Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má talent 2018 online video

Česko Slovensko má talent je společná talentová show české televize Prima TV a slovenské TV JOJ. První řadu formátu, který vychází z původně britské Got Talent odvysílali na podzim 2010. Již o rok později se Česko Slovensko má talent vrátilo zpět na české a slovenské obrazovky druhou řadou, aby se na podzim 2012 objevila v televizi řada třetí a o rok později, tedy v roce 2013 i řada čtvrtá.

Společnou federální verzi měla původně v plánu vysílat slovenská TV Markíza (ta má již za sebou jednu řadu Slovensko má talent) spolu s českou TV Nova. Ke své smůle však včas neuplatnili opci a tak formát Česko Slovensko má talent 2013 ukořistila konkurence.

V první řadě Československo má talent zasedl Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Pro druhou řadu, která se vysílá od září 2011 byl Jan Kraus nahrazen hercem Martinem Dejdarem. Třetí řada Česko Slovensko má talent, kterou diváci Prima Family a TV Joj mohli sledovat od 9. září 2012 zasedli v porotě Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaro Slávik. Ve čtvrté řadě ČeskoSlovensko má talent, která zahájí své tažení televizními obrazovkami 15. září 2013 zasedne opět Jaro Slávik i Lucie Bílá, ale Martina Dejdara nahradí v porotě Leoš Mareš.

Moderátory jsou ve všech dosavadních čtyřech řadách Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch. Odměnou pro vítěze třeté řady z roku 2012 byla Cesta kolem světa za 80 dní, vítěz čtvté řady Talentu vyhraje možnost vystoupit před Simonem Cowellem.

V prvních divadelních kolech rozhoduje o postupujících porota, pomoci 3 bzučáků. Každý porotce má jeden. K postupu z divadelních kol stačí 2 souhlasné hlasy od porotců. V následujícím kole Česko Slovensko má talent 2013, Velkém třesku, je počet postupujících z castingu za dramatických okolností dále zredukován pro semifinálové soutěžní večery, kterých je celkem sedm. V nich vždy bojuje o hlasy diváků 8 soutěžících. Soutěžící s nejvíce SMS hlasy z daného semifinálového kola postupuje rovnou do finále. Druhého postupujícího vybírá porota a to ze soutěžících s 2. a 3. nejvyšším počtem SMS hlasů. Finále Československo má talent 2013 je již plně v režii diváků a jejich SMS hlasů.

ČeskoSlovensko má talent 2018 video archiv

ČSMT 2018 (4. 9.) druhý casting (postupující)

4. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-vykuleny-jaro
Slovenští diváci už mají za sebou druhou castingovou porci Česko Slovensko má talent, české obecenstvo si na ni musí počkat do pátku. Takže pokud nechcete přijít o nějaké překvapení a emoce, tak tento článek určitě nerozklikávejte a nečtěte. Proč? Obsahuje přehled všech postupujících z dalšího castingového dílu a bylo se tentokrát opravdu na co dívat i poslouchat.

ČSMT 2018 (31. 8.) první casting (postupující)

2. Září 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-porota
Máme za sebou první castingový díl Česko Slovensko má talent s jednou novou porotkyní a zcela novým moderátorským párem. Kdo nám z něj postoupil? Komu porota Talentu řekla minimálně 3krát ano? Pojďte se podívat a do komentářů pak napsat svůj názor. Slovenští diváci tedy až dnes večer. Tak ať to nečtou, neb spoilery jsou v ceně :)

ČeskoSlovensko má talent 2018 startuje již dnes 31. 8.

31. Srpen 2018 | napsal(a): SUNíčko

cs-ma-talent-2018-porota-moderatori

Kdo postupil z prvního castingového dílu si můžete přečíst na jiném místě našeho webu.

Prázdniny končí a televizní podzim plný premiér začíná. Jednou z nich je již 7. řada reality show ČeskoSlovensko má talent. Nejspíše čtenáři Panáčka v reality show ví, ale proč to nezopakovat. Porota je tentokrát ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a nově také zpěvačka Marta Jandová.

Česko Slovensko má talent 2018: známe porotu i moderátory

3. Květen 2018 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2018-header
Ano, je to tak, Česko Slovensko má talent se po dvou letech vrací a dočká se již své 7. sezóny a vypadá to, že tentokrát půjdou jednotlivé díly nejen na TV Joj, ale i na TV Prima. Zatím si prozradíme, kdo bude sedět v porotě a kdo se ujme moderování. Ano, bude čistě nová, moderátorská československá dvojice. Muž z Česka a žena ze Slovenska.

6. sérii Česko Slovensko má talent vyhráli Act 4 Slovakia

28. Listopad 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-act-4-slovakia

Včera v tichosti, alespoň z pohledu většiny českých diváků, skončila v pořadí již 6. série Česko Slovensko má talent. Oproti tomu na Slovensku byla leaderem divácké sledovanosti, kdy finále pokořilo i v Čechách dobře známou Tvá tvář má známý hlas. Ve finále bylo k vidění celkem 10 různorodých vystoupení, kdy se o celkové vítězství nakonec mezi sebou utkali akrobatické cyklistky Act 4 Slovakia, skupina Tumar a zpěvák Martin Vetrák. Tumar skončili třetí, druhé místo obsadil Martin Vetrák a vítězkami se stalo kvarteto cyklistek Act 4 Slovakia. Sledovali jste tuto řadu ČSMT nebo alespoň finále?

Kupte si lístky na semifinále a finále Talentu 2016

12. Říjen 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-joj-family

Castingová kola Česko Slovensko má Talent plynou a blíží se 1. a 2. semifinále a co více, pomalu i finále. Na všech těchto večerech můžete být. Stačí opravdu málo. Zakoupit si online vstupenku do hlediště. Cena? Říkejme, že lidová a to 26 euro na každý večer. Odkazy k nákupu vstupenek naleznete uvnitř článku.

ČSMT v šesté sérii začíná právě dnes 4. 9. na TV Joj

4. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-zaciname
Na Slovensku o něco oblíbenější formát Got Talent začíná dnes večer ve 20:35 na TV Joj ve své již šesté řadě lokální verze. Složení poroty zůstalo stejné jako v předešlé řadě, stejně jako moderátoři. Pro Čechy se odvysílá první díl 6. řady Česko Slovensko má Talent v pondělí 5. září na TV Joj Family, kterou se konečně podařilo naladit i mně :-)

ČSMT 2016 startuje 4. září na Slovensku, v ČR den poté na JOJ Family

28. Srpen 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-joj-family
O tomto víkendu se objevila velmi zajímavá informace o startu další řady Česko Slovensko Má Talent a to ročníku 2016. Premiérový díl budou moci slovenští diváci vidět večer v neděli 4. září na TV Joj. Čeští si počkají o den déle do pondělí 5. září, kdy se premiérový díl ČSMT neobjeví na TV Prima, jak by nejeden divák očekával, ale na nové stanici JOJ Family, kdy právě Česko Slovensko má Talent 2016 bude hlavním koněm podzimního vysílacího schématu této nové stanice. Další budou např. Nákupní maniačky.

Poslední šance: sledujte castingy Talentu z publika

28. Květen 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt2016-header
Nemáte to daleko do Bratislavy a Česko Slovensko má Talent je vaše oblíbená show? Pak nepropásněte možnost, která se už nemusí opakovat (třeba je to poslední řada, mrk) a vyražte do publika castingových show do bratislavské Koliby. Termínu natáčení od 4. 6. do 14. 6. je spousta, tak si jistě vyberete. Vždy se natáčí ve dvou blocích a to od 11 do 18:30 a od 18:30 do 22:00. Jak se přihlásit? Mrkněte na web TV Joj, kde se dozvíte vše ostatní.

Castingový víkend Česko Slovensko má talent 2016 již příští týden (video)

9. Březen 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-castingovy-vikend
Po netu už kolují první promo videa na castingový víkend Česko Slovensko má Talent 2016, což znamená jedině, že se pomalu roztačí i letos toto, hlavně na Slovensku, oblíbené reality show soukolí. A povzdechy lidí na oficiální Facebook stránce ČS Talentu, proč je v názvu pořád to Československo jsou dosti krátkozraké. Slovenské castingy jsou nyní v březnu, české pak v dubnu. Hlavně prosíme, žádnou paniku a teď se pojďte podívat, kde se příští víkend konají ty Slovenské. Vyrazí někdo ze čtenářů Panáčka v reality show?

1. stránka z celkem 27123...1020...Poslední »