Panáček v reality show

MasterChef: Souboj nejlepších – Lea vs. Chili

2. Březen 2021 | napsal(a): | reality show: MasterChef Česko

mchbest2

Po velkých očekáváních byl první Souboj nejlepších spíše zklamáním, což ale není chyba soutěžících, ale celkového zpracování epizody. V dalším díle tak už víme, co bude, a můžeme alespoň zavzpomínat, jak Lea a Chili uspěly v soutěži, zatímco budou také trochu vařit.

O Řád zlaté vařečky se tentokrát utkají Lea Skálová (bronzová z 3. řady), a Chili Ta Thuy, která skončila loni šestá. Proti sobě stanou, jelikož porotci obě hodnotí jako neřízené střely, které v průběhu soutěže ukázaly několik ohromných přešlapů. Na okamžik se vrátí i kolo štěstí, prim ale bude hrát minulost v soutěži a okamžiky po posledním opuštění kuchyně MasterChefa.

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
Prochor
Reagovat

Lea je pořád stejné číslo, jak si jí pamatuju. Hodně jsem jí fandil.

2
Johana
Reagovat

Pokud bych si měla vybrat, určitě bych radši ochutnala jídlo od Chilli, protože se mi zdálo zajímavější a mám taky ráda nádivky všeho druhu.
Lein talíř se mi nelíbil, připomínalo mi to mozek v krvi a taky jsem nepochopila smysl té čouhající kosti.

3
Lukša
Reagovat

Tak tento díl mi sedl lépe, možná opravdu proto, že jsem už věděl, co očekávat, a proto mi připadalo, že vaření bylo věnováno více času. Že kolo štěstí bylo cinklé v tomto případě nevadilo, stejné zadání je v jednokolovém klání lepší.

4
Lady XL
Reagovat

@Johana: Mám ráda také nádivky, i když tady to bylo takové malinké, že nebyla dobře rozeznat… Ale ochutnala bych ráda obě jídla.
Ta čouhající kost, to je součást toho receptu – kuřecí supreme. Takhle se to podává a smysl v tom nehledej :-D :-D (nejsem tak chytrá, našla jsem si to….). Byla to pro mne také novinka.

5
Johana
Reagovat

@Lady XL: máš pravdu, to je asi jen moje vrozená averze k jakýmkoliv kostem na talíři:)
Třeba to má smysl ten, že kuřecí prsa s kostí a kůží jsou pak méně suchá.

Přidat komentář

Přidat komentář