Panáček v reality show

Got Talent online video

Got Talent video archiv

Amerika má Talent 2016: 1.casting! Co se dá strčit do nosu? (rekap+video)

7. Červen 2016 | napsal(a): Merťas

Ryan AGT
Minulou sobotu skončilo desáté hledání Talentu v Británii a hned ve středu začalo jedenácté hledání největšího Talentu v Americe na televizi NBC, které nás bude provázet až do září. Už tradiční držák letní televizní okurkové sezony se po roce znovu vrací na obrazovky. Americká show je velkolepá, tlačí hodně na city, na emoce, hodně se tleská, brečí a dojímá, takže slabší povahy, nezvládající cukrkandl, nekoukejte. Podíváme se zase na úplně jinou mentalitu tvorby soutěže.

Británie má Talent 2016: Finále! Nečekaný vítěz? (video+rekap)

1. Červen 2016 | napsal(a): Merťas

Richard
O víkendu, přesněji v sobotu, skončil jubilejní desátý ročník jedné z nejlepších talentových soutěží na světě, show Británie má Talent. Vítěz pobral 250 tisíc Liber a možnost vystoupit před Královnou. O pohádkovou výhru bojovalo dvanáct čísel. Výherci desáté řady na triumf tentokrát stačilo historicky nejméně hlasů v celé historii soutěže, na vítězství stačilo urvat „pouhých“ 17% hlasů z hlasování ve finále. Kdo vyhrál desátý ročník show Británie má Talent? A také všem doporučuji shlédnout průřezové video deseti lety Talentu. Produkci se povedl parádní kousek.

Británie má Talent 2016: 5.semifinále! (video)

26. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

Craig

Poslední semifinálové kolo jubilejního desátého ročníku show Británie má Talent je minulostí. Známe tak desítku finalistů, kteří si to rozdají v sobotu o pohádkovou výhru. Zbývá dořešit divoké karty a z desítky se stane dvanáctka. Jste zatím spokojeni s finalisty?

Británie má Talent 2016: 4.semifinále: Atai Omurzakov se famózně vrátil! (video)

26. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

Atai
Předposlední semifinálový díl je za námi. Stále je na seznamu dost čísel, která mají potenciál postoupit do finále. Komu se povedlo protáhnout do finále ve čtvrtém semifinálovém kole?

Británie má Talent 2016: 3.semifinále! (video)

25. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

Boogie
Dvě semifinále jsou za námi. Dostáváme se tak do poloviny semifinálových kol. Známe už čtyři finalisty. Kdo se k nim přidal ve třetím kole?

Británie má Talent 2016: 2.semifinále! (video)

24. Květen 2016 | napsal(a): Merťas


První semifinále show Británie má Talent máme za sebou. Známe první dva finalisty. Čas neúprosně letí a je tu druhé semifinále. Kdo postoupil do finále včera?

Británie má Talent 2016: 1.semifinále! (video)

23. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

100
Včera se show Británie má Talent přesunula do živých semifinále. Prvních devět čísel, bojujících o flek ve finále, se utkalo v prvním večeru. Kdo postoupil? A jak se vám postupující líbí? Jste spokojeni?

Británie má Talent 2016: Atai Omurzakov, vítěz ČSMT 2, se představuje v Británii! (rekap+glosa)

10. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

Tumar KR BGT 5
Máme za sebou pátý díl show Británie má talent, který opět přinesl notnou dávku talentovaných soutěžících, kteří chtějí tak moc uspět a předvést se před Královnou a její rodinou. V posledních dílech bylo k vidění hodně pěveckých čísel. Jak to bylo tentokrát? Rekap pátého dílu můžete číst právě teď.

Británie má Talent 2016: Imitace, tanec, zpěv a Golden Buzzers! (rekap+video)

3. Květen 2016 | napsal(a): Merťas

Craig

Po kratší odmlce se opět vracím k show Británie má Talent. Zaměstnání bohužel někdy nedovolí, abychom se koníčkům věnovali naplno, ale už jsem zase zpátky s rekapem k novým dílům. V dnešním článku se podíváme na třetí a čtvrtý castingový díl. Bylo k vidění několik zajímavých čísel a dva Zlaté Bzučáky. Není čas ztrácet čas, jdeme rekapitulovat.

Británie má Talent 2016: 2.casting: Energický gospelový chór, jinak nuda? (rekap+video)

19. Duben 2016 | napsal(a): Merťas

100 voices

V sobotu v Británii pokračovala talentová show Británie má Talent druhým castingovým dílem. Opět jsem zasedl k televizi, abych se s vámi podělil o dojmy z předvedených vystoupení. Kdo aktuálně oslnil porotu a diváky? A o čem se na Ostrovech po druhém díle mluví?

1. stránka z celkem 6123...Poslední »