Panáček v reality show

Farma 8: Finále klepe na dveře

9. Červen 2017 | napsal(a): | reality show: Farma 2018 SK

farma1

Poslední čtveřice počítá dny do konce svého pobytu na Farmě. Po výhře určitě touží každý, kdo se dostal ve hře až takto daleko. Co přinesou zbývající dny? Sleduje, diskutujte.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 2018 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 203
1
JanaH
Reagovat

Se tady bojím… :-D

2
Tamzin
Reagovat

teď jsi mi připomněla Hujera, první u bráničky :-)

3
JanaH
Reagovat

Mrkla jsem se zpětně do diskuzí prvních dvou-tří týdnů této řady.
Velice zajímavé čtení…
Lítá protidredovská kampaň se změnila na prodredovskou. :-D

4
Jája
Reagovat

Neboj vlka nic, už jsme na něj tři :)

5
Jája
Reagovat

@JanaH: Se nediv. Na začátku byl na vraždu.

6
JanaH
Reagovat

@Tamzin: ale to je náhoda jak sviň, když ostatní furt plkají a počítají kdesi jinde. :-))) Já na matiku dlabu, od jaktěživa, přece to teď nebudu měnit. :-D

7
JanaH
Reagovat

@Jája: to musím důrazně souhlasit proti. :-)))
Mně nevadil a že vadil jiným, mi nevadí. Stejně tak mi nevadí, že už dneska vadí málokomu. :-D Já jsem do něj vkládala naděje a jsem ráda, že zůstal tak dlouho, že mohl přesvědčit i svoje odpůrce.

8
Jája
Reagovat

@JanaH: I ty diplomate. :) Je fakt, že se nám z „ošklivého káčátka“ vyklubal docela slušný sympaťák na rozdíl od jiných nyní syčících zmijí a mnozí další, kdyby se chovali tak jako teď by nemuseli schytávat tolik „lepanců“. :D

9
milu
Reagovat

@JanaH: Já byla také od začátku při něm…uvažovala jsem,zda je opravdu nemocný…ale dávala jsem 50/50….jen jednou mne vytočil…už nevím,kdy…ale jinak je to můj nej favorit….a pokud se dostane do finále s Davidem…což samozřejmě nechceme….bude jasným vítězem….pokud s Lucii,bude to myslím vyrovnanější…fandím Mírovi,ale pokud vyhraje Lucie,nebude mi to tolik vadit,jak kdyby to vyhrál špinavec…

10
anonymous
Reagovat

*** AZOR odkaz spinká v lese… ***

Kdo se čísel zlomků štítí,
ten ať nechá je býti,
a kdo stále neví a chce,
poslední to možnost akce.

p o s t i m g.org/image/pqrie4ohl/

*** …když ho vzbudíš, zahryzne se! ***

11
JanaH
Reagovat

@Jája: , @milu: no a kdyby vypadl hned s tlouštíkem… dodnes by si spousta lidí myslelo, že je momentálně zaostalý.
A právě proto jsem si šla ověřit svůj pohled na účastníky zájezdu tenkrát a porovnala jsem si to s tím, co si o nich myslím teď.

12
JanaH
Reagovat

@anonymous: to už ale dávno víme z Wiki… i když už to tam dávno není. :-DDD

13
Tamzin
Reagovat

@JanaH: já zase koukám znovu na farmu od začátku, já vím, jsem masochistka…někdy byl fakt na ránu, ale přičítala jsem to i tomu, jak se k němu chovali ostatní, na Mira si člověk musí prostě zvyknout. Myslím, že i jemu víc vyhovuje menší skupinka lidí. Ale nejvíc na něm oceňuji, že opravdu není mstivý a záludný. To ze Zuzany ta zloba stříká na všechny strany.Mě osobně se ještě nestalo, abych o někom řekla, že ho nenávidím….

14
anonymous
Reagovat

@JanaH: To je pro ty, co se jim nechce jít ani tam :-D

15
Aža
Reagovat

@JanaH: Já jsem Mirovi také držela palce od začátku, i když to často vypadalo, že jdu proti všem.
Ted už i jeho o odpůrci ocenili počáteční hru, že byla zřejmě dobře promyšlená, protože na ni skočilo hodně lidí.
Nejhůř dopadla nafouknutá vzducholod Janko, který stále žije v časech, kdy byl na farmě on a nevidí žádný posun v čase i práci. Zdalipak si také doma vede poznámky, když se mu v rodině někdo postaví, aby je mohl usvědčit a vynadat.
Milan je stejný, odešel a čteme, že on byl ten nejplatnější člen farmy, pracoval a lidé mu křivdili.
Vyléčení obou v žádném případě není možné, nebot o své dokonalosti jsou přesvědčeni.

16
Blanka
Reagovat

ono taky není jednoduchý dostat se mezi 12-14 cizích lidí a začít s nimi hned jíst. spát, mýt se… pokud Dredík žil doposud jen s mamkou, tak asi musel být dost nervozní z nich. A ještě když mu dávali najevo, že ho mají za hlupáka. Postupně se asi otrkával… jelikož jsem Farmu neviděla úplně od začátku, tak jsem ani nezaznamenala, jaký je Niko srandista, přesně ten typ humoru mi sedí a Luciou jsou skvělá dvojka. Doufám, že do finále pujde Dredík s Luciou a Dredovi moc přeji peníze na tu jeho vysnívanou farmu

17
JanaH
Reagovat

@Tamzin: já si zvykla hned, protože mám pro divnolidi pochopení. ;-) Netýká se Hujera! :-D
Když se díváš znova, můžeš mi potvrdit nebo vyvrátit… Sv. Ján jel do Mira od začátku a vlastně protože kápo Janko, tak postupně všichni chlapi… ? Plus Zuza (babochlap).
PS.1. Někdo s takovýma očima (raněné laně) nemůže být záludný.
PS.2. Každý druhý by se po té sodě, kterou dostával, složil.

@anonymous: aha… zas jsem to nepochopila, už čuším. :-)))

18
anonymous
Reagovat

@JanaH: Ale v poho… :-) Stejně jsem tu asi často nepochopen :-)

Tak ale hlavně, že se tu chápu sám. A když na to přijde, můžu se i politovat, říct si vtip, zanadávat si na sebe, ba i sám na sebe se urazit, a poslat se pryč!

19
JanaH
Reagovat

@Aža: já si furt nemyslím, že to byla hra. Už jsem to tady onehdá probírala s Prochorem. Ale možná se šeredně pletu a Miro mě oblafnul a je geniální herec. :-)
Dědek a Hujer jsou oba pacienti… ale neví to o sobě. :-D

20
Tamzin
Reagovat

@JanaH: Jo, měla jsem ten dojem, že ho Jano srážel od začátku, asi věděl, že je taky od dřeva, tak aby ho náhodou netrumfnul..Jinak souhlasím.. Lucii jsem nemusela, dokud byla s Žanet a Nikem, po jejich odchodu je jiný člověk.

21
Tamzin
Reagovat

No a Hujer stejnej debža před velkým třeskem i po :-)

22
JanaH
Reagovat

@Tamzin: díky. Tak dědkovi nekřivdím a moje odsudky si zasloužil od začátku a mohla jsem být klidně i ostřejší. :-D

23
Tamzin
Reagovat

@JanaH: to mohla :-) Mě dorazil Hujer, když byl tak vyplácaný z Filkora…to vypovídá o všem

24
JanaH
Reagovat

@Tamzin: ježííííš Filkor, to je další pacient, s velkým P. Toho jsem „milovala“ už ve dvojce, mistra světa a sportu.

25
Keliška
Reagovat

Panáčci, je dneska Farma?

26
anonymous
Reagovat

@Keliška: Ano. U konce.

27
Keliška
Reagovat

Dnes žádný on line přenos? :-((

28
Aža
Reagovat

@anonymous: Dnes večer nikdo nenapsal co se děje na farmě? Škoda.

29
anonymous
Reagovat

@Keliška: Ne, už jenom telegraficky offline. V semifinálovém duelu Lucia a Dávid, a vyhrál Dávid. Ve finále tedy Mirec a Dávid. Farmářky a farmáři už jsou pryč, a příští týden bude jenom opakování dle Borisovců nej… momentů. A následně finále naživo.

30
Anina
Reagovat

Dobrý večer. Myslím si, že Lucie, kterou jsme po odchodu Žandy začala mít ráda, si tu cibuli prohrála sama. Ona už stála od stolu, když špindíra zvedl ruce a ona pak nesměle zvedla svou levačku. Dredíka uznávám od jeho duelu, kdy pro mě překvapivě prokázal své znalosti Almanachu. Dědek se Zuzou byli protivní jak staré pivo a hrozný byl pohled na Marcela, když sledoval pohyb v aréně s otevřenou hubu.

32
sida
Reagovat

Farmáři Jano!! když všechno čteš, studuješ , děláš si poznámky a učíš se zpaměti

33
sida
Reagovat

_ _ pokračování : Chováš se jako malé, ufňukané , uražené a samolibé děcko. Je to až trapné!!! “ ja som povedal, že ona povedala, že ja som nepovedal, aby povedala ……! To jsi chlap? Na takové úrovni se baví u nás ve škole holčičky ve 3. třídě. A nejvíc nenávidíš Mira, protože UMÍ .A taky je slušný a solidní člověk. Kdežto ty jsi mstivý, malicherný a vzteklý. O tom mluví i výběr tvých „kamarádů“ na Farmě.

34
Wally
Reagovat

On evidentně sype. Proto ty jeho výkyvy nálad. Zhubl 12kg? Akorát neměl svůj matroš, tak mu šel dolů objem. :DDDDD
https://www.cas.sk/clanok/557663/milan-si-po-vypadnuti-pustil-farmu-take-sklamanie-necakal-jedna-zo-zien-unho-skoncila/

35
Eva původní
Reagovat

Tak to dopadlo jak jsem si nepřála :-( No škoda, věřila jsem, že tu cibuli Lucie dá, ale byla moc nervní, strašně se jí třásly ruce. Nedivím se jí, už to házení jablek do kýble ji rozhodilo. No co už, ušmudlánkovi se to povedlo, ale budu velice moc zklamaná když porazí Mirce :-( Už se opakuji, ale kdyby byl ve finále Mirec s Lucií, vůbec by mi nevadilo kdo z nich vyhraje, přeji oběma. Doufám taky, že se ve finále objeví hospodář s nějakou finanční odměnou. A doufám, že ji nedostane Janko jak už se po jeho vypadnutí psalo, že by ji měl od Martina dostat. Pracovitý ovšem byl, tak se uvidí, hospodář na jeho chování by ohled nebral. Dle mého by si odměnu zasloužil jedině Mirec kdyby prohrál s Davidem.
Díky za počtení a ještě to nebalte, přijďte pobejt :-))

36
Blanka
Reagovat

Jestli to bylo tak, že Zuzana s Janom a Marcelom upekli venku dohodu, že jim dá David 5000 e za to, že ho dostanou hlasováním do finále. Špindíra duel vyhrál pro mě nepochopitelným způsobem. Myslím, že kdyby byla cibule první disciplína, že ji Lucka dá s klidnýma rukama. Takhle se ji strašně třásly. Podle mě Mírec žádný herec není a myslím, že nikdo z nich. Borisové možná někomu nakukají nějakou situaci, ale jak lidi reagují už je asi jen a jen na nich. Miro je jeden z nejsympatičtějších účastníků, které kdy ve Farmě byli. Moc mu přeji tu výhru a a ať si splní sen. Čajovna s kouřící, vyprsenou Lulinou za barovým pultíkem by byla noční můra:DDD

37
Jája
Reagovat

@Blanka: Lulina a práce, to vůbec ale vůbec nehrozí. A špindírova čajovna díky jeho lenosti a vzorné čistotě zkrachuje dříve než začne. :D

39
Danka
Reagovat

Všichni máte můj obdiv, jak všechno víte a všemu rozumíte, soudíte a odsuzujete. Vše jen z toho co je vám prezentováno televizí. O těch lidech nevíte vůbec nic. Zamyslel se někdo z vás, jak by se v takových podmínkách a situacích zachoval? Já vím, všichni odpoví, že daleko líp . Nedívala jsem se každý den ale pouštěla si necenzurované díly. Každý z farmářů si zaslouží obdiv, že tam vůbec šel a je jedno z jakého důvodu. Některé jsem měla raději a některé méně. Koho jsem na začátku nemusela, se časem změnil k lepšímu a kdo mě byl sympatický, mě na konci štval. Jak dalece se měnili přirozeně, a nebo dle scénáře, nikdo z nás neví. Nikoho neodsuzuji, každej dělal co měl a uměl. Ale vás za vaše nechutné, posměšné a nedůstojné příspěvky lituji.

40
Danka
Reagovat

danka, nikdo tady nechutné a nedůstojné posměšky neměl… je to diskuze, tak dáváme svůj názor, někdy posměšné názory, ale nikdy nedůstojné… možná, že pár vyjímek, ale jsou daleko hrubší a vulgárnější na jiných diskuzích… RS se vysílá proto, aby se lidé dívali na to, jak si kdo vede v extrémních podmínkách. A každý se odkope, někdo hned a někdo za pár dní. Možná, že někteří, když se na to zpětně podívají, tak si něco o sobě uvědomí. Dobře to řekla manželka Milana Mircovi.. “ někdo už mu to musel říct“… a všichni věděli, že se bude jejích chování veřejně probírat… a ten špinavc si opravdu mohl ty tepláky alespoň jednou oprat… lenivý byl, je a bude. Souhlasím s Jájou čajovna vedená lenivým a špinavým majitelem bude vypadat jako on.

41
sida
Reagovat

Danko, ti lidé věděli, do čeho jdou. Koukali jsme na ně mnoho týdnů. Velmi pochybuji, že Miro je ve skutečnosti jiný, než jak se prezentoval na Farmě. Zrovna tak Zuzana, Jano, Milan atd. Chvíli mohou hrát, ale je velmi těžké nevypadnout z role. Právě tyto mezní situace prověří charakter. No a Farmáři se ukázali. Někteří v dobrém světle a jiní v horším. Od toho je zde toto fórum _ abychom si porovnali své dojmy a postřehy. (nikoliv operace mandlí a růst rajčat )

42
Jája
Reagovat

Danka 39 si spletla portál, takovéto příspěvky se vedou na Fb, tam by zcela jistě uspěla na stopro na stránkách Hujera, Luliny a Dědka.
Teď zpět k farmě. Dred nám prozradil část svého osudu. Při sekání trávy přesekl přívodový kabel sekačky a probral se na Jipce (všechno ví pouze z vyprávění) – to už jsme tady četli. Co jsme nevěděli je, že při cestě z práce (na kole) ho srazilo auto a Dredík mu vyleštil kapotu a další autonehodu měl, když na náledí nevybral zatáčku (byť jel pomalu) a obrátil si auto na střechu.
Zuza nám prozradila, proč „svatá trojka“ tlačí svými hlasy špindíru manekýna do finále. Svého času (prý před všemi) slíbil polovinu výhry, pokud vyhraje, Marcelovi.

43
Wally
Reagovat

@Danka: Amen.
@sida: Díky za optání, rajčata dobrý. :DDDD

44
Danka
Reagovat

@sida: Reakce, jak jsem předpokládala. Jsem pro ,porovnávejme reakce, ale i tu by měla platit určitá slušnost. Myslíte, že máte právo někoho nazývat dědkem, špinavcem, Hujerem, šušněm a pod.? A tvrdit, že vím, kdo hrál a kdo se odkopal, si netroufám. Labilní jedinec, neznamená blbec, špinavý tepláky( v tomto prostředí), neznamená špinavec. Pokud jsem si všimla Mira chodil v jedněch celou farmu, pravda byly tmavý, tak to tak nebylo vidět, pak si je vypral v potoce. Ale mě opravdu nejde o farmáře, mě se nelíbí jak jste schopni se vyjadřovat a odsuzovat, to zas vypovídá něco o vašem charakteru. Sido nemíním to osobně.

45
Jája
Reagovat

@Danka: …žíš, ty tady jsi jak rušička za komančů. Víš co, změň si nick na Rejpalka. :D :D :D

46
Aža
Reagovat

Diskuze podle Danky by neměla být diskuzí, ale společenským klubem, ovšem nesmělo by se tam hovořit o rajčatech, bylinkách ani srdečních záležitostech.
Jen pěkně v rukavičkach mluvit o pracovitých farmářích, milujících se navzájem.

Věřím, že bys ráda dělala farmářům ombudsmanku, ale my je také máme rádi,
Jen se mezi sebou dohadujeme, vyměnujeme názory, a tím pádem i tvůj názor sem zapadne.
Jinak vypadá výtka napsaná a jinak vyslovená.
Omlouvám se FoxyFox,, že jsem jí nazvala umanutou, v jejím názoru. Chybí nám tady v diskuzi a ráda bych, aby se zde opět objevila. Omlouvám se .

47
Johana
Reagovat

Bojím se o Dredíka:(
Pokud je čistě mužský finálový duel, jsou zařazeny i silové, nebo vytrvalostní disciplíny, např. Mayer s Kababíkem.
Když jsem viděla hubeňoučkého Mirce v plavkách, myslím, že v tom nemá šanci proti Dávidovi.

Jedna z nezapomenutelných věcí z této farmy bude pro mě i přehlídka óperčiných outfitů ze včerejška…jeden zajímavější, druhý:)))

48
JanaH
Reagovat

@Johana: taky si myslím,k že má Miro menší šance. Bude strašně nervní a je určitě fyzicky slabší, než David. Jak už jsem psala dřív, David ve finále duši vypustí, jen aby Mira porazil, on to bere strašně osobně. A taky bude určitě vyhecovaný od kámošů, na finále jich přijede banda… to nebude přátelská atmosféra.
Škoda, že to Lucie nezvládla, s ní by bylo finále ve větší pohodě a ne tak na krev.
Ale prohrála si to sama, loupání cibule bylo nastavené pro ni. Moc u toho kecala, to David jel jak pila.

@Eva původní: šek od Martina asi opravdu dostane dědek zapšklá. Protože Martin odměňuje před duelem nebo v průběhu, nikdy po.

49
JanaH
Reagovat

Na hejrty reagovat nebudu, ať si poštěkávají. :-D

50
Blanka
Reagovat

Ja ma taktez obavy o Mirca, jeho propadly hrudnicek ve srovnani s vyvinutym svalstvem spinavce ve me vzbuzuji obavy. Jen doufam, ze to ma vyhonene praskama:D Jsem pristi tyden pryc, ale maji tam pripojeni, tak snad me tam neslehne a Dredik to da. Prevoz by byl docela draha zalezitost

51
JanaH
Reagovat

Taky se mi líbily módní kreace ópérky, na Farmu jako dělané a zrovna tak na její postavu.
Supova žárlivá scéna mě dost rozesmála. :-D
A taky Zuza, která si libovala, jak si pěkně zatancovala. Skákala jak koza na ledě, chudáci její taneční partneři. :-)
U stolu pravdy si Kvetka myslela, jak se ještě rozjedou a pohádají se do bezvědomí. Jsem ráda, že jí na to většinou neskočili, až na výjimky, ovšem.
Jo… a pečení… pamatuju si, jak se Zuza chvástala, ale to, co vyrobila Davidovi mě tedy nepřesvědčilo. :-D

52
Wally
Reagovat

@Johana: Jeden bod je od diváků, jeden almanach. Tam by Miro mohl bodovat.V silové asi nemá šanci, ale překvapení by mohlo být udělané pro něj. Takže bych to tak beznadějně neviděla.
@Eva původní: Doufám, že to Jano nebude.Vždy to dostávali ti, kteří se dostali dál než on. Klidně by to mohla být Lucie.

53
JanaH
Reagovat

Sakryš, u 49 jsem prohodila písmenka… ale snad je to srozumitelné i tak. ;-)

54
Eva původní
Reagovat

@Jája: 38 – Lule narostlo panděro po těch žranicích na farmě, ale co by ne, ať si pořídí Lulín s Lulinou malého šmudlu Lulínka :-)

Rozlučka s farmou – Janko opět nezklamal, dědek je fakt nerudný, ale Miro mi vehnal slzičky do očí. Jak já mu přeji, aby zvítězil …

55
JanaH
Reagovat

@Wally: kéž bys měla pravdu! V obou případech. :-)

Almanach bude ze života Farmy. A pochybuju, že by David měl přehled, kolik které drůbeže měli nebo kolik komínů napočítal a pod. To by mohlo klapnout. S divákama to bude asi těsné…

Odměněný mi utkvěl akorát Jánošík a Šárka, dá někdo další?

56
Eva původní
Reagovat

@Jája: – 45 – :-))))))))))

57
Johana
Reagovat

@Wally: někdo sem dával nějaká čísla z hlasování diváků a tam to bylo hodně vyrovnané pro oba. Dávid se na finále nastajluje a fanynky budou hlasy posílat, jak zběsilé…z toho mám strach.
…a almanach, ten za tři-čtyři týdny velký mozek do lenocha natluče.

58
Prochor
Reagovat

Také se svým nedůstojným příspěvkem pokusím vyjádřit své dojmy ze včerejšího dílu.
Někde zpočátku mně zaujal mlynář, který vypadal v obleku jako řečník na pohřbu. (doufám, že je to dostatečně nedůstojné).
Na konci mně doslova zdrtil projev hospodáře Martina. Když jsem slyšel perly jako: „Mlynáři se zasloužili o to, že lidé strádali blahobytem…“(!?!), tak mně málem upadly uši. Jestli to Martin už trochu nepřehání když se pouští do příliš dlouhých souvětí.
David mně překvapil. Nikdy bych nevěřil, že v loupání porazí mámu od rodiny, která musela očistit tuny cibule.
Pro Mirce je mužské finále riziko. Mohly by se tam objevit vytrvalostní nebo silové disciplíny, které bude těžké vyhrát proti Davidovi.
Takže čekám, že finále bude docela zajímavé.

59
Blanka
Reagovat

Nikdo jiny by me tak nevadil ve finale jako ten zamilovany, lenivy spindira. Velky mozek se sice bude snazit s tim tlucenim almanachu, ale kde nic neni ani cert nebere. Doufam, ze Miro ten hlas od divaku dostane, skoda, ze nemuzeme hlasovat …..drzim klukovi palce

60
Aža
Reagovat

Na poslední díl už jsem se koukala se smutkem, blíží se konec. Jenom aby se štěstí podrželo Mira a zaslouženě vyhrál., na tím vejtahou.
Žanet se chová jako diblík a její mini odhaluje stehýnka, prostě je na co koukat. (abych se nedotkla….)
Není to tak, že jen pomlouváme farmáře, v posledních dílech naopak chválíme, jak se nečekaně zlepšilo jejich vystupování.
Nevím co čekal Roman od Vladky. Žárlí na ni a to jsou jen kamarádi, jak by to dopadlo ve skutečném životě.
Lucie si to prohrála zbytečně. Pečlivě loupala cibuli do čista a ještě nakonec vybírala slupku z misky. To jí zdrželo.
David cibuli doslova orval, i s vrchním dílem, aby se nezdržoval. Kvalita se nekontrolovala.
Uvidíme, jak Slovácí mají Miru rádi a budou posílat hlasy.
Neví někdo, jak dopadl výherce farmy 7 s novou pizzerii.? Díky Jájo, to jsem nevěděla o Mirových potížích se zdravím.

61
Jája
Reagovat

@Aža: Někde jsem četla nebo slyšela (?) rozhovor s mokrou Lulu a byla tam zmínka, že se mu vůbec nedaří, dokonce prý zkrachoval. Mokrá Lulu to bere jako výmluvu, aby jí nemusel dát prašule. Asi už nemá na cestu do Dubaje. :D

63
sida
Reagovat

Danko, buď trochu nad věcí. Dědek, špinavec, šušeň – neber jako nadávky, ale jako přezdívky. Jakou jinou přezdívku by mohl mít Milan ? Hujer mu neskutečně sedí a gratuluji tomu, kdo ji vymyslel.( škoda, že jsem to nebyla já). A špinavec neznačí špinavý charakter nebo špinavou duši, ale špinavé tepláky. Mimochodem – myslím, že můj charakter i těch ostatních , kteří výstižně komentují – je v pořádku.

65
Jája
Reagovat

@Wally: A vůbec nebudu slušná. Tady je vidět jaká byla mokrá Lulu „špina“ na farmě, takovou zůstala i po ní. Závistivá pomlouvačná zlatokopka s hromadou právníků za svou prdelí s čapatýma nohama.
@Wally: Prý se dohodli půl na půl, poslal jí něco málo. Zbytek že později a nedal, vždyť pořád vybekáva. Kde vidí mikrofon hned si postěžuje a vyhrožuje právníkama.

66
ladule
Reagovat

Dobrý večer já si myslím, že Lucii nechali prohrát na slovensku bylo hlasování na fb,kdo by měl vyhrát duel a více hlasů měl špína,vy jste si nevšimli jak Kvetka říkala,že je to skoro vyrovnané a že se musí pustit záznam? Lucie byla hotova spíše,ale Kvetka dostala určitě pokyn,že špína má více hlasů,proto ten záznam.Mirovi držím palce ale nejvíce hlasů dosnane právě špínavec jelikož budou sms posílat samé mladě a hloupé pipky aspon co jsem četla na fb slovenském komu více fandí.Budu doufat,že Miro ten hlas od diváku nakonec dostane je to šikovný kluk a ja ho vidím jako vítěze a je taky hezký myslím,že i hezčí jak ten šmudla ušmudlanej a hotovo.Přeji všem hezkou neděli.

67
iv
Reagovat

Mira si diváci postupem času právem oblíbili nejvíc. Přeji mu, aby nápor popularity a zájmu ustál, ať se z něho nestane „celebrita“ jako třeba z Hujera, Jánošíka nebo Mokráňové. Napadá mě, to odbočuji, jestlipak si Jano dělá detailní výpisky také z internetových stovek negativních ohlasů na svou adresu, to by měl zábavu na řadu dnů. Kvetka mu pochlebovala, že je velký člověk, Marcel bydlí teď u nich. O vlastní morální velikosti je pevně přesvědčen, většina farmářů pro něho prý neznamená nic… Kdo 18. 6. vyhraje, neodhadnu, budu mít radost, jestli Mirec. Hlavně ať finále proběhne fér a nezůstane pachuť kvůli podezření ze zmanipulování nebo porušení pravidel jako párkrát v minulosti. Byla by to škoda, osmá farma se mi líbila.

68
Lady XL
Reagovat

Ještě jsem duel nevidela, ale můj nazor je, že se Markíze víc hodí David proti Mirovi,aby víc lidí hlasovalo… Při souboji s Lucií by lidi moc nehlasovali, protože by to přáli oběma. Prostě jednoduché proč to je David – holý marketing. A jsem slušná, heč. Ahoj a diky za komenty.

69
Jája
Reagovat

Finále bude opravdu záležet na borisech jak sestaví disciplíny aby byly soutěživé pro oba nejen pro fyzicky vyspělejšího, i když Dredík není zase takové tintítko jak vypadá (běh na 400 m tam jistě nebude :) ). Mohlo by tam být něco na hbitost, zručnost a vědomosti. Co se týče hlasů, my musíme spoléhat na rozum našich sousedů a držet palce za bod pro Dreda. :)

70
Keliška
Reagovat

Musím říct, že tento ročník Farmy se mi opravdu velmi páčil..I když měli dostatek jídla, nedbalo se na dodržování pravidel, tak na výběr soutěžících měli Borisové šťastnou ruku. Bylo koho drbat a komu fandit. Na konci posledního dílu, mi fakt skoro ukápla slzička nad Mirem. Budu mu moc fandit a myslím, za mě, že jestli to vyhraje, tak to bude nejlepší vítěz všech farem. Ten kluk má cosi v sobě. Je to hodný a pracovitý kluk a to já v dnešní době obdivuju. David proplul jen po zádech ostatních a za velké pomoci ostatních, ať to bylo cokoliv. Miro si to vybojoval sám, navzdory všem. A jsem ráda za to, že aspoň na konci ho ostatní podrželi. Jsem nějaká patetická :-D A nekrmím troly :-D

71
Blanka
Reagovat

Souhlasim s tim, ze co do charakteru a povah vybrali Borisove slusny vzorek populace. A Miro byl trefa do cerneho. Ze zmateneho prudice se vyklubal spravny chalan. Jak tak koukam na ty farmy, tak aby clovek hledal s baterkou nekoho mladeho, kdo by byl ochotny poradne maknout a zadarmo. Vidina penez kdesi v dali za tri mesice, neni dostatecna. Do mladych uz Mira nepocitam:D

72
Aža
Reagovat

@Keliška: Hezky napsáno, přála bych Mirovi jeho FARMU SNŮ. U něj se budou mít zvířata jako v bavlnce. Poradí si i s hospodářstvím a financemi, je to chytrý mladík.

73
Jája
Reagovat

Kdo to asi je? :D
Anna Dolinská My sa rehoceme, lebo jeden z exfarmárov je každučký deň vonku, sedáva na terase istého hotela/kaviareň, núti k tomu aj manželku…hoci dovtedy nikam nechodili, možno tak raz za rok. A prečo to robí ? čaká na „“fanúšikov“, rehooot najväčší…. A keď sa oňho nikto nezaujíma, prihovorí sa on nasilu. Lebo však načo tam sedel 8hodín ?? :P :v trááápny je až hrôza

74
Wally
Reagovat

@Jája: I když miluju Hujera jak osinu v pééérdeli, tak téhle paní taky je asi dost. Dnes tedy už napsala komentář nový, ale předtím tam jela jeden a ten samý pod každý status.

75
iv
Reagovat

Mirovi naprosto věřím, že mu farma přirostla k srdci, našel se tam, splnění snu mít svou farmičku bych mu přála. Ve velkou podporu hlasujících diváku věřím taky, spousta lidí mu na sociálních sítích upřímně fandí a drží všechny palce. V nenápadnou podporu štábu při sestavování disciplín tajně doufám:). Pro Markízu ale je David s farmářskou „love story“ možná jako vítěz mediálně lépe využitelný, těžko odhadnout. Snad zafunguje štěstí. Soutěž Mirovi změní život, ať už skončí první nebo druhý, hlavně ať pouze v dobrém.

76
Jája
Reagovat

@Wally: Jj registrovala jsem ji. Ta ho musí mít sakra plné zuby. :) No co, Dudinská drbna místo Večerních zpráv. :)

77
lenka.selka
Reagovat

Nevíte, proč je finále až za tak dlouho? Dávid s Lulou už točí videa na YouTube. Obávám se, kolik fanoušků mezi tím nasbírají. Předpokládám, že Miro v této oblasti lovu fanoušků přes sociální sítě moc aktivity nevyvine…

78
Jája
Reagovat

@lenka.selka: Včera jsem na to ze zvědavosti koukla a musím říct, že větší krávovinu jsem ještě neviděla. Jako děcka ve školce. :(

79
Danka
Reagovat

@sida: Snažím se být nad věcí, do těchto diskusí nepřispívám, ale tentokrát je to opravdu trochu přes čáru. Schovávat se za písmenka a být tak nevkusný, to opravdu o člověku vypovídá své. Pevně věřím, že vyhrají méně špinavé tepláky, což je David.

80
milu
Reagovat

Ahojky…zdravím a krásnou neděli přeji….
@Jája: podívala jsem se a jedna velká blbost…ale mladým se to asi líbí….a ti budou posílat hlasy….fakt škoda,že my nemůžeme….

81
Vrána
Reagovat

@JanaH: ir@milu:

82
Vrána
Reagovat

href=“#comment-1020813″>milu: Řekla bych, ze Mi Mirecse taky vyzná v nových komunikacích, jezdí na řezbářské soutěže a mohl by získat hlasy v těchto vodách. V pátek se mi hodně a moooc líbila kapela. Nepotřebovali ani jeden kamion a předvedli vynikající music. :-)

83
Jája
Reagovat

@Danka: Ten určitě vyhraje – celostátní soutěž v dloubání holubů. :D

84
iv
Reagovat

@lenka.selka: Dodala jsem si odvahy a jejich první video si našla a zhlédla až do konce, uf.. Nějaké hlavně mladé si touto cestou jistě získají, taky nové antifanoušky. Oslovování, ovlivňování diváků před finále mi vadí, ale pravidla soutěže nejspíš neporušují. Na sociálních sítích si může každý zveřejnit, co chce, kdy chce:(

85
Eva původní
Reagovat

@Jája: 83 – :-))) Jájo, se z tebe picnu :-))) ale pravdu máš! Kdyby si ten frňák čistil prstem někde za bukem kam na něj nemíří kamera, když už teda špindíra neměl ani kapesník. Ovšem to ne, to on rovnou do kamery :-)))
Lulín s Lulinou se předvádějí na sociálních sítích, těch fotek na instagramu a manekýn jak se tváří. Třeba udělá díru do světa když nevyhraje. Bude se předvádět na molu, ale měl by nosit šátek na krku… No jsou oba v euforii – zamilovaní a v pohodě, z toho, že postoupil do finále. Měl by se však držet při zdi. Když vyhraje to bude řádný bengál, to je jasný, ale pokud ho Mirec porazí, zaleze do nory a možná bude i po lásce, já jim tu eufórii zamilovanosti prostě nevěřím… Lulina moc dobře ví co dělá …
A co, že ta Danka nás sem přišla vy……t až teď na konci? Měla nakročit když jsme byli v plném provozu a krotit naše pokleslé mravy … :-)))
Panenko skákavá, vždyť je to celé fraška a my se tím bavíme a rozebíráme účinkující, a proč taky ne…

86
Jája
Reagovat

@Eva původní: Asi si Rejpalka myslí, že nás předělá k obrazu svému nebo byla odevšad vyexpedována. :D

87
JanaH
Reagovat

@Jája: nějak na to pořád ne a ne přijít, o koho se jedná, kdo že to čeká na “fanúšikov“ … :-/
Nemohla bys aspoň naznačit nějakou malou nápovědou pro nás, méně chápavé? :-D

88
JanaH
Reagovat

Už bylo v některé z předchozích řad ex farmářům umožněno, aby znali hlasování těch před nimi a věděli, kolik zatím dostal kdo hlasů? Myslím ty klásky na stole před Davidem, Šušněm a Lucií, které nemuseli schovávat, ale měli je pěkně vyskládané před sebou. Jindy to bylo velice tajné… seděli zády k hlasujícím nebo tajnůstkářsky Kvetka sepisovala čárky na pergamen nebo nebyli hlasování vůbec přítomni.
Letos i ta otázka byla formulována tak, že nevyřazovali nejhoršího ze trojice, ale posouvali nejlepšího.
Kupodivu postoupil David, o kterém se i jeho „skupina“ celý týden vyjadřovala jako o „líném chrobákovi“ a celý týden ho pomlouvali, že se nesnaží a prd dělá. :-D
Takže dávám za pravdu Lady XL, že jde o prachy za SMS.

89
Jája
Reagovat

@JanaH: Kdo miluje kamery, pořád po nich pokukuje a maká jen když se kamera dívá? Kdo se tak strašně těšil na fanoušky, když kopal strouhu? No přece všemi milovaný a zbožňovaný napravený hříšník, uctivý služebníček a žeroucí, mlaskající čuně Hujer. Byla jsem dostatečně korektní a všechny milující? :)

90
Aža
Reagovat

@Danka: k 79 – Dobrou charakteristiku sama sebe jsi napsala.
Schovávám se za písmenka, jsem nevkusná, to opravdu o mě jako o člověku vypovídá své.
Pevně věřím, že si tato slova zapamatuješ.
Jaký je tvůj pravý nik..?

91
JanaH
Reagovat

@Jája: ahááá, „pri bráničke som bol prvý“ Hujer! :-D
Díky vřelé, na to bych v životě sama nepřišla. :-DDD
A byla jsi korektní, všechny milující a hlavně nebyla jsi nevkusná!

Já se dobrovolně přiznávám, že korektní nebudu a budu dál nevkusná. A ráda! :-P

92
Wally
Reagovat

@Jája: No hlavně jestli manželka ví, že píše SZ svým fanynkám. :D On nebude jen napravený, dokonalý, všemilující Hujer. Z něho bude švihák Dudinský. Na něho se měla upnout Lula. Ten to má komerčně dokonale rozjetý. Po Mirovi a Davidovi za 3 měsíce neštěkne ani pes, ale Hujer bude žít svojí slávou dál.

93
Svitka
Reagovat

@lenka.selka: 77: „…éééééééééhmmm floor is lava éééééé éééhmmm…“ podrbání za uchem ……… a pak nějaké videodivnůstky … . Vskutku zvláštní. Můj šálek kávy to rozhodně není. Teenageři se možná zabávajú, pro mne to není ani zábavné, ani vtipné, jen – trapné. Možná jsem se svým názorem osamocena, ale takto sbírat hlasy do finále je asi v určitých kruzích účinné, ale mně připadá hodně hloupoučké (snad jsem tímto slovíčkem nikoho nepobouřila:))
Fandím, i když bez možnosti poslat sms, Mirovi.

94
Jája
Reagovat

Svého času jsem napsala, že velký mozek má málo závitů (proto je velký) a tomu také odpovídá veledílo splozené těmito pochybnými existencemi, Jak prohlásila Lulina – na Slovensko tato hra ještě nedošla ( v zahraničí prý oblíbená) takže oni ji v podstatě „propagují“. Ubohé Slovensko, až hra dorazí, změní se všichni jejich obdivovatelé v opičáky poskakující po všem vyvýšeném. Lulina se s podivnomanekýnem zapíší do dějin Slovenska jako evoluční zpátečníci

95
sida
Reagovat

Danko, co myslíš tím : schovávat se za písmenka a být nevkusný ? My se názorově míjíme ( což není na závadu) , Možná je to tím, že jsme každá věkově i zaměřením někde jinde. Představím se aspoň částečně, Jsem seniorka, povoláním pedagog. A ty?

96
Ajda
Reagovat

Jsem tolerantní možná až moc, ale na co mám vyloženě alergii, je používání více nicků. Takže Danko alias ….., poslední varování. Na pohádky o více lidech u jednoho pc a náhodě u IP jsem už stará. Zajímavé, že všechny máte stejný email :D

97
JanaH
Reagovat

@Ajda: díky za potvrzení funkčnosti mých radarů na převlékače. A ještě hloupoučké. :-D Taková školácká chyba s mejlem, ts ts. :-D
I když Danka alias… nejspíš netuší, že jsi „modrá“…

98
Wally
Reagovat

@Ajda: A proč to nezveřejníš? Ráda bych se přesvědčila, že moje „podezření“ bylo správné. :DD Taky mě nebaví bavit se s „duchy“. Tak ať to o nich aspoň víme. Díky.

99
JanaH
Reagovat

Zapomněla jsem si rýpnout, že je to krajně „nechutné a nedůstojné“ a „vypovídá to o charakteru“. ;-)

100
iv
Reagovat

Já na jiné téma: první zábavné video Luly, Davida má po prvním dnu přes 86 tisíc zhlédnutí a víc než 3 tisíce lajků, dvěma stovkám se nelíbí. Lula dává na youtube svá videa třetí rok, nahrávkou s Davidem se do sledovanosti trefila přesně a díky Instagramu, Youtube mu nějaké hlasy nažene. Hlavně od nejmladších, co se na nějakou farmu vůbec nedívají. Jsou prý oba „strašně zlatííí, strašně krásnííí“

101
sunrise
Reagovat

@JanaH: Souhlasím s tebou, tohle je zlozvyk bohužel poměrně rozšířený na internetových diskuzích. Je to hnusné a svědčí to možná spíš o zoufalství a osamělosti těch, kteří tyhle praktiky využívají. Potřeba, aby si s nimi někdo povídal, potřeba alespoň se hádat, třeba jen sama se sebou… nevím. Jo, taky mám radar, většinou to poznám a nejvíc mě štve, když vidím, jak jim na ten hnus občas někdo skočí.

Ajda – díky za potvrzení.

Ještě se vyjádřím k Lule a Davidovi, i když to tu bylo mnohokrát řečeno. Taky se řídím k těm, kteří té jejich „lásce“ nevěří. Lépe řečeno, snad bych i věřila Davidovi, tomu se prostě mozek přesunul do nižších partií, ale Lula jde po penězích zcela očividně. No, řekneme si to, jestli to David nevyhraje. Pokud jim to vydrží, snad se jim i omluvím :-)

Jo, píšu málo, omlouvám se těm, kterým to vadí, ale letos nějak fakt nestíhám. ;-)

102
JanaH
Reagovat

@sunrise: v uvozovkách jsem použila citace z 39 a 44 toho zakukleného nicku. ;-)
Ale obecně souhlasím, může to být projev zoufalství, snahy vyvolat bouři ve sklenici vody nebo jakože super „sranda“.
A nebo taky se tady dotyčná/ý nějak historicky znemožní, tudíž touha natřít to těm pitomcům na Panáčkovi. :-D

103
Vrána
Reagovat

Co se týká Lucie a Davida – nemůžu si vzpomenout, který to byl díl – Lucie mluvila, že je to hezkej, moc milej kluk, ale tak nějak nenápadně naznačovala, že potřebuje kluka, který by na tom byl myšlením jako …

104
Vrána
Reagovat

jako ona …

105
Danka
Reagovat

@Aža:A tvůj?

106
Danka
Reagovat

@sida: Ahoj, i já jsem seniorka a celý život jsem pracovala s čísly. Ukrýt se v anonymitě písmen a takto moralizovat a urážet, mě přijde opravdu nevkusné.

107
Wally
Reagovat

@Vrána: Hlavně na začátku říkala Lulina, že v realu by si ho ani nevšimla. A tady, že to je jako dobrý. :DD I o tom rozumu se tam zmínila, že nemá takový přehled jako ona. Ale teď se jí ta jeho omezenost a zamrzlost (jak mu řekla Vladěna) docela hodí. Nevím, který 27letý chlap by dělal to co teď dělá. Jedině snad Hujer, aby potěšil své fanóšiky. :)))

108
Wally
Reagovat

@Danka: Když my jsme ti anonymové a ty ta otevřená, tak napiš pod jakými všemi nicky tady píšeš.

109
Jája
Reagovat

@Wally: Ona je nějaká „zamrzlá“, když jí ani Ajdino varování nezastaví. :) Mám pocit, že začla Dianou několik farem zpět a kdoví, jestli si ty nicky vůbec pamatuje.

110
Jája
Reagovat

První foto ON – pořád působící dojmem bezdomovce, který právě vylezl z krabice ONA – tunu omítky na hubě jako ta „dáma“ co točí kabelkou na rohu ulice.
http://farma.markiza.sk/aktualne/1873621_mnohi-ich-laske-neverili-takto-sa-lubia-lula-a-david-mimo-farmy

111
Prochor
Reagovat

@Danka: Možná. Ale mnohem zbabělejší je svůj názor na farmáře vůbec nenapsat a jenom kritizovat názor jiných.

112
Wally
Reagovat

@Jája: Nestydíš se, z písmenek skládat takové ošklivé slovíčka?

113
Jája
Reagovat

@Wally: nenene ani trošičku a to jsem ještě napsala pěkně, držela jsem se u zdi :)

114
Tamzin
Reagovat

@Jája: To obočí je dost děsivé ..

115
JanaH
Reagovat

@Tamzin: ty nevíš, že která takové nemá, jako by dneska nebyla? :-D Je to krása nesmírná. :-DD

116
Eva původní
Reagovat

Ahoj všichni, my nejsme žádní trollové, necítíme nenávist k farmářům, my si je tu jenom pěkně 3 měsíce rozebíráme co se týče jejich chování tak, jak si zaslouží a když se chovají hnusně, tak si zaslouží je i peprně okomentovat. Přezdívky jak si zasloužili a pasují na ně :-)) Přeci si nebudeme psát, že se nám pan Lálik, pan Raninec, slečna Sedláková, slečna Gachulincová, mladý pan Buška a další, svým chováním nelíbí :-)) Vždyť třeba ten Hujer je tak kouzelný :-)) Bavíme se tím, a to je podstatné! Takže mě nějaká paní Danka co tu provokuje, nevytočí ani náhodou. A v klidu si to tady užijme do finále a pak hurá vrhneme se na letní F. Takže zdejší, mně milí diskutéři, nic nás nemůže rozhodit.
Dávid a Lula – no comment a Mircovi třikrát zdar, zdar, zdar :-))
Ajdo, Tobě moc děkujeme, že nám tu umožníš diskutovat. Však je to snad v mezích slušnosti, jinak bys nás asi taky zpražila. Doufám, že se shledáme i v letní F :-)))

117
Tamzin
Reagovat

@JanaH: vím, říkám si, buď jsou holky částečně slepý, nebo se vzhlédly v Marfušce. Anebo jsem slepá já :-)

118
Tamzin
Reagovat

teda zhlédly… myslím :-), ta čeština mi dává čím dál tím víc zabrat

119
milu
Reagovat

Zdravím milí farmáři….eď jsem napsala mnoho písmenek a jsou pryč…kruciš…jdu psát znovu…zkrátím to…fotky mamby a modela…nic moc,ale mladým se to jistě bude líbit…..ale nic se nemá přehánět…Nemáte někdo zprávy o Mírovi???Jak on se připravuje na finále??Pořád si říkám,že je škoda,že nemůžeme hlasovat…jen nečinně přihlížíme….škoda

120
milu
Reagovat

@Eva původní: Ahojky Evinko….také se už těším na finále a potom na letní…někdy v srpnu,že??☼

121
Aža
Reagovat

V Panáčku je temná díra,
kdo tam na mě tupě zírá?
Jdu se srdcem na dlani,
zakopnu hned na kraji.

Kdo tu na mě chystá jamku?
ÁÁÁCH už vidím vtipnou Danku..))))

Věnováno opět, číslu 1O5 !!!!

122
milu
Reagovat

@Aža: Jsi Aži šikulka…naše básnířka:-)Lidi jsou různí…ale když někdo jde vykročenou cestu dál i po upozornění…nezaleze někde do díry…tak to má hroší kůži…hm…Kdyby to byla legrace…ale nic…asi bychom se na ni měli vykašlat….takoví lidé chtějí odezvu…ale tvoje básnička a Jájiny lehgrácky…to by na ni mohlo platit:-))

123
milu
Reagovat

*legrácky

124
Jája
Reagovat

Z Fb:
Arpi Kovi Buduca farma sa bude volat,kazda si hlada svojho somara.

nebo vola :D :D

125
Lentilka
Reagovat

Milan Lalik má na Mirov postup do finále jasný názor…Exfarmari ho posunuli priamo do finále z ľútosti…David bol tichý, pracovitý, nekonfliktný a napriek tomu väčšina dala hlas Mirovi.Aj takí sú ľudia…. vyhlásil c-Huj..er

126
Janica
Reagovat

@Danka: 106 – …ale už toho nech, nás zajímají soutěžící a dění na farmě, Tvoje písmenka jsou mimo mísu.
Už včera jsem četla, že Lula a David jsou zasnoubení, Lulina se pyšnila prstýnkem, údajně s diamantem. A prý, zda jsou řeči o svatbě v souvislosti s těhotenstvím, o kterém se spekuluje. No, kdo chce kam…..

127
sida
Reagovat

Danko, já už jsem ztratila přehled o tom, jaká písmenka a nevkusnosti máš na mysli. Například já jsem nepoužila ani jednu nadávku a marně hledám, kdy a jak jsem koho urazila. Ale víš co? Mě už to přestalo bavit. Budeme si každá psát, co uznáme za vhodné a vzájemně se k sobě nebudeme vyjadřovat. Jo? Měj se dobře.@milu:

128
JanaH
Reagovat

@Lentilka: tak z lítosti… to je opravdu cHuj…er. :-D
Ohledně Davida, no, nevděk světem vládne. A on se přitom tolik snažil, hlavně ten poslední týden. :-)

129
Wally
Reagovat

Asi to tu na začátky Farmy bylo, ale já to viděla dnes poprvé. Hujerovy kecy k nezaplacení. :DD
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1861003_farma-bude-mat-vlastneho-strazcu-poriadku-prichadza-inspektor-sojka

130
Jája
Reagovat

@Wally: Celé Dudince sú z jeho účasti na farme obrátené nohami dolu :D:D:D.

131
Prochor
Reagovat

@Lentilka: Další důkaz toho, že je Hujer zcela mimo realitu. V jeho virtuálním světě je vše naopak:-)))

132
Lenka O
Reagovat

Ahoj farmári :)…. Podávám hlášení, že v Teleránu byly Vlaďka a Lucie, obě nezklamaly. Obě jako na Farmě.. Vlaďla nemastná neslaná, nicméně slušná a docela hezká… Lucie mluvila moc hezky, a byla fakt kočka… teda až na brežněvovské obočí – to jak jsme si už tady přečetli dneska mladé kočky musí mít.. Lucie mluvila o tom, že se snažila se s nikým nehádat, ne že taktika, ale že jí to nedělá dobře ani v životě.. že jí vadily hádky mezi Alenou a Zuzou.. a vůbec všech. že jí bylo smutno po rodině, že v 11 týdnu s Lulou už myslela že vzdá a že půjde raději domů.. Ale nakonec si uvědomila, že by ty týdny přišly vniveč, tak bojovala.. Hezky s ní i mluvila moderátora, je vidět, že lucie je sympaťanda, má to v hlavě srovnané… jestli nevyhraje Mirec, tak mi bude moc líto, že Lucie vypadla… Dávid je přesný obraz dněšních mladých jájínkůůůů.. bléé

133
Eva původní
Reagovat

@Lenka O: Lenko O, díky za hlášení. Ještě včera jsem si říkala, že nesmím zapomenout se dívat na Teleráno, no samozřejmě jsem si vůbec nevzpomela :-( což teď lituji, ráda bych je viděla :-)

134
Svitka
Reagovat

@Eva původní: zítra v archívu Markízy by dnešní teleráno mělo být.
Lence O taky děkuji za info.

136
Eva původní
Reagovat

https://www.facebook.com/pg/MarkizaFarma/posts/?ref=page_internal
Fakt to holkám moc sluší :-) Pořád mě mrzí, že se Lucie nedostala do finále :-(

@milu: 120 – taky Tě Milu, zdravím a těším se na letní F moc. Na opakovačku se asi dívat už nebudu, no nevím určitě, třeba mě to večer popadne a budu si chtít užít cHuj…era :-))) – to mě pobavilo – Lentilka a JanaH, jinak to snad ani nejde napsat, je to tak :-)) a je to v mezích slušnosti, to kdyby zase, že se schováváme za písmenka :-)

137
Eva původní
Reagovat

@milu: 135 jejda, Milu, jsem se někde zdržela a předběhla jsi mě :-))) ale to není na škodu, fakt jsou holky hezký viď? :-))

138
Eva původní
Reagovat

@Svitka: díky, juknu tam zítra :-)

139
milu
Reagovat

@Eva původní: Evinko,já to stejně nějak divně zkopla…ale je to jedno…obě holky jsou opravdu hezké…už se těším na finále….ptala jsem se tady na Míru…asi opravdu nikdo nic neví….možná se nechce moc ukazovat a doufám,že se ukáže ve finále…Večer se také nebudu koukat….měj se hezky…

140
Wally
Reagovat

Rozhovor s holkama opět klasika. Půlka jim fandila a blahopřála. Druhá půlka vyčítala faleš a intriky, ale jen proti Davidovi. :D PR managéérka Lulu to má dobře ošéfované.

141
JanaH
Reagovat

@Wally: jj, ty trapnovidejka taky nějaký ten hlásek naženou. Od husiček typu „mocinky slušíííí“. Navrch těhotenství a briliant…

142
Jája
Reagovat

Buran zůstane buranem i kdyby z něj chtěla Lulina prince udělat.

143
Wally
Reagovat

Roman lobuje na svém FB pro Mira :)))))))))))

Hana Matoušková A ti oslici, jak jdou s vama:-(
To se mi líbí · Odpovědět · 3 · 19 hod
Roman Adamka
Roman Adamka 😢
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 17 hod
Hana Matoušková
Hana Matoušková Jak dlouho za váma šli?
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 17 hod
Roman Adamka
Roman Adamka Dlho :) boli pri nás

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211599003148560&set=pcb.10211599004348590&type=3&theater

144
Aža
Reagovat

Zajímavé čtení je v Deníku Čas – Vladka a Lucie odpovídají čtenářům.
Odpovědi jsou takové nijaké, ale otázky zajímavé.
Také už vám chybí ranní sledování na YT farmy?
Byla jsem se psem na 3 hod v lese a uteklo to .))))) Všechny dobré lidi z Panáčka zdravím, jen tak mezi písmenky i mezi čísly….)))))))

145
Eva původní
Reagovat

@Wally: 143 – :-)) zlatí oslíci, bylo by mi líto je opustit :-( víc rozumu než někteří dvounozí…

146
sunrise
Reagovat

Tak co bylo včera? Díval se vůbec někdo?

147
Wally
Reagovat

@sunrise: Sestřihy. Od příchodu na Farmu k 5. týdnu. Mě se to líbilo, připomněla jsem si některé věci o kterých jsem si třeba už teď nebyla jistá. (ztráta křesadla Mirem při příchodu) Myslím, že při těch sestřizích je jasně vidět ty hnusné povahy některých, které vykristalizovaly do těch diamantů v posledním týdnu.
A Marcel tam měl hezký pohled i oči. Ne jako na konci, kdy by na ně měl mít zbrojní pas. :DDD

148
Prochor
Reagovat

@Wally: Já myslím, že Mirec byl na začátku zmatený protože asi není zvyklý být mezi lidmi. Takže zaujal takový asociální obranný postoj což všechny vytáčelo. Později si postupně zvykl a uklidnil se.

149
Keliška
Reagovat

Ahójte panáčci,
právě jsem dokoukala včerejší sestřih. Já názor na nikoho nezměnila..To jak se Miro z počátku choval, byl jen důsledek těch lidí okolo. A jisté je, že mu společnost tolika lidí nedělá dobře. Jen nevím zda mu to neuškodí při finále..protože každý si najde to co se mu hodí..Jsem ráda, že Zuzanu jsem měla zaškatulkovanou už od začátku někde vzadu. Lula šla od začátku po Davidovi jak po snadném terči, ostatně jako Zuzana. Taková pikantnost :-) jsem přesvědčená, že Zuzana byla ta, která se doopravdy do Davida zabouchla a určitě mezi nima bylo něco víc. A kdyby to Lulina nenarušila, byla by to právě ona, která by klidně zahodila manželství. A mám takový pocit, že i s tím tam šla. Stále si stojím za tím, že špindíra by vyhrát neměl..nezaslouží si to za nic. Jen lezl po zádech ostatních. Kampaň Velkého mozku, mě činí poněkud neklidnou…Pořád doufám, že hlasovat budou hlavně ti, co se do diskuzí nezapojují…

150
Eva původní
Reagovat

Malé odbočení od těch současných farmářů a vzpomínka na exfarmárku Moniku Haklovou :-)

https://www.cas.sk/clanok/560359/haklova-si-zapla-telku-a-vzkypela-v-nej-zlc-drsny-odkaz-markize/

152
Svitka
Reagovat

@Prochor: Mám stejný názor. Navíc si myslím, že Mirec v reálném životě vše dělá tak, aby práce byla jednodušší, rychlejší, hospodárnější a nenachází důvod, proč by to mělo být jinak.
K sestřihům: doufala jsem, že nám ukáží něco víc, než bylo ve vysílané i NC verzi (natočeného mají jistě daleko víc). Vypadá to tak, že žádné „špeky“ nás nečekají.

153
Jája
Reagovat

Nějak mi unikla špindírova perla (díky za opáčko): „Tak ma v hlave napadlo“. To už nás připravoval na to, že se mu mozek přesune na jiné místo? :D :D :D

154
Wally
Reagovat

Jak to je s tím hlasováním? Ono se už může hlasovat teď o finálový bod? Nebo až v průběhu finále?

155
ladule
Reagovat

Už se hlasuje,ale nevím my s česka asi nemůžem škoda určitě bych poslala Mirovi na sto procent a jak jsem četla na fb tak Miro má dost slovenských příznivců špindíra měl hlasování spuštěné myslím o den dříve.

156
Eva původní
Reagovat

@ladule: Já si myslím, že se ještě nehlasuje, ale nově pečeným celebritám Lulínovi s Lulinou dává NČ větší prostor než svatbě Banášové. No úžasná novinka o hubnoucích pakách :-) a tak mám docela obavy, že NČ s Markízou uchystají bič na Mirka :-( špindíra bude ve výhodě co se týče disciplín. Uvažuji, že se ani dívat nebudu, páč budu mít nervy nadranc a počkám si až bude po…
https://www.cas.sk/clanok/560343/farmarski-zalubenci-lula-a-david-sa-pochvalili-polonahymi-telami-zazracne-chudnutie-

157
Aža
Reagovat

Po Mirovi je ticho po pěšině, nikdo mu nedělá VIP reklamu. To se mi také nelíbí, lidé brzy zapomenou jak to bylo na farmě.
David s Lulou budou ještě pár týdnů vděčným čtenářským tahákem, nemluvě o zisku z SMS pro operátora. Dneska se práce nenosí, jen šíthlá těla nemakačenků.)))))
Neví někdo, zda je včerejší farma na YZ – nenašla jsem nic.

158
Wally
Reagovat

@Eva původní: A Lulina 5 dní stejnou podprsenku. :DDD
Ta fotka je z jednoho dne. Jednou vyšpulí co nejvíc břicho a podruhé zatáhne až jí vylezou žebra. Snaží se ze své „slávy“ urvat co to dá. Za chvíli bude David tváří kliniky na plastické operace. A v přímém přenosu uvidíme odstraňování jeho bradavic.

159
Wally
Reagovat

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211616539026946&set=a.1088012798443.2014690.1170126923&type=3&theater

A Hujerův koment(než ho zase smaže)
Milan Lalik No Roman toto malo veľmi ďaleko k Farmárskej rodine.Tak ja som potom asi bol niekde inde.Samozrejme česť výnimkám.
@Aža: Roman tam má zveřejněné Mirovo číslo, takže podporu má taky.

160
Johana
Reagovat

Nezbývá, než doufat, že Slováci jsou soudní a přílišná medializace povedeného párečku bude mít spíš negativní efekt…čeho je moc, toho je příliš.

161
Wally
Reagovat

Niksy Reina Aj zo zahraničia sa vraj dajú posielať hlasy so slovenskou predvoľbou v tvare : 1na predvolbu +4216665

Zkusila jsem a asi prošla. Stála 2.50Kč

162
Any
Reagovat

Zkusila jsem to a odeslat to nešlo,škoda :-(

163
Lentilka
Reagovat

@Wally: A lepenie mihalníc Lulinej značky

164
milu
Reagovat

@Wally: tak mně stály 2 sms 20kč

165
milu
Reagovat

@Any: Any,napsala jsi do textu sms 1 ??

166
hollyoaks
Reagovat

ked chcete hlasovat kupte si slovensku sim kartu

167
ivanecka
Reagovat

Hlavně to nespleťte a pište sms 16665 pro Mira.

168
Wally
Reagovat

Miro právě oznamuje u stolu, že děvčatům zabavuje zrcadlo. Hlasité čóó pronesl AK. :DD

169
Any
Reagovat

@milu: milu,napsala,pokoušela jsem to odeslat vícekrát,ale nepodařilo se.Asi záleží na operátorovi.

170
milu
Reagovat

Zdravím všechny a přeji krásný den…
@Any: Já mám O2…

171
Wally
Reagovat

@hollyoaks: To mi je jasný, ale takový můj fanoušek zas Miro není. :DDD

172
Mana
Reagovat

Tak najnovšie naši zaľúbenci predávajú svoje tričká :D Jedno za 14,99€, ale pozor, 5% ide na zvieratká (čo je 0,75 centov, ak som správne vyrátala… no nie sú šľachetní? :D) To už je moc, čo tí dvaja robia. Ako 12-ročné deti.

174
Aža
Reagovat

@Jája: Děkuji, to mě potěšilo.
Ráno se mi povedlo podívat na vzpomínky na farmu 8 na YT. Neuvěřitelné je si zavzpomínat na začátek farmy. Chvíli mi trvalo, než jsem naběhla na současný stav.
Dobře, že jsme s Mirou my věrní vydrželi, stálo to za to.
Miro mi připadal jak princ Bajaja, který věděl, ale nemohl říci co se v něm skrývá a tak vypadal jako prostáček. Nakonec ale dosáhl štěstí se svou princeznou a Mira se zase dostal štastně až nakonec farmy.
Posílat hlasy nemůžeme, ale budeme mu držet palce a posílat tak naší energii, aby mu
pomohla zaslouženě vyhrát.

175
Wally
Reagovat

@Mana: Fakt je nemusím, ale 5% je 5% z jakékoliv částky. Myslím, že mnozí přispívají mnohem menší. Ale uznávám, hrát to přes city a charitu je svinstvo. :((

176
rudi
Reagovat

ZKUSILA JSEM POSLAT SMS PŘES BLESK MOBIL A ŠLO TO, CENA ASI 2,50 …. T MOBILE NEŠLO….

177
sunrise
Reagovat

No nevím, já bych snad i nějak se skřípěním zubů překonala vítězství Davida, ale ta představa, že tím pádem vyhraje vlastně ta zlatokopka mě neskutečně irituje. Nicméně hlasy neposílám ze zásady. Nikdy jsem neposílala, dokonce ani ve zlaté době prvních VV, takže budu jen přihlížet, čekat až všichni skončí v propadlišti dějin a těšit se na novou farmu a nové exoty.

178
Wally
Reagovat

No nazdar. já myslela, že ti myslitelé mají nějaké „normální“ trička s moudry, citáty. A když to chtěj dávat na ty zvířátka tak tam budou štěňátka a koťátka. :DD Ale toto?
http://farma.markiza.sk/aktualne/1874342_lula-a-david-rubu-vysoko-uz-nejde-len-o-lasku-ale-aj-o-prachy

180
Eva původní
Reagovat

@Wally: no vůbec mi to neukázalo, že jsi to sem už vložila, omlouvám se

181
Mana
Reagovat

@sunrise: Presne tak, to aj mne najviac vadí, že s Davidom vyhrá aj Lula.

@Wally: Áno, pardon, zabudla som sa vyjadriť, o aké tričká presne ide :D Ale ešte aj knihu?? Tak to snáď nie… :D

182
iv
Reagovat

@Aža: 174 – hezky a poeticky napsané. Ano, Miro má v sobě něco, co se mnoha diváků dotýká. David to (pro pro mě) nemá. Má ale jiné předpoklady, proč je pro média perspektivní a komerčně využitelný. Společná trička s Lulou jsem viděla. Povolené a pak zatažené břicho bylo základem ilustrativních fotek s ním PŘED a PO detoxu. Šlo o propagaci nějakého přípravku. Jenomže oba snímky vznikly evidentně tentýž den.

183
Vrána
Reagovat
184
Vrána
Reagovat

Sorry předchozí příspěvek. Maly mobil, tlusté prsty. ;-) Tipuji si, že jakýs takýs zájem o trička a o knihu bude do 19.6., a pak minimální. Možná by mohli natočit romantický. film s americkým štábem … :-))

185
Jája
Reagovat

@Vrána: Kdyby byli zadobře s óperkou, mohla jim dohodit své konexe a propůjčit své know-how. :D

186
Wally
Reagovat

@Jája: Taky mě to hned napadlo. V Holyvůůdu by měli protekci a hvězdu Žanet k tomu. :))

187
milu
Reagovat

Ahojky…zdravím…už aby byla neděle a bylo dokonáno…nějak si ani nechci připustit,že vyhraje David… v srdíčku věřím,že ve výhru Míra….pročetla jsem si o něm vše na FB….chybí mi jeho úsměv z posledních dnů,legrácky….a myslím na jeho poslední slova před kamerou….“člověk není doma,tam kde se narodil,ale tam,kde zanechal svoje srdce“….Myslím si,že tato písmenka chytnou mnoho lidí za srdíčko….možná i těch mladších…..těch,pro které slovo domov něco znamená….a budou posílat hlasy…

189
Eva původní
Reagovat

@Jája: 188 – Tak takhle to dopadá když naprostý diletant přijde k penězům. Fakt tupý pako ten Mrva. Tolik peněz a dovolím si tvrdit, že je celkem bezpracně získal a kdeže jsou. A takhle to dopadne kdyby vyhrál špindíra, peníze rozfofrují se svojí láskou Lulinou a kde nic, tu nic. Proto bych si tolik přála aby vyhrál Miro, ten by si peněz určitě vážil a pořídil by si tu vytouženou farmu… Tak zítra, těšme se, nebo ne??? Mějte se krásně všichni tady :-))

190
Wally
Reagovat

Jen aby Miro taky neuzavřel podobnou dohodu s Lulou. Píšu schválně s ní, protože David je už jen nástroj jejích plánů. Při výhře Davida by taky asi viděl prd a při jeho výhře by měl jen půlku. Myslím, že on by mu to dal.

191
milu
Reagovat

@Wally: Waly…myslím,že Míro by se nedělil….buď všechno,nebo nic….má na všechno:-))Když to vezmu…ti dva se už vystříleli…a Míro může začít….bude stavět farmičku a zvát kamery…třeba děti za zvířátky…a to bude možná zajímavější,co dělají ti dva…

192
Wally
Reagovat

Opakují výměnu manželek s Cabrnochem? – ředitel školy. To je přesně Hujer-Milánko, i ta jeho uťáplá blonďatá manželka. :DD

194
Aža
Reagovat

@Jája: Mrva dopadl těžce na zadek a není se čemu divit. Z toho jak se předváděl na farmě, nemakačenko a nervák, se těžko mohl stát pan podnikatel )))))
Byly to peníze vyhozené z okna, ale u LucieM. by to dopadlo asi stejně. Divím se jeho mamince, že nad ním nedržela pevnou ruku. Nejdřív něco dokaž a pak utrácej.
Nauč se pracovat, rozvážej pizzu a pak si otevři svoji.
Na tu jeho repre pizzu z fota bych tedy moc chuti neměla. Byl to jen mluvka, asi tak.

Lucie a David si budou asi dál vydělávat předváděním pro bulvár, alespon dokud to bude vynášet,
Miro doufám, doufám, že nezklame a bude se mu v neděli dařit. Věřím, že o něm nebudeme za rok číst, že jeho farma je ztrátová, ale že se mu dobře daří. (s požehnáním maminky…)))

195
milu
Reagovat

@Aža: Moc hezky jsi to Aži napsala…s každým písmenkem souhlasím….měj hezké odpoledne:-)

198
Jája
Reagovat

@Wally: Komentář autorky foto:
Michaela Luprichová Mellová
Michaela Luprichová Mellová Tie veci v kuchynke tam farmári nemali. To sú majtelove. Ale chudák nadával že mu to za to nestalo. Vrátili mu to v strasnom stave, poničili podlahy katastrofa.

199
Wally
Reagovat

@Jája: Dáme debatu o podlahách? :DDDD
Ale vážně. Podle fotek mi ty podlahy v obytné části přijdou celkem v pohodě. V kuchyni to asi bude jiné, ale zatím tam mají skladiště. A podle těch stodolových vrat to na obytné nevypadá. A mají tam velkou zásobu dříví na topení. Než stopí ty veškeré nepotřebné stavby. :DDDD A na zimu jim tam rostou brambory a cibule. Ale ten plot mohli nechat, vypadal hezky.

200
Jája
Reagovat

@Wally: Jukla jsi i na ostatní fotky? Už tam stojí – ke stylu staveb absolutně nevhodný – drátěný plot. Ve spodní části od potoka jsou ploty dva – ten pěkný dřevěný a nad ním drátěný. Na altánu je nějaký štítek. To tak vypadá, že to patří televizi a ta si to rozebírá a prodává?

201
Eva původní
Reagovat

@Wally: @Jája: Díky děvčata, jsem se pokochala a co se dá dělat, už to není ta naše farma. Myslím však, že majitel nemusí naříkat, že prodělal a tím drátěným plotem si stejně majetek neuchrání, mohl nechat původní s Hujerovskou bráničkou :-) Tak dnes večer, to budou nervičky …

203
Eva původní
Reagovat

Jsem se nasmála jak se hádají na FB – farmu by si zasloužil Miro :-) Věřím, že Miro by ji nechtěl ani kdyby vyhrál a jeden to ukončil – dejte farmu Milanovi Hujerovi a basta :-)))

Přidat komentář

Přidat komentář