Panáček v reality show

MasterChef 2022 (13–⁠14): Degustace pro velvyslance a příliš těsné vaření

11. Říjen 2022 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mch1314

Je tu druhá venkovní výzva, ve které se tentokrát bude vařit přímo na britské ambasádě v Praze. Poražené týmy budou ve středu vařit o záchranu, přičemž zvládnout budou muset i přivázání k soupeři.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
dejna
Reagovat

Tak mi vypadl další z mých fanoušků – Robin. Nechápu, jak se najednou mohl dopustit takové prasárny s lososem a potom znovu selhat. Byl jedním mých favoritů na vítěze. :(
Martin mě baví čím dál víc, Aco naopak klesá – podle mě je schopen jít přes mrtvoly.

2
JS
Reagovat

Seriál je zajímavý, ovšem do značné míry jej degraduje superhlasitá hudba, což je nešvar, který se rozprostírá „napříč spektrem“ našich zábavných pořadů. Výsledkem je špatná srozumitelnost mluveného slova, a to štve!

3
Iv. Sa.
Reagovat

Malíka zaslouženě. Jak se vždy těšila, že nedopečené schová dospod, a že jí to projde, a jak bude čest být na balkóně …

4
Lady XL
Reagovat

@dejna: Vidím to stejně – zírala jsem, jak masakroval toho lososa! Jen za účelem, aby udělal co nejhezčí kousky…. A pak už selhal totál. Měl holt špatný den. Ovšem někdy mi přijde, že někteří, kteří se dostanou nějakým skvělým jídlem tzv na čelo, tak pak zklamou, když dojde na jejich pole neorané… a zjistí se tak vlastně, že toho tolik neumí. Ale to se Robina netýkalo. U Aca to mám stejně! Je mi nesympatický čím dál víc, je vidět, že vážně by šel přes mrtvoly, že vlastně nikomu nepřeje postup, výhru, ale zatím se krotí, i když ne vždy… Je nervák a teď ve středu tu svou skupinu vysloveně potopil. Vůbec nevěděl, co dělá a co dělat. Nepochopil, co se po něm chce – otázka je, na kolik to byla i jazyková bariéra. Jemu prostě už výhru nepřeji. Malika se postupně propadala, bohužel. Teď zaslouženě vypadla z těch dvou. Bagety – tušila jsem už dopředu, že vyhraje Martin. Je sice fajn, ale já z něj „odvařená“ jako ostatní nejsem, ale to je moje věc. Podle mne jeho bageta vyhrála i proto, že byla na výrobu (podle mého subjekt.názoru) jednodušší.

5
JanaH
Reagovat

@Lady XL: podle mě vyhrál Martin pro svůj postoj „nesnáším fast food“.
A bude se krásně vyjímat na plakátech. :-D

6
dejna
Reagovat

@JanaH: moje řeč ;)

7
dejna
Reagovat

Článek MCh 15 – 16 zmizel, nebo tu ani nebyl? :0

8
JanaH
Reagovat

@dejna: jistotu nemám, ale skoro bych se vsadila, že nebyl. ;-)

10
dejna
Reagovat

@JanaH: 8
A já bych se zase skoro vsadila, že tu byl, protože jsem musela vyplnit heslo, ale pak jsem si řekla, že budu reagovat jindy…a už nebylo kam.
:D
Asi mám moc živý sny. ;)

11
dejna
Reagovat

Ještě stojí za to přečíst si komenty pod tou bagetou…zřejmě na obrázku huj, ve skutečnosti nic moc – prostě ošizeno.

Přidat komentář