Donald. Toť veľká úloha pre silne veriaceho Milana.. treba ich rozhádať. Ale M. asi predsa len bude drukovať Dominovi (keď sa už tak pekne dohodli), takého chumaja mu samé nebo poslalo.

111
Jája
Reagovat

@BarBora: Mastný Miňo mě dorazil, když poskakoval v kuchyni, triko na zádech promaštěné tukem vlastního metabolismu a vypadal jak koblížek čerstvě vytažený z hrnce.

112
BarBora
Reagovat

@Jája:
On by mohol byť v smokingu, vyumývaný, vyvoňaný, aj tak by na mňa pôsobil mastne. A jeho nos vyzerá, akoby sa v ňom celý život šťúral.
Je jasné, že už mám na neho averziu, naozaj mi je hnusný.

113
JanaH
Reagovat

No teda, holky! :-D
Chvilku jsem se domnívala, že propíráte mého miláška největšího, žabáka Pohodičku, nejvíc největšího milovníka všech řad, krasavce, hrdinu neohroženého, brilantního řečníka a myslitele v jednom…
Protože Barbora ho popisuje teda úplně přesně i s mým vnímáním jeho uchvancancující osobnosti. :-D
Jaké zklamání… :-/
:-DDD

114
Jája
Reagovat

@JanaH: Nebreč, i na něj dojde. Domino si brousí pazoury, jak ho v pátek vy…píp. :DD a vrátí se oba :D :D :D

115
JanaH
Reagovat

@Jája: bych si, být na Dominově místě, nebyla zas tak jistá. Nějak hošík pozapomněl, že si nevybírá pořadí a hlavně asi není pro Borisy zas tak zajímavé jeho sprchování Dadky, jako spíš otřásající se spacák našich „kamarátů“. :-)

116
Jája
Reagovat

@JanaH: Je fakt, že umaštěný Koblih by si už mohl najít dalšího blbce na ovládání. Domino začíná být okoukaný – je jako osel jdoucí za mrkvičkou a hýkající na povel. :)

117
JanaH
Reagovat

@Jája: heh… když už jsme tak u té umaštěnosti, tak ze zde jmenovaných pánů mně teda nejvíc umaštěný připadá Ibišek.

Který v týví před chvílí pronesl, že v chytání ryb není žádný amatér. :-D A že keby mal červíky… :-DD

118
Jája
Reagovat

@JanaH: A ty se divíš? Už jsi někdy vylezla z uďáku neumaštěná? :D

119
Janah
Reagovat

@Jája: to mám být jako provokace nebo co? :-D Jako bys moc dobře nevěděla, že zdravá lesní barva je moje krycí jméno. :-DDD

120
Jája
Reagovat

@Janah: Koukám, že ti „H“ prolezlo roštím a změnilo se na „h“ :DDDD

121
JanaH
Reagovat

Dominátor je prvním duelantem.
A Ibišek opět několikrát exceluje. :-D

Celým dílem se táhne smrad od našich dvou spacákových milášků, kteří už si nohavice museli dole zagumičkovat, bo jsou oba podělaní z duelu na „miliónpersent“ víc, než ti, co je furt dokola z podobného obviňují. Pohodička se nervózně klokotavě hihňá, Tánička zahlíží… ani jeden nemusí mluvit, ale je to tam. ;-)

@Jája: to byl nový sestřih, ale když se ti nelíbí, nahodím Háčko zpět. :-D

122
JanaH
Reagovat

@Jája: ostatně tady není vůbec žádný problém obléknout si nový kabát na starý ksicht, že? ;-):-D

123
Jája
Reagovat

@JanaH: No jejda, za ty roky už jich tady bylo. :) Jenže nejsou mimikry jako mimikry. :DDD

124
JanaH
Reagovat

@Jája: moje řeč. Nejhorší ze všech mimikrů je mindrák. :-)

A těším se na zhodnocení dneška BarBorou, co ona ze svého pohledu vypíchne.

Akorát se někomu dost blbě bude drbat ten hajzel Šmahel. Nejen že nebyl skoro vidět, ale navíc v ukázce na zítra chytil dalšího kapra, ještě většího než posledně. :-) Takže by bylo na místě vytasit teorii, že mu ty kapry na háček napichují Borisové. :-D

125
Svitka
Reagovat

Myslela jsem, že nová pravidla jsou nastavena tak, že 13 cihliček má FT rozdělit sluhům dle jejich zásluh, výkonu. Ne jen 8 a zbytek si nechat na emócie a vlastní taktiku. K tomu jsou určeny cihličky ostatních farmářů. Křivoústý Mišo nezklamal.
Miňo cítí, že ostatní ho taky cítí, proto spí na seně.
Dopis od Kariny podstatně mladší sestry dokazuje, že jsou z jednoho hnízda.
Tánina přezíravost všech a všeho je až příliš okatá, tj. hraná.
IBI rovná se KDYBY. Kdyby měl dost cukru, kdyby měl dážďovky, kdyby … to bysme teprve koukali, jak by skály lámal, ryby chytal… takhle mu síly stačí jen na ocmrndování se od ničeho k ničemu. Myslím, že s polívkou nesnědl slaninu, ale Šalamounovo tentononc a svá moudra trousí všude za sebou.
Měl závěr dopisu od Evelyn něco předznamenat?

126
anonym
Reagovat

Milanův gulášek vařený v upoceným triku a spoďárkách s jebáčkem na čele přesto všechno chutnal, Šmahela se olizoval a chválil, jaké že speciální ingredience Milan použil, raději nedomýšlet, co všechno do hrnce mohlo ukápnout.
Šmahela může v klidu ulovit i delfína, mně se bude drbat pořád stejně hezky, jako ostatní osazenstvo :-)
Dominika mi líto není, na co si zadělal, hezky se mu zúročilo. Bude chybět Milanovi, druhého takového blbce M. těžko schrastí a Dáda si bude muset tahat konve sama. Třeba překvapí a vyfičí Pohodička, duely jsou nepředvídatelné, Lili si věřila a bác ho, kde je.
Letos mi chybí věta: jsem tady sám za sebe. Zdá se mi, že ještě ani jednou nepadla, všichni bojují z plna sil za druhé.

127
Wally
Reagovat

Renata a kuchyň. To už se taky táhne jak smrad celou Farmou. Chci být sluha….pomáhá Sylvii v kuchyni a nesnáší, že ji neposlouchá…nechce být sluha, byla tam teď dva týdny….chce být sluha….pomáhá Urbanové a zase posloucháme, že ji neposlouchá jak má vařit, chlapi tam makaj tak se musí pořádně najíst. Proč, proboha proč?

128
JanaH
Reagovat

@Svitka: no vidíš to… Já jsem ocenila, že Mišo řekl konečně na rovinu (plus dva litry omáčky), že se chce zbavit chlapa. Taky by byl blbec, kdyby toho nechtěl využít, ne? Takže čekat rozdělení cihel FT podle zásluh… to by mě ani nenapadlo. :-)

@Wally: protože Renča? :-D A aby pak mohla jako satelit všecky obíhat a vyptávat se, proč je služka zdutá? Když ona chtěla jen dobře, přece? :-D

129
Prochor
Reagovat

@Wally: Renata potřebuje budit dojem, že je na farmě nenahraditelná. I když je tam úplně na prd.

130
Prochor
Reagovat

@anonym: Copak Dada – ta je čistá jako sklo. Ale kdyby tak Domino osprchoval jednou špindíru Petra. Jenže k tomu už nedojde – uvidíme jak to dopadne dnes večer.

131
JanaH
Reagovat

@Prochor: musím ti dát za pravdu, když obhajuješ Karinku.
Jj, Karin je jediná, které to z těch zbývajících slepic aspoň trochu pálí, když míní využít možnosti zvolit si smíšený duel. ;-) Jako jediné jí docvakly souvislosti a možnosti, které dostaly baby na stříbrném podnosu. A taky se furt nekasá na kameru. :-))

132
Jája
Reagovat

@Prochor: To, že nám kamera neukazuje sprchování nebo mytí ostatních neznamená, že očistu nedělají a jsou špindíry. Jediný o kom víme, že smrdí a je to také vidět je koblížek Miňo, který už raději chodí smrdět na noc do sena. :) Na čerstvém vzduchu mu aspoň trochu vyvětrá i z toho otvoru pod nosem, kde neustále vypouští své taktické a pomlouvačné sračky. On a Renata to je páreček. :((

133
JanaH
Reagovat

@Jája: zas ale chudáci zviržátka v okolí seníku. :-)

134
Svitka
Reagovat

@JanaH: A ještě ke všemu některá zvířátka to seno i baští!!

136
Johana
Reagovat

Podezřívám tu hodnou ženičku, co furt buzeruje služky, že se chce svých soupeřů zbavit tak, že je večer v ložnici zplynuje. Fazolový prívarok a zelňačka k tomu, to je síla.
Ten čerstvě ulovený kapr se v síti ani nepohnul. Nejsem rybář, ale neměl by sebou aspoň trochu mrskat?

137
Prochor
Reagovat

@Jája: Já vycházím z toho, že na FB si diváci všimli, že nosí od začátku pořád stejné trenky:-)

138
Lady XL
Reagovat

Jak tak koukám na díly, tak už mi kolikrát jde hlava kolem, jak to stříhají. Že nám opakují film pro pamětníky, abychom si vzpomněli, o čem že se to povídá, už jsem si nějak zvykla. Ale teď koukám a koukám a je záběr např. na Xenu s Peťou – jsou na kládě, najednou v rámci něčího proslovu je šmik na ně a už jsou zase jinde a jinak oblečení a šmik za chvilinku v rámci té stejné scény jsou opět na zemi… Vím, že už jste si toho někdo taky všiml, já tedy až teď víc – možná to víc používají, jednou jsou navlečení, pak hned v tílkách, uff. Takže už fakt nevím, co kdo kdy řekl, či neřekl. Ale jen pro sebe zírám, jak Ibi najednou vypladl valné většině z oka, už to není naše sluníčko. Nechci ho odsuzovat za jeho víru, to v žádném případě. Ale, už po několikáté říkám, věděl, do čeho jde, produkce ho také měla znovu upozornit na jídlo, případně to nějak řešit ale po dohodě s ostatními. Ale – není nemocný, nemá alergii na vepřové, aby se muselo proto důrazně dbát na to, že to nesmí – tohle si musí ohlídat sám. A jsem přesvědčená, že hodně muslimů to tak striktně nedodržuje, že mají pro sebe „omilostnění“ umí se z toho „vykecat“, to by jinak nesměli kouřit, fetovat, pít alkohol…. a zabíjet atd. Vždyť i ten půst o ramadánu dodržují jen za světla….

139
anonym
Reagovat

@Jája: Možná z těch fazolí?

140
anonym
Reagovat

@Johana: Se lekl, že se dostal na vyšší úroveň a zcepeněl :-)

141
oidat
Reagovat

tohle by potrebovali,banda líná
https://www.youtube.com/watch?v=g-FokJkx81A

143
Jája
Reagovat

@Prochor: Možná mu tento střih vyhovuje a byly ve slevě, tak si jich nakoupil více. :) To ještě není měřítko hodnocení čistoty a odéru. Na Fb se hodnotí účastníci zájezdu z nějakého jiného, pro mně až nevysvětlitelného, pohledu. Všichni se můžou pokakinkat ze Šmahela (já v něm vidím důležitého a přechytřelého člověka s duší malého děcka, které neví co ssebou dělat), z Miňa (pro mně nechutně zlomyslného skřeta, který sice umí makat, ale jeho „já“ je stejně černé jako u staré Blažkové na pražské pavlači).

144
Johana
Reagovat

@anonym: :-DD bude to nejspíš velice inteligentní a vnímavý kapr, když zůstal perplex z té vysoké úrovně, kterou my nejsme schopni vidět ani po dvou měsících.

145
anonym
Reagovat

@Johana: Šmahela by nic jiného nechytil, jen výběrové zboží :-)
Vysoká úroveň se srovnala s podúrovní, gulášek vytvořený Milanem byl pro něho přímo excelentní a upečené prase, kterého by se venku ani nedotkl, bylo vynikající, nemluvě o krémešech, které měl až za ušima. Půl roku na takové farmě a hned by zapomněl na lepší společnost, ke které se na začátku přiřadil:-) Dokonce občas nemá hubu nakřivo, asi když se zapomene, kam patří :-)

146
Svitka
Reagovat

@Johana: 136
První pokus se jich zbavit učinila v týdnu, kdy byla služkou. Zkoušela to octem, feferonkami a voľaakými amarouny, které Ďuri nazval sajrajtem. Ale aspoň jsme tehdy na Tánině tváři viděli jiný škleb než ten vraždící.

Kapr dělá mrtvého brouka.

148
Jája
Reagovat

@Lentilka: Není normální jim tam dávat zvířata, která nejsou vyloženě hospodářská a podle všeho borisové ani nekontrolují zdravotní stav zvířat. Šetří se tam, kde se šetřit nemá. :(( Trest pro FT i sluhu za neopatrnost a špatnou péči.

149
Tomáš
Reagovat

Ahoj panáčkové, nepřispívám sem, ale rád si čtu vaše diskuze. Chtěl jsem se zeptat, není tu náhodou někdo, kdo ví, jak je to s přístupností současné Farmy veřejnosti? Bydlím docela blízko, ale taky to není úplně tak, že bych si mohl dovolit vážit tam cestu a pak vyjít s prázdnou. Nemá tady někdo zkušenost, jak to tam je? Asi vím, kde to je, ale na mapě tam nevede žádná cesta, tak aby to nebylo nějak oplocené nebo tak. Díky za případné odpovědi. :)

150
JanaH
Reagovat

Hmm… tak prej hospodár Martin padne na zadek, že Ibišek konečně slavnostně chytil dvě čudly.
Měl by se spíš zajímat o polámaného pštrosa. :-/
Nebo to zase bude všem šumák, jako vždycky? Každou řadu je to pořád dokola… udělá se tytyty, bububu a jedeme dál. :-/

151
Wally
Reagovat

Jestli má být grand finále v týdnu před Vánoci, tak jich tam je o dva víc. A jestliže všechny VIP odešli, jaksi mimo duely, měli by nás v postupně opustit Ibi se Šmahelem. Teda jestli Renata už není taky VIP. :DD

152
JanaH
Reagovat

@Wally: mentálně určitě. :-D Selevritou se asi cítí být i čtvrtý nejkrásnější. To budou muset Borisové nasadit stereo duely, aby ti to klaplo.
A Ibinko už nejmíň třem-čtyřem lidem vyprávěl, jak by za ně obětoval život.

153
Lentilka
Reagovat

@Jája: Už mi to príde že tie zvieratá sú tam ako komparz . Nie je dôležité ako skončia ,len keď sa zúčastnili natáčania .
Veď aj ten pán sa vyjadril – je to šou v ktorej ide o sledovanosť a peniaze . Ktovie odkiaľ zobrali tie pštrosy keď na Farme sú odsúdené na zánik .

Tak trestu pre FT sa zrejme nedočkáme ,len aby to nebolo 50 mincí a óda do nebies ,ale divím sa prečo ten Dominik sa tak chystal do duelu . Zvláštne že každý sa tomu vyhýba a on sa tam doslova pýtal .

154
JanaH
Reagovat

@Lentilka: protože se cítí jako princ, který utne dvouhlavému drakovi jednu z hlav. Do boje s drakem byl vyslán svým králem. Odměnou mají být ovace všeho prostého lidu a pochvala od krále.

155
Wally
Reagovat

@JanaH: Král sýrů? Hermelín, hezky uleželý?

156
JanaH
Reagovat

@Wally: yes, v oleji. Nebo vlastní šťávě?

157
Jája
Reagovat

@JanaH: Pěkně nakořeněný, v oleji naložený, hezky uleželý až vytékající. Pak bude Domino hlava pomazaná … :DDD

158
Jája
Reagovat

Neradujte se, strašně mě svědí pravé ucho a levá nosní dírka – Dominovi to nevyjde. :)

159
Lentilka
Reagovat

Dátum 7.december by mal byť dňom finále X.Farmy, ktoré by sa tak opäť mohlo odohrať v piatkový večer . Ak Markíza potvrdí aj oficiálne tento dátum , pôjde o najskoršie uzavretie jesennej Farmy , ktorá spravidla končievala presne uprostred decembra .
Markíza má aktuálne už všetky predtočené materiály nakrútené a všetci sú už doma .
To niekedy spôsobuje televízii vrásky na čele , posledne priamo v živom vysielaní Telerána ,kde vypadnutý súťažiaci prezradil oveľa viac ako by mal .

Info na MeDiaboom 6.nov.

160
Lentilka
Reagovat

@Jája: Ja to cítim inde že Domino duel prehrá a Ibi ju daruje život .

161
Lentilka
Reagovat

@Lentilka: oprava …Ibi mu daruje …

162
BarBora
Reagovat

Tak koho si Dominik vezme so sebou? Že by Petrovi na poslednú chvíľu uhol? Ten si vytvoril psychologickú výhodu prihodením tehličky Dade, na Dominika sa všetci vykašľali, aj jeho najlepší „kamarát“ mu ani tú symbolickú tehličku nedaroval a radšej mu pred kamerami vysvetlil, že načo? Veď by to bolo len plýtvanie, už zabudol, že ten somárik jemu jednu dal, aj keď sa nezdalo, že by bol Milan ako sluha v ohrození, ale bolo to gesto kamaráta. Karin spomínala, že mal D. slzy v očiach a ona by si takē niečo asi nevymýšľala. Domino je však nepoučiteľný a M. mu naočkuje do hlavy čo len chce.

Ibinko sa už opäť usmieva ako slniečko na hnoj a ako to len on dokáže, postávať a kukať na ostatných ako robia, ale aspoň nevykrikuje na druhých o pracovnej morálke, Zato Renátka len čo chrbát ohne k lopate, má kopec rozhorčených pripomienok, ale k sekaniu trstiny sa neprihlásila, to by si mohla poničiť fajnové ručičky. Neustále predvádza pred kamerami svoju akurátnosť a neváha ani vystrčiť tú svoju palchovňu priamo nám pred nos, aby mohla slúžku pri jedle vyspovedala kvôli jej polievke.

Podľa ukážok na dnes to vyzerá, že D. sa považuje za ťažkēho stratégia, len aby sa mu to nevrátilo.

163
Jája
Reagovat

@Lentilka: Tohle jsem už včera (když to svědění začlo) napsala, že se vrátí oba. Ale dnes to ještě hlásí Dominův debakl. V každém případě se plány krále Hermelína zhroutí. :DDD

164
Wally
Reagovat

@Lentilka: Takže během 4 duelů musí vypadnout 7 lidí. To bude pěkný fofr. :D

165
Jája
Reagovat

@Wally: Sranda bude, když za pštrosa vyletí dva kousky. :DDD

166
Lentilka
Reagovat

@Wally: To teda áno a bude zaujímavé sledovať komu aký odchod Boriskovia vymysleli .

167
Wally
Reagovat

Tak velký a nebojácný Dominik dal Ibiho.

168
BarBora
Reagovat

Áno, Dominik sa dosral, usmieval sa za stolom ako dement. Milanovi akosi teçú nervy, nahodil žraločí úsmev, za stolom útočil na Petra s Táňou, on svätý, oni zlo, dokola stále to isté. Ale Peter by sa už tiež mohol na Domina vykašľať, stále ho máta pálenie figúrok, veď D. je degeš, aj s Milanom.

Pozerať na zraneného pštrosa bolo na figu. Škaredý pohľad, chudáčik, ale ako sa to stalo neukázali, dali len vyjadrenie D., to už poznáte.

169
Wally
Reagovat

Z ukázek to vypadá, že Dominikovi duel moc nepůjde. Daniela se tvářila dost kysele. A celá stodola zpívala Afrika jéjéjé.

170
JanaH
Reagovat

@BarBora: bohajeho, to bylo TAK trapnééé. Domčuch je fakt jelito na entou.
Jak už měl kde kdo ufňukaného Ibiška plné zuby, najednou bude za chudáčka k politování…
Ale v ukázce z duelu vypadal živoučký a v dobrém rozmaru. Bodejť taky ne, když dva měsíce odpočíval, max dělal někomu podržtašku a radil, jak má správně dělat.
Nervy tečou všem a první vytekly právě Pohodičkovi a vyjel na Dominátora, který byl kupodivu v klidu. No ale protože Pohodička sáhl Hermelínovi na princátko, už to frčelo.
Potom si ti dva spiklenci libovali, jak všecko jede podle plánu.
Asi jsem nějaká zabržděná, ale o takovém plánu nebyla zmínka, či? Věděl o takovém plánu aspoň jeden z nich? :-D

171
JanaH
Reagovat

Vy dvě nahoře, co vás od včera kdeco svrbí jste o změně ženiálního plánu taky neměly tucha? S tím položením života za Domčucha už to taky nevypadá dvakrát růžově. :-))

172
BarBora
Reagovat

@Wally:
Ak naozaj D. prehrá, daruje mu Daniela život? Ibi by to možno bol urobil, keby si ho nevzal do duelu, ale z tej ukážky sa mi zdalo, že Ibi D. pekne deptal. Ibiho nemusím, nemá tam čo hľadať, ale po tom, čo som dnes videla, som nad D. zlomila palicu. Tfuj.

173
Wally
Reagovat

@BarBora: Já už dávno nad všema. A každý duel mi je jedno, kdo ho vyhraje. To jsem ještě žádnou Farmu neměla.

174
BarBora
Reagovat

@JanaH:
Peter počítal s tým, že ide do duelu a chcel si s ním v kľude, na chatke, vykonzultovať figúrky. Áno, mal by už na to kašľať, ale poserinkal sa Domino s Milanom. Už celé týždne sníva ako ich treba vyhodiť a keď má možnosť, tak sa len priblblo vyškiera a dá, z láskavosti, Ibiho…

175
JanaH
Reagovat

@Wally: mně jsou všichni rovným dílem k smíchu, ať se klidně sežerou za živa.
Co mě vadí letos extrémně, jsou ty hrobečky, minulé i budoucí. Tak hlavně, když se pak sborově pomodlí…

@BarBora: to nebyl sám, kdo s tím počítal. :-) Protože tu klidnou diskusi bych moc ráda viděla.

176
Jája
Reagovat

@JanaH: Cha, přestala mě svědit levná nosní dírka – Petr má další týden :) a pořád svědí ucho a to přestane po duelu až se vrátí Domino. Archív má zase na starosti ten imbecil co to neumí, takže uvidím zítra, ale Domino si za to, že si dělá z huby ři.ť, zaslouží porážku. Ibi má před očima pečené holuby co mu lítaj do huby, chce mermomocí domů – uvidíme jestli odejde jako vítěz nebo jako poražený. :)

177
JanaH
Reagovat

@Jája: přestala, ale až sis to přečetla tady, co? :-D
Na ucho znám jeden výborný recepis, funguje prý spolehlivě, jmenuje se van Gogh. ;-)

178
Jája
Reagovat

@JanaH: Ni, v archivu nic, tak jsem seděla na Knize ksichtů a četla a četla a … tam je dusno až se z Knihy kouří. :DDD Tak se zase vrátím do peří a nechám si zdát jak Ibi zametá s velkohubým Clayem ( jen doufám, že mu Domino taky neukousne ucho :D ).

179
BarBora
Reagovat

@JanaH:
No, stále sa hovorilo o Petrovi, tesne pred M. radil Táňu, až z toho vzišiel Ibi.
A to hlúpe pálenie figúrok aj s hlúpym proslovom bolo výrečné, takže to čakala hlavne trojka. A to v kľude som myslela tak, že tam budú o samote. Ibi sa tiež zbalil, lebo slovo tam stojí za starú bačkoru. Tí traja sa ale vzájomne držia, nie sú padavky, to je asi to zlo.

180
JanaH
Reagovat

@BarBora: no každopádně to byl veletoč, hodný „mistra“. Se mi zdá, že ani sám Hermelín neměl o ničem tušení, taky čuměl jak puk a ty předduelové tanečky ve sluhovském domku vyšly jaksi na šišato.

181
Prochor
Reagovat

@JanaH: Mám to stejné. Zvířata chudáci nemohou na to co si my lidi na sebe vymyslíme za kokotiny. Takže pevně doufám, že farmu přežije alespoň ten pejsek.

183
Jája
Reagovat

Ibi se předvádí a Hermelín vypadá infarktově, hospodář zase neskutečně nespokojeně a FT dostává kapky. To na 41 nevypadá ty blíže neurčené pohlaví. :DDD

184
Wally
Reagovat

Podle ukázky to vypadá na vítězství 3:0, ale není jasné pro koho.

185
Franz
Reagovat

@Wally: Já tam vidím 4 disciplíny. Štípání špalků, almanach, tlučou nějakou palubovku a řezání klády.

186
Wally
Reagovat

@Franz: A jo, máš pravdu. Jsem ještě pořádně neprotřela oka. Ale v almanachu to bylo 4:4, takže Ibi ve znalostech nezklamal. :D

187
JanaH
Reagovat

@Wally: jak se ten tvůj včerejší Hermelín pěkně ujal. :-)

Ibišek se vyzdobil, vypadá jak uklízečka v maskáčových bermudách. :-D

188
Jája
Reagovat

@JanaH: Bodejť by se neujal, když si ho představíš, jak krásně olejově teče po obrazovce :DDD

189
Wally
Reagovat

@JanaH: No tak hhlavně, že to není Ibi. Toho si představit krémově vláčného s ušlechtilou bílou plísně jde fakt blbě. Leda ho hodit na gril. Pak by to možná šlo.

190
JanaH
Reagovat

@Jája: král všech sýrů musí cítit lehké zklamání, s Ibiškem měl určitě jiné plány, princ to zadání nějak pomotal nebo co :-D a dvouhlavý drak na krále syčel oběma hlavami, to je mrzuté. :-DD

191
JanaH
Reagovat

@Wally: …šiš… :-DDD

192
Lentilka
Reagovat

@JanaH: Keď má ciťak sklamal mením doktora

Milan musel vedieť o tom ,že si zoberie Ibiho ,či to nakoniec nebol aj jeho nápad ,lebo ako bol s Renatou pri kaplnke ,tak hovoril aby sa nebála , keď mu povedala že či sa Domino zbytočne neohrozil , že všetko je tak ako má byť , Renáta o tom nevie ,len on vie ako to všetko je a ako to aj dopadne a Renáta že tak dobre .

A už aj Mišo pri rozhovore s Maťom naznačil že to bude Ibi . Milan sa tam potom na kameru ešte usmieval a že on vedel že jeho si Domino nezoberie ,a že akí budú napätí až do konca kým nepovie to meno . Zrejme myslel Taňu a Petra .Milan má radosť z toho že sú nervózny , že nevedia akú taktiku majú zvoliť .

193
JanaH
Reagovat

@Lentilka: pořád lepší měnit dochtora jak měnit plínky. Z těch se stává na Farmě nedostatkové zboží. :-D
Princ (nebo pěšák?) nemá kapacitu na taktikování, to je jasná věc.

194
Wally
Reagovat

Ale nejlepší je Renata . Jak ráda by byla součástí skupiny u Milana a tvořila taktiku, když jí nevyšla VIP zona. A ono zase prd.

195
JanaH
Reagovat

@Wally: a wořech. :-DD

197
Svitka
Reagovat

Podezřívám režii, že nám ukazuje pouze a jen scestné záběry. (nic nového pod sluncem)
Podezřívám NIFa (největšího intrikána farmy), že má dobře promyšlených několik tahů dopředu. Jen jestli Domino je stoprocentní zárukou šach-matu určenému soupeři!

Petr-Milan: už se perou, už se perou?

Pštros ze stesku pro nezájem farmářů se pokusil o sebevraždu (ty záběry na něj mi rvaly srdce).

Petrovi se v odulé tváři (nevímzčeho) čím dál víc ztrácejí očička, je upatlanější, upocenější a žádná přiléhavá přezdívka mi nenapadá. Hermelín je obsazený a tvarůž… ale ne, to už by byla urážka.

Karin, nejvíc nenávidějící Afrika jé.. ji pěje z plna hrdla.

Svět není v pořádku, ale farma,jo.

198
Lentilka
Reagovat

@JanaH: Tiež pravda , Domino je ľahko ovplyvniteľný a Milan ho využíva vo svoj prospech ,len aby Domino nedopadol ako Mokranova s Mrvom , tiež si delili výhru dopredu a skutek útek .

200
JanaH
Reagovat

@Svitka: Pohodička tvarůžek. :-D Ten je přece úplně nejvíc „na pohodu“! Prasečí očička mu těkají a hihňá se jak debilček. Oteklý jez chlastu.

@Lentilka: trtinovci. :-D Vysoká škola taktikování. :-)))

201
anonym
Reagovat

@Lentilka: Proč jim to neřeknou? Mají obavy, že by přestali nebo co? Na kameru kňučí, jak jim to vadí a přímo u stolu mlčí jako zařezaní. Zbabělci. A poslouchají :-)

Zlomený tesák upadá do mdlob, když kousne do tvrdýho chleba, ale že mu tam umírá pštros na to zabudol. Zmetci, týden hladu pro všechny.

202
Jája
Reagovat

@JanaH: Domino nepotřebuje taktikování, Domino se vzbudí a premýšla … a co z něho vypadne? Ibiho se to příšerně dotklo, jestli si Hermelín myslí, že ho Ibi dá FT – měl by si preventivně vzít nitrák (Ibinko, ako pekne mi podávaš tehličky :D).
Renata už od zlosti zelená a roznáší drby, kde může. Tu se postaví, přeloží hrnek, tam se postaví, přeloží misku, onde zase vystrčí tu almaru, které se říká prdel a veledůležitě šušká. Ubohá to žena, tak se snaží a nikdo ji do holportu nechce.
Pokud Ibi odstoupí, bude se FT volit, pokud prohraje věřím, že nás mile překvapí a za FT nedá Renatu, Hermelína ani rybníkového Adonise, ale vybere někoho, kdo ho neponižoval a neodstrkoval (není nic horšího než uražený musulman) a normálně s ním mluvil.

204
Jája
Reagovat

Hele Donalde, už na tebe upravená kačena čeká :DD

https://hitky.sk/livia-z-farmy-podstupila-zakrok-chce-sa-viac-pacit-misovi/

205
Jája
Reagovat

Bude mít Vyšší úroveň místo jedné dcery dvě?

https://www.cas.sk/clanok/763652/smahel-novu-znamost-vytrvalo-zapiera-fotka-ho-ale-odhalila-prichyteny-s-milenkou-v-tatrach/

A co řekla milenka na jeho „škvrnku?“ :D

206
Lady XL
Reagovat

@anonym: Přesně to jsem si říkala. Proč se neozvou a neřeknou jim, ať si „to“ (kamarádění) jdou provozovat ven? A když nepřestanou, tak bych to vytáhla u stolu pravdy před Evelýnou a ať pak zase každému vysvětluji, že je to „jen tak“ a v rámci taktiky…. Doufám, že tomu ten její stále nevěří, protože ty záběry jsou všeříkající… Ne nezávidím jim, ať si jsou spolu, ale ať nekecají furt o taktice. Všimli jste si, jak se hned Duo Xena-Peťa vrhla na Ibiho? byl to okamžik, něco mu tam dávali na rozloučenou. Jen aby pak Ibi, kdyby prohrál, nejmenoval Petra za FT! Zlomyslný na to bude dost! A pokud vypadne, tak je mi líto, že Ibiho už neuvidím coby sluhu… A ještě z ukázek – všimli jste si, jak s sebou najednou pěkně mrská v duelu? V průběhu pobytu na Farmě se tam plouží, ruce za sebou a tady řeže jak ďas, vyhazuje frajersky při štípání sekerku do vzduchu…, Nevím, nevím. Podle mne se vrátí Ibi a bude na koni. Na FB jsem četla, že na Ostrově celebrit se Ibi choval stejně, všem říkal, že svůj život někomu dá, ale nikdy to neudělal a v soubojích makal…..
Taky na FB žádá jedna pisatelka, aby se Markíza vyjádřila k pštrosovi – jak dlouho věděli, že je zraněný a proč nezasáhli dřív. Oni jí příspěvek smazali, tak to tam píše znovu. Držím jí palce! Je to fakt hrozný, že čekali až na Hospodáře, aby se to řešilo! Budou mít nějaký trest po duelu. Já bych tipla, že jim zabaví to, co si nakoupili…. Ale správně měl jít do duelu za trest FT – Michal.

207
JanaH
Reagovat

@Jája: tady si myslím, že král s princem by vyšli naprázdno a Adonis nepřipadá v úvahu, ovšem Renátka pustila slzu… :-) Že by dal Ibišek někoho z tvých fanoušů? Leda v případě, že by chtěl ostatní pozůstalé dokonale nas…štvat, což je taky možné. :-D

@Lentilka: okamžitě mi naskočila legendární hláška majora Terazkyho. :-DD

208
JanaH
Reagovat

@Lady XL: a proč by „jim“ jako měl kdokoli cokoli říkat? Na toho, kdo má EQ (a jeden z „kamarátů“ i IQ) pod bodem mrazu, žádné „říkání“ nemá účinek.
A třeba to říkání ostatní i zkusili a výsledky se dostavují. :-D

Narkóza je úchylná, už dřív přece Borisové v klídku natáčeli polomrtvá zvířata… a nic.

209
Jája
Reagovat

@JanaH: Marně od začátku farmy hledám, ale fanouše jsem ještě nenašla. Letos tam není žádná osobnost, ani člověk, který by mi byl krevní skupinou bližší. Víš, že jsem přístupná změnit názor, když si to někdo zaslouží, ale letos? Už se mi párkrát stalo, že jsem se jich nemohla dopočítat. Je tam prostě několik neviditelných osob, které občas se zviditelní nějakou hovadinou a další se zase pořád tlačí na obrazovku s kdejakým prdem. Nevybereš si.

210
anonym
Reagovat

Mně se moc a to nemyslím výjimečně ani trochu ironicky, líbil Šmahel, když do sebe lil kozí mlíko, měl ho zase až u nosu, ale nějak mi připadal normálnější, mlíko z takové misky se jinak pít fakt nedá :-) Fanoušek tedy ani omylem, ale konečně zase upustil trochu ega :-)
Že je Markíza ve svých nápadech dost mimo je fakt a není to první Farma, ale že ti pitomci nechají na zemi zvíře, které se nepostaví na nohy a nic se vlastně neděje, to je na přesdržku. Hlavně, že Ibinko miluje zvieratká, Vyšší úroveň vstává jako první a chodí je poklízet, Dominik je nej sluha, Milouš je naprosto bezchybný a všechno ukočíruje, Renátka oblízá ohrady a drbe, ale všem je fuk, že tam trpí pštros. To se pochopit opravdu nedá a FT, jehož huhňavý hlas je něco neskutečného zahuhňá, že zabudol.

211
JanaH
Reagovat

@Jája: OK. :-) Ovšem „osobností“ se urodilo…
Už jsi po o? Dojeď na dorta! :-DD

212
Franz
Reagovat

Už i TV Narkóza přiznává:
Farmári sa cítia trápne: Opäť ich v noci rušili zvuky spod paplóna
http://farma.markiza.sk/aktualne/1942273_farmari-sa-citia-trapne-opat-ich-v-noci-rusili-zvuky-spod-paplona
Ta Tatiana musí být asi nymfomanka. Co ji život ubral na kráse, to ji přidal na sexuálním apetitu. A do těch „králičích her“ chtěli zatáhnout ještě chudáka Dominika. :-)

213
anonym
Reagovat

@Franz:
Pořád dokola tv Narkoza.
Tyhle skřeky v noci z poza paplona zatím nikomu z účastníků Farmy nevadili natolik, aby se ozvali. Kdyby vadili, ozvou se snad alespoň u stolu. Zatím poslouchají, šmírujou, ale nahlas nic neřekli. Tak je jim přáno. Markíza to má jako kulturní vložku :-) Nebo je má selektovat. Každý do jinýho seníku? Zatím nikdo si nahlas a veřejně nestěžoval :-)
Kecy v kleci, ale všichni drží hubu :-) A šmírujou :-)

214
JanaH
Reagovat

@Franz: jaj, demižónek. :-DD

215
Vendelinka
Reagovat

@anonym: Třeba je jim trapné mluvit o tom na „veřejnosti“ a kdo ví, jak by reagovali ti dva ☺.A pokud jsou pořád nějak podgurazeni,tak to na ně přijde hocigde…A jak známo, chuť je sv…! 😂

216
JanaH
Reagovat

@Vendelinka: taky když je ruka v nohávě, tak je rozum v pudeli. :-)))

217
Prochor
Reagovat

Na Slovensku snad existuje nějaký spolek na ochranu zvířat.

218
gran
Reagovat

vsechno bude asi jinak,alespon podle komentů

Alekpřed 4 hodinami
Ten pribrzdeny,,Panic,, čo sa napokon posral (že-rozbijem ho na prach-Petra). poletí ako Maťo (3.11.2018,bol na Štrbskom Plese).
Odpovědět 3
Skrýt odpovědi
Filip Veselský
Filip Veselskýpřed 49 minutami
Martin je vo finale,
Odpovědět 1

219
wendelínka
Reagovat

@Prochor: Předpokládám, že mluvíš o tom pštrosovi a ostatních zvířatech, protože ti dva, ačkoliv se chovají jako zvířata – ty se totiž taky páří zrovna kdy to na ně přijde a kdekoliv to na ně přijde – si žádnou ochranu nezaslouží…

220
Lentilka
Reagovat

@anonym: Asi sa boja že keď to povedia pri stole pravdy nahlas ,tak Evelyn donesie Tani pás cudnosti a Peťo má po ptakovi . Ešte mu budú musieť platiť odškodné a prídu o všetky peniaze , ktoré si vyležali na Farme .

222
Jája
Reagovat

@Lentilka: A to jako vážně? „Je to človek aktívny, vzdelaný, múdry,“ ani jedno na farmě nepředvedl a Adonis se s ním kamarádí snad jen kvůli známostem a značkám pro které prý fotí.

223
Prochor
Reagovat

@wendelínka: Nejvíc se bojím aby netrpěl ten pejsek.

224
Vendelinka
Reagovat

@Lentilka: Ale Táňa má silné ruce a zvládne to i ručně,Petr by zkrátka nepřišel, hůř by na tom byla ona a neuspokojovani jejích potřeb by mohlo vést k předčasnému rozpadu jejich farmářského vztahu 😄

225
Vendelinka
Reagovat

@Prochor: Lze předpokládat,že ten pejsek má tolik rozumu a včas se někam schová a pozná,kdo to s ním myslí dobře 😘

226
JanaH
Reagovat

@Lentilka: inžinýrka jedna tříbarevná. :-D

227
oidat
Reagovat

@Jája:

si me rozesmala jak nikdo.. musulman sice by mohl ako tako byt muslim,ale ma jeste jiny vyznam,mnohem castejsi,ale i to sedi na toho typka ))))))

Musulman – podvyživený a duševně otupělý vězeň koncentračního tábora, který pro tělesné vysílení nebyl schopen práce; výraz ze slangu SS i samotnych veznu

228
Jája
Reagovat

@oidat: To už je novodobý slang – mladí starému nerozumí a mnozí si myslí, že koncentráky jsou jen kulisy ze starého filmu. Podstata se moc nezměnila – vykrmený a duševně otupělý z mlácení hlavou o zem není schopen práce pro nedostatek času. :DDD

229
gran
Reagovat

@Vendelinka: ad 215/
hocikde,hockde aj barskde , ale nikdy hocigde ))

230
Lentilka
Reagovat

@Jája: Veď tie ich tituly musia nejak zúročiť 😘

@Vendelinka: Nóóó…aj tak še dá

231
oidat
Reagovat

@Jája:
Mas recht,nekdy ziram ze ty dnesni milenialove fakt ani netusi co bylo byt jen par let pred jejich narozenim… a m.j. asi ani nemohou farmu sledovat ,jak sem slysel tuhle nejakej pruzkum tak pej nasi lide mladsi 50-40 let nerozumeji slovensky . Jo a kdyz sem cet tvoje Podstata se vubec nezmenila atd tak se tu rval smichy az se prisla sousedka zeptat jesi se mi neco nestalo…tebe bych chtel mit teda doma ))))))))))))) musite bejt faakt vesela domacnost)

232
oidat
Reagovat

@Lentilka: NOO aj ty ši z Vyhooda? ))))))))))))))

234
gran
Reagovat

@Tomáš:
ad 149/ tam sa ti neoplati ist,,vsetko dokalicene zburane, ,sele sle

235
Lentilka
Reagovat

@oidat: A co ty z Vyhooda ? Bo ja ňe

237
oidat
Reagovat

pref doba bez internetu….sem by na netu uz od 93 tiho denne…zlaty stary casy,internet bez reklam a kouzlu prvnich chatroomu)

238
oidat
Reagovat

@Lentilka: Nejsem z vyhooda)) ale je tam krasne,pobejval jsem tam par let, a ty salenaci vyhodnarksi sou super lidi kdyz se s nima znas,kolega z armady je ze Stropkova a to so sem si tam s nim uzil uz asi nikdy nezaziju)))) nikdy nezapomenu na jeho Karolko podzme sa clnkovat na domasu))))))))))

239
Vendelinka
Reagovat

@gran: se omlouvám,ale mě to naskocilo samo od sebe. . .sice se mi to nezdálo,ale říkala jsem si,že PC je chytřejší než já . A neni 😥

240
gran
Reagovat

@Vendelinka: neeee neomlouvej se,ja jen zertovala))))) hele PC je dycky jen tak chytry jako jeho uzivatel))) ses sladka))))))

241
oidat
Reagovat

jooo a uz se perou ))

Přidat komentář

Přidat komentář